Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi az adást !!

(#102) Kelecar


Kelecar
aktív tag

Jó teszt volt! Köszönjük, szép estét!

(#103) gabesszg


gabesszg
aktív tag

Na király... erről pont lemaradtam, pedig kíváncsi voltam rá :U

(#104) hunluigi


hunluigi
senior tag

Konklúzió: Marad a note 3.

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#105) B1T3


B1T3
addikt

A legérdekesebb adás (számomra) az utóbbi időben, erre pont erről maradtam le. :) Mindegy, amint tudom, megnézem utólag.

(#106) Hauptmann válasza hunluigi (#104) üzenetére


Hauptmann
addikt

Szerintem sem érdemes a 3-ról váltani, semmi olyan nagy dobás nincs benne. Majd az 5-re.

(#107) babosf


babosf
aktív tag

másnál is ennyire brummos a hang??

Galaxy S23 Ultra

(#108) TRIvidore


TRIvidore
tag

Sajna lemaradtam rola, de holnap tuti potlom. Amiket olvastam eddig... Tènyleg van benne nèvjegykàrtya tarto? XD

Never say no to...@##%%£...Panda

(#109) laci062


laci062
csendes tag

Szerintetek Lg G3 felveszi a versenyt vele?

(#110) wozzy válasza laci062 (#109) üzenetére


wozzy
tag

nem

(#111) laci062


laci062
csendes tag

G3 sokkal kompaktabb.

(#112) laci062


laci062
csendes tag

Ha csak az árat nézzük G3 kapható 130 ezer ftért Note 4 meg 230e 100ezerrel nemértöbbet.

(#113) Fejvadi válasza laci062 (#109) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Szerintem meg sem közelíti.

Csak árban, tudásban nem.

[ Szerkesztve ]

(#114) petipetya


petipetya
nagyúr

Köszi a Youtube feltöltést és az adást. :R

Off. A "gut, besser, Gösser után szabadon:

s-pen, s-toll, ...

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#115) Sn00k válasza laci062 (#109) üzenetére


Sn00k
veterán

Nem egy ligában játszanak! :K

MÁS:

Jó lett a note 4 az tény, de nekem kissé fura , hogy az S-pennel nem igazán briliroztak a srácok a bemutatóban. Úgy értem , hogy kissé betegesen működött az S-pen, többszöri próbálkozás kellett időnként egy alkalmazás megnyitásához , bezáráshoz. Illetve az a pulzus mérő sem akart nagyon működni :U , de lehet ez csak ennél a készüléknél fordult elő, de érdekes/fura volt ezt látni...

Ja és azt a hátsó hangszóró,t már így 2014 derekán nem is értem , miért hátul kell még erőltetni... :(((

[ Szerkesztve ]

3njoy the Lif3

(#116) Paul119 válasza laci062 (#111) üzenetére


Paul119
addikt

Létezik ám szerkesztési gomb is

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#117) SeatZola válasza laci062 (#109) üzenetére


SeatZola
őstag

A G3 még a Note3-al sem veszi fel a versenyt. Hidd el, vettem G3-at de pár nap után el is adtam. Szar a kijelző netezésre és laggol mint a fene a telefon.

Rappi

(#118) Sn00k válasza SeatZola (#117) üzenetére


Sn00k
veterán

Biztos orul aki megvette:) amugy azt olvasni, hogy mar sokat javult a laggolasi problema a frissiteseknek hala...

3njoy the Lif3

(#119) SeatZola válasza Sn00k (#118) üzenetére


SeatZola
őstag

Kereskedő volt a vevő. Ismerős. Kellett neki!

Rappi

(#120) razzorr


razzorr
őstag

Inkább az új Nexusról olvasnék.

(#121) Márko88 válasza laci062 (#109) üzenetére


Márko88
aktív tag

Sehol nincs a G3. LAGG ès LAGZ nem szabad venni.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#122) Márko88 válasza SeatZola (#117) üzenetére


Márko88
aktív tag

Ezt az egyik baràtomtól hallottam. Pont ìgy.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#123) BenHans


BenHans
addikt

Először is köszi a tesztet!
Azóta néztem más videókat is, és olykor meg meg röccen, de még így sem olyan közel sem mint a G3 volt az elején (azóta nem tudom ilyen az új frissítéssel), persze még hátra van a kipróbálás és az első update tehát még korai bármit kijelenteni, így csak abból indulhatok ki amit M8 vs. S5 tapasztaltam.

Megint rájöttem, hogy sok funkció számomra full érdektelen ami nem a Note hibája sőt pont hogy előnye és ha valakinek van rá igénye annak tökéletes... Az extra fícsörök (pl. véroxigén, pulzus mérés) amik csak ímmel-ámmal működnek meg egyenesen zavarnak ami már nem az én hibám szerintem.

Szóval még így is hogy nem tudom kihasználni sok funkcióját és vannak benne nem tetsző dolgok, még mindig a legszimpatikusabb Samsung készülék amit bátran ajánlanék bárkinek aki ilyen kategóriában keresgél.

Viszont az új Nexus "családot" szívesen magaménak tudnám. :B :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#124) h4h01


h4h01
senior tag

Tudja valaki, hogy az s-pen funkciói ennél is csak a Samsung saját appjaiban működnek megfelelően? Tehát arra gondolok, hogy pl. egy UC Browser-ben, (ami pl nekem sokkal jobban bejön mint az alap böngésző) nem működik megfelelően a scrapbook, vagy akár az, ha a tollat a kijelző aljára viszem ott már nem gördíti lefelé az oldalt meg ehhez hasonlók..?? Mert ez egy elég nagy hátránya a cuccnak..:S

(#125) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

Ennyire nehez lenne az ustreamet hasznalni a YT helyett?:) Ha handrasek kepesek oszehozni egy tobb oras videot, jo minosegben stb, ti miert nem tudtok egy adast?

(#126) Koczó93


Koczó93
őstag

Na ez tetszetős! :)

(#127) ulysse válasza mazsi1911 (#125) üzenetére


ulysse
csendes tag

Akkor nézd azt, több órán keresztül. Gratula.

Ugyan öreg szálkásabb vagy ,mint egy egész kárászraj.

(#128) zoleeno1 válasza Sn00k (#118) üzenetére


zoleeno1
addikt

Főleg az új L-es rommal, teljesen jó lett :) Samuról váltottam, Nóta 2-ről, ha ugyanannyiba kerülne a 4, akkor is a G3-at választanám. Klasszisokkal szebb teló, nekem ez is sokat számít. A knox freeről nem is beszélve :) De ezek persze csak egyéni, szubjektív vélemények, mindenki döntsön belátása és ízlése szerint :)
Ami nálam a nóta4 mellett szólna az az S-pen és a prémium gari.

Honor Magic5 Pro; konfig: http://zoleeno1.atw.hu

(#129) Fejvadi válasza mazsi1911 (#125) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Kik azok az "handrasek" ?
Milyen videó és hol?

(#130) nattila72


nattila72
csendes tag

Az infráról nem esett szó. Tanítható e vagy sem. számomra elég lényeges volna.

(#131) *Mukeey* válasza mazsi1911 (#125) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Fergeteges észrevétel:)))))

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

(#132) Legendd válasza nattila72 (#130) üzenetére


Legendd
senior tag

Tudomásom szerint nem tanítható :)

(#125) mazsi1911: arról váltottunk, nem véletlenül :)

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#133) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Írásos teszt nem lesz? Nincs most kedvem végignézni az 50+ perces videót...

(#134) HaZse


HaZse
őstag

Számomra ez is csak egy csamcsung a sok közül. Én nem tudom, hogy itt egyesek miért verik annyira a hátsó felüket a földhöz.

A note 4 hozta a kor elvárt hardver követelményét. Semmi mást.

Ismerős note-t használ a munkájához (telekom) és neki eléggé zavaró a mérete.

Meg az, hogy 32GB-ból 25 a sazabad ez is tiszta vicc. 7 gigát elfoglalni a rendszernek nem semmi. Ennyit még egy Windows 8.1 Inustry Edition rendszer sem foglal.

Ez az spen is egy vacak a bemutató alapján, mivel a srácoknál nem annyira mutatta meg, hogy mit tud.

Most lehet engem leszólni, de ez a személyes véleményem úgy, hogy 1 napig volt szerencsém használni. (kb. 9-től 17-ig).

A kijelző valóban szép, de ez a fehér háttér mizéria az AMOLED-nél nem az energiatakarékosság elveit követi. Meg nem is beszélve, hogy a szemnek se a legjobb. Ez az új tácsviz meg eléggé gyerekes.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#135) sanyijedi válasza SeatZola (#117) üzenetére


sanyijedi
őstag

ugyan ez.. note 3 ról váltottam G3-ra, egy hét után vissza.. hiányzott a ceruza és az interfésze se volt igazi..

(#106) Hauptmann
én már csak az akksi miatt is váltok a note3-ról 4-re, mert ha picivel is jobb már megéri.
és az egyéb finom apróság meg csak ráadás..

(#133) INGJOKE
benne van a videoban :D :P
hétfőn lesz :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#136) Zolik válasza HaZse (#134) üzenetére


Zolik
senior tag

Ez hihetetlen...hogy lehet ilyet állítani, hogy hozza a kor hw követelményeit de semmi mást? végignézted a tesztet? Ma már vicc áron lehet venni memória kártyát, nem értem miért kell sírni a tárhely miatt?

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#137) AS válasza Zolik (#136) üzenetére


AS
félisten

Tipikus hater nem kell reagálni rá.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#138) Fejvadi válasza Legendd (#132) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Szia!
A névjegyzék és a beállítások opció hátterének fehérről sötétre való átváltás kérdésemre azt a választ adtad, hogy "Launcher", de az erre nem jó, viszont az egész kezelőfelület megváltozik amire nem lenne szükségem. A kollégád meg kijelentette, hogy különben is így jól néz ki. Mondjuk ez ízlés kérdése, de a kérdésem nem arról szólt, hogy beki tetszik e. Mindezt csak azért kérdezem, mert léteznek olyan emberek akiknek nem olyan jó a szemük és nem látják jól a fehér háttéren a betűket. Szerintem igen sokan vagyunk így. Egy Amolednél meg kimondottan energiapazarlás is a fehér. A kérdésem arról szólt, hogy egyáltalán tudnám e használni ha ilyet szeretnék venni.

[ Szerkesztve ]

(#139) Luck Dragon

Kár hogy lemaradtam, de majd visszanézem,alig várom.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#140) david5745


david5745
tag

Üdv mindenkinek :D Két és fél hónapja Symbiannal szenvedek mert oda lett az S3, Note 3-mat akartam venni vodáéktól de már kb 4 hete azt mondják hogy nincs raktáron valaki nem tudd arról információt hogy mikor kezdi el forgalmazni e remek szolgáltató ???

[ Szerkesztve ]

(#141) mazsi1911 válasza Zolik (#136) üzenetére


mazsi1911
aktív tag

Na ez a baj. Itt tartunk. Tudod mennyi ido betolteni egy jatekot pl SD kartyarol vs belso memoria? Nagyon ugy fest hogy nem.

7GB? Az szep!

(#142) INGJOKE válasza sanyijedi (#135) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez nem túl logikus, mert ha nem nézel bele sohasemnem derül ki. Egyébként köszi, akkor hétfőn kiderül milyen telót veszek.

(#143) HaZse válasza AS (#137) üzenetére


HaZse
őstag

Pont Te mondod? Érdekes vagy. Ha samsungról van szó, akkor megy az a bizonyos e-penis fényezés. De ez a baj a tipikus droid fanokkal. (Tisztelet a kivételnek)

És igazad van, nem kell engem komolyan venni. Na de az, hogy itt a töbsége úgy dícséri, minha nem is lenne más telefon, ami jobb ennél.

A note szériánál csak az s pen a plusz. A pulzusmérés, vér-oxigén szint mérés meg az ilyen baromság csak parasztvakítás.

Pont úgy élek, ahogy gépelek - gyorsan, sok hibával. // A bejelentkezés nem egyenlő hogy a privátot olvasom is! // Civis Pacem Parabellum

(#144) Hegasus válasza HaZse (#143) üzenetére


Hegasus
senior tag

hát igazából nem mondanám parasztvakításnak, mert nincs felár rajta emiatt... hidd el ha nem tették volna bele a pulzusmérőt, akkor is ennyi lenne, és ha beletették (meg a sok másik ficsőrt) akkor miért lenne baj? míg nincs kiszámlázva, h "pulzusmérő: +10Matyi", addig nincs baj... pl.: ott az alma, semmi sincs benne és drágább így is...
a samsungot sose csíptem, mert a droid almája akar(t) lenni, de most már igen szimpatikus lett a többi gyártóval szemben, mert tényleg telepakolja minden hasznos/haszontalan (kinekmi) dologgal a cuccait, és nem mondanám, h drágább lenne mint az alma, vagy akár nexus6...

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#145) Tatu-1981


Tatu-1981
tag

Más ügyben jártam ma az 5. kerületi Deák Ferenc utcai Vodafone boltban, de nagyon megörültem neki, amikor megláttam egy kiállított Note 4-et.
Pár perc nyomkodás után nekem nagyon tetszett, szerintem megvan a Note 2-m utódja:
-Gyönyörű kijelző, nagyon közelről nézve azért látszik a különbség a Note 3-hoz képest, a Note 2-höz képest még egész komoly a fejlődés.
-Az eddigi legszebb Samsung telefon, sokkal minőségibb, masszívabb, mint elődei. Lehet, hogy be lehet szúrni egy papírt a keret és a kijelző közé, de baromság ezzel foglalkozni, ránézésre, tapintásra minőségi és szép kidolgozás. Nagy előrelépés az elődökhöz képest.
-Gyors is volt, a Note2-mhöz képest ez mondjuk nem nagy meglepetés, azt nem tudom megítélni, hogy a Note3-hoz képest gyorsabb vagy lassabb. Volt mellette egy Galaxy Alpha, az érzésre mintha gyorsabb lett volna, de ezen a szinten ez már alig észrevehető, és nem feltétlenül objektív.

(#146) Palibá válasza Zolik (#38) üzenetére


Palibá
tag

Gratulálok, megértetted a lényeget. Elég volt 10 perc hogy ezeket megállapítsam, igazából nem is kellett 10, mert kb 2-3 perc alatt kiderültek, csak még nem tettem le egyből.

Az meg hogy te mit hiszel és mit nem, nem érdekel, én tapasztaltam ezeket. Nekem teljesen mindegy, hány ilyen fog fogyni, csak az szúrja a szemem, hogy gyakorlatilag hazugnak hívsz, mert nem vagyok elájulva a legújabb technológiai szeméttől, ami 2év múlva negyed ennyit fog érni, és mérete végett több kompromisszumra kényszerítene, mint amennyi örömet okozna ha lenne ilyenem.

Egyetértem azzal aki fentebb írta, hogy korlátoz a szabad mozgásban ez a méret. Nem mindenki hord bőgatyát, nagy zsebbel. Öltönynadrágban pl nem tudom hogy férne el, az meg megint hülyén veszi ki magát, ha mindig kézben kell tartani, kezelni meg eleve 2 kézzel. Sztem egy héten belül elhagynám, ha mindig letenném oda, ahol ülök.

AS: Értem a viccet :), ha nem annak szántad volna, akkor meg: soha nem volt WP-m és nem is tervezem.

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#147) SeatZola


SeatZola
őstag

Hamár a Note3 és a 4 is üzleti kategóriában játszik akkor n tudom hogy a hordása miért okozna gondot. Én pl. jórészt öltönyben vagyok de még sosem hordtam a nadrág zsebben. Vettem egy bőr pierre cardin vízszintes övtokot és abban hordom. Semmilyen mozgásban nem korlátoz. De a zakó zsebben is elfér. De pl. ebben a tokban hordom farmerrel is.

Rappi

(#148) S e t h válasza HaZse (#134) üzenetére


S e t h
nagyúr

Számomra ez is csak egy csamcsung a sok közül.

Már a márka nevének általad történő említése alapján is nagyjából belőhető mennyire vehető komolyan a véleményed, előítéletes vagy a márkával szemben, ez nem gond, maximum az, hogy objektív vélemény látszatát kívánod kelteni, miközben nyomokban sincs benne ilyen tartalom.

A note 4 hozta a kor elvárt hardver követelményét. Semmi mást.

Mint általában a mostani flagshipek, memória, felbontás, procik, bullshit, tudod mint az iphone is, aminek a gyártója viszont még ki is mondja, hogy ha váltasz androidról iphonera, akkor jobbá válik az életed.

Ismerős note-t használ a munkájához (telekom) és neki eléggé zavaró a mérete.

Aha, és ez pontosan mit is jelenten más note használókra nézve?Aki szereti az téved, mert a te haverodat zavarja?

Meg az, hogy 32GB-ból 25 a sazabad ez is tiszta vicc.

Nem találkoztam olyan felhasználóval aki ezért anyázott volna, bővíthető, szóval aki emiatt dühöng az forduljon szakemberhez.

Ez az spen is egy vacak a bemutató alapján, mivel a srácoknál nem annyira mutatta meg, hogy mit tud.

Ezt is értjük, a nem hivatalos teszten,- inkább csak bemutató - az eszközön végigfutott felületes ismertető alapján levontad a konzekvenciát, hogy vacak.Teszternek véletlenül se menj el, főleg ne a csamcsunghoz.

A kijelző valóban szép, de ez a fehér háttér mizéria az AMOLED-nél nem az energiatakarékosság elveit követi.

Battery life teszteket nézted már?Egyelőre odaver az új iphoneoknak,tavalyi note 3-nak, pedig itt kicsit nagyobb a felbontás.Biztosan az a fránya 7 giga lefoglalt rendszer teszi.

Ez az új tácsviz meg eléggé gyerekes.

Ismét egy komoly érv.Gyerekes, hm, nekem ez a jelző inkább a hozzászólásoddal kapcsolatban jutott eszembe.
Ezek után nem tudom miért vagy meglepődve ha vki haterkedéssel vádol, kicsit objektívabb érvekkel még komolyan is lehetne venni a hozzászólásodat.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#149) Fejvadi válasza S e t h (#148) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ott a pont.

(#150) AS


AS
félisten

Megvolt a nagy kamera teszt!

Camera comparison: Samsung Galaxy Note 4 vs iPhone 6, iPhone 6 Plus, Sony Xperia Z3, LG G3, Galaxy S5, Galaxy Note 3

Note 4 nyert SONY szenzorral . Sony meg Z3 al utolsó lett .... I

Azért ezt nem tudom hogy csinálta a sony....

Note 4 egyben gyengébb a sötétben fotózás de ezt mondta Legend és Bone is :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.