Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Márko88


Márko88
aktív tag

Na,ezt nézni kell ! :)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#2) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csatlakozom, az előttem lelkesedőhöz. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) MarciKING24


MarciKING24
tag

Végre!! :) :C

Straight outta Compton

(#4) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kihagyhatatlan adás.

(#5) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Na erre vártam már jó ideje!Tuti nézni fogom! :C

(#6) Garada


Garada
őstag

Na erre kíváncsi leszek! :D

(#7) BenHans


BenHans
addikt

Hüha, várom az adást! :R Az egyetlen érdekfeszítő Samsung készülék számomra... :D

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#8) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Megtennétek, hogy az S Jegyzetet réstletesebben bemutatjátok?
Lehet olyant csinálni, hogy az S-Pennel beleszerkeszteni egy power point vagy world dokumentumba, belerajzolni egy diagrammot stb. (De nem úgy, hogy képernyőképre rarajzolva)

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#9) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Várós nagyon! Azok lennének majd a kérdéseim, hogy szerintetek is ez most a jelenlegi legjobb kijelző a piacon, illetve hogy milyen a minőségérzet? :))

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#10) Apika


Apika
Közösségépítő

Remek hír! Már én is nagyon vártam rá! :K

(#11) SidCorky


SidCorky
senior tag

Megnéznétek egy 720p-s videót (YouTube-on)? A Tab S-nél szomorúan láttam hogy a sima HD videók nagyon csúnyák egy 2K kikelzős cumón, ennél magasabb felbontású videókra pedig sajnálom a helyet. Viszont itt maga a készülék tetszik, de ha ez nem oké akkor nem vállalom be

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#12) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Amúgy ez a műsor is fél órás lesz?Erről a telefonról lehetne többet és beszélni! :D

(#13) Djatis


Djatis
senior tag

Már csak 2 nap max és a kezemben lesz úgyhogy én a mai adást kihagyom hagy fedezzem fel a dolgokat magamtól!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#14) Crafter32


Crafter32
őstag

Én nem igazán értem hogyan tud vki ekkora telefont úgy használni, hogy az ne befolyásolja mozgása szabadságában. Nyáron egyenesen kellemetlen lehet a telefon elhelyezése vagy a folyamatos kézben tartása. Plusz mikor használni szeretném két kezet igényel, tehát a táskát kell a zsebembe rakni (hátamra), hogy használni tudjam sétálás közben. Meg lehet bármit magyarázni, de ez több mint nem jó, inkább értelmetlen.

[ Szerkesztve ]

(#15) Legendd válasza NeRo28 (#12) üzenetére


Legendd
senior tag

Ismerve a bőbeszédűségemet és Bone részletességét, nagyon nem fogunk beleférni a harminc percbe :D

Alea iacta est!

(#16) sanyijedi


sanyijedi
őstag

na, ezaz!
nézem mindenképpen.
nekem még péntekig várnom kell, akkor hozzák :(

kérdés:
akkumulátorban melyik a jobb a snapdragon vagy az exynos-os változat, tudtok erről valamit?
illetve egyéb különbség a két verzió között?

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#17) BenHans válasza Crafter32 (#14) üzenetére


BenHans
addikt

Akkor a tablet is értelmetlen? Ez nem az átlag okostelefon zászlóshajó kategória. Nem szeretnék Samsungos fejjel gondolkodni, de ha nagyon kéne akkor azt mondanám, hogy akinek nem kényelmes az ekkora kijelző az vegyen S5-öt... Egy csomó note extra funkciónak nem is lenne értelme 4,5"-on mondjuk...

Arra vonatkozóan viszont egyetértek veled hogy a HTC One-S5-SonyZ-LG G kategóriának már nagyon nem kéne tovább növekednie, hogy ne mosódjanak el teljesen a határvonalak.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#18) BulletBill27


BulletBill27
aktív tag

Na ezt vártam már. Az akksira kíváncsi vagyok.

(#19) Palibá


Palibá
tag

Fogdostam, nyomkodtam, úgy 10 percet. Első konklúziók: Drága, túl nagy, feleslegesen nagy, kényelmetlenül nagy, megröccent vagy fél-egy másodpercre mikor főképernyőre tértem vissza a rajzprogramjából pedig nem volt más nyitva, ja és a fényképei a beharangozóval ellentétben, igencsak szétmaszatoltak voltak, jól megvilágított beltéri környezetben (igaz(i) PureView-n szocializálódtam), nem volt még noteom (nem is lesz) de a cerka extra 4-5 gyorsfunkcióján kívül nem tudom jó-e még valamire a kis gomb a ceruzán, nem igazán csinált semmit nagyon sok helyzetben. Pozitívum: Nagyon nagyon éles képernyő, és nagyon vékony vonalak húzhatók a varázspálcikával, tény hogy érdemben rajzolgatni meg még bőven kicsi.

Plecsni: Tőlem biztos nem kaphat.

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#20) Carbonado11 válasza Crafter32 (#14) üzenetére


Carbonado11
tag

Én meg azt nem értem, hogyan tudnak egyesek még mindig ezen rugózni ... Van baseball sapka, ami alól kilóg a fül. És van a bojtos sapka, amit az állig le lehet húzni ....
Van kistévé és van bazinagy tévé ... Van kisautó és van kamion ... Van csónak és van luxus óceánjáró ...

Redmi Note 8

(#21) bordi10


bordi10
senior tag

"GAP-TEST" legyen ám! :K

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#22) BulletBill27 válasza Carbonado11 (#20) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

És van phablet meg phablet :DDD Látod az iPhone is hogy megnőtt. Nem sok kisebb méretű telefon van normális hardverrel, ezt nehezményezik az emberek. Tudom, Xperia Z3 mini, az Isten nem ver bottal.

(#24) Pubszon


Pubszon
veterán

Én is kíváncsian várom, mit tud működés közben. :)

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#25) Hegasus


Hegasus
senior tag

szerk.: válasz(egyetértés) a 20-as kommentre.

néha egyesek szükségét érzik annak, h előbújjanak barlangjukból és kibüfögjék, h minden értelmetlen, és hülyeség kivéve persze ami egyedül nekik jó, mert az tökéletes. :U csak sajnálni lehet az ilyeneket.
valamikor próbálgattam a note2őt és teljesen kényelmes volt használni/zsebre tenni, ez alig nagyobb nála, szóval ezt is kényelmesnek érezném.

amúgy nagyon várom az adást/tesztet, ez a note széria az egyetlen ami felkeltette érdeklődésemet a padfone széria mellett.

23: miért nem már handrás ajánlatát linkeled ide? :D

[ Szerkesztve ]

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#26) S e t h válasza Crafter32 (#14) üzenetére


S e t h
nagyúr

Mint a hozzászólásod.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#27) Csapoati válasza BenHans (#17) üzenetére


Csapoati
nagyúr

En is pont a tabletet akartam felhozni. Na meg ugye a kollega altal favorizalt Passport sem igazan egykezes megoldas.
Az adast viszont pont nem latom, de remelem hordtatok par napig zsebben is a keszuleket. Tudjatok miert... ;]

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) Márko88


Márko88
aktív tag

Egyébként megszokást igényelnek a nagyobbak most már észre sem veszem szinte és zavarna ha a kijelző kisebb lenne. Szerintem a csúcsok a márkáknál mint az M8 is még használható méret. Nem hittem volna egyébként, még régen Panasonic GD55-öm is volt :D

A 6colosok amiket már farmerban nem lehet hordani, az már viszont zavaró.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#29) exelsior1


exelsior1
senior tag

Izgi lesz. Nagyon kíváncsi vagyok a toll mennyit fejlődött, a N3-al, már szinte tényleg lehetett kézírással jegyzetet csinálni, bár azért suliban előadás alatt nem vállaltam volna még be, de már nem kell sok, csak legyen pontosabb és intelligensebb. A többiben nem sok meglepetés lesz, a kijelző tarol, a hardver meghajt egy asztali gépet is akár, a szoftver olyan amilyen, knox meg bloatware hegyek, de legalább rendkívül funkcionális, és az aksi sem hagyott még cserben minket Note telónál. Csak a fránya méret ne növekedett volna.

Galaxy S10

(#30) szzoo


szzoo
tag

Ez még hogyhogy ilyen hátlapot kapott? Az újabb készülékeknél várható designváltás, vagy továbbiakban is ilyen hátlapok lesznek?

(#31) ReWen8


ReWen8
csendes tag

Xperia Z-ről megérné e a csere??

(#32) Remiel


Remiel
őstag

A hajlítás tesztet ki ne hagyjátok ;]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#33) Márko88 válasza ReWen8 (#31) üzenetére


Márko88
aktív tag

Arról,nagy valószínűséggel teljesen biztos. :)

[ Szerkesztve ]

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#34) csordas11


csordas11
aktív tag

Nagyobb kijelzővel is kisebb, mint az Iphone+!

(#35) NeRo28 válasza exelsior1 (#29) üzenetére


NeRo28
aktív tag

Mihez képest növekedett?A note 3-nál nem nagyobb!Sőt szerintem a Note 1 és Note 4 között méretben csak pár mm különbség van!

(#36) hunluigi


hunluigi
senior tag

Remélem van kéznél nóta3... legalább egy érintőleges összehasonlítás mindenképp érdekelne!

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

(#37) domos válasza Crafter32 (#14) üzenetére


domos
senior tag

Ha teged egy telefon befolyasol a mozgasod szabadsagaban... sweet raptor jesus... :W

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#38) Zolik válasza Palibá (#19) üzenetére


Zolik
senior tag

tehát te 10 perc alatt eldöntötted hogy ez egy túl nagy, akadós, maszatos képeket csináló, szinte semmire nem jó készülék. szerencse hogy nem te készíted a tesztet.

szeretném majd megkérni a Bone-ékat, hogy erre kérjenek ki pár mondat erejéig. Mármint arra, hogy páran benyögik, hogy mennyire nem jó közbe meg a valóság mást takar, értem én hogy ízlések és pofonok, de ez nagyon nem jó hogy valaki valótlant állít (pl kétlem hogy 1 másodpercre megakad a telefon vagy hogy szétmaszatolt képeket csinál egy 16mpx-s kamera)

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#39) eventus válasza Csapoati (#27) üzenetére


eventus
veterán

+ névjegykártya tartó funkció :))

BlackBerry R.I.P. - Sony Xperia 1 V, Sony RX10 IV, Withings ScanWatch

(#40) domos válasza Palibá (#19) üzenetére


domos
senior tag

Ameddig az i7-es szamitogepem is meg tud akadni, addig ezt a telefonomnak is hajlando vagyok elnezni.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#41) exelsior1 válasza NeRo28 (#35) üzenetére


exelsior1
senior tag

A N3-nál elvileg kicsit nagyobb, nehezebb lett (minimálisan, de egy év után méretcsökkenést várnánk). Főleg, hogy az LG elég keményen megmutatta hogy lehetséges. Mindenképp erre mennék rá a Samu helyében, főleg szélességnél minden milliméter sokat számít. Persze, ha az I6 Plust nézzük egy szavam sem lehet persze, az 5.5 colon képes nagyobb lenni, amit semmilyen fém burkolat nem igazolhat!

Galaxy S10

(#42) Crafter32 válasza S e t h (#26) üzenetére


Crafter32
őstag

Ez a véleményem és tartom magam hozzá. Szerintem igazam van. Túl nagy a napi használathoz.

A Tablet pedig nem telefon, nem hordja az ember magánál szinte éjjel nappal.

[ Szerkesztve ]

(#43) S e t h válasza Crafter32 (#42) üzenetére


S e t h
nagyúr

Igazad van. Nekem a szőke csajok jönnek be. Nem értem, hogy lehet barnát, feketét, vöröset szeretni.
Szerintem igazam van.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#44) Fejvadi válasza Crafter32 (#14) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Szokás kérdése az egész.

(#45) domos válasza S e t h (#43) üzenetére


domos
senior tag

:R :C

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#46) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Tekerje már valaki előrébb az órát:-)

(#47) wortz


wortz
tag

Annyira rusnya az a hátlap, hogy már ronda. :(
Gagyi, akár csak az összes Samu. No offense, nem flame-nek szánom, privát vélemény.

(#48) Paul119 válasza Palibá (#19) üzenetére


Paul119
addikt

Meg jó hogy nem te írod a teszteket :) 10perc egy olyan készüléken amit mások is nyomkodtak és valszeg tele szemeteltek minden hülyeséggel :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#49) hue2000


hue2000
tag

passport mikor lesz?

Az élet mindig drága

(#50) AS válasza Palibá (#19) üzenetére


AS
félisten

Ez Wp hirdetés volt :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.