Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) ZX7


ZX7
tag

950-esen van a következő problémám:

Időnként a telefonon elnémulnak az értesítések.
Ma kb 11.-ig minden értesítés "csilingelt", azóta néma kuss, csak rezeg.
Nics lehalkítva, rezgés bekapcsolva (jelzi is), hívások csörögnek.
Soft reset nem oldja meg, egy idő után újra van hangjelzés.

Valakinek van ötlete mi lehet a gond?

alkalmaz,elhárít,improvizál

(#452) opr válasza mrhitoshi (#448) üzenetére


opr
veterán

Erre a rendszerintegárcióra tudnál pár példát írni légyszives?
Engem is ezért érdekelne maga a platform elsősorban, csak nem tudom jelenleg ez milyen szinten valósul meg.

A fő kérdés az, hogy tud-e valami plusszt nyújtani a droid, illetve win10+google appok kombóhoz képest, esetleng kb ugyanazt nyújta, esetleg valamiben többet/kevesebbet?
Szóval a lényeg: mi az, ami neked, mint usernek könnyebbé teszi a mindennapokat, és valóban használható, stabil, jól máködik, stb?

Köszönöm! :R

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#453) Reinhardt válasza thxer (#450) üzenetére


Reinhardt
őstag

A tolto port elvileg az, szoval csak kene egy type-c - tolto kabel.

(#451) ZX7: nem lehet, hogy 11-tol aktiv nalad a Quiet hours (vagy akarhogy hivjak magyarul)?

[ Szerkesztve ]

(#454) utomi válasza liquidgold (#446) üzenetére


utomi
senior tag

Most őszintén? Te is.! :R

(#455) confuser válasza mrhitoshi (#448) üzenetére


confuser
senior tag

Nem értem miért kell úgy beállítani a dolgot, hogy csakis a WP fanoknak készült, mert ez hülyeség.

Szerintem azért, mert az MS CEO-ja már fél évvel ezelőtt megmondta ezt szó szerint, és azóta is többször megismételte eme kijelentését különböző interjúkban. De az is lehet, hogy csak úgy hobbiból találtuk ki.

(#456) Plazmacucci válasza ZX7 (#451) üzenetére


Plazmacucci
félisten

8.1 alatt viber/messenger triggerel egy olyan bugot, hogy elkussolnak az értesítés hangok, de még az ébresztő is csak rezeg. Remélem nem ez jött elő itt is. A másik tényleg az lehet, hogy US régió alatt bekapcsol a Cortana és a csendes órák. De ezt azért észrevenné bárki.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#457) mrhitoshi válasza opr (#452) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Automatikusan Onedrive-ba tudod menteni az office doksikat, onnan eltudod érni az összes készülékkel a fájlt, default. Ez működik telefonról is, hogy ha van egy fájl, amit telón szerkesztettél, akkor azt tudod onedrive-ban menteni. Ez mondjuk tök jó lesz a Continuummal. Van egy előadás, mondjuk pps.-ben, egyszerűen csak letöltöd telóra, amit gépen megírtál, aztán elég csak a telefont magaddal vinni előadásra. Win 10-en és 8.1-en nem csak fájlokat tud szinkronizálni, hanem a beállított témát, háttérképet, jelszavakat.(Ezt sose használtam) Nekem van egy táblám és egy laptopom és egy asztali gép illetve telefon, elég volt csak az egyiken beállítani valamit, és a többi átvette. A biztonsági mentést nálam onedrive-ra menti minden eszközről. Integrált Skype.
Illetve ott van az Xbox mint nagy húzóerő. Nálam ez nem játszik, mert PS4-em van. :(((
Nekem ezek a dolgok amiket nap mint nap használok, és jól működnek. Nem tudom, lehet van még egy jó pár dolog, de perpill ezek jutottak most eszembe, ezek mindennaposak. Illetve nem tudom hogy megválaszoltam-e a kérdést.

(#455) confuser: Shit happens. Én máshogy látom.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#458) opr válasza mrhitoshi (#457) üzenetére


opr
veterán

Köszi a választ! :R

Ez alapján nekem úgy tűnik, hogy semmi olyat nem ad, ami nem megoldható droidon, viszont ugyanazt kényelmesebben adja, anélkül, hogy extra programokat kéne telepítgetni/beállítgatni.
Xbox integráció tényleg nagy húzóerő lehet annak, aki használja, de Én megrögzött PC-gamer vagyok, ráadásul az is maradok, mert annyit nem játszok, hogy átszokjak a controllerre. Ki kell mondani, mocskos casual lettem, na. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#459) confuser válasza mrhitoshi (#457) üzenetére


confuser
senior tag

Mi az hogy máshogy látod? :D Ezt mondta Satya Nadella, ezen nincs mit máshogy látni...

(#460) afk22 válasza MartOOn (#437) üzenetére


afk22
tag

Te mennyit tudsz a telefon elotoreneterol?

Nagyon sok WP hasznalo uj csucs telefont szeretett volna, es sokan sirtak, hogy mar tobb mint masfel eve nem jott ki csucs kategorias telefonnal az MS.

Hogy a lenyegrol beszeljunk: telefon
Igen ugy nez ki a hatlapot elszartak es nagyon, hogy miert ment at a QA-en, vagy hogy kerult ki ilyen modon ez jo kerdes. Az is lehet hogy ez beszallitoi hiba (elosorozatban meg jobb volt a minosege). De ez akkor is az MS hibaja.

A kijelzo, kamera, melegedes, es a tobbi szempontbol sehonnan nem hallottam komoly kritikat, mindenhol csucs kategorianak veszik.

Tehat, szerinted a telefon mekkora resze a hatlap (tervezes illetve ertekben)? Szerintem elhanyagolhato. A userek mennyire sirnak miatta? Nagyon, es termeszetesen jogosan. Senki sem szeretne ferrarit venni nyekergo zorgo pohartartoval vagy barmi ilyesmivel. De ettol meg az egy csucs eszkoz (az mas kerdes, hogy egyutt lehet-e elni ezzel, vagy megerie, ha megveszik az emberek, akkor megeri, ha nem, akkor nem, egyedul a piac hatarozza ezt meg, es nem te vagy en)

szoftver:
w10m meg erosen beta/alpha, alapbol a filozofia valtozott a w10 ota. Lenyegeben a szemunk elott fejlesztik. Az hogy ez jo vagy rossz azt nehez megmondani. Egyelore szerintem az latszik, hogy sokan nem kezelik ezt az egeszet jol. Valoszinuleg azert mert soha eleteben nem vett reszt egy software fejleszteseben, nem tudja milyen fazisai vannak, nem tudja, hogyan fejlodik ki. Ez persze nem az o hibajuk. Viszont vannak akik ezt nem tudjak kezelni, nem ertik a mierteket. A w10m fejlodni fog, javulni fog, persze kerdes, hogy mi milyen gyorsan fogja ezt tenni. Pl. lesz-e olyan problema, ami nagyobb atirast igenyel, vagy eleg-e mar csak finomitgatasok. Igy a telefon akar heteken belul, de valoszinuleg inkabb honapok lesznek, mire elmulnak a mostani kritikusabb hibai.

Ha olvasgatnal WP forumokat oldalakat, tudnad, hogy a w10m-nek merheto a reszesedese a WP-k kozott. Ennek illetve az uj csucs kategorias telefon igenyre mondjak itt tobben, hogy ez a WP fanoknak keszult. Igen barki megveheti, de nagy valoszinuseggel ezt a telefont MS a tenyekre tamaszkodva adta ki igy.

Hogy jol tette-e az nagy kerdes, majd kiderul. Azt is elkepzelhetonek tartom, hogy fel ev mulva vagy akar hamarabb kiad egy frissitett verziot, mint anno a 920-ra a 925, ami lenyegeben tok ugyan az volt belul, csak vekonyabb es konyebb lett.

Szerintem eleg erosen aranyt tevesztettel, es amit te csinalsz azert az erosen hoborges... Annak ellenere, hogy ami hibakat felhoztal az jogos, csak a talalasa kritikan alluli.

(#462) Locutus válasza opr (#458) üzenetére


Locutus
veterán

A "kényelmesebben"-hez annyit tennék hozzá, hogy nekem 950XL-en jelenleg az istennek nem hajlandó a onedrive rendesen szinkronizálni.... ha külön belemegyek a onedrive appba, akkor nagy kényesen elkezdi, és baromi lassan megjelennek PC-n is a onedriveban.
Előtte androidon ez dropbox-szal villám gyorsan és azonnal ment (pl camera rollból).

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#463) ForRedGlory válasza Locutus (#462) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Ugyanez nálam is van.

(#466) Locutus válasza #40993792 (#465) üzenetére


Locutus
veterán

Pedig nekem .29 sincs, fel sem ajánlja a frissítést rá :)

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#468) ΞΔGLΞ válasza #40993792 (#464) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Fél éven belül? Az durva lenne.

Ha így lesz, konkrétan elismeri az MS ezt a balfaszságát, hogy a hátlap egyszerűn nem illik egy prémium telefonhoz, de akkor a mostani 950 tulajokat, akkor szinte hátulról szúrja le, ugyanis elég jelentősen veszít a használt piacon főleg, majd az értékéből a 950-es telefon, mert az újat akarja a többség majd. De ez érdekelni fogja őket? Nem hinném.

[ Szerkesztve ]

(#469) junior11 válasza #40993792 (#464) üzenetére


junior11
veterán

Én is így vagyok vele.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#471) mrhitoshi válasza confuser (#459) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem értem mit nem értesz. Mondott valamit az a hülye, én meg nem értek egyet vele.

PS4

(#472) opr válasza Locutus (#462) üzenetére


opr
veterán

:R
Köszönöm az info-t!
Azt hiszem ez még így nekem tényleg nagyon bétás, egyelőre maradok a jól bevált one m8s-nél, megint nem találtam meg az utódját.
Na mindegy, jövőre ránézek megint, hátha, mert ha sikerülne az ms-nek eljutni integráció szinten oda, ahol az apple tart (csak mondjuk az irritáló megkötések nagyrészének elfelejtésével), akkor szinte biztos, hogy váltok droidról wp-re, akár az appok hiányának ellenére is. :K

[ Szerkesztve ]

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#473) pzstm válasza mrhitoshi (#471) üzenetére


pzstm
titán

nem is értelek...beszélsz itt mindent sjaát tapasztalatok alapján, úgy hogy készüléked is van. Igazán beláthatnád, hogy sokkal jobban tudják azok az emberek akik képről/videóról látták a dolgokat. ;] Ez a topik arról szól, hogy minél többen legyenek itt a NEM 950/950XL tulajok :DDD :C

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#474) confuser válasza mrhitoshi (#471) üzenetére


confuser
senior tag

Szóval nem értesz egyet vele. Értem. Ha van egy cipőket gyártó cégem, és azt mondom, csinálok felemás cipőt csálé lábú kacsacsőrű emlősöknek, akkor te milyen jogon nem értesz egyet a kijelentésemmel? Az én cégem, az én termékem, az én döntésem. Attól hogy te mást mondasz, én azt a célcsoportot célzom meg amelyiket én akarom, nem amelyiket te gondolod.

Tévedtél, mert nem ismerted a hátteret. Nem vagy képes beismerni, és makacsul az eredeti véleményedet véded, noha többszörösen és egyértelműen meg lett cáfolva. Szánalmas viselkedés. Ez az utolsó kommentem ami hozzád szól, felesleges ilyennel vitázni.

(#475) dutrás válasza mrhitoshi (#448) üzenetére


dutrás
őstag

2011 óta jelen van a Crome OS.
Ma még magyarországon nem jelentős a piaca de Amerikában már igen.
Őszintén remélem megdönti az MS egyeduralmát.

P50 pro/P40 Lite

(#476) btudos válasza confuser (#455) üzenetére


btudos
veterán

Erről tudnál mutatni forrást? Kíváncsi lennék. :R

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#477) mrhitoshi válasza opr (#472) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Az irány mindenképp jó. A naptár, az email kezelő szoftver, az Edge, a fényképeket kezelő szoftver, ha jól gondolom, már univerzális W10 alkalmazások. Ezek esetében teljes a koherencia. Most látom, hogy miután beállítottam laptopon ezeket az alkalmazásokat, mindent megosztanak egymást közt. Mintha egy gépen kezelné a dolgokat az ember, nem lenne fizikai különbség. Eddig ez nem így volt WP8 esetén.
Kicsit baszkuráltam a naptárat gépen, és azonnal megjelent telefonon is az átrendezett naptár. Ez eddig nem volt ilyen gyors, gondolom annak köszönhetően, hogy ezt a rendszer intézte, és nem volt rá külön alkalmazás. Meglepődtem, hogy ilyen gyorsan szinkronizált.

(#473) pzstm : Hát egy ilyen világban élünk. Lassan kezdem úgy érezni, hogy nem szabad megszólalnom. :D

[ Szerkesztve ]

PS4

(#478) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Valaki meg tudja mondani, hogy miért nem szinkronizálja automatikusan a gmail fiókomat az Outlook?
Illetve ha elolvasok egy levelet a telefonomon az Outlook alkalmazásán keresztül, attól még az asztali böngészős felületen a gmail fiókban nem teszi olvasottá.

Köszi!

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#479) lugosi válasza Plazmacucci (#456) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nekem még nem csinálta ezt a viber a 1520-on (igaz ténylegesen nagyon keveset használom). Viszont maga a viber nagyon problémás wp-n.

(#481) QwErTy42 válasza #40993792 (#480) üzenetére


QwErTy42
addikt

Pontosan hol?
:)

Megvan. :)

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#482) confuser válasza btudos (#476) üzenetére


confuser
senior tag

13. oldal

Július 21-ei interjú. Ezt követően ő maga is többször megismételte ezt a kijelentését, illetve Terry Myerson is nyilatkozta ugyanezt. A nagyobb, nevesebb wp oldalak is lehozták (wincentral, winbeta), illetve ha jól emlékszem még egy Twitter Q&A-ben is olvastam a megjelenés után, hogy "these are for the fans", de most telefonról nem fogok ennyi forrást előkotorni.

[ Szerkesztve ]

(#483) zsoltzsolt válasza #40993792 (#480) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Nálam 3 gmail fiók (is) van., kettőnél szerepel a "elemek érkezésekor" opció, a harmadiknál nem, miért?

(#484) btudos válasza confuser (#482) üzenetére


btudos
veterán

Efelett elsiklottam, köszi.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#485) Reinhardt válasza confuser (#455) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ilyet nem mondott.

We're going to have great flagship phones for Windows fans.

Ez nem Windows Phone fan, hanem sima Windows. Amire lehet epiteni. Nem hiszem, hogy cegvezetokent egy olyan bazisra akarna epiteni ami nem/alig letezik.

[ Szerkesztve ]

(#487) zsoltzsolt válasza #40993792 (#486) üzenetére


zsoltzsolt
addikt

Pedig reménykedtem, hátha van ötleted, de köszi azért.
Én meg nem értem 😁 , de majd előjön 😁

(#488) confuser válasza Reinhardt (#485) üzenetére


confuser
senior tag

Nem is arra épít. Elolvastad egyáltalán a cikket? Ez a 3 választott "szegmensből" csak az egyik. Ráadásul mivel kezd rögtön a következő fejezetben?
We have, in fact, good traction in the business segment. So this is business customers who are actually buying phone devices

Sőt, az alsó kategóriáról is úgy beszél, hogy ott jelen vannak, van ott keresni valójuk, stb., csak a high-end-ről nem, az csak "for the fans", és jelenleg sehol sincsenek benne (ez nyilván a nyárra vonatkozik, hiszen akkori az interjú).

A Windows 10 bejelentése óta pedig kínosan ügyelnek arra, hogy minél inkább "Windows"-ként hivatkozzanak a WP-re (és W10M-re is). Már a HTC One M8 for Windows verziónál elkezdődött ez a fajta kommunikáció, és azóta is tart.

De nem fogok olyanokkal itt hsz-shitstorm-ra kelni, akik elolvastak 2 sort (vagy még annyit se) egyetlen interjúból, mikor én már bő két éve minden bejelentést megnézek, utánaolvasok, elemzéseket olvasok külföldi oldalakon, és nagyon jól tudom, hogy mi hangzott el az MS szájából, és mi az ami csak pletyka.

Ha nem hiszitek el ami feketén-fehéren le van írva, az a Ti dolgotok, de ez az alaptalan, de főleg megalapozatlan és kötekedő hangvétel nem olyan stílus, ami józan érvekkel meggyőzhető lenne, úgyhogy hagyom is a búsba. Olvassatok utána, aztán ha találtok az állításaimnak ellentmondó nyilatkozatot, azzal lehet privátban előhozakodni.

(#489) Fiery válasza mrhitoshi (#448) üzenetére


Fiery
veterán

Nemtom, szerintem eleg nyilvanvalo, hogy ha a szeles vasarlokozonseg szamara keszult volna a 950/950XL, akkor a mostaninal izgalmasabb kulsot kapott volna, es adott esetben jobb minosegu anyagokbol is keszult volna. Nem kell nagy dolgokra gondolni, pl. a Lumia 930-szeru megoldas teljesen franko lett volna. Persze me'g jobb lett volna egy full fem+uveg kombo, esetleg egy lehajlo szelu kijelzo. Ez utobbinak tudom, hogy nincs ertelme, megis cooool a megjelenese :) Pont ez a "cool" faktor, a szexepil (ha igy jobban tetszik) hianyzik a 950/950XL-bol. A regebbi Lumiakat, me'g ha muanyag hazasak is voltak, legalabb a dizajn egyeb elemei feldobtak. Ha meg az sem, akkor legalabb szinesek voltak, ami jopofa, udito latvany. A 950/950XL se nem szines, se nem erdekes, se nem szep, se nem jo minosegu anyagokbol van. Hasonlo, mint pl. a bq Aquaris E5 HD Ubuntu Edition: az is a fejlesztoknek, rajongoknak keszult elsosorban. Jo keszulek -- ahogy a 950/950XL is az, alapvetoen --, csak nem fogja senki szivet megdobogtatni, aki nem fan. Ez van, majd legkozelebb izgalmasabbat gurit a Microsoft :)

(#490) Fiery válasza dutrás (#475) üzenetére


Fiery
veterán

A Chrome OS hamarosan be lesz szantva, ugyhogy az biztos nem fenyegeti a Microsoftot. Just sayin'...

(#491) jose999 válasza Fiery (#489) üzenetére


jose999
senior tag

Akkor nem tudom...én lennék az egyetlen kivétel?! Sok mindennek lehet mondani, csak Windows fannak nem :) Az első win. mobilom egy Lumia 800 volt, 3 napig használtam, rettenetesen örültem, hogy meg tudtam szabadulni tőle! ( használt volt ) . Ez más... Feleségemnek LG G2, fiamnak G3, nekem G4 van (mindhárom enyém volt, android fannak inkább lehet nevezni :C ). Mondtam feleségemnek, hogy a fene eszi, megpróbálom, aztán lesz valami. Nos, tegnap, kb egy hetes használat után mondtam neki, tiéd a G4, ha kell, anyósom meg megörökli a G2-őt, kareszra megkapja :) . Megszerettem! Ja, és nagyon de nagyon örülök neki, hogy a teszt előtt került hozzám! Ha elolvasom, biztos, hogy nem kell! Nekem nem nyekereg, hiába nyomogatom, egyszer nem fagyott, annyi, hogy nekem kicsit "idegen" a rendszer. De majd megszokom. Meg fogom tudni szokni! :R

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#492) mrhitoshi válasza Fiery (#489) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Értem. Ebben egyetértek, hogy lehetett volna folytatni akár a Nokia vonalat, nem rokkantak volna bele.

Lehet egyébként az a cél, hogy ha akarod, akkor tudod cserélni a hátlapot. Legalábbis erre tudok következtetni ebből a Mozo-s meg Designed for MS valamiből. Persze nem értem én sem, hogy alapból miért nem lehetett volna kihozni egy Mozos hátlappal, de legalább ott áll a lehetőség a cserére. Én rengeteget szoptam a 920-szal és a HTC Radarral az unibody miatt.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#493) Pikkolo^^ válasza jose999 (#491) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

:K jó is az.

(#494) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

itt egy tök jó összehasonlító teszt a LG G4-el.
...ami valljuk be őszintén egyike az etalon fotós mobiloknak ma.

(#495) tomboy0013 válasza Ágógreen (#494) üzenetére


tomboy0013
veterán

Egyre szimpibb a 950.

(#496) jose999 válasza Ágógreen (#494) üzenetére


jose999
senior tag

Tapasztalatból mondom, szebb képet lő a Microsoft. Látványosan szebbet!

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#497) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

három nagyon fontos különbség érdekelne 950ek és XLek között
(amit lehet fel fogok tenni párszor ha nem kapok válasz, uh bocsi)

1. akksi idő
2. ház nyekergés különbség
3. fekete/fehér ill. XL/sima HÁTLAP szubjektív anyagminősége tapintásra (vastagsága is és hajlíthatósága levéve készülékről)

thanks

(#498) btudos válasza Ágógreen (#497) üzenetére


btudos
veterán

Az akksiról nem tudok érdemben nyilatkozni, de több 950 és 950 XL is volt a kezemben, előbbit használtam egy napot, utóbbit pár órát, így a többi kérdésben talán van releváns tapasztalatom.

Én nem találkoztam a ház nyekergésével, vagy nem foglalkoztam vele, nem tudom, én beraktam a SIM-emet, rápattintottam mindenhol a hátlapot, és nem volt gondom vele normál használat mellett. De a 950 XL sem nyiszogott a kezemben, és nem is hallottam még ilyen panaszt a tulajtól.

A hátlapja szerintem mindkettőnek rendben van, egyik fehér volt, másik fekete, de nem az anyaga miatt volt jobb fogni a 950-et, hanem a sarkosabb kialakítása miatt. Azáltal, hogy a 950 hátlapja enyhén le van kerekítve, kevésbé fogtam biztosan egy kézben. Az XL hiába nagyobb, nekem kényelmesebb volt a kezelése is emiatt, de a hátlap anyagában, vastagságában nem találtam különbséget.

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#499) mrhitoshi válasza Ágógreen (#497) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nálam egy 950 van, de az akksi idő szerintem borzalmas. A referenciám egy 920. A 950-en ha csak netezek, vagy valami mást csinálok, gyorsan merül. Nem tudok most pontos számokkal dobálózni, de a 920-hoz képest rosszabb az üzemidő.
Nálam nem recseg a hátlap, semmi baja nincs. Egyben van a cucc. Tapintásra... hát nem tudom. Ez nagyon szubjektív. Valahol fogd meg, nézd meg.

PS4

(#500) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Ahh nincs dedikalt win vissza es kereses gomb 😕

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.