Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) gretzky77


gretzky77
veterán

Békés boldog karácsonyi ünnepeket mindenkinek!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#702) jacis válasza gretzky77 (#684) üzenetére


jacis
nagyúr

Azt azért nehéz elhinni, hogy minden komolyabb oldalon tesztelt készüléknél és nem kevés fórum társunknál jelen vannak a szoftveres gondok és nálad meg nem. Szerintem csak ezzel hitegeted magad, vagy tényleg csak hívásra meg sms-re használod a telefonod.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#703) gretzky77 válasza jacis (#702) üzenetére


gretzky77
veterán

Rendben hiszek neked!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#704) hroberto válasza gretzky77 (#703) üzenetére


hroberto
veterán

Nyilván szar a telefonod (mert jó nem lehet), ezt ők jobban tudják csak te nem veszed észre! :U :C

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#705) gretzky77 válasza jacis (#702) üzenetére


gretzky77
veterán

Amúgy örülök,hogy te el tudod dönteni én mire használom a telefont. 950-el sztem nem én vagyok az egyedüli elégedett user. Azt meg nem is értem, hogy miért hitegetném magam. Ha nem jött volna be visszaviszem vagy eladom és pont. Ha ismernél tudnád, hogy egyik rendszer hitvallója sem vagyok szeretem cserélgetni a telefonjaim ezáltal már használtam minden platformot és ha valami nem felel meg akkor nem hitegetem magam,pont nem az a fajta vagyok ha szar megy a levesbe. Nekem csak azzal van gondom amikor mások megítélnek anélkül, hogy ismernének és elkönyvelik,hogy vagy ámítom magam vagy csak telefon meg sms! Hát pont nem de mindegy is. Már írtam ha nekem is annyi gondom lett volna vele mint pl ForRednek akkor én is vissza küldtem volna, de nincs. Ha ezt elhiszed ok ha nem akkor pedig sajnállak, de azért mert vettem egy drága telefont ami szerintetek szar vagy nem is használom, viszont nekem jó akkor ez van! Hidd el nem az az ember vagyok aki esetleg részletre megveszi majd ha nem jó valami nyögi a részleteket és használja úgy! Nem,akkor váltok és nem platformtól teszem függővé. SZERINTEM semmivel nem rosszabb ez a platform mint bármelyik másik,igaz játszani nem játszom,az tény a progik sokkal szegényesebbek, de a nekem szükségeseket eddig megtaláltam. Abszolút nem vagyok wp fan bárki bármit mond,mindenhol vannak hibás darabok, ill nekem 950 van ott szerintem nincs annyi hibás.! Egy szónak is száz a vége nem hitegetem magam és használom rendesen ill nekem megfelel de szerintetek ez az én szegénységi bizonyítványom, legyen úgy ha nektek ettől jobb! :R

Boldog karácsonyt!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#706) ForRedGlory válasza gretzky77 (#705) üzenetére


ForRedGlory
félisten

“Ha nem jött volna be visszaviszem vagy eladom és pont.”

Azert csak fent van apron a hirdetesed 2 hete, legyen az barmilyen indokkal is. :D

Szvsz, de 1-2 het utan uj telefont olyan ember nem ad el, aki meg van vele elegedve, meg ha “kivancsisagbol” tetted fel a hirdetest.

(#707) jacis válasza ForRedGlory (#706) üzenetére


jacis
nagyúr

Pont ezt akartam megírni én is :)
Van valami csavar a dologban.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#708) thxer válasza ForRedGlory (#706) üzenetére


thxer
aktív tag

Nekem nincs fent hirdetésem sehol, és eszem ágában sincs eladni.
Tisztán belakott rendszerrel nincs probléma, a másikat én is megtapasztaltam tegnap, mert a WDRT-s firmware frissítés utána az előtte frissen belakott W10M-es mentést visszaállítottam, és egy sz*r volt, nem indultak el appok, lefagyott a billentyűzet miatt, kilépkedett az edge, úgy hogy akinek ilyen bajai vannak, az nyomjon egy HR-t, és ne állítson vissza mentést. Utána egyből Store indítás, és le kell frissíteni az alkalmazásokat, majd újraindítás és semmi baja nem lesz a telefonnak. A kapcsolatok, sms-ek, email-ek így is megmaradnak, viszont így semmilyen fagyás vagy hibaüzenet nincs,

(#709) legiaap válasza thxer (#708) üzenetére


legiaap
nagyúr

Na azért ez is elég ciki ilyet írni, hogy ne állítsd vissza a backupot ha azt akarod jól működjön a teló.
Ez is elég gáz a rendszerre nézve. Ott a bakcup azt ne használja a user?
LoL

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#710) Plazmacucci válasza legiaap (#709) üzenetére


Plazmacucci
félisten

8.1 backupot ne... Egyébként 1520-on snem bugzik a rendszer.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#711) thxer válasza Plazmacucci (#710) üzenetére


thxer
aktív tag

10-es backupot raktam vissza, és úgy volt sz*r.

(#712) Plazmacucci válasza thxer (#711) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Akkor azt se :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#713) ForRedGlory válasza Plazmacucci (#712) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Androidos backup sem megy ra :(

:DDD

(#714) gretzky77 válasza ForRedGlory (#706) üzenetére


gretzky77
veterán

Rendben legyen igazatok! Legyetek szívesek elárulni akkor mi a jó nekem, mit vegyek ha így tudjátok? Szerintem elég világosan leírtam a hirdetésben a dolgokat ill a blog bejegyzésem is erről szól,de biztos át akarok valakit b@szni azért adom amúgy el mert szar fos az egész telefon meg rendszer de csak magamat győzködöm az ellenkezőjéről!

Szép estét innentől no komment itt, mert úgyis csak hazudozom,meg ámítom magam!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#715) kakuk100 válasza thxer (#711) üzenetére


kakuk100
őstag

Légyszíves írd meg nekem, hogy Te hogy csinálod a HR-t?
Köszi :F

(#716) jeni válasza Ágógreen (#698) üzenetére


jeni
félisten

Saját kép?
Akkor érthető miért az XL-t vetted.

(#717) jeni válasza ForRedGlory (#706) üzenetére


jeni
félisten

hmmm... van benne valami :F :U

(#718) Ágógreen válasza jeni (#716) üzenetére


Ágógreen
senior tag

sorry, nem saját. nem is ide akartam tenni hanem a fotó forumba.
de ha veszek XL lesz, nem is kérdés.
de várok még h ne csalódjak ... "túl nagyot" :-D

(#719) jacis válasza gretzky77 (#714) üzenetére


jacis
nagyúr

Hívásra meg sms-re egy 3210 sztem elég lesz ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#720) Ágógreen válasza jacis (#719) üzenetére


Ágógreen
senior tag

:C ez nagy

(#721) gretzky77 válasza jacis (#719) üzenetére


gretzky77
veterán

Leborulok nagyságotok előtt! :U
Kicsit többet néztem ki belőled te kis kedvenc!

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#722) jacis válasza gretzky77 (#721) üzenetére


jacis
nagyúr

Béke. Bocs a rossz vicc miatt :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#723) gretzky77 válasza jacis (#722) üzenetére


gretzky77
veterán

:R

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#724) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

950XL többi színe mikorra várható ?
hátha javítanak is addigra ezt azt...

(#725) tomboy0013 válasza Ágógreen (#724) üzenetére


tomboy0013
veterán

Senki nem mondta, hogy lesz több színben. A Mozo hátlapokat sem véletlenül promozzák.

(#726) Ágógreen válasza tomboy0013 (#725) üzenetére


Ágógreen
senior tag

neten vannak fent élénk kék hátlappal is XL-ek...

(#727) confuser válasza Ágógreen (#726) üzenetére


confuser
senior tag

Cián színben jelentek meg az első renderek, de forgalomba nem került, és nem is volt róla szó sosem.

(#728) Akybron


Akybron
aktív tag

Lenne 1-2 általánosabb kérdésem:

- Screenshotot anélkül lementeni, hogy az SD kártyát ki kelljen venni és kártyaolvasóban kiolvasni? Merthogy a ScreenShot mappa üresnek látszik USB-n keresztül

- Több csatolt névjegynél melyik képe látszódjon? melyik legyen az alapértelmezett? (Azt választanám amelyikhez van fénykép, a monogram helyett pl.) A híváslistában össze-vissza jelennek meg az amúgy egy névjegyhez tartozó avatarok.

- A névjegyen belül melyik telefonszám legyen az alapértelmezett híváshoz?

- A névjegyen belül melyik telefonszám legyen az alapértelmezett SMS-hez?

- Egy névjegyben másik számra küldenék SMS-t, mint ami az alapértelmezett (amúgy honnan tudom meg melyik is az alapértelmezett?) akkor hogyan tudom kiválasztani? (A névjegyből tudok híváshoz telefonszámot választani, de SMS-t nem)

- A már elküldött SMS-ről hogyan tudom meg, hogy milyen számra küldtem?

[ Szerkesztve ]

73&DX HA5OJN

(#729) tomboy0013 válasza Ágógreen (#726) üzenetére


tomboy0013
veterán

7 fejű sárkányról is találni képet a neten mégsem létezik. Renderek voltak csak a kék színűek, sosem volt olyan infó, hogy lesz belőle feketén és fehéren kívül más.

(#730) Jeanne d'Arc

En hány alkalommal teszem fel a telefonjaimat úgy, hogy nincs vele semmi gondom. Nem feltétlenül jelenti azt hogy az attól sz@r. Most mar nagyon kíváncsiva tett ez a telefon, kezd olyan lenni a fórum mint egy IOS vs android háború.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#731) no more


no more
addikt

Hű, a Pocketnow elég keményen lehúzta a 950XL-t és a W10-et. Ami érdekes, mert Fisher elég nagy WP fan, sőt!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#732) QwErTy42 válasza no more (#731) üzenetére


QwErTy42
addikt

vót má

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#733) gretzky77


gretzky77
veterán

Boldog újévet kívánok!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#734) Snookerface


Snookerface
csendes tag

Sziasztok, én is early adopter vagyok, még előrendelésből vettem magamnak egy XL-t, barátnőmnek pedig egy sima 950 Dual verziót. Most már mindkét telefonnal kapcsolatban gyűlt össze releváns tapasztalatom, ezért gondoltam írok nektek pár sort. :)
XL:
-Nagy. Kicsit nagyobb mint ideális lenne nekem.
-Akkuidő először elég siralmas volt, de .29 óta átlagos használat mellett is bőven 1 nap
-készülék ház, gyengébb minőségűnek érződik a 950 -nél egy hajszálnyival pedig az alap hátlappal az sem túl prémium érzetű, és valóban recseg. DE megérkezett a Mozo fekete Bőr hátlap, felpattintottam, és mintha kicserélték volna az egész telefont. Igényes jó megfogni, nem recseg.
-Continiuum működik, új firmwarrel már a miracaston keresztül is. Itt picit érződik hogy ebben van plusz két mag a 950 hez képest.
-Kijelző, tökéletes, bár a 950 kissé fehérebb fehéret produkál. Ezt amúgy mar sikerült ketté repesztenem egy gavalléros ágyról leejtéssel Nokia bolt 45k ert cseréli.
-Sebesség nagyot javult a frissítésekkel, főleg böngészőben lehet tapasztalni.
-Bugok. Vannak, de semmi súlyos, amit érdemes megemlíteni az a bluetooth kihangositó probléma. Csatlakozás után szeret határozatlan idő múlva újraindulni. Első szoftverrel amúgy az újraindulás mindentől függetlenül is nagyon ment neki.Most már nem csinálja.

950:
-Jó méret, jó összerakás, de igénytelen hátlap itt is.
-Akkuidő hasonló használat. Mellett észrevehetően jobb picit az XL-nél.
-kijelző tökéletes
-sebesség javulgat a frissítésekkel már nagyon ok, de pl betöltéseknél érezhetően lassabb mint az XL
-bugok vannak, es sajnos súlyos is van. Idonkent repülő módba áll magától, es nem lehet belőle kivenni. Pár óra után magától elmúlik de nyilván addig egyik sím sem elérhető

(#735) Ágógreen válasza Snookerface (#734) üzenetére


Ágógreen
senior tag

tehát aszondod h az sima950 bugosabb mint az XL ?

sima950re is mozot raktatok ?
milyen szín került XL-re ?
tudnál feltenni saját fényképeket róla ? (akár sima 950-el lőve)...
XL-nek rosszabb a kijelzője ?

köszi

(#736) legiaap válasza Snookerface (#734) üzenetére


legiaap
nagyúr

Hazudsz! Ezek az új lumiák hibátlanok.
;] :DDD

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#737) Snookerface válasza Ágógreen (#735) üzenetére


Snookerface
csendes tag

Az XL eddig kicsit jobban viselkedett nálunk, de volt azzal is baj. Ahogy írtam is most már az új firmware-rel és a legfrissebb w10-zel, nagyon sokkal jobb, és kevesebb a bug.

A kijelző picit melegebb szín világú az XL -en. (amoledesebb... kevesbe neutralis... blabla.)de csak akkor lehet kiszúrni, ha ott van egymás mellett a kettő. A szinbeállításokat nem igazítgattam egyiken sem. ;)

Csináltam képet az XL -rol standard HDR beállítással 8mpx-re levéve a felbontást a 950-nel.
Itt:

:K

[ Szerkesztve ]

(#738) Ágógreen válasza Snookerface (#737) üzenetére


Ágógreen
senior tag

nagyon szépen köszönöm. :C
grat, szép a tokozat is.

(#739) pzstm válasza Snookerface (#737) üzenetére


pzstm
titán

király.

Januárban amint megjön a céges teló ugyanilyet fogok venni rá én is :C :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#740) Locutus


Locutus
veterán

Egyre több bolt vonja vissza kínálatából a 950XL-t

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#741) Plazmacucci válasza Locutus (#740) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Csak van valami nyomoruk ezek szerint... 950 mindenhol maradt?

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#742) Ágógreen válasza Locutus (#740) üzenetére


Ágógreen
senior tag

ez überciki és megagáz :F :(

(#743) no more válasza Locutus (#740) üzenetére


no more
addikt

Mindjárt levágják a fejed, hogy de hát pedig jól működik a W10, a hátlap sem recseg, és csak naponta kétszer indul újra.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#744) jeni válasza Locutus (#740) üzenetére


jeni
félisten

Nem az a baj,hogy recseg,kopog,bugos hanem az a baj,hogy 230000Ft az ára!
Ha 100000Ft lenne a 950XL akkor senki sem hallaná a hátlapi recsegést,senki sem venne észre a bugokat, senki sem panaszkodna a szegényes áruházi kinálatra,az újra indulási tüneteket sem vennék észre.
Nem lesz hosszú élettű a Microsoft mobil. 3-4 év és megy a levesbe. Majd jön a Nokia az androiddal. ;]

(#745) no more válasza jeni (#744) üzenetére


no more
addikt

Lol, true, hatalmas +1!

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#746) Locutus válasza Plazmacucci (#741) üzenetére


Locutus
veterán

A M$ egyelőre azt állítja, hogy minden rendben van velük.
Gondolom csak a boltok unták meg, hogy annyian visszaküldik mindenféle hibával. Jelenleg jobban járnak, ha nem is értékesítik, amíg legalább a szoftveres dolgok nagyja meg nem oldódik. Persze kérdés, hogy a minőségi gondokkal mi lesz...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#747) Pearce válasza jeni (#744) üzenetére


Pearce
aktív tag

Mert egy 50 ropis Lumiánál senki nem panaszkodik a szegényes áruházi kínálatra, ugye? :U

Ezek a specifikációk egy felsőkategóriás telefonnak a jellemző. Az áron meg hiába rugózik bárki is, 100-ra biztos nem fog lemenni, akkor inkább ugyanúgy meg fog szűnni a gyártása, mint az 1520-nak. A Nokia meg jöhet a a Foxconn-os telefonnal Nokia szitázással, n+1 droidos variánssal. Biztos marha kelendő lesz. :D

(#748) Steelers válasza no more (#743) üzenetére


Steelers
senior tag

Mert te aztán sokkal különb vagy hogy állandóan ide jársz fikázni, a vérdroidoshtc-s aláításoddal!

(#749) jeni válasza Pearce (#747) üzenetére


jeni
félisten

valóban ott is meg a szidás,de... melyiket szidod előbb a 230000Ft-svagy az 50000Ft-s mobilt?

(#750) Plazmacucci válasza jeni (#749) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Miután megvették, nem merik szidni a drágábbikat :D

Vissza kell vinnem pár kazettát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.