Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Geller72 válasza b. (#299) üzenetére


Geller72
veterán

Egy NAGYON alapos orvosi vizsgálatot javasolnék, mint laikus, komolyabb vérvizsgálattal megtámogatva. :U

(#302) Geller72 válasza Auratech (#296) üzenetére


Geller72
veterán

Nekem a gyerek születésénél addig nem adták ki, amíg nem tejeltem. Viszont maga a doki, aki a szülést vezette, három emeletnyi kergetőzés után mondta azt, hogy NEM! A nővéreknek kellett a kávé, cukor, pénz. Nem hittem a fülemnek, de 2 óra után feladtam. :(

(#303) b. válasza Runner_fxr (#300) üzenetére


b.
félisten

Igen szerintem is ez lehet a gond, túl sok volt hirtelen.megpróbálom kevesebbel, több pihenővel és lassabban.
Amúgy a folyadéknál arra gondoltam, hogy amikor az ember intenzíven edz (tehát magamhoz mérten) akkor közben lehet inni folyamatosan?
Amúgy napi átlag 3,5 liter edzés nélkül is megvan, főleg lúgos vizet (9.2)iszok.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#304) Geller72 válasza b. (#303) üzenetére


Geller72
veterán

Én sem edzés előtt, sem közben nem iszom. Nem azért, mert csak, hanem mert nem jó. Enni sem eszek előtte, mert sokszor feljön a savam. És tök mindegy, hogy milyen folyadékot innék. Utána, ha végeztem, kis pihenővel már ok. Pótolom a folyadékot, de túlzásba nem viszem. Érzem, hogy mennyire van szükségem. Szerintem a szervezet úgy is jelzi, hogy mennyi kell neki. A 3.5 liter edzés nélkül szerintem nem kevés. Nekem napi átlag másfél liter van meg, néha egy picivel több. Ilyen melegben persze sokkal több, de ha nem izzadok meg aznap, akkor csak azért, hogy több folyadékot vigyek be, nem iszom. Ha szomjas vagyok iszok. Ennyi..:D.

(#305) JasL válasza b. (#299) üzenetére


JasL
senior tag

Pár hét és jobb lesz. Én eddig napi 1x futottam reggel, 6:15-kor kelés és go pálya, így nyáron csak akkor nem kell megpusztulni a napsütéstől kb vagy este 7 után, de akkor már fáradt vagyok hozzá.

Én 8.6 km-es távon (pályán szaladgálok körbe-körbe) 1 liter vizből 0.5litert magamra öntök, a másik felét elkortyolgatom, 2 körönként 2 korty elég. Ha kivül-belül hidratáltan tartod magad, sokkal kellemesebb érzés futni szerintem.

A szédülés az lehet túl nagy pulzus is, próbáld meg beszerezni egy pulzusmérős órát vagy csuklópántot és fussál a laktátszinted alatt. Én Garmin vívosmart-ot használok, nagyon pöpec cucc.

Itt egy kép a begyűjtött adatokról, plusz kalóriát kézzel trackelem MyFitnessPal.com-on (edzést is lehet ott, csak minek, ha a pánt csinálja):

Nem olcsó cucc, de a Garmin kiváló márka és vízálló. 5 napig bírja egy feltöltéssel. Ajánlani tudom, ha valaki megteheti, vegye meg nyugodtan.

[ Szerkesztve ]

(#306) b. válasza JasL (#305) üzenetére


b.
félisten

Köszi ez remek tanács.
Tegnap este nézegettem a telefonom és megtaláltam a T- nél egy előre telepített alkalmazást. futótárs vagy mi a szösz a neve. Nagyon tetszik. van benne edzésterv teljesen kezdő szinthez is, 8 hetes. távot mér plusz jelzi a z időintervallumokat. Most elkezdek az alapján futni. Első 2 nap 12 perc, 1 perc futás-1 perc gyaloglás felváltva. hát ehhez képest tényleg jól bekezdtem tegnap. ha megmarad a kitartásom, akkor beruházok én is egy komolyabb pulzusmérős okosórára.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#307) JasL válasza b. (#306) üzenetére


JasL
senior tag

Hajrá! Nálam fordítva jobban szokott működni a dolog, ha már van okosság, akkor vagyok motiválva. A vívosmart extra jól motivál, ha pl 1 óráig nem mozogsz, akkor vibrál a csuklódon, hogy keljél már fel a székből, nem mozogsz eleget, utána ha szarsz rá, akkor morci lesz és az első óra után már 15 percenként zizget, hogy most már tényleg tűnjél mozogni egy kicsit!

Egyébként pulzusmérőt nem muszáj megvenni hozzá, az csak akkor kell, ha a napi sétán és motiváción felül az edzéseid hatékonyságára is kíváncsi vagy. A GARMIN egyébként svájci cég, mondhatni vérprofi a témában és nagyon régóta léteznek. Mint mondtam, nem olcsó, de az egészség sem az, és ez a kütyü tényleg hatékonyan motivál mozgásra. Pl nem akartam ma futni, de annyira csúnya lenne, ha megszakadna a grafikonon a zöld sávok sorozata, hogy mégis fogok este :) Engem ez a kütyü vett rá, hogy tényleg mozogjak, meg a grafikonok. Plusz ha ilyen drága volt, használjam ki rendesen :K

Ha viszont ügyes vagy, kapsz egy GOAL feliratot, vibrációt és egy mini tüzijátékot a kijelzőre... jó érzés látni, tényleg :) Megdícsér.

[ Szerkesztve ]

(#308) Runner_fxr válasza b. (#306) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Az én véleményem az, hogy pont a pulzusmérés a legfontosabb, a többi hókusz pókusz nem olyan fontos. :)
Az ember nem mindig érzi ha túl magasra szalad a pulzus, pláne amikor még nem is rutinos az edzésben, ha látod, hogy magasra szökik akkor visszaveszel.

(#309) b. válasza JasL (#307) üzenetére


b.
félisten

Nézegettem őket, egy kicsit drága nekem+ eléggé megszállott kínai kütyü mániás vagyok pl telefonban is. Pandawillen néztem egy két nagyon jó cuccot olcsón vagy olcsóbban.[link]
Ha meglesz a kitartásom , akkor beruházok egyre. Ezek közül is több tudja ezt amit leírtál,persze a Garmin az Garmin, ismerem a márkát, volt is tőlük több darab a kezeim között, de akkor még nem volt bennem ez a késztetés a mozgásra
.A pulzusmérést tartom én is a legfontosabbnak, azt mindenképpen szeretném , ha tudná.
Goal feliratot még biztos nem kapok, tényleg szánalmas a teljesítményem., ledöbbentem , mennyire az általam elvárt szint alatt vagyok, miközben nem is tudtam róla. Szóval rendes pofon volt, hogy felébredjek. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#310) JasL válasza b. (#309) üzenetére


JasL
senior tag

Én is csak egy hete kezdtem el kb. Remélem nem adod fel te sem! :U

Megnézegettem a pandawill-es órákat, nekem konkrétan nem tetszenek, de ez miatt még talán nem ódzkodnék tőlük, viszont a mögöttes szolgáltatás miatt már igen. Ha neked nem fontos a csilivili webes felület, meg hogy évek múlva is lásd az adatokat, akkor talán ezek is jók. Ki tudja, meddig adják hozzájuk a szervizt. De talán ezek is jók.

A pulzusmérés azonban a fontossági sorrendben csak a második, valójában a legeslegfontosabb a futócipő. Egy Nime Pegasus-t vettem a héten, előtte Adidas Preadotrban futottam. Pofon kellene vágni, aki nem ilyenben fut! Elmúltak a vízhólyagok, nem fáj a lábam és a távok 25%-al nagyobbak vele. Azt mondhatnám, amíg nincs futócipőd, ne fuss! Az izületek nem érdemelnek meg akkora terhelést, mint amit az átlagcipők adnak.

Fontossági sorrend nálam ez:

1. CIPŐ!!
2. pulzusmérés
3. futóruha (Decathlonos rucik teljesen jók, 1-2 ezerért lehet kapni darabokat)

+mindig legyen nálad 1-2 liter víz :) Én ma délután 4-kor futottam időhiány miatt, másfél litert magamra locsoltam, így lehetett kibírni.

[ Szerkesztve ]

(#311) JasL válasza JasL (#310) üzenetére


JasL
senior tag

*Nike Pegasus

(#312) b. válasza JasL (#310) üzenetére


b.
félisten

Cipőben szerencsére mindig jókat tudtam venni, most amiben futok, az egy Asics gel zaraca. nagyon szeretem, tartja a bokámat, hogy oldalra ne induljon meg. szóval szerintem jó cipő.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#313) mickemoto


mickemoto
őstag

Régebben volt némi fellángolásom kerékpáros dolgokban és sűrűn olvasgattam a hozzá kapcsolódó itteni topikot.Többször feltűnt egy név amit szinte csak mint elrettentésnek vagy mint furcsa, különc, kivétel gyanánt emlegettek. :) Most esett le hogy kiről is volt szó. :R

[ Szerkesztve ]

(#314) deicide válasza mickemoto (#313) üzenetére


deicide
veterán

Szállóige lettem a bringás topikban, igen, riogatnak velem, mint anya a gyerekét a törökökkel régen. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#315) Auratech válasza Geller72 (#304) üzenetére


Auratech
őstag

Ez akkor működik, ha kiváló állapotban vagy. Van igazság benne, hogy terhelés alatt a szervezet nem emésztési folyamatokkal van elfoglalva. A hosszabb távú futás, kerekpározás nem ilyen. A folyadekháztartás fenntartása több előnnyel jár. Lehetségessé válik a terheles közbeni regeneráciö, aminek egyik jele, hogy extrem terhelés esetén nincs izomláz másnap, vagy csak minimális. Az egyenletes teljesítményhez időjárástól függően előnyös a víz, elektrolit pótlása, túlzások nélkül. Télen nem szoktam. Most igen.
Az evés az más tészta. A normális alkat, az okos "feltöltés" és a jó eddzetség tényleg feleslegessé teszi a kis-közepes időtartamú terheleskor a majszolást. A jó fiziológiás kondíció jele a váratlan terhelésváltások hatására sem leeső vércukorszint, fennakadó pulzus, zihálás, lépgörcs.
Egy leszálkásított testépítő a mérlegeléskor fiziológiásan gyakran életveszélyes állapotban van. Ilyenkor ovatosak, lassúak. Egy hirtelen mozdulat és valami begörcsöl... Mintha éhen-szomjan letoltak volna egy maratont..

Auratech Field Recording

(#316) Geller72 válasza Auratech (#315) üzenetére


Geller72
veterán

Persze. Én sem arra gondoltam, hogy egy maraton alatt ne legyen bevitel. Hanem a napi, szolidabb edzések alkalmával nem fogyasztok folyadékot egy 10km-es futás során. 30km bicajjal, feszített tempóban sem indokolja nálam. De az igaz, hogy utána természetesen pótolom, amennyi igény mutatkozik rá. de csak úgy nem iszom. Szerintem a szervezet jól jelzi, hogy mennyire van szüksége.

(#317) deicide válasza Geller72 (#316) üzenetére


deicide
veterán

Nekem picit itt más a tapasztalatom. Egy 28km-es velencei-tó körön, ha nyélen megyek, 38 feletti átlaggal, akkor 1-2dl-t meg kell innom, különben megzuhan a teljesítmény olyan 18km környékén és nem tudom fenntartani a 160 feletti pulzust. Ha iszom egyszer vagy kétszer, akkor meg végig tudom tolni max közeli pulzussal a 40 percet. Persze ehhez azért nagyon a határon kell menni, viszont én már máshogy nem tudok fejlődni, csak így.

más: ma céges K&H maratonváltó volt, volt valaki innen? Nekem egy betegség miatt a minimaratonos csapatba is be kellett ugranom 2km erejéig (7:23, 3:42/km), ott férfiak között 10. lett a csapat, ami az átlagéletkort elnézve a többi csapatnál, derék teljesítmény (a mi közel 36 éves átlagunk a 18-20-hoz :) )

A maratonváltón pedig csak a tervet tudtam hozni (4:00/km, 28 perc a 7km-en), mert a pulzus többet nem engedett, itt 48. lett a csapat a 600-ból, az is teljesen vállalható, jó nap volt. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#318) Geller72 válasza deicide (#317) üzenetére


Geller72
veterán

Ma nagyon durva idő volt. Nekem melegben nem megy annyira, már ami a futást illeti. A bicaj más, ha van légmozgás, annyira nem zavar. A 30 km-es etapomat mondjuk én nem speeddel nyomom jelen pillanatban. Slickekkel - nem egyenes terepen, hanem eléggé változó terepviszonyok közt, de nem annyira durván MTB-vel 28-as átlagot mentem. A fordulónál szoktam talán pár kortyot inni, de nem azért, hogy igyak, hanem inkább kiöblítem a szám, a torkom. Hosszabb távon, ha nem is megyek gyorsan, akkor már fogyasztok folyadékot. A hét deci el szokott fogyni a cirka 100 km-es körömön. Utána persze, már nyugalmi állapotban megjön a kedvem..:D.

Karika: Ez egy cirka 90+-os kör, az érkezés után még kedvtől függően egy 8-17km-es levezetés..:D.

[ Szerkesztve ]

(#319) deicide válasza Geller72 (#318) üzenetére


deicide
veterán

Hát, itt vannak dombok szépen, Tamásit nem annyira zártam a szívembe.
A tavalyi 100km-es MTB maratonon minden volt, amit el tudsz képzelni, 20%-os lejtő középen vízmosással, sár, ahol még a felvezető motoros is elesett (!!), defekt, aztán az eső után kisütő nap és 30 fok, pálya vonalvezetése a kukoricaföldön, ahol út sem volt, csak kinyestek 3 sor kukoricát, aztán menjél. De az ilyenektől fejlődik az ember, Te is combosodsz a domboktól rendesen. :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#320) ViZion válasza deicide (#319) üzenetére


ViZion
félisten

Hát, gratula az eredményekhez, de még inkább a kitartáshoz, akaraterőhöz, amit itt bemutattál! :R

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#321) deicide válasza ViZion (#320) üzenetére


deicide
veterán

Voltak pillanatok, amikor elgondolkodtam, hogy miért is csinálom ezt az egészet...
De amikor beérsz és 4. vagy, elfelejted azonnal és inkább az öröm marad meg. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#322) Geller72 válasza deicide (#319) üzenetére


Geller72
veterán

Egy 12%-os domb tetején lakom.. ;] .

(#323) Szakbarbár válasza Geller72 (#322) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

Nekem sikerült egy 18 %-os lejtésű zsákutca aljában levő házba költöznöm. Kész kihívás elindulni. Persze ha hazafelé megyek akkor is előtte hegyet kell másznom, de az már csak 9-12 % közötti, bármely irányból is megyek.

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#324) Geller72 válasza Szakbarbár (#323) üzenetére


Geller72
veterán

A poén, hogy ez igazából több mint 12%, de az útfenntartósoknál nem volt 15-ös tábla, de 12-es igen és nem akartak még egyszer visszajönni.:D. Ezt utólag hallottam.

(#325) JasL válasza deicide (#321) üzenetére


JasL
senior tag

Voltak pillanatok, amikor elgondolkodtam, hogy miért is csinálom ezt az egészet...

Mert a várható élettartam az egészséges testsúlyú egyedéknél a legmagasabb :D

(#326) Geller72 válasza JasL (#325) üzenetére


Geller72
veterán

Ez így van. A gizdák a legtöbb esetben jóval tovább élnek és jóval kevesebb bajuk van addig is, amíg felbuknak.. ;] .

(#327) deicide válasza JasL (#325) üzenetére


deicide
veterán

Persze, van is egy ilyen hűtőmágnesem: "Kocogj! Halj meg egészségesebben!." ;]
De azért van egy viszonylag éles határvonal a hobbista és a megszállott között, amit már rég átléptem , aztán néha elgondolkodom, miért gyötröm magam pl sáros, járhatatlan utakon, versenyeken, 170-es pulzuson felfutni a Kékesre, erre gondoltam a fenti mondattal. Mert ezek nélkül is lehetek sovány, ellenben nagyon sok pluszt ad egy-egy jó eredmény. Bárki, aki megkóstolta a versenyzést, a legtöbben rákaptak az ízére. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#328) b. válasza deicide (#327) üzenetére


b.
félisten

Van versenysakk is . :DDD

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#329) Ste


Ste
addikt

Minden tiszteletem! Jópár éve találkoztunk utoljára (még egy Athlon X2 3800+-t cseréltünk Athlon 3800+-ra a 11.kerben :) ) valszeg - a jó értelemben véve - meg sem ismernélek már. Csodálom a kitartásod és gratulálok a sikeres sporteredményeidhez!

[ Szerkesztve ]

(#330) concret_hp


concret_hp
addikt

mi volt a max havi bringás km-d? :D

vagy fullba vagy sehogy :D

(#331) t1 válasza concret_hp (#330) üzenetére


t1
addikt

és a futós ? :D

(#332) deicide válasza concret_hp (#330) üzenetére


deicide
veterán

A bringás az 2000km 2013 augusztusban, a gyaloglás az 666km 2013 áprilisban, a futás pedig 498km idén márciusban. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#333) t1 válasza deicide (#332) üzenetére


t1
addikt

498 km :Y
A júniust megnyomtam olyan 100+ körül fog alakulni , nagyon kemény vagy :R

(#334) G.I.JOE


G.I.JOE
senior tag

Gratulálok az akaraterőhöz! :R Nekem nincs sok pluszom (4-6kg), de ahhoz is kellene! Ki fogok tűzni kisebb, heti célokat, hogy mozogjak. Kosarazni már járok, még egy kis futást, meg súlyzós edzést be kellene iktatnom!

(#336) #92253184 válasza deicide (#139) üzenetére


#92253184
törölt tag

Hát igen, ezt nekem is meg kellet volna nézni mielőtt fogyókúrázni kezdek. Ugyan azok a számaim, mint neked csak én fél év alat dobtam le, több mint tíz éve.
A bőrőm azóta se jött rendbe, pedig még a plasztikai műtétre is rá beszéltek. Ezt amúgy senkinek nem javaslom. Csak a gond van vele.
Amúgy az nekem is tapasztalat volt, hogy a lábaim iszonyat terhelést bírnak azóta. Aztán persze elgondolkodsz, 55 kilóval kisebb terhelés, nem csoda hogy jól bírják. Mondhatni, hogy ők mindig edzésben voltak. :D

Leírtad, hogy mit eszel. Túró, sajt, stb.
Nem sok ez, már zsírban számolva? Persze felhasználod, de akkor is. Koleszterin, erek.

(#337) deicide válasza #92253184 (#336) üzenetére


deicide
veterán

Egy minimális bőrlógásom nekem is van, még így is, hogy kis lépésekkel fogytam, fél év alatt, az durva tempó tényleg.

Egy rendes vérképre már szükségem lenne, hogy tudjam, merre mennyi, jövőre lejár a jogosítványom, akkor beiratkozom valami körzeti orvoshoz és kérek beutalót. Vagy nem tudom, hogy megy ez, mióta körzeti orvosi rendszer van, még sosem voltam orvosnál.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#338) Geller72 válasza deicide (#337) üzenetére


Geller72
veterán

Bemész a dokihoz és megmondod neki, hogy szeretnél egy komolyabb vérvizsgálatot. Megírja a beutalód és ennyi. Én két évente megcsinálom. Ha nem vagy vele olyan jóban és sokat kérdez, akkor adj neki egy ötöst. Ez van. :(.

(#339) rétisün válasza Geller72 (#338) üzenetére


rétisün
veterán

" akkor adj neki egy ötöst."

highfive? :D

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#340) 7 válasza rétisün (#339) üzenetére


7
addikt

Nekem ez ugrott be: [link]

(#341) Napfénysüti válasza 7 (#340) üzenetére

Nekem meg ez: [link]

:D

Més que un club!

(#342) #92253184 válasza deicide (#337) üzenetére


#92253184
törölt tag

Csak hogy tejes legyen a kép.
Én ezt a "milyen érzés", "hogy éreztem magam akkor" dolgot soha nem értettem. Szeretek a bőrömben lenni és régen is szerettem. 135 kilósan is boldog voltam.
Azért kezdtem fogyókúrázni, mert elrángattak egy orvoshoz. Elmagyarázta, hogy szív és érrendszer, koleszterin, cukorbetegség, stb.
Sosem felejtem el, adott nekem egy könyvet. "Ez egy vastag könyv el kell olvasni."
Én egy enciklopédiát vártam, kezembe nyomot egy maximum 120 oldalas könyvet. Volt vagy egy fél délután elolvasni. 😄
Na, de a lényeg, fogyókúrás klinika, egy hét, öt kiló.
Erre mondtam, hogy köszönöm nem, majd ezt én megoldom.
Fél év, ötvenegynéhány kiló. Ez heti nagyjából 2,5 kiló fogyás.
Jól mutatta az átlagos állapotot, hogy az orvosok teljesen meg voltak döbbenve. Gondolom azt vártak, hogy egyedül semmire nem megyek. Utána meg volt a teljes orvosi vizsgálat is.

[ Szerkesztve ]

(#343) Geller72 válasza #92253184 (#342) üzenetére


Geller72
veterán

Én meg nem. 115 kilósan a bakancsomat nem tudtam normálisan bekötni. Kínlódás volt minden perc. A munkámból adódóan sokat kell hajolgatnom, bujkálni. (Nem, nem betörő vagyok..:P) Fájt a sarkam, bokám. :U

(#344) KINKY_007 válasza Geller72 (#343) üzenetére


KINKY_007
aktív tag

Én is bosszankodtam 89 kg-val, de így 82-vel már sokkal jobb...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#345) #92253184 válasza Geller72 (#343) üzenetére


#92253184
törölt tag

Igazából én csak magamról írtam, de kicsit általánosíthatom is.
Szerintem az, hogy jól érzed magad a bőrödben független kell legyen a tárgyi dolgoktól.
Ez nehezíti meg sokak fogyókúráját, az gondolják azért érzik rosszul magukat mert nagyobb a súlyuk.
Fogyni kezdenek és a sikerélményre vágynak. Pedig a fogyókúra szerintem pszichológiailag borzasztóan nehéz. Sokaknak pont azért nem sikerül, mert eleve kell hozzá egy magabiztos lelki erő.
Ez szerintem nehezebb, minden másnál.
A család se mindig segít. Ők azt látják, hogy elfogysz és ezt automatikusan a betegséggel, mint állapottal kötik össze. Jószándékkal, de gyakran ellened dolgoznak.

Nálam is, a fogyókúra nem hozott sikerélményt. Olyan volt, mint egy maraton cél szalag és dicséret nélkül.

Érdekes, hogy amióta nehány éve elkezdtem kettlebellezni nekem az hozott sikerélményt. Teljesen kisstílűnek tartom, de akkor is király érzés, amikor szabályos military pressben kimegy a 40 kiló, vagy beletolod az 1000 swinget egy 24 kilós súlyba. :D

(#346) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Örülök neked így ismeretlenül is. Jó olvasni, hogy döntöttél, léptél és nem álltál meg. Nagy respect és pacsi! Csak így tovább!!! :R

Jevons paradox

(#347) deicide válasza Aprósólyom (#346) üzenetére


deicide
veterán

Köszönöm!

Nincs megállás, jelenleg egy novemberi 1:19:xx-es félmaratonra készülök, immár 2 hónapja megemelve a tempót. Nagyon kemény, de kezd hozzászokni a test a 3:45-ös tempóhoz. :K

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#348) Geller72 válasza deicide (#347) üzenetére


Geller72
veterán

3:45min/km? Az szép..:D.

(#349) deicide válasza Geller72 (#348) üzenetére


deicide
veterán

Igen, kemény, főleg, hogy 21km-en át kellene tartani, hogy meglegyen az 1:20 alatt idő. :)

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#350) Geller72 válasza deicide (#349) üzenetére


Geller72
veterán

Uhh. Nekem eddig kb ~4 km lehetett a max, amin ezt sikerült tartani. Igaz, most háttérbe szorult a futás. :(.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.