Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3151) Susana


Susana
tag

Holnap rápróbálok. Aztán irok a napokban higy milyen.

(#3152) joelke HU válasza D@niel (#3146) üzenetére


joelke HU
senior tag

Na visszaraktam az ötöst. Hát a youtube továbbra is rendetlenkedik. Néztem más programmal, pl. Vidmate és az látja a 1080p videót a youtube meg max csak 480p-ben játsza nem enged választani nagyobb felbontást. Na mindegy. Viszont a Messenger bánatára is rájöttem. A Hotapps program frissítette az újabbra kérés, kérdés nélkül. Töröltem az új verzióját a Hotapps-nek és így most jó. Remélem így is marad.

Motorola G51

(#3153) cbatesz válasza Susana (#3151) üzenetére


cbatesz
tag

Kíváncsi vagyok milyen lesz

(#3154) D@niel válasza Susana (#3151) üzenetére


D@niel
addikt

üzemidő:)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3155) cbatesz


cbatesz
tag

Feltettem a 6.2.0.0.A-t
Angol nyelvű, de maradt magyar része is, ja mert csak a frissítésre nyimtam. Eddig jó minden, megmaradtak a beállítások, majd kiderül milyen az üzemidő.

(#3156) Susana válasza cbatesz (#3155) üzenetére


Susana
tag

Reggel én is felraktam. Hol az angol hol magyar váltja egymást. Kicsit zavaró. Lassulást nem tapasztaltam se melegedést ami jó. Egy rakás alkalmazást felrakott kb 15db amiből 5 eltávolitható. Viszont hogy mondjak valami pozitivat is nagyon jok a témák(!!!) meg az effektek.

(#3157) cbatesz válasza Susana (#3156) üzenetére


cbatesz
tag

Én a témákat nem használom, Nova van fent így azt nem tudom, de elég gyorsnak tűnik amúgy

(#3158) D@niel válasza Susana (#3156) üzenetére


D@niel
addikt

témák eddig is voltak (flyme 5)

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3159) Susana válasza D@niel (#3158) üzenetére


Susana
tag

Tudom de itt jobbak vannak. Merészebb látványosabb.
Aksi idő is rendben van eddig. Viszont sok a kinai tartalom.

(#3160) cbatesz válasza Susana (#3159) üzenetére


cbatesz
tag

Igen sok Kínai cucc lett, de nem zavaró, letiltható vagy csak egyszerűen nem használom :) az akkut nem tudom, elég sokat nyomogatom, majd kiderül. Te is frissítetted vagy mindent töröltél?

(#3161) Susana válasza cbatesz (#3160) üzenetére


Susana
tag

Csak ráfrissítettem. Nyomogatni tesztelnibnem nagyon van időm. A kinai tartalmakat hogy kapcsoltad ki?

(#3162) cbatesz válasza Susana (#3161) üzenetére


cbatesz
tag

Settings-Apps-Installed-kivalasztod-Force stop

(#3163) joelke HU válasza joelke HU (#3152) üzenetére


joelke HU
senior tag

Nos mégsem a YouTube rendetlenkedik. Azért nem ajánlotta fel bizonyos videók esetén a 720p-t vagy a 1080p-t, mert ezek 60 fps-üek voltak. Valszeg úgy ítéli meg a program hogy telefon nem tudná lejátszani. Az új tabletemen gond nélkül megy. Ehh... Mégiscsak eljárt az idő a kis Meizu felett...

Motorola G51

(#3164) D@niel válasza joelke HU (#3163) üzenetére


D@niel
addikt

ez hülyeség, egy 720p 60fps-t simán 720-al játszik le, bár én még nem láttam olyan telót, ami 50 vagy 60 fps-el játszaná le a videókat. lehet úgy játszotta le, de a 50/60fps feliratot még egy yt-on se láttam telón.
szinte biztosra mondanám, hogy felhasználói hiba, vagyis, valamit te csinálsz/csináltál rosszul, de hogy mit, innen nem tudom megmondani

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3165) D@niel válasza D@niel (#3164) üzenetére


D@niel
addikt

nem beszélve arról, hogy a gyári videó lejátszóval én még 4k-s sample videót is lejátszottam

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3166) joelke HU válasza D@niel (#3165) üzenetére


joelke HU
senior tag

A youtube nem engedi lejátszani, ennyi, biztos azért mert úgy érzékeli hogy az adott hardver nem tudná lejátszani. A videó beállításoknál ahol a felbontást lehet kiválasztani ott max 480p enged a 720p 60 fps és 1080p 60fps videót nem is mutatja a listában a tablet meg igen.
Többször újra húztam a telefont 5 és 6 flymeval is próbáltam, csak azt jeleníti meg a youtube a listában, ami 30 fps-es 1080p.
Az hogy a gyári lejátszó mit tud az más kérdés.

Motorola G51

(#3167) D@niel válasza joelke HU (#3166) üzenetére


D@niel
addikt

csak azért írtam a 4k-t, mert az erő az adott. nagyon sokat ytozok, a hosszabb videókat fullhd-ban, ilyen problémával amit irsz még nem is találkoztam.
lehet a hot apps frissít, passz.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3168) grim13


grim13
csendes tag

sziasztok valaki tudja mekkora a torx kell a hátlap leszedéséhez?

(#3169) cbatesz


cbatesz
tag

Sziasztok jött egy 6.2.0.0.G

(#3170) Susana


Susana
tag

..és tényleg. Nekem az "A" van fent eddig gyorsabbnak tűnik. A kamera is hamarabb fókuszál. Csak az a sok kinai sz@r alkalmazás. Na de mindegy mert itt hivatalos verzsön. 😀
Ha kipipálom hogy alkalmazásadatok törlésével frissítse akkor megmaradnak a fotók?

(#3171) cbatesz válasza Susana (#3170) üzenetére


cbatesz
tag

Nem tudom, de mentsd le őket :) az a biztos

(#3172) cbatesz válasza cbatesz (#3171) üzenetére


cbatesz
tag

Amúgy A-ról nem is tudod másképp, legalábbis nekem nem engedi, én majd délután csinálom akkor lesz időm rá

(#3173) grim13


grim13
csendes tag

Kezdem unni én is ezt a rengeteg figyelmeztetést az update maitt, 6.1.0.0 g-ben végül is benne van a google play vagy külön telepítős? Nagyon tele rakták fölös alkalmazásokkal (ha igen kipucolható root nélkül) ?

(#3174) cbatesz válasza grim13 (#3173) üzenetére


cbatesz
tag

Külön kell telepíteni

(#3175) Susana válasza cbatesz (#3174) üzenetére


Susana
tag

Igen nem engedte. Lementettem mindent de csak az alkalmazásokat törli.
Nagyon gyor és pörgös lett a telefon. Annak külön örülten hogy nagyon minimál alkalmazás volt fent.
Ajánlom mindenkinek eddig rendben van.

(#3176) cbatesz válasza Susana (#3175) üzenetére


cbatesz
tag

Igen elég pörgős lett.

(#3177) D@niel


D@niel
addikt

várható volt, hogy frissítés után gyorsabbnak tűnik a rendszer, a change log meg semmi ilyesmit nem említ :)
effektek miatt tűnhet gyorsabbnak, eredményt tekintve ugyanaz

üzemidő?

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3178) cbatesz válasza D@niel (#3177) üzenetére


cbatesz
tag

Nem tudom még friss, de nem hiszem hogy több lesz :)

(#3179) D@niel


D@niel
addikt

sziasztok, a múltkori problémám, miszerint nem tudtam gyári visszaállítást, se update-et véghez vinni a telefonon, a mai nap megoldódott, és úgy gondoltam, felrakom én is az új felületet (6-os üzemidő problémák miatt nem sokáig volt fent)
pár órája meg is történt, első benyomások pozitívak, sebesség rendben van, gyorsabbnak semmiféleképpen nem nevezném, egyszerűen csak a program megnyitásának-bezárásának idejét effekt mögé rejtették; emiatt folyamatosabbnak érződik a rendszer, de ha a nyers számokat nézzük, ugyan az a tempó

amit észre vettem, hogy a wifi-indikátor se ingadozik, végig ugyan akkora jelerősséget mutat; ez sem jelenti azt, hogy erősebben fogja a wifit, csak azt, hogy a jelzés nem ingadozik
a gyári fotó app gyorsabban megjeleníti a képeket
új betűtípus van, ezt messengerben vettem észre

a többit nem írnám le, mivel az előző 6-os flyme-ből már ismerjük

szerintem az üzemidő is rendben lesz, a programjaimat a security részben hagytam mindegyiket smart backround alatt, azaz, majd a rendszer eldönti, hogy mikor mit zár be
messengert pedig le lakatoltam, az gyakran kell, így mindig egyből felugrik, memória ürítésnél nem nyúl hozzá

nekem az 5-ös rendszer ki volt gyomlálva, ez pedig update-el ment fel, így nincs benne semmi felesleges app

részemről ajánlott, rosszabb nem lesz, effektek pedig jók
flyme5 ugye 10%-ról nagyon gyorsan merül, 6-os pedig végig gyorsabban merült, szerintem ez a 6.2 rendben lesz ilyen téren

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3180) D@niel válasza D@niel (#3179) üzenetére


D@niel
addikt

éjfélkor zártam le a telót, háttérben futott messenger chrome whatsapp telefon instagram és 16-ról 14%-ra merült reggel 8-ra. messengerre rá mentem egyből fel ugrott, vagyis tényleg a háttérben hagyta
most már 10% alatt járok, szépen egyenletesen merül

1-2 apróság volt azért, pl YouTube 1080p-s videóból kiléptem a kezdő képernyőre és újra kellett rajzolnia az ikonokat, ugyanez volt amikor játékból léptem ki
egyszer fordult elő, el nézem neki, majd be állítódik szépen

jó a rendszer, ajánlom ✌

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3181) grim13


grim13
csendes tag

hogyan tudom a play-t vissza varázsolni rá?

(#3182) cbatesz válasza grim13 (#3181) üzenetére


cbatesz
tag

App storeból a google installert tedd fel

(#3183) SLYM


SLYM
veterán

Sziasztok! Bocs a béna kérdésért, de hogy tudom megosztani a mobilnetet a telefonon? Köszönöm!

(#3184) Susana válasza D@niel (#3179) üzenetére


Susana
tag

Én már most kijelentem hogy jobb mint az előző verziók! Sok kis apróság ami megoldódott az 5.1.2 óta.
Javult a betöltési sebesség nálam legalább is.

(#3185) D@niel válasza Susana (#3184) üzenetére


D@niel
addikt

üzemidő? nálam az elmúlt pár napban szinte állandóan töltőn volt, bár hozzátartozik, hogy sosem töltöttem fel teljesen, és sok 70p youtube ill. video hivás ment

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3186) cbatesz válasza D@niel (#3185) üzenetére


cbatesz
tag

Nekem kb annyi mint volt 5.1.12. G n, az előző az nekem sokkal jobban merült, de már 2 éves elmúlt, nem is volt még ilyen sokáig telóm:)

(#3187) cbatesz válasza SLYM (#3183) üzenetére


cbatesz
tag

Hordozható csatlakozási pont a beállításokban

(#3188) D@niel válasza cbatesz (#3186) üzenetére


D@niel
addikt

köszi, szerintem nálam is hasonló lesz, egyenlőre nem nagyon tudtam megállapitani
jó rendszer lett szerintem is

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3189) cbatesz válasza D@niel (#3188) üzenetére


cbatesz
tag

Igen nekem is tetszik, de igazából az 5.1.12 is szuper volt

(#3190) D@niel válasza cbatesz (#3189) üzenetére


D@niel
addikt

nekem mondjuk a multitask nem annyira kényelmes, 5-ös alatt gyorsabban tudtam váltani, valamint az értesitési részlegesen hogy kisebbek lettek a kapcsolók se jön be annyira, nagyobb gombok jobban láthatóak voltak

más, mig a tálca jobb sarkában a wifit, térerőt, aksit félkövérré tették, addig bal oldalon a pontos idő nem lett félkövér

tök jó amúgy, látszik, hogy figyelik a visszajelzéseket

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3191) cbatesz válasza D@niel (#3190) üzenetére


cbatesz
tag

Igen ezek engem is zavartak, de most hogy mondtad jutott eszembe csak, tehát már nem annyira😀és tényleg jó, hogy még mindig törődnek velünk

(#3192) Susana válasza D@niel (#3185) üzenetére


Susana
tag

Üzemidő ugyan az mint az 5ösnél. Talán annyival jobb hogy 10% után nem merül olyan gyorsan!
Ami nekem egy frissítéssel sem oldódott meg hogy: a gmailen kapott dokumentumok( world, exel, pdf képek) nem mindig tudom letölteni (3ból 1x). A munkám miatt napi szinten jönnek az üzenetek csatolmánnyal... kicsit idegesítő :O

(#3193) grim13


grim13
csendes tag

hátlapot cseréltem, tiszta vacak lett a térerő.... vissza raktam az ujat és történt egy kis baleset, az alján lévő "USB Dock Connector Charging Port " csip alján van egy 3 pines csati ami a hátlaphoz csatlakozik, na abból letört a középső :O egyelőre ötletem nincs miért felel mert nem tünik hibásnak, valaki esetleg tudja ?

(#3194) Mcleod


Mcleod
tag

Sziasztok!

Érkezett egy Flyme 6.2.0.0G frissítés. Valaki telepítette már?
Nem járunk vele úgy mint egy korábbi verzióval, mikor elszállt az összes Google alkalmazás?
Köszi!

Csak egy maradhat!!

(#3195) cbatesz válasza Mcleod (#3194) üzenetére


cbatesz
tag

Igen, kicsit olvass vissza már egy ideje fent van, nincs vele gond amúgy.

(#3196) D@niel


D@niel
addikt

flyme 7 érkezik február 24-én

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3197) cbatesz


cbatesz
tag

Sziasztok! Waze t használ valaki ezen a készüléken? Nekem pár nap után megszokott hülyülni, de ha újból rakom akkor ismét jó egy darabig, 5-ös alatt semmi gond nem volt csak 6.2 alatt jött elő.

(#3198) fzoli86


fzoli86
tag

sziasztok, új gyári aksit keresek, van tipp?
előre is köszönöm!

(#3199) D@niel


D@niel
addikt

@fzoli86 szerintem ezek közül amelyiknél látod az originalt, az mehet bele
én megpróbálnám a 3600mah után gyártottat helyedben

@cbatesz egy olyat próbálnék, hogy a biztonság menüben beállítanám, hogy a program mindig fusson a háttérben (persze, ha kilövöd multitaskban, bezárja), újra indítás után mennie kell, ha nincs változás, lehetne írni a flyme bug-ba, esetleg a waze fejlesztőknek

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3200) cbatesz válasza D@niel (#3199) üzenetére


cbatesz
tag

Köszi megpróbálom

(#3201) fzoli86 válasza D@niel (#3199) üzenetére


fzoli86
tag

hát ezt én is nézegettem, de elég bajos lehet, ha azt írják egy li-ion aksira, h 10 órát töltsem. :D
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3202) D@niel válasza fzoli86 (#3201) üzenetére


D@niel
addikt

ez csak ilyen óvintézkedés lehet, baj nem lesz belőle
úgy írja, hogy először használd, aztán töltsd
gondolom már a polcon áll egy ideje
vagy akkor mehet az original

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3203) fzoli86 válasza D@niel (#3202) üzenetére


fzoli86
tag

óvintézkedés? egy Li-ionnál ez káros minden esetben, ha Ni-MH akkor okés :)
Ez elég lelombozó, hogy össze vissza írnak mindent...

Arra lennék kíváncsi, h volt-e valaki aki már rendelt valahonnan?

(#3204) XH6 válasza fzoli86 (#3203) üzenetére


XH6
újonc

13-án rendeltem egy 3600ast aliról, ha megjött, megírom milyen.

(#3205) D@niel


D@niel
addikt

két kérdésem lenne:

1)használja valaki a telefont tv-n, kábel-kapcsolaton keresztül? akinek van ilyen tapasztalata, kérem írja meg, hogy mit használ, és hogyan működik (mindig tv appot szeretném használni)

2)honnan érdemes kijelzőt venni? csak az érintő része tört, de az egész kijelző-panelt szeretném lecserélni, ha jól tudom, akkor a beszéd-hangszórót is érdemes lecserélni, ehhez is szívesen fogadnék egy linket

köszönöm

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#3206) esgabee válasza D@niel (#3205) üzenetére


esgabee
tag

Hi,
Én tőle vettem. Működik.
[link]

(#3207) fzoli86 válasza XH6 (#3204) üzenetére


fzoli86
tag

az szuper lenne, köszönöm! :)

(#3208) joelke HU


joelke HU
senior tag

A családba tovább adtam az m2 note-ot. Kb egy hete elszálltak rajta a Google appok. Volt visszaállítás, meg rendszer úrjatelepítés. Flyme OS oldaláról csak a 6-os szedhető le, flyme 5-tel nem tudtam kipróbálni mert az nem tudok honnan leszedni. Lehet letiltotta a Google a gappok használatát? Vagy már nem tudok mire gondolni.

Motorola G51

(#3209) Ryoo


Ryoo
senior tag

Sziasztok!
Előfordult már valakinél olyan, hogy a visszagomb és az ujjlenyomat olvasó bekrepált, de ha rendesen megnyomja az ember, akkor a home gomb része működik? Vajon ez szoftveres, vagy hardveres probléma?

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#3210) bencsikgab


bencsikgab
tag

Sziasztok,

téves rendelésből van egy sötétszürke Ipaky tokom az M2 note-hoz, pontosan ilyen.

Bontatlan, átvehető a 14. vagy a 16. kerületben.
Semmit nem kérek érte cserébe, csak hogy gyere el érte. :) A címet megbeszéljük privátban.

[ Szerkesztve ]

(#3211) Joey6


Joey6
csendes tag

Helló!
Eléggé elcsendesedett ez a topik. Bocs, ha fárasztó lenne...
Vajon mennyien használják még a m2 note-t?
Az enyém karácsonykor lesz három éves.
Különösebb baja nincsen, mostanában mintha kezdene belassulni.
(Lehet, hogy újra kéne rakni a Flyme-t.)
Elgondolkodtam rajta, hogy le kellene esetleg váltani.
Ti mire cseréltétek/cserélitek le a meizu-t 50e. környékén?
Xiaomi, Meizu?
Meizuból várható mostanában valami hasonló jó teló?
Kösz az infókat! :R

(#3212) cbatesz válasza Joey6 (#3211) üzenetére


cbatesz
tag

Enyém is 3 éves, bár már a kereszt fiamnak adtam ő használja nagy megelégedéssel. Xiaomi Redmi 5 plust vettem helyette, először fura volt, hiányzott a gomb, de a gesztusvezérlés helyettesíti. A meizu m6 note akciós az Eustocknál azt hiszem 35 ezer nagyon jó ár érte, vagy valamelyik újabb xiaomi a Redmi szériából.

(#3213) Sigiusz


Sigiusz
tag

Sziasztok! En harom eve hasznalom a telot. Eddig teljesen jol mukodott, de most kb. 3 hete teljesen megzavarodott az érintő kijelzője. Játéknál és gépelés közben néha teljesen random reagal, iranyithatatlan. Van ötlet rá? Factory reset mar megvolt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.