Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Én használtam pár hétig, nekem nagyon bejött, a kamera ,a szoftver és a kijelző is.

És általában ezekkel találkozik a felhasználó, tehát szerintem abszolút ár-érték bajnok készüléket tett le a Meizu.

Ha elhasal a telefonom / vagy megszűnik :(( /, egyértelműen ez lesz az utód, vagy a Redmi Note 2.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Quqesz válasza Graphics (#1) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ezek a telók egyre jobbak,simán bevállalnám. Engem is ez, Redmi note 2 meg a Zuk érdekel....

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#3) vicze


vicze
félisten

Az "Earphones not included" cuccot magyarázza már meg valaki, van olyan változat amiben van? Vagy ez csak sajtós verzió, és a normál csomiban van? Az új Pro-nál is ilyen láttam, és ott se értettem az apropóját.

(#4) bagkri01


bagkri01
őstag

Pár hete már használom, teljesen szerethető kis készülék. Nem fagy, nem akad, nekem a hardver is elég.
Nincs benne headset.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#5) berek21


berek21
senior tag

Valaki magyarázza el, hogy miért van az, hogy az európába szánt modellek durván felében nincs B20-as sáv? Ha valakinek fontos az LTE, (pedig a jövőben fontos lesz) akkor miért marad ki belőlük? Drága beleépíteni? Ez csak magyarhonban van így? Tele vagyok kérdésekkel. :)

[ Szerkesztve ]

LG Velvet eladó!

(#6) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Elég nagy baj szerintem, hogy a lötyögő gombokat letudjátok azzal, hogy ez nem egy felsőkategóriás telefon... :(
Szerintem alapvető lenne, hogy ne mozogjon feleslegesen, főleg egy feltörekvő kínai gyártónál, aki azt akarja, hogy szeressék, és vegyék a termékeit.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

Van még azért min dolgozni.

A Flyme-tól egy kicsit ódzkodtam, majdnem Redmi Note 2 lett emiatt (meg a MIUI miatt), de jól döntöttem, hogy ezt választottam.
Egy problémám van csak: hiába van beállítva az automatikus feltöltés a OneDrive-ban manuálisan kell mindent feltölteni. Más is tapasztalta ezt, vagy egyedi probléma lesz?

(#8) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az apró hibák ellenére is rendben van, árban tök jó, még a Honor 4X-nek is odaver - ha mással nem, a 16 GB tárhellyel és a FullHD-val biztosan. :)

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#9) fateless


fateless
veterán

m1 Note-ot használok már egy ideje, de sokat rágódtam, hogy lecseréljem egy ilyenre a telefont, bár megindokolni nem tudnám a cserét. Viszont próbáltam más készülékekre váltani, de annyira hiányoztak a FlymeOS apró részletei, hogy mindig visszaváltottam.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#10) Csapoati válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az enyem nem lotyog semennyire, tehat nem 100%-ban elofordulo gond ez. A Home gomb tenyleg hangosan kattan kicsit, de legalabb veletlenul soha nem nyomodik be. Nalam a SIM-talcanak van egy tizedmillimeternyi holtjateka, de azt nem szokas nyomogatni, szoval nem zavar. Nyilvan ha dragabb lenne, kevesebb ilyen gikszer fordulna elo. Ilyen aron viszont kb verhetetlen ajanlat a motyo.

Ja es a szinhomerseklet kezzel allithato, nekem egy fokozattal melegebbre allitva a legszebb.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#11) morzsa válasza berek21 (#5) üzenetére


morzsa
aktív tag

A Siswoo-n, Lenovo-n és a Huawei-en kívül egy kínai gyártó sem nem szánja Európába (vagy ha úgy tetszik a külvilágba) a telefonjait. Például ezért nincs NFC, de van sokszor HotKnot. A B20-ra is azért tesznek, mert náluk nincs használatban. Nem véletlen az sem, hogy nem az anyacégek jelennek meg a piacon, csak mindenféle viszonteladók, akik jobb esetben maguk javítják a telefonokat, rosszabb esetben "segítenek" gariztatni Kínában.

Jó példa volt erre annak idején a Thermalright hűtők egyetlen hazai forrása, aki (a céges szempontból elhanyagolható mennyiség miatt) ugyanannyiért rendelte a hűtőket közvetlenül a gyártótól, mint én a magamét.

https://linktr.ee/wbteam21

(#12) tjb007 válasza berek21 (#5) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem kell külön beépíteni, mert az integrált baseband worldmode, azaz minden hálózatot ismer/kezel és minden frekvencián működik, így a B20-ason is. Ez viszont még önmagában kevés, az RF chipnek és a szoftveres oldalnak is támogatnia kell.

(#10) Csapoati

Az enyémen sem lötyögnek a gombok.

(#13) s4tch válasza tjb007 (#7) üzenetére


s4tch
veterán

Mivel csak Mi3-on próbáltam a flyme-t rövid ideig, és nem nagyon emlékszem a security center működésére, ezért csak halvány ceruzás tipp: nem lehet, hogy nincs engedélyezve a feltöltő appnak az automatikus indulás, és/vagy a security center nem engedi háttérben futni a programot? MIUI-n simán előfordulhatna ilyen jelenség.

(#14) bagkri01 válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


bagkri01
őstag

Nekemnplbegyáltalán nem lötyögnek a gombok, de a fórumon is volt olyanbaki panaszkodott rá.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#15) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Az enyémen sem lötyögnek a gombok....

(#16) tjb007 válasza s4tch (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

Engedélyezve van. Az megint érdekes, hogy ha manuálisan töltöm fel fájlokat duplikálva kerülnek feltöltésre.

(#17) Beca1990


Beca1990
senior tag

hol 55ezer?

GRÁNIT Bank ajánlókód: 3GYUH // 10000Ft jóváírás online számlanyitás esetén!

(#18) MeGabee


MeGabee
senior tag

Már az elődjével is szemezgettem,ez is meggyőző kis vas.
Viszont a processzorban való visszalépés inkább hajt a Redmi Note 2 felé.....

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#19) DemonDani válasza Beca1990 (#17) üzenetére


DemonDani
addikt

Cikk végén linkelve van.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20) hislah válasza kakuk.tamas (#6) üzenetére


hislah
aktív tag

Majd, ha megrázogatsz egy S6-ot a füled mellet, ami konkrétan zörög minden, akkor sírva fakadsz? Sztem engedd el a dolgot. :)

(#21) Graphics válasza Beca1990 (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Cikket olvasd vegig, utolso oldalon ott van honnan erkezett tesztre, de az elso oldalon is ;)

@kakuk.tamas: Nalam se lotyog... :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#22) LantosBerry8 válasza Beca1990 (#17) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

itt

(#23) DemonDani válasza tjb007 (#7) üzenetére


DemonDani
addikt

A Redmi Note 2 +5000 Ft-ért cserébe sokkal bivajabb ennél nemde? Miért vetted mégis ezt?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#24) LantosBerry8 válasza DemonDani (#23) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

talán a redmi gyenge üzemideje miatt

(#25) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Nekem az LTE hiányzik a legkevésbé, az én telefonom LTE képes és úgy is használom, de átteszem 3G-re se figyelem hogy most 1 vagy 2 másodperc alatt tölti be a képet

Jó telefon, bár inkább egy Redmi note 2-t választanék, az barátságosabbnak tűnik

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#26) csongi


csongi
veterán

Kár hogy így oldották meg a dual simet. :( A Remi Not2 meg csak MIUI felület van, ami szerintem jelenleg az egyik legjobb most a kínai felületek között.
Az 5,5" rendben lenne, bár nekem az 5is sok. Sajnálom, hogy MTK lett. Nem a teljesítménye miatt, most is az van, és szeretem. Csak sajnos a támogatás "gyengesége" miatt gyorsan amortizálódik az egész. Erre a készülékre is még lesz 6-os Android, és tovább már nem kell számítani támogatásra. Kár értük :(
A home gomb okos megoldás, ez tetszik. Remélem van időm kivárni és az F1 működik még egy darabig, mert jelenleg nincs alternatíva a számomra váltásra. Ár/érték arányban.

[ Szerkesztve ]

(#27) ghiottone válasza berek21 (#5) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Jó kérdés. Én amikor vettem a telót - bevallom őszintén - nem is néztem, csak később kérdezték, hogy tudja a Band 20-ast? - Nézem a dobozon - ja, tényleg ez azt is tudja.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#28) Beri78


Beri78
őstag

Nagyon jó az ár-érték arány
Ebben az árkategóriában verhetetlen :C

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#29) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Jol hangzik ez a telefon, de nekem voltak vele problemaim amig megvolt, kb 2 honap. Az elso peldanyomnak csikos lett a kijelzoje, kicsereltek, majd a masodik peldany egyszer derekmagassagbol, tokkal rajta leesett, es a kijelzo egy 1cm-es savban nem erzekelte az erintest, de nem tort be meg semmi.. Ezek utan en kicsit odzkodom a kinai termekek minosegevel kapcsolatban, foleg hogy nalam is lotyogtek a gombok.

(#30) Analog303


Analog303
tag

...de jó,hogy nap mint nap járok MA-ra és olvasgatom a jobbnál-jobb cikkeket \o/ megmentettetek attól,hogy egy újabb 2 évig tartó pénzleszívásnak essek áldozatául. :) :R

"Minden másképp van..." (Karinthy Frigyes)

(#31) falikep


falikep
csendes tag

A kínai telefonok szoktak kikapcsolt állapotban is ébreszteni (főleg az MTK-sok). Ez a telefon is tudja ezt a funkciót? Ha valakinek ilyen van, és megnézné, azt megköszönném!

[ Szerkesztve ]

(#32) berek21 válasza tjb007 (#12) üzenetére


berek21
senior tag

Ezért nem fér a fejembe. Gyanítom nem lenne olyan nagy költsége, hogy ne hozná vissza befektetést. Sokkal nagyobb piacot nyernének vele. Gondolom ahogy egyre inkább növekedni fog a 4G hálozatok lefedettsége, úgy majd ez is változik.

LG Velvet eladó!

(#33) Graphics válasza falikep (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, tudnak.

Javarészt igen, de azért holnap ránézek, ha előbb nem írja meg valaki :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#34) hislah válasza Csapoati (#10) üzenetére


hislah
aktív tag

Pont az áruk miatt olyan "tökéletesek" akár az Iphoneok... :)
Ha valaki nem értené, az ár és minőség nem egyenesen arányos egymással!

(#35) Dominó85


Dominó85
veterán

Bár lenne valaki, aki megmondaná végre a hülye fejū kínaiaknak hogy tiltogassák le a jóédesüket az FDD LTE sávok helyett. Mocskos nénikéjüket. SOC-ilag mindegyik tudja a 800Mhz-t és a többit is... A Lenovo is tehet egy szívességet, de most már a Meizu is... Szánalmas.

* Péter - 06302461862 *

(#36) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

akku cserélhető?

(#37) Csapoati válasza Sanyi.mTs (#36) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nem, unibody a cucc. Elvileg valami magnezium keret van korben a muanyag alatt.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#38) Csapoati válasza falikep (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az ebresztes elotti percben bekapcsol es idoben jelez, most probaltam ki. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) Apika válasza Csapoati (#38) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Ez hasznos funkció! :K

(#40) TTTotya válasza vicze (#3) üzenetére


TTTotya
senior tag

Érdekes mindenesetre, különböző piacokra különböző "felszereltség". Nem fröccsöntenek külön tálcát a különböző kiadásokhoz.
Nekem MX5 van, annál úgy volt, hogy a kínai piacos készülékek nem kaptak, de az international verzióhoz (amilyen az enyém is) jár a füles.

Az megint csak érdekes, hogy elvileg ez "I"-s és még sincs füles.

(#42) tjb007 válasza DemonDani (#23) üzenetére


tjb007
nagyúr

Szerinted érdekel(t), hogy mennyire bivaly? :) Az ezelőtti telefonomban S410 volt, azzal is bőven elvoltam (kamerát leszámítva), ezzel meg akkor még inkább.
Amúgy azért, mert külsőre/formára jobban tetszik/tetszett a Redmi Note 2-nél, plusz a Flyme-ra is kíváncsi voltam.

(#26) csongi

„sajnos a támogatás "gyengesége" miatt gyorsan amortizálódik az egész. Erre a készülékre is még lesz 6-os Android, és tovább már nem kell számítani támogatásra.”

A többi nagy gyártónál nem pont ugyanez a helyzet? :)

(#43) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Én megadtam volna rá a különösen ajánlottat. :)

Minden szavam magánvélemény!

(#44) Fecogame


Fecogame
veterán

Tényleg nincs ebből a készülékből fekete hátlappal, vagy csak én nem találtam? :)

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#45) tjb007 válasza Fecogame (#44) üzenetére


tjb007
nagyúr

Tényleg nincs.

(#46) falikep válasza Csapoati (#38) üzenetére


falikep
csendes tag

Köszi! Már csak erre a funkcióra vártam, ebből így megrendelés lesz. :-)

(#47) maximilian4 válasza tjb007 (#7) üzenetére


maximilian4
addikt

Próbáltad a redmi note 2-őt is, vagy miből gondolod, hogy jól döntöttél? :D

Egyébként nagyon jó telefon tényleg, de én valószínűleg a xiaomit választanám.

Maxi

(#48) Bad Pritt válasza tjb007 (#16) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Nekem is duplán tölti fel valamiért Lumiáról.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#49) tjb007 válasza maximilian4 (#47) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, próbáltam.

(#48) HáGé

Akkor úgy néz ki az alkalmazással van valami gond.

[ Szerkesztve ]

(#50) csongi válasza tjb007 (#42) üzenetére


csongi
veterán

Mit nevezünk nagy gyártónak?
Azért a Snapi410 hez csak van Loli támogatás, míg az MTK 6592 hez még mindig csak várandós, pedig nem teljesen egy ligában játszanak, miközben kb egy korú ARMv7 mindkettő.

Nem vagyok Snapi fan, és MTK telefonjaim vannak, csak ez kicsit fájó pont nekem :)
Talán a sony ki tudja belőlük erőltetni a saját készülékeihez vásárolt SOC-k friss driver-it.
Kíváncsi leszek maj a xiaomi hogy áll ehhez a dologhoz, és a többiekre is....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.