Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Inkább építsenek egyetemet, mint ilyen marhaságra, Warcraft filmre költeni a pénzt. :W :W

(#2) alldaybig


alldaybig
tag

rémisztő a reakciód, én várom :)

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#3) Bocha válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem teljesen értem a párhuzamot. :F

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#4) nonsen5e válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


nonsen5e
addikt

Ilyen logikaval az egesz szorakoztatoipar becsukhatna es nyilhatna 10millio egyetem...
Lenne mar 2016. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#5) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Még egy kép:

Live-Die-Respawn

(#6) noisia válasza bbTamas77 (#1) üzenetére


noisia
aktív tag

Sajnos nagyon nem halad ez a projekt :/ .
Már évekkel ezelőtt bejelentették, hogy lesz és ennyi idő alatt egy paintbrush képre futotta?!
Nem vagyok wow-fan, de nagyon várjuk már ezt a mozit ez első hírmorzsák óta.
Annyiban reménykedem, hogy a sok idő, amit ráfordítanak, nem vesz kárba és tényleg egy minőségi cucc fog kijönni az alkotók kezeiből. Nagyon kellene egy új fantasy mérföldkő, mert amik mostanság jönnek ki (kivétel a Hobbitok), azok nem nagyon ütnek meg semmilyen mércét (és naggyon finoman fogalmaztam).

" ..a p3'n1szem benne volt a Rekordok könyvében..aztán a könyvtáros mondta, hogy azonnal vegyem ki.."

(#7) oriic válasza noisia (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Évek óta beszélik igen. És? Nemrég lett bejelentve, hogy befejeződött a forgatás.

Live-Die-Respawn

(#8) alldaybig válasza noisia (#6) üzenetére


alldaybig
tag

ehhez nem kell wow fannak lenned sztem, mert az igazi warcraft rajongók által ismert story a lényeg, nem a lóvéért kitalált world of warcrafté
És inkább dolgozzanak még 5 évet rajt, mint hogy olyan gagyi disney film legyen, mint ano az általam állat mód várt prince of persia film :(

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

(#9) Ellia válasza noisia (#6) üzenetére


Ellia
addikt

Hamarabb jött volna, de eltolták a következő Star Wars mozi miatt, meg is értem, hogy nem akarják neki engedni.

Am lehet készülni, ha sikeres lesz akkor a folytatás biztos és szerintem kinéz egy StarCraft film is. Bár már rég nem foglalkoztat a Warcraft világa remélem kapunk egy jó kis látványfilmet :)

[ Szerkesztve ]

(#10) wjbhbdux válasza noisia (#6) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Már befejezték a forgatást pár hónapja, az utómunkálatok zajlanak, gondolhatod hogy mennyi számítógépes animáció kerül egy ilyen filmbe. Előbb mutatták volna be, de aztán az új Star Warsot a közelükbe időzítették, így átcsúszott 2016ra.

/s

(#11) Thodeus


Thodeus
aktív tag

Volt már olyan hír itt ami neked elnyerte a tetszésed?

(#12) Jason19


Jason19
senior tag

Simán lehet belőle jó film, a warcraftok nagyon jók voltak, történet szempontjából is. (jöhetne már egy warcraft 4 :U )

(#13) saelin


saelin
veterán

A magyar szinkronra kíváncsi leszek. :D

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) Simba86 válasza saelin (#13) üzenetére


Simba86
senior tag

A warcraft 3 huncraftos szinkronjában eszméletlen jó lett Arthas magyar hangja, de jó pár karakternél szintén eltalálták a hangszínt :)
mondjuk Groom és Thrall hangja elég gáz lett, hiába, mégse profi szinkron-csapat kreálta, de így is nagyszerű munkát végeztek, így nekem a mai napig fennvan szinkronnal a W3 :)

[ Szerkesztve ]

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#15) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Még mindig nem értem miért kell élőszereplős filmet csinálni, egy Avatar szerű látvány sokkal jobban illene a filmhez.

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#16) #57919488


#57919488
törölt tag

A felirat inkabb menne a Starcraft-hoz szerintem :)

(#17) nonsen5e válasza #57919488 (#16) üzenetére


nonsen5e
addikt

Jöhet az SC film is, ha ez siker lesz. Vagy a Ghost, azzal már régóta tartoznak, kapjon maar több screentimeot a szokeszépség. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#18) mongoose123 válasza GeryFlash (#15) üzenetére


mongoose123
aktív tag

+1

(#19) WonderCSabo válasza #57919488 (#16) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem is ez jutott eszembe. Mondjuk a film helyett WarCraft 4-nek jobban örülnék... Tudom, azt várhatom.

(#20) alevan válasza noisia (#6) üzenetére


alevan
őstag

Évekig csak a rajongók remélték és pletykálták hogy lessz (pl. párszor elterjedt, hogy forgatják az animációs Warcraft filmet (mert pl. linkedin-en egy animációs stúdióban dolgozó feltüntette adatlapján a blizardot), kiderült, hogy csak a következő kieg. cinematic trailere... :D).

[ Szerkesztve ]

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#21) Bad Pritt válasza GeryFlash (#15) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mivel kemény egy hónapig forgattak csak, ezért Avatarszerű látványra kell számítani, az élő szereplőket gyakorlatilag kispórolták belőle. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#22) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Szinte biztos buktára számítok, de azért kíváncsi vagyok.

Aki hülye, haljon meg!

(#23) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

A sok fantasy faj miatt legalább Avatar szintű animációt kellene készíteniük...ráadásul még sokkal nehezebb is a dolguk, mert több fajnál is muszáj ezt választani. A human, elf és esetleg a dwarf, gnome megoldható színészekkel talán, a tauren, ork, troll viszont biztos nem. (nem beszélve a sárkányokról, démonokról...stb.) Persze könnyen lehet hogy bizonyos fajokat ki is hagynak az első filmből. Talán csak a human, elf, ork biztos esetleg a tauren meg talán a dwarf mert az a gyűrűk ura - hobbit szériákban is megoldották. Az is lehet, hogy drasztikusan limitálják 2-3 fajra az egészet, ami miatt könnyen lehet hogy unalmas lesz az egész. Úgy értem, hogy az igazán nagy sikert és igazán jó storyt-történelmet a WoW hozta meg, nem az eredeti Warcraft, bár már a Warcraft későbbi részeiben is több faj szerepel, nem beszélve az általuk később kreált történelemben, ami alapján nem lehet vagy legalábbis nem kellene kivenni olyan fajokat, akik elméletileg ott kellett hogy legyenek.

Őszintén szólva túl nagy falat ez nekik. Lehet hogy nagy bukás lesz a vége.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#24) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Én a legjobban annak örültem volna, ha egy olyan minőségű animációs filmet készítenek, mint amilyenek a WoW és kiegjei introi. Na abból egy teljes másfél-két órás történet, minimum olyan minőségben... én tuti vevő lettem volna rá, pedig amugy nem sok animációs filmet nézek.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#25) Wolverine válasza Bad Pritt (#21) üzenetére


Wolverine
félisten

Januártól májusig volt forgatás. Ez mióta egy hónap?

#23: az Első Háború lesz a téma, azaz lesznek emberek, orkok, ogrék, talán trollok, törpék, gnómok és high elfek, nagyon esetlegesen draeneiok Draenoron. Taurenek, forsakenek és night elfek garantáltan nem lesznek.

#24: a Blizzard 1 évig készít egy ilyen trailert. Egy egész estés filmhez túl sok idő kéne.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#26) laceszgamer válasza Wolverine (#25) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hogy konkrétan mennyi napot forgattak senki sem tudja a készítőkön kívül, lehet két forgatás nap között volt 3 amint csak a díszleteket készítették vagy bármi mást. Mondjuk engem az se zavar ha egy nap alatt forgatták le az egészet, a végeredmény a lényeg, hogy mit hoznak ki a dolgokból.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#27) nonsen5e válasza Wolverine (#25) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nem lesznek csini bloodelfek sem, /sad /sob /cry /etcetera... :( :(( :(((

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#28) laceszgamer válasza nonsen5e (#27) üzenetére


laceszgamer
addikt

És ami a legnagyobb katasztrófa: Pandák se!!! :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29) nonsen5e válasza laceszgamer (#28) üzenetére


nonsen5e
addikt

Kit érdekelnek azok a nagy szőrös húsgolyók? :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30) Cathfaern válasza nonsen5e (#27) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Blood elf = High elf. Szóval lesznek :)

(#31) nonsen5e válasza Cathfaern (#30) üzenetére


nonsen5e
addikt

És azon sikeresen átsiklottam, akkor szaladok pezsgőt bontani! :)
(szőke +) kék szemmel még jobb az egész. :))

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#32) laceszgamer válasza nonsen5e (#29) üzenetére


laceszgamer
addikt

Megnéztem volna, hogy oldották volna meg. :D Szerintem elvitték volna a fél filmet a hátukon, ahogy kinéztek volna. :D Most hirtelen csak a South park pandás részére gondoltam... :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#33) Simba86


Simba86
senior tag

Ha csak a warcraft egyik kampányából csinálnának filmet, már azzal garantált lenne a siker...
Groom Hellscream és Thrall kalandja a Pit Lord ellen, vagy éppen Arthas bukása bőven elég egy egész mozifilmre is... nem beszélve a Blood elfek kálváriájáról, mikor az emberek ellenük fordulnak... Nem hiába kedvenc játékom a mai napig, zseniális történeteket találtak ki hozzájuk!
Nagyon várós, az tuti! :C

Siemens C35-> Siemens MT50-> Motorola E398-> SE K750i-> Nokia 6220 Classic-> ZTE Blade-> SE Xperia Mini Pro-> Samsung Galaxy S Advance -> Sony Xperia SP -> Huawei P8 Lite -> Xiaomi Redmi Note 4 -> Xiaomi Redmi Note 6 Pro ->Xiaomi Redmi Note 9 -> Xiaomi Redmi Note 11

(#34) Tigerclaw válasza Cathfaern (#30) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Attól függ, hogy a story elvezet-e oda az első film során, amit kétlek. Ha tényleg az első háború lesz a téma, akkor helyszín lehet a Draenor és Azeroth-on belül az Eastern-Kingdom déli része, azon belül is a Dark Portal környéke, Black Morass és Stormwind közötti rész, aztán ha Stormwind bukása is benne lesz, talán Lordaeron is, aminek az északi részén élnek a High Elfek szövetségben az emberekkel a trollok ellen, de szerintem idáig nem jut el a történet ebben a filmben.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) nonsen5e válasza Simba86 (#33) üzenetére


nonsen5e
addikt

Egy Arthas bukása film nagyon ütne, a Rise of the Lich King könyv alapján pl.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#36) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Én ilyenkor jövök rá, hogy amikor játszottam azt pár száz órát a warcrafttal, az mind multi volt :D

Remélem nem valami websorozat minőségű izét kreálnak, akkor inkább hagyják...

(#37) Bad Pritt válasza Wolverine (#25) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Erről kérnék egy forrást, én abból indultam ki, hogy az "Elkezdődött a WarCraft forgatása" twitter kép és a "Befejeződött a WarCraft forgatása" IMDb hír között egy hónap és egy hét telt el.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#38) oriic válasza Bad Pritt (#37) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Most lusta vagyok keresni külföldi oldalakat szóval magyart linkelek.

Kezdés: január 24
Befejeződött: május 23

Live-Die-Respawn

(#39) Bad Pritt válasza oriic (#38) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Jé és tényleg. Ettől függetlenül tele lesz CGI-jal, szóval amit a kolléga szeretne, az simán meglesz. Bár én inkább John Carter-szerű látványra számítok.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#40) Wolverine válasza Bad Pritt (#37) üzenetére


Wolverine
félisten

Duncan Jones Twittere elég autentikus forrás? :)

#33: amiről te beszélsz, az a Warcraft III. A film a Warcraft I történetére fog épülni.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#41) Xelloss


Xelloss
aktív tag

Soon..

"Sometimes to achieve the world one desires, one must take regrettable measures."- Solas

(#42) #79621120


#79621120
törölt tag

Hmm .

Több kaszkadőr szerepel a filmben mint színész .

[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.