Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Minőségi cuccnak néz ki.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Ganzer


Ganzer
aktív tag

Most néztem először videót róla, bejön :)
Hű, most olvasom hogy open world, FPS nézet, és igyekszik korhű lenni. Ez kell nekem. Remélem a Percival csinálta hozzá a zenét :)

[ Szerkesztve ]

(#3) .LnB válasza Ganzer (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is ma néztem vissza, hogy volt pedig róla itt is pár hír. De még is elkerülte valahogy a figyelmemet. Délután kipróbálom, hogy milyen. Engem az fogott meg, hogy minőségi érzetet kelt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) ldave


ldave
félisten

Érdekel a játék (történelmi rpg), de várok vele szerintem pár hónapot, ahogy olvasom technikailag még van mit csiszolni rajta, de látszik a komoly day1 patch alapján, hogy a készítők tervezik is rendbe tenni, szóval hajrá.

A Slime draws near! Command?

(#5) elithun


elithun
őstag

Hű ez tök jó. Úgy néz ki, mint a Chivalry csak sztorival, szebb grafikával és jobb kidolgozással. Megy wishlistre. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Magyar harcosokkal és magyar káromkodásokkal...

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#7) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Remélem ütni fog a grafika is.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#8) gyimger válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


gyimger
őstag

A grafika gyönyörű, de very highon nekem megfogta a 1080-at.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#9) elithun válasza GodGamer5 (#7) üzenetére


elithun
őstag

Ránézésre rendben van: [link] :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#10) .LnB válasza gyimger (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

FHD-ben?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) gyimger válasza .LnB (#10) üzenetére


gyimger
őstag

1920x1080. Lassan tölt be egy adott területet és ha egy kicsit tovább haladok a kezdőponttól, megfagy a játék, hogy betöltsön. Talán az i5 4690 nem elég, nem tudom. A gép folyamatosan berreg a munkától, az FPS 40-60 között ugrál.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#12) .LnB válasza gyimger (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem sincs erősebb vasam. Délután megnézem. Cryengine-re ez jellemző ha nem a Crytek dolgozik vele. Ahogy kinéz, nem is csodálom, hogy brutál a gépigénye, plusz az optimalizációval is vannak akkor gondok.

Ahogy elnézem a baj nem is kicsi [link] 1080Ti-vel is beesik 30fps alá.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Pöttön válasza gyimger (#11) üzenetére


Pöttön
őstag

Lehet a proci órajele kicsi, vagy csak a magok száma kevés neki...
SSD-ről futtatod?

Egyébként nagyon ígéretes, végre egy játék, ami felkeltette nekem is a figyelmem.
Ha lesz egyszer értelmes vga a gépben, lehet teszek majd vele egy próbát. :)

(#12) .LnB: Na az azért tényleg gáz...

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#14) gyimger válasza Pöttön (#13) üzenetére


gyimger
őstag

Sajnos HDD-ről, de elég patch-gyanús ez a beakadás. Lentebb vettem a beállításokat, még így is gyönyörű a játék.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#15) wierra


wierra
senior tag

Én leszek a különvélemény hangja.
A környezet még csak-csak rendben van, bár nekem az is semleges, túlságosan kilúgozott..olyan semmilyen.
A karakterek kidolgozása már 5 évvel ezelőtt is ciki volt, a karakteranimációk a rag-doll modellel együtt harmatgyengék, hiteltenek és illúziórombolók. A karakterlap is tökéletesen semleges, ingerszegény.
Biztos összetett, részletes, mélységi játékmenetet és játékélményt nyújt, de a látottak alapján kicsit sem izgatott fel.

"In fact, success represents 1 percent of your work which results only from the 99 percent that is called failure. Success can be achieved only through repeated failure and introspection.” – Soichiro Honda

(#16) Narasim


Narasim
aktív tag

én várok pár hónapot, hogy a hamar vásárló bétatesztelők rendbe tudják-e rakni a programot. ha igen, akkor biztos, hogy megveszem én is, mert a hangulata tetszik nagyon!

हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे हरे राम हरे राम राम राम हरे हरे Góranga!

(#17) BoB


BoB
veterán

Anno kickstarteren támogattam, kíváncsi vagyok.

Úgy tűnik elsőre hogy nem követi a manapság divatos butítást/gagyítást :))

Persze mint minden nem 5 éveseknek szánt játék, valószínű nem lesz annyira népszerű.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#18) Ganzer válasza wierra (#15) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Mindenesetre teszek majd vele egy próbát később, de előbb még befejezem az AC Originst, aztán a Fatal Frame szériát. Addig van idejük a fejlesztőknek patchekkel finomítani a dolgokon.

(#19) Abu85 válasza .LnB (#12) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Mert hülyeséget vesz le a beállításoknál. A látótávolságot kell csökkenteni nem a shaderek minőségét. Vagy ha a látótávolság tabu, akkor nyolc magra kell ugrani. De ezt úgy sem oldják meg. Túl régi az a CryEngine, amit használnak (3.8-as batch). Az 5-ös verzió sokkal gyorsabb lenne az igényeikkel.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#20) saelin


saelin
veterán

PS4 Pro-n hogyan teljesít a játék?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#21) .LnB válasza saelin (#20) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennél jobbat nem találtam: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#22) ldave válasza saelin (#20) üzenetére


ldave
félisten

Prey alapján a konzolok nem a CryEngine erőssége :(

A Slime draws near! Command?

(#23) duvi válasza .LnB (#21) üzenetére


duvi
nagyúr

Ez nagyon durva :Y Gondolom a sebesség miatt butították le ennyire a konzolok grafikáját, de ez akkor is óriási különbség már :(

(#24) Abu85 válasza ldave (#22) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

A CryEngine 5 óta újra elkezdtek erre fejleszteni. A CryEngine 3.x azért volt para, mert más irányokba mentek. Többek között a 3.6-ban is fontosabbnak tartották a Mantle-t támogatni, mint a konzolok saját gyors API-ját. Viszont ha már van egy kiadott játékod a CryEngine 3.8-ra, akkor onnan nagyon nehéz 5-re ugrani.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#25) ldave válasza Abu85 (#24) üzenetére


ldave
félisten

Ez remek dolog, csak sajna nem segít sem a Prey-en, se ezen.

A Slime draws near! Command?

(#26) beef válasza wierra (#15) üzenetére


beef
őstag

Amit írtál az igaz. Hozzátenném még a gyenge lipsync-et. Az ultra textura beállítások ellenére is kb. low-medium szintet elérő minőséget. Igaz még csak az udvarig mentem, de nem volt eddig meggyőző amit láttam.

(#27) saelin válasza .LnB (#21) üzenetére


saelin
veterán

Ez elég meh. Hatalmas difi van a pc változathoz képest. :(

A konzolos változat egyáltalán nem nevezhető szépnek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#28) smc


smc
addikt

Nem vészes a játék. A gépemen high beállítások mellett 40 fps körül van, ami amilyen lassúnak tűnik a játék nem lesz gond.
Maga a játék meg érdekes. A grafika nem ronda, de nem is nevezném szépnek. A szarral dobálózás jót tesz neki, de majd meglátjuk később. Egyelőre kicsit felhúzott, mert fater egy óra után se kapta meg a sörét.. :(((

5600X 2x16GB 6800XT | i5-3570 2x4GB 1050TI | MS Surface Book | iPad Pro 12.9 | iPhone X | iMac e2008

(#29) XuChi válasza .LnB (#21) üzenetére


XuChi
addikt

Na ezt sem konzolon fogom játszani......., PC-hez képest a konzolosok nagyon gyengén néznek ki. Szegény konzoljaim, lassan már 2 hónapja nem voltak bekapcsolva. Jó lenne már rájuk valami normális játék :D

(#30) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Kingdom Come - funny kick

:C Ezt ki ne javítsák, ez annyira epic! :DD

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#31) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Leírtam a véleményem a játék topikjába, pár óra játék után. Ha esetlen érdekel valakit:
[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32) Crytek


Crytek
veterán

(#33) Abu85 válasza Crytek (#32) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Valószínűleg még hónapokig. Pont jó lesz amúgy a Winter Sale-re. :D

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#34) Crytek válasza Abu85 (#33) üzenetére


Crytek
veterán

És ezzel meg is lett pecsételve a game sorsa. Ezt érik el amikor már égeti a pénzhiány a kiadót...LEHETNE egy jó játékuk ,de mindig az első napok döntik el a game sorsát. Aztán hogy fél év múlva beleraknak még 75x ennyi tartalmat meg 30x jobban fut SENKIT nem fog érdekelni már.

Next PC Upgrade: 2022

(#35) .LnB válasza Crytek (#34) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sajnos igen, bár ahogy nézem a világsajtó nagyon pozitívan áll a játékhoz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#36) gyimger válasza .LnB (#35) üzenetére


gyimger
őstag

Mióta túl vagyok a "tutorial" részén (vagyis megláttam a "Deep Silver presents" feliratot olyan 5-6 óra játék után), azóta csak ámulok, mert nagyon ritkán akad. Buggal még nem is találkoztam. Csak ne úgy döcögne, ahogy...

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#37) .LnB válasza gyimger (#36) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Írtam a játék topikjába, ott hagytam szerintem abba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#38) GodGamer5 válasza XuChi (#29) üzenetére


GodGamer5
addikt

Próbáld ki a Hidden Agendát, -ha még nem tetted- jó kis game, a grafikája meg mesés! :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#39) XuChi válasza GodGamer5 (#38) üzenetére


XuChi
addikt

Az nekem is tetszik, de majd akkor veszem meg használtan ha ilyen 2-3k lesz. ;)

(#40) GodGamer5 válasza XuChi (#39) üzenetére


GodGamer5
addikt

2 napja vettem 4000+postáért itt az aprón. Szerintem annyit megért és amilyen rövid, szerintem pénteken már rakom is fel az apróra. :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#41) Heroes fan


Heroes fan
őstag

este 8-kor mutatják be a folytatását.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.