Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zoz


Zoz
őstag

Ericsson GH198, Ericsson GH388, Ericsson A2618, Nokia 9110, Nokia 9210, Nokia 9500, HTC Universal, HTC Touch Pro, Sony Ericsson Xperia Pro, Motorola Droid 4
BlackBerry KEYone lenne a következő ha nyernék a lottón :)

(#2) Meggyi001 válasza Zoz (#1) üzenetére

Bakker, de hamar fel tudtad sorolni őket...nem is ismerem ezeket az Ericssonokat .... A Blackberry jól néz ki, de én tuti mellégépelnék a bumszli ujjaimmal :).

https://gamergep.hu/

(#3) Meggyi001 válasza Zoz (#1) üzenetére

Júj de nem olcsó, viszont bazi gyors lehet: [link]

https://gamergep.hu/

(#4) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Kb 1 éve én is összeírtam itt logout-on az eddigieket, akkoriban 13 telefont írtam ott össze, de egy néhányat kifejeltettem, azóta is pörgött néhány telefon, oneplus one, lg g2 ismét és most már elég régóta egy xiaomi redmi note 3 pro-t nyúzok, kegyetlen jól eltalált telefon, de kezdem lassan megunni...
A következő telefon lehet, hogy nyár végén vagy ősszel lesz, pár dologtól még függ, főleg, hogy a telefon jelenleg igazából még nem létezik :D
Életemben először fogok előfizetéssel telefont venni és az pedig a Note 8 lesz, ha a samsung igazán eltalálja, az s8+-nál is elfogott az érzés, hogy kéne, de az s-pen és az ujjlenyomatolvasó furcsa elhelyezése miatt inkább úgy döntöttem, hogy megvárom a note 8-at.
Ha nem nyeri el a tetszésem/kegyetlen drága lesz, akkor meg maradok a note7-nél amennyiben nálunk is újra forgalmazni fogják :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) Meggyi001 válasza AllTheBest (#4) üzenetére

Na majd mingyá rákeresek a te cikkedre, mert érdekel. A redmi note 3 pro tudja a 4g-t 800 mhz-t? Amikor megfogtam az s8-t és a pluszt, meg az s7 edge-t, nekem valahogy az s7 edge nyert. A note 8 tuti ütős lesz :K

https://gamergep.hu/

(#6) AllTheBest válasza Meggyi001 (#5) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Az enyém nem tudja, de miután megvettem, pár hétre rá kijött egy másik verzió(global edition), ami tudta a b20-at, ha jól emlékszem, akkor konkrétan még 1mm-rel hosszabb is lett a telefon, akkor még csak 3g-t tudott a mobilnetem, szóval nem érdekelt, most már tudná a csomagom, csak a telefon nem :D

A héten lesz nálam egy redmi note 4 is, snap 625-ös verzió, lehet, hogy majd írok egy összehasonlítást a két telefonról :D

[ Szerkesztve ]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#7) Geryncs


Geryncs
csendes tag

2001-2017 sorrendben Nokia 3210 - Samsung R210 - Sagem MyV55-Samsung S5320 - Nokia 5310 XpressMusic - Nokia 6210 Navigator - Samsung G800 - Samsung D900
Nokia 5800 XpressMusic - Samsung S5230 - Motorola Defy - Sony Xperia XL - Sony Xperia SP - Samsung Galaxy Note 4 - Samsung Galaxy S6Edge - Huawei Mate 8

(#8) kmisi99


kmisi99
addikt

Pár éve még nekem is fél perc lett volna a telefon listámat felsorolni, most azért lenne 2-3 perc míg biztosan vissza emlékszem időrendben mikor mi volt. Mikor berobbanni készültek a kínai telefonok akkor volt, hogy bontatlanul 2-3 darab is volt nálam és épp használtam valamelyiket aztán adtam is el.

Egyébként én pl az optimus 2x re pont úgy emlékszem mint kamera ügyileg egy vacak telefon. Nappal csak csak, de rossz fényviszonyok közt pocsék volt a fotózása. Na meg a szoftverezettsége miatt nagyon utáltam, egyszerűen bosszantott hogy akad, mikor volt a kis zte blade telefonom, annak a szintjén volt ez is ugyan úgy akadt, ezt nem bírtam elviselni sajnos, pedig külsőleg anyaghasználatilag borzasztóan imádtam.

(#9) Meggyi001 válasza Geryncs (#7) üzenetére

Defy meg xperia sp egy csomó ismerősömnek volt. Érdekes ez a G800, mintha az n95-öt akarták volna koppintani. :F

https://gamergep.hu/

(#10) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

My phone's antology = a telefonod versgyűjteménye.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#11) Meggyi001 válasza kmisi99 (#8) üzenetére

Asszonnynak is volt blade.....na, fényképező 2x, lehet rosszul emlékszek és a videó volt jó minőségű? Alig alig emlékszem.... de itt találtam róla egy videót, én töltöttem fel, a 2x-el készült a 4x kamera appjával. Sztem akkoriban ez jónak mondható volt. [link] Meg most nézem a 2x-et lehetett húzni is, ezt is elfelejtettem: [link]

https://gamergep.hu/

(#12) kmisi99 válasza Meggyi001 (#11) üzenetére


kmisi99
addikt

A videója rohadt jó volt, az első full HD videót rögzítő telefon volt ha jól emlékszem, azt én is csodáltam. Bár nem sokkal jött ki a galaxy S2 ami eléggé megtiporta szegény optimus 2X telefont, túl jól sikerült. Jó korszak volt ez, borzasztó ütemben dübörögtek az újítások, volt értelme telefont cserélni.

Manapság 40 000ft ért vettem 3GB ramos 8 magos telefont jó fényképezővel, ujjlenyomat olvasóval. (Redmi 3S)
Hülye lennék 200 000 ért venni olyan telefont ami ezektől max minőségben tud jobbat produkálni.

(#13) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Holnap lehet én is írok egy hasonló szösszenetet, csak tabletekről, most gondoltam csak bele, hogy eddig abból is áthaladt már néhány darab... :D eddig konkrétan 8db tableten rágtam magam át kb 2 év alatt, kisebb, nagyobb kihagyásokkal

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#14) Meggyi001 válasza Bjørgersson (#10) üzenetére

Elhiheted, hogy sok percet szántam a cikk nevének. De ha a Half Life-nak lehet antology-ája, akkor mán nekem is, meg amúgy is jól hangzik :)

Wikipedia pedig: " Lehet vers- vagy szöveggyűjtemény, de akár grafikák vagy hangfelvételek gyűjteménye is" Mostan telefongyüjtemény lett. Amúgy kiváncsi voltam, hogy elsőnek ki veszi észre :)

https://gamergep.hu/

(#15) Geryncs válasza Meggyi001 (#9) üzenetére


Geryncs
csendes tag

A következő telefon meg egy OnePlus 5 vagy Essential PH-1 [link] ha megjelenik valaha :)

(#16) AllTheBest válasza Geryncs (#15) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Xda-n már volt konrkétan videó arról, hogy valamelyik idióta buszon ahsználta a ph-1-et :D Szóval szerintem nemsokára kapható lesz :D xda

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#17) Meggyi001 válasza AllTheBest (#13) üzenetére

Kíváncsian várjuk :K

(#15) Geryncs : Az essentialt tuti nem lehet megfizetni, az tuti 250 felett lesz.

https://gamergep.hu/

(#18) Geryncs válasza Meggyi001 (#17) üzenetére


Geryncs
csendes tag

A Mate 8 is 180ba fájt :B :)

(#19) geryboro


geryboro
senior tag

Nokia 3110
Nokia 3310
Sony Ericsson T230
Siemens C60
Sony Ericsson K300i
Sony Ericsson Z530-Akkusztika modding, w300i Firmware-el
Samsung SGH E310-Fuggetlenitett
Sony Ericsson K770i-Akkusztika, Kamera modding, világítás modding
LG KE 970 Shine
Sony Ericsson W200i-Flashelt
Sony Ericsson Z520i
Sony Ericsson W200i-Flashelt
Sony Ericsson W300i-Flashelt, Akkusztika modding
Motorola RAZR XX
Sony Ericsson G502-Flashelt, Fuggetlenitett
Sony Ericsson W880i-Flashelt
Nokia 1200
Nokia 5200
Samsung s5230 Tocco Lite-Flashelt, Recovery added, iPhone Kepernyo, DarkForest Group v2. Menu,Fekete tema, Virtual Memory Boost, Sensor Calibrated, RAM Boost
Sony Ericsson W715i-Flashelt
Sony Ericsson W705i
Samsung i5700 Galaxy Spica, Kernel(Samdroid) 2.3.7 Android Kitchen Rom(Cyanogen Clone), Kamera modding, Akkusztika modding, OC
Sony Ericsson Xperia X8 Shakira, OC, Kernel(Alfs v8),2.3.7 Android(Fire Droid 2.1),Kamera modding, Dual touch
Samsung E250
Sony Ericsson w580-Flashelt
Samsung E1150
ZTE Skate Orange MonteCarlo, OC,Kernel(Apeelme & Kelzsoca) 2.3.7-es Android(Ice Amor III), Surround Sound, OC 1Ghz-ig!
Sony Xperia U ST25i root, custon 4.0.4 ICS rom, custom rainbow LED. RGB.
Huawei Ideos S7 Slim-Android 2.2.3(Lawrence ROM)
-Sony Ericsson ST 15i Xperia Mini, root, custom rom, 4.0.4
-Sony Ericsson Xperia x8 Shakira feher-OC, Kernel(Alfsv8),2.3.7 Android(Fire Droid 2.3) Dual touch
-Sony Ericsson Xperia x8 Shakira fekete-OC, Kernel(nAa 14),4.0.4 Android(iXperia iPhone Style) Dual touch
-Samsung Omnia 7 (Windows Phone 7.8 magyarositva), fully unlocked, 'MAGLDR', by Black Forrest Team
-Nokia N9
-HTC Desire HD S-OFF, custom rom, custom kernel, root, Cyanogen Mod ROM
-Alcatel OT 995 Ultra, custom rom, custom kernel, CPU oc. up to 2,1 GHz
-THL W100, CWM by Barry, MIUI v5.
-MyAudio Series 7 Tablet
-BEEX S2 Tablet
-HTC Wildfire S (S-OFF, root, custom kernel, custom ROM, ViperX HiFi
-Sony Ericsson Xperia W8 Walkman (fekete neon, Kernel(Alfsv8),2.3.7 Android(Fire Droid 2.3) Dual touch)
-Alps i9500 Galaxy S4 Clone, Hard Reset, root.
-LG G2 custom rom, custom kernel, Cloudy G3 AnTuTu: 40500+,
overclock with Pardus HD ROM 2,8GHz*4
-Samsung Galaxy S4 LTE+ i9506 stock Lollipop 5.0.1 AnTuTu 45000+
-Alcor Zest Q813iX GEM series stock KitKat root
-Samsung Galaxy Note 3 N9005 Limited Gold custom rom, kernel, Phronesis ROM AnTuTu 62000+ Full tuning!
- LG G4
.Media Tech MT846KB *2
-Huawei P9
-HTC One M9 Limited Gold S-ON, custom rom, kernel, Viper One M9 ROM
-Huwei Mate 8
-Samsung Galaxy S5

és még lesz 1.2...

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#20) Meggyi001

Pc kikapcs, telóról nyomon tovább.... Az utolsó kettőnek a válaszom: úristen. Geryboro, de ezt nem fejből nyomtad ugye? Ez jó hosszú...

Sztem a G2 50000 antutut is tud, láttam a magyar topicba olyan képeket, lehet másik rommal, vagy újabb antutuval, vagy kihűlve :)

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#21) geryboro válasza Meggyi001 (#20) üzenetére


geryboro
senior tag

valahol a 78.-nál el kezdtem vezetni egy listát :DDD
de most nézem így is kihagytam legalább 5db-ot.
volt még + 1 HTC WildFire S, egy iPhone 4S(sajnos), Samsung SGH U600, Sony ericsson s500i, meg még egypár,,,

G2: én ennyit tudtam kihozni belőle 4* 2.8Ghz, így is melegedett rendesen a klímás lakásban ;]
akkor az volt a No1 AnTuTu Bench alatt.

[ Szerkesztve ]

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#22) Silεncε


Silεncε
őstag

Amik nekem voltak:

Motorola W388
LG KP502 Cookie
ZTE Arizona
Sony Xperia J (ez volt az a telefon, ami miatt a Sony mérnökök anyukái jó nagyokat csuklottak általam)
Lumia 640 LTE
Redmi Note 4 EU

Lehet, hogy kimaradt még 1-2.

(fiatal vagyok még na :D )

(#23) Meggyi001 válasza Silεncε (#22) üzenetére

Ezt az arizonát gondolom még a blade előtt csinálhatták, ennek még asszem kisebb volt belül mindene. A lumia hogy szuperált? Egyszer akartam egyet, csak hogy tudjam, hogy milyen, de valahogy sosem jött össze. Gondolom a windows miatt.

(#21) geryboro: Durván nyomod :) :Y

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#24) MineFox54 válasza geryboro (#19) üzenetére


MineFox54
őstag

:D

Az X/W8-hoz sokszor tértél vissza, látom... Első droidos telóm volt, visszavásároltam ismerőstől én is, kellett a ROM-olgatós nosztalgia a majdnem tökéletes Redmi mellett :D

(#25) geryboro válasza MineFox54 (#24) üzenetére


geryboro
senior tag

nép mobil volt, arra volt az egyik legtöbb elérhető custom rom, és olyan modifikációkkal rendelkezett, hogy le a kalappal, az mellett olyan retek hardverből lehetett kihozni a maximumom ami eszméletlen. :K

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#26) quailstorm válasza geryboro (#19) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Emmá' odabasz :DDD Pár mod azért nekem is megvolt.

Nálam a telók két részre vannak szedve, a fősodor, meg ami megvolt/van. Fősodor, amiben a SIM kártyám tartom, de legalábbis napi szinten hurcolom (tablet helyett).

Fősodor így néz ki (mellékszálat meg hagyom, mert holnap estére se lennék kész a felével, itt megírtam, hogy hülyeségre hajlamos vagyok):

Alcatel OneTouch Easy
Siemens A35
Nokia 3310
Alcatel OT-E105
Sony Ericsson K600
Sony Ericsson W810 + LG KG110 //W810-re végül egy NAM ROM került, a flash miatt (North America), magyar nyelv utólag integrálva
ja meg MANUÁL FÓKUSZ PATCH, mert az menőőőőő

Nokia N95 8GB
Samsung S5230 MMGJK2 szétpatchelve //ez azért kellett, mert a SIM-em ekkor már igen öreg volt és zabálta az áramot, aztán csere után visszakerült N95-be

Nokia N900
Samsung i9000 Mackay KitKat OS
reccs
ZTE Blade Q gyári 4.2.2 mertnincsmásdeoccóvolt, aztán megcsináltam i9000-et is, de csak pár hónapig kellett még, a HD video meg játék miatt
BlackBerry Z10

W810, N95, N900, i9000 egyik se kínai.

(#25) geryboro: haverom ultramázlista volt (Xperia X8)

nyitható bootloader és cypress érintő

nAa-14, Abu v2 ROM, aztán elég komoly játékokat elvitt, NFS Hot Pursuit vagy GoF 2 HD például. Meg a NOVA.

4.1.2 annyira már nem volt jó, de a vashoz képest értelmezhetően futott.

Amúgy én életemben először Nokia 3510i-n mobilneteztem. 64x96, de már színes WAP.

[ Szerkesztve ]

(#27) geryboro válasza quailstorm (#26) üzenetére


geryboro
senior tag

2 verzió volt, ott is multi touch vagy dual touch.
dátum szerint lehetett nyitni a bootloadert, azt hiszem a "walkmanos X8" 1 hónappal csúszott át, de még menthető volt. ;)
na meg az hogy vezetékre fel, fut a progi, akksi ki, akksi vissza, progi lefutott + 2 miatyánk, hogy sikerüljön és ne legyen Brick, az valami eszméletlen élmény. :DD
majd várni negyed órán keresztül a ROM-ot bootolni custom kernel alatt hogy megy-e, az megint felbecsülhetetlen...

Θ[Everything that has a beginning, has an ending.]Θ GRP

(#28) quailstorm válasza geryboro (#27) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Valós dual touch volt neki, egyedül a kis méret volt akadály a pontosság nem.

(#29) MineFox54 válasza geryboro (#27) üzenetére


MineFox54
őstag

Na ja :)
Az első softbrick mekkora pofáraesés volt, eléggé betojtam :D

(#30) AllTheBest válasza geryboro (#27) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Én is emlékszem arra a rengeteg szenvedésre amit átéltem a zárt bl alatt :D Első androidos telefonom volt ,azt se nagyon tudtam, hogy mi az a root, de kellett nekem is... Az első rom flashelésem egy enyhébb bootloopban végződött, amit persze az egyik tanóra közepén sikerült elérni, és valami kegyetlenhangos boot animáció volt a rom-ban, szóval órai munka egyes, plusz a telefon a nap hátralevő részében a tanári asztalon volt :D De szerencsére a kiváló SEUS megmentette a telefont, utána még jó néhányszor sikerült ,,megölni,, a telefont, főleg, hogy zárt bl-en kb az összes rendszer tele volt buggal...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#31) Bambuszpro


Bambuszpro
tag

Nekem valahogy így volt időrendi sorrendben:

Nokia 3110c
Sony Ericsson Xperia mini pro (az a billentyűzet. Imádtam)
Iphone 3gs (ennek megdöglött az alaplapja)
Sony Xperia L
Huawei P6 (szép volt de a rendszer valahogy mindig akadt.Napiszinten cseréltem rajta a ROM-okat)
Sony Xperia Z1 compact (használtan vettem és szinte a kezemben esett darabokra)
Valami noname telenoros szutyok
Nokia 3410 (kényszerből egy pár hónapig. De a kijelző és az akkuidő mindent vitt :D)
Megint a Sony Ericson xperia mini pro (egy kijelzőcsere után)
Lg spirit

Közeljövőben pedig valami komolyabb telefon. A mostani kezd egy kicsit kevés lenni az igényeim kielégítéséhez.

Manapság az okos telefonok és az ostoba emberek korát éljük.

(#32) peti9918


peti9918
csendes tag

Első telefonom 2010-ben kaptam meg egy Nokia 3220-ast . 10 éves voltam, arra kellett hogy elérjenek Anyáék ha kellett , de valami fantasztikus telefon volt. Mai napig imádom és még működik
2. Telefonom 2012-ben kaptam egy Vodafone saját márkás telefont aminek a pontos típusára már nem emlékszem. Első érintőképernyős telefonom volt, sajnos csak 1 évig bírta pedig vigyáztam rá mint a szemem fényére
3. Telefonom szintén egy vodafone sajátmárkás készülék volt ,az első androidos telefonom volt mai napig emlékszem rá mikor megkaptam Anyukámtól , akkoriban nem volt egy gyengének nevezhető készülék, sajnos ma már nem tudok bele életet lehelni
4. Telefonom tesómtól örököltem, egy Lumia 610-es volt. Vissza tért az a Nokia érzés még mai napig működik és használom .
5. Telefonom egy Samsung galaxy ace 3 volt amit 2015 szeptemberében vettem, első olyan telefonom volt aminek egy részét én fizettem , büszke voltam rá nagyon. Szerettem strapabíró volt, amire én használtam tökéletes volt , jelenleg Anyukám használja egy Lumia 635 társaságában.
Jelenlegi telefonom egy Samsung Galaxy A5 (2016) első telefonom amit a tavaly nyáron diákmunkán összehozott pénzemből vettem 3 hónapja . Sokáig iPhone volt tervben valami 5-5s mert nem akartam nagy kijelzőt. De mikor mellettem a vonaton valaki ilyenen nézett filmet eldöntöttem ezt veszem. Akkor még 100 fölött volt az ára így vártam vele mert kellett a pénz suli kezdésre. Ekkor jött a Telekom mint valami Isteni sugallat és előfizetésre 0 Ft- ért "megvettem " örültem mert így maradt is pénzem, és a csomagban van internet is . Nagyon jó telefon sok filmet nézek rajta, olvasok, tanulok , fotózok ( persze erre nem ez a legjobb de szerintem jó képet csinál) prémium összeszerelés. Remélem még jó pár évig hű társam lesz.

(#33) #57527808


#57527808
törölt tag

siemens c35
ericsson t65
nokia 3300
sony ericsson k750i
qtek s100 (htc magician) szét quake-eztem a kijelzőfóliát
sony ericsson p1i
telenor one touch (alcatel one touch 990)
zte blade 3
nokia lumia 520
doogee x5 pro
gar ügyintézés idejére nokia lumia 620
microsoft lumia 535
xiaomi 4a pro

p1i volt a legjobb, de 3 év után már nagyon kevés volt a 320x240-es felbontás.

(#34) fecasan


fecasan
csendes újonc

t610
n95
x8
zte blade super
ace 3
s3
z2

A következő talán egy g4.

[ Szerkesztve ]

DEJA VU

(#35) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hát, nekem nem volt sok...

Nokia 3210
Siemens C35
Sony Ericsson T200
Nokia 3100
Nokia 3110c
Samsung Galaxy S
Samsung Galaxy S II
Motorola Moto X (1st gen)
Nexus 6P

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#36) maross


maross
veterán

Nem volt konnyu, kicsit toredezettek mar az emlekek :)

umi super
jiayu s3
iocean x7
jiayu s2
zte blade 3
samsung s5230
sagem myv55
samsung m55
sony j6
panasonic gd30

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#37) joey04


joey04
titán

Alcatel One Touch Easy DB
Nokia 5110
Motorola M3888
Nokia 3310
Alcatel 300 valamennyi
Nokia 3330
Nokia 3410
SE T300
Motorola V300
Siemens C35(i)
Siemens A60
Nokia 3650
SE K700
Nokia 6600
Nokia 3410
Nokia 6600
Samsung D500
SE D750
Nokia N90
SE K800
SE J230
SE K800
SE P1
Nokia N82
HTC Touch Diamond
iPhone 3G
HTC Touch Diamond 2
HTC Hero
SE X10
SE K750
iPhone 4
LG 2X
Htc one
Iphone 5
Samsung Note3
iPhone 5s
Nokia 5800
Motorola x
iPhone se
Xiaomi redmi note 3
iPhone 7 plus

Ezekből van ami csak rövid ideig volt meg, mert annyira nem jött be, pl.: htc diamond, diamond 2, hero, x10, lg 2x.
Ezen kívül volt nálam kb 2 hétig egy galaxy s3, de az nem saját készülék, meg egy samu r210 de nem tudom mikor. :D

Nagy kedvenceim voltak a Symbianos készülékek, külön kedvenc a 6600 azt imádtam. Ezen kívül a 3410 és a K800 is nagy kedvencek voltak, meg a symbian uiq-s p1, pedig kritikus voltam vele, nem is volt meg sokáig, de utólag jó rá visszagondolni. Androidosok közül a Samu Note 3 volt a favorit magasan. Az 5800, K750 meg a J230 csak átmeneti mobilok voltak. Amiket szerettem volna, de sajnos nem tudtam akkor megvenni: Nokia N-Gage, Nokia E90, SE P800, Moto Z8, HTC Kaiser meg anno a 3210-es. Azóta végül Apple vonalon kötöttem ki, az iPhone 3G óta csak a samu Note 3 és a Xiaomi redmi note 3 volt az ami huzamosabb ideig nálam volt az iPhone-okon kívül, a többit csak próbaképpen pár hétig vagy 1 hónapig használtam aztán eladtam. ez alól a moto x és az 5800 a kivétel, de azok is csak kényszerből, átmeneti családi okok miatt voltak viszonylag hosszú ideig nálam. A legnagyobb csalódás anno pedig a samu d500 volt.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) petipetya


petipetya
nagyúr

Szép lista, a Nokiánál vannak átfedéseink. Íme az enyém: [link]

[ Szerkesztve ]

"nincs rá lezsóidő"

(#39) Meggyi001

Örülök, hogy ilyen sokan írtatok, jó olvasni ezekről a régi kütyükről. Na majd este, meló után válaszolok az uccsó jópár embernek. Így telóról nehezebben menne.

https://gamergep.hu/

(#40) petipetya válasza petipetya (#38) üzenetére


petipetya
nagyúr

Kimaradt egy SE w800 a k800i és a G502 között. Majd pótolom.

"nincs rá lezsóidő"

(#41) Egon


Egon
nagyúr

Nekem csak pár mobilom volt, pedig már majdnem 20 éve mobilozom.
1. Nokia 5110. 1998 környékén kaptam, céges mobil volt.
2. Nokia 3510. 2000 körül jött, szintén céges (még mindig megvan, elvileg működik).
3. Nokia 6021. Pár évvel későbbi, még mindig céges. Az asszony kimosta (!), így pár hétig visszatértem a 3510-re.
4. Nokia 7390. Ez már nem céges cucc. Az asszony kapta ajándékba (előtte 2 héttel vett magának új mobilt, szóval picit pipa volt; a kettő készülékből ezt kaptam én).
5. Nokia 5800 XM. Szintén saját, az első okosteló (Symbian). Szerettem, de sajnos az oprendszer behatárolta a felhasználást (alig volt app, már nagyon terjedt a droid).
6. Nokia ??? Közben cserélték a céges mobilt, de már nem emlékszem mire (elég gagyi cucc volt, a céges kártyát használtam a saját mobilomban).
7. Sony Xperia U. A nagy tévedés. Ebben a stádiumban elég sok gondom volt a droiddal (nyilván a telefon miatt is).
8. Nokia Lumia 520. Céges mobil, windowsos ökoszisztéma. Az Xperia U után felüdülés volt, bár a fél giga RAM olykor akadályozott.
9. Motorola Moto G 3. Bő egy éves, saját készülék. Elvagyok vele: amire nekem kell, azt tudja, bosszantó hibák nélkül (bár a wifivel szenvedtem egy darabig: a saját routerrel nem voltak barátok, de jött egy pár frissítés, és a probléma megoldódott).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#42) Redneck


Redneck
veterán

Nekem is volt pár pedig nem vagyok valami telefon mániás. Igaz az elmúlt 6-7 évben ez a második telefonom, régen kicsivel gyakrabban volt csere:

Nokia 1611, Ericsson GH 628, Siemens C25, Nokia 3310, Siemens M35, Nokia 3410, Sony Ericsson W200, Sony Ericsson W302, Samsung Galaxy 3, Nokia Lumia 735

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#43) Silεncε válasza Meggyi001 (#23) üzenetére


Silεncε
őstag

Arizona: ha jól emlékszem, igen. A legtöbb osztálytársamnak akkor Galaxy Mini-je volt, ahhoz képest is sz@r volt... Arra jó volt, hogy első droidos telefon legyen
Lumia: nagyon szerettem, két éve megvan, de sajnos a rendszer és az appok miatt cserés lett 2honapja. De így 2 év után is tökéletes se karc semmi, tartalék telefonnak megtartottam.

(#44) mephi666


mephi666
nagyúr

2001-2002: alcatel one touch club
2003: alcatel 311
2004: ericsson t28
2005: siemens mt50
2006: samsung x160
2008: valami ótvar "csúszkás" samsung (nem emlékszek már pontosan, b500 tán? utáltam nagyon)
2008: samsung l700
2011: lg wink (majdnem annyira rühelltem, mint a csúszkás samsungot)
2012: zte skate
2014: alcatel idol
2016: samsung a3 (2016)

ui: ezek közül a samu x160 és az l700 még mindig megvan... 1éve még az l700-at használtam ébresztőnek, csak a töltője azóta kihalt

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#45) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Nokia 5110
Nokia 5510
Nokia N-Gage
Nokia 6680
Nokia N91
Benq P50
Nokia N93
HTC Universal
Nokia N81 8GB
Nokia 5800
Nokia N93i
Nokia N91 8GB
Nokia N900
Nokia E51
Nokia E71
Nokia N900 ismét
LG Leon

Közben rövidebb időszakra voltak más telók is, de ezek maradtak tartós használatra.

[ Szerkesztve ]

(#46) quailstorm válasza FoxiestFox (#45) üzenetére


quailstorm
nagyúr

na látom, győzött a droid

Aztán lesz majd neked NIT egyszer, csak mostanában ha nem tanulok vagy tanulnom kéne, akkor dolgozok. Nem tudok haladni semmivel se.

(#47) FoxiestFox válasza quailstorm (#46) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nekem sincs időm felvilágosítást tartani az N900-ról, azért nem is pedzegettem a témát. :B
A Droid meg egy zsák fs, de kellenek a menetrend progik és a google navija, ami tervez tömegközlekedéssel Bp-n.

[ Szerkesztve ]

(#48) quailstorm válasza FoxiestFox (#47) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Pedig majd arra is szükség lesz...

Remélem azért valahogy lehet klónozni a rendszert, backupmenuvel vagy nemtom.

(#49) dugo_


dugo_
veterán

2003-2004 Siemens S45i - sosem szerettem, mert 3410-et akartam kapni, mint mindenki más
2004-2006 Sony Ericsson T610 - összetörtem, 2012 környékén német donorból lábra állt
2006-2007 Alcatel OT-557 - bill. nélküli ajándék volt a T610 helyett
2007-2009 Samsung E350 - kettészakadt ;]
2009-2012 Nokia 1680 - póttelefonnak el van rakva
2012-2014 ZTE Skate - ez még ma is elmenne, csak a GB miatt csücskös, afelett meg nagyon kompromisszumos
2014-2015 Doogee Find DG510 - legcsúfosabb csájnafón vásárlásom, szerencsére visszatérítették
2015-____ Lenovo S8 A7600

Így elnézve a listát és jobban belegondolva sosem volt up to date, erős telefonom, nem is cserélgettem csak úgy. :B

(#50) kmisi99


kmisi99
addikt

Úgyis jó lenne valahol ha felsorolom, legalább nem felejtem el.

Siemens C55
Nokia 3650 (Symbian)
Sony Ericcson Z520i (mivel fix 28mb memóriája volt, nagyon gyorsan le is cseréltem)
Sony Ericcson W300i (imádtam, több tucat java játék volt rajta és rengeteg zene ráfért)
Samsung D600
Samsung D900i (nagy csalódás, lassú szar rendszer)
Nokia N82 (mai napig imádom, xenon vaku gyönyörű fotókat csinált, emlékszem video felvételnél volt makrózási hack, azaz kézzel ütni kellett míg az optika be nem csúszott makró módba és máris lehetett közeli videót csinálni :DDD )
ZTE Blade (kb 3-6 naponta raktam fel egy új romot rá, iszonyat imádtam, kb a létező legtöbb ki lett ebből a telefonból hozva, emlékszem a végére a 320x240 ből 800x400 as videó felvételt fabrikáltak a modosok)
LG Optimus 2X (szép kijelző jó anyaghasználat, de rettentő fos szoftverezettség, az nvidia nem adta ki a Tegra 2 forrás kódják így nem lehetett rendes romot rá fejleszteni)
Samsung Galaxy S2 (máig a kedvenc formavilág, szuper kamera, a gyári rendszere is borzasztó jó, első osztályú)
Samsung Galaxy S3 (Itt már érződött a fosabb anyaghasználat illetve kevés volt már neki az 1GB ram nagyon érződött)
Samsung Galaxy S2
THL W100 (4 mag 1gb ram fillérekért még érződött a szar anyaghasználat)
Vowney V5 (szintén szar anyaghasználat)
Vowney V5
Lenovo A660
Jiayu G3T (még ma is a legszebb telefonok egyikének tartam, nagyon jó minőségű összeszerelésű fém ház borzasztó jó)
Jiayu G3T
Jiayu 4G (micro usb port forrasztása felszakadt a semmitől)
Samsung Galaxy mini
THL T11
Nexus 4
Valami régi 3000ft értékű gombos samsung telefon.
Doogee DG280 (hulladék kínai minőség, felszakadt a micro usb port forrasztása a semmitől)
Lenovo A660 (Ennél a telefonnál "buktattam" le a google-t hogy a köcsögök szándékosan ölök a régi telefonokat, sorra adják ki a frissítést a google alkalmazásokhoz amik napról napra több ramot zabálnak meg, és totál használható lenne mégis a google szarjai szétzabálják a ramot, így kukázható a telefon mert már attól lefagy hogy fut az android)
THL T11
Xiaomi Redmi 3S (borzasztóan imádnom még úgy is hogy újkora óta gyári hibás az akkuja, sajnos csak annyit bír egy töltéssel mint egy jobb akkumulátorú hétköznapi telefon)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.