Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) DarkByte válasza finest (#10) üzenetére


DarkByte
addikt

Valóban blokkol, nálam jóideje ott figyel a letöltőgépemen. Érdemes úgy beállítani a progit hogy csak a blokkolt IPket mutassa, ne az összes hozzáfért IP-t. Azt hogy melyik IP cím melyik céghez tartozik pedig egy IP cím listából szedi amelyet időközönként frissít (azt viszont nem tudom hogy ezeket a címeket a felhasználók adják-e össze vagy sem, de sejtésem szerint igen). Hogy tényleges haszna mennyi van az természetesen kérdéses, mert mindent nem szűrhet ki, de azért igen tekintélyes címlistája van. Nekem egyedül az nem tetszik benne hogy frissítéskor mekkora erőforrás igénye van. A 300Mhz-es Celeronomon hosszú percekig darál és addig blokkol minden hálózati forgalmat, úgyhogy jópárszor volt már restart mert nem válaszolt a távoli asztali kapcsolat és nem tudtam mire vélni. A másik pedig hogy vannak néha olyan címek amelyeket szerintem tévesen blokkol. Például uTorrent nem tud frissíteni magától, mert ezt a tartományt is tiltja, és ez is elég sokáig eltartott mire rájöttem hogy a PeerGuardian miatt van.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.