Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zotya84


Zotya84
őstag

Hát, ne haragudj, de megint egy állat vagy!

Ha lenne időm, lehetőségem menni ma, szívesen megnézném élőben is. Szóval: tetszik!

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#2) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Igazán jó fajta hobbid van. Időnként engem is elkap a gépszíj és építek magamnak nulláról asztali gépet. Na de az egy másik történet, te egy másik szinten műveled eme remek tetszetős időtöltést.

(#3) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

Nagyon igényes munka! :R
A fehér betét nekem kicsit belerondít az összhangba.

(#4) Daffchy


Daffchy
őstag

A szokásos magas minőség... :R :R

[ Szerkesztve ]

(#5) total90


total90
veterán

Az eddigi legjobb modod szerintem.
Szívesen látnék azért néha más színben is valamit, ez a fekete/piros/narancs kombó kezd elcsépelt lenni.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) tailor74


tailor74
őstag

A Tőled megszokott, magas színvonalú munka. :)

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#7) electrodoki


electrodoki
aktív tag

:Y :Y :Y :Y :Y :Y :Y Az államat úgy kellett felszedni a padlóról! :R Egyedül nekem is a fehér lap nem jön be, de ezt leszámítva zseniális munka!

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#8) ncc1701


ncc1701
veterán

Komoly lesz.

(#9) Honkydoo


Honkydoo
őstag

Nagyon jó lett! :Y :Y

"Légy olyan, mint bárki más, tégy olyat, mint senki más."

(#10) Jozias


Jozias
csendes tag

Minden elismerésem! Nagyon boldog lennék,ha egy is az enyém lenne! :C :C :C :C :C :C

Ez vagy valami,vagy megy valahová!

(#11) #72042496


#72042496
törölt tag

Nem vagyok oda a modokért, de ez fantasztikus, le a kalappal! Nagyon precíz és igényes munka van rajta, csak így tovább! :R

(#12) JasL


JasL
senior tag

Tudom nem szép dolog lehúzni másokat, de én akkor is leírom, hogy nekem egy valami nem tetszik: belül az a tejfehér színű talapzat a csövek körül, az engem arra emlékeztet, mint amikor megveszel valami drága kütyüt, és első indulás előtt elfelejtetted leszedni a szállításhoz szükséges hungarocellt vagy leragasztásokat... nekem bántja a szemem, szerintem nem odavaló, ráadásul így kifele-lefele lóg is a házból, olyan, mint egy bent felejtett papírlap. Bocs, nekem nem tetszik!

(#13) dementor


dementor
senior tag

Van benne munka bőven de megérte. Egy remekmű lett. Nem hivalkodó, pont jó. :C

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#14) hoffman_


hoffman_
nagyúr

nem lehet betelni az általad gyártott házakkal (és a cikkek megvalósítása is kellemes) :R nagy dolog, hogy vagy nekünk :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) jones965


jones965
Modder

Köszönöm mindenkinek a véleményét, már azzal megtisztelt, hogy elolvasta a cikket. Az pedig szubjektív dolog, mint ahogyan utaltam is rá a cikk végén, kinek milyen formában nyeri el, vagy sem a tetszését.

Természetesen a későbbiekben is fogok publikálni munkákat, lévén ez részben szponzori elvárás, és hát minden nagyképűség nélkül mondhatom, van belőlük bőven. :)

(#16) ribizly


ribizly
veterán

Eszem megáll! :O
Gratulálok! Egy ilyet csak olyan tud összeállítani, aki szereti, amit csinál. ;)
A legjobban a front tetszik. Az eszméletlen jól néz ki!
Igaz én a teljesen világítás mentes házakat szeretem, de ez egy pillanatra elgondolkodtatott. :)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) erkxt


erkxt
tag

Imádom! Megint király lett!!!!!

Mit szeretsz jobban a semmiből csinálni egy ujjat vagy egy házat átalakítani?

(#18) Loresz


Loresz
tag

Ez megint brúútál lett! :) Hát igen, a tehetség az tehetség:)

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#19) jones965


jones965
Modder

Ezelőtt a munkám előtt még úgy volt, hogy egy casecon (egyedileg épített) ház fog készülni, de a CoolerMaster támogatásának nem lehetett ellenállni. Egy kicsit meglepődtem a ház méretén, mikor kibontottam, nagyobbra számítottam, de egy kis fantáziával sok mindent kilehet hozni bármiből. Ezt kb 1 hónap alatt hoztam össze. Viszont tavaszra szeretnék most már egy egyedileg építettet összerakni.
A PlayIT terjeszkedik külföldre, jövőre már Szerbiában is lesz rendezvény, és ha lesz rá igény, oda is szeretnék kimenni velük.

Köszönöm! :)

(#20) lajthabalazs


lajthabalazs
senior tag

Nagyon igényes és szép munka! Öröm, hogy már elismerik a szponzorok is, hogy vannak idehaza jó modderek. Sok sikert a továbbiakhoz!

(#21) Buky87


Buky87
tag

Nagyon igényes munka. Jó látni, hogy kis hazánkban is nagy gyártók támogatják a tehetséges embereket.
Nyertél még egy feliratkozót a youtube csatornádra. :C

(#22) cintula187


cintula187
addikt

Szerintem Mestermű.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#23) LLKobe


LLKobe
veterán

Azért ezek a csálé nanoxia fittingek elég kemények. Én konkrétan visszavinném a boltba, és visszakérném a pénzem. Nem tudom mennyiért vesztegetik, de én is most építek vízhűtést, külföldről rendeltem Barrow fittingeket, első osztályú minőség, és gyanítom a nanoxia árának harmadába kerül.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#24) jones965 válasza LLKobe (#23) üzenetére


jones965
Modder

Nyilván vásárlás esetén hasonlóan jártam volna el, de ezek szerint nem olvastad figyelmesen a cikket, hogy mindent szponzori támogatásként kaptam. Tudod, ajándék lónak .......
Ettől függetlenül szomorú, hogy a gyártó nem tudja mi az a derékszög. Vélelmezem ezek többsége is kínai piacon kerül legyártásra. Sajnos nem csak a nem létező 90°-al van baj, hanem az ennek a hiányából adódó tömítő felülettel is, mivel így a belső íven gyakorlatilag alig maradt felület, ami tömítsen.

(#25) LLKobe válasza jones965 (#24) üzenetére


LLKobe
veterán

De de, olvastam hogy szponzor cucc. Úgy értettem hogy ha én kapnék ilyet boltban a pénzemért :)
Azért az giga gáz hogy egy darab fémnek aminek csak azt kéne teljesíteni hogy derékszögű, pont ezt az egyet nem tudja :)

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#26) nincskanál


nincskanál
tag

Tényleg szép munka. Gratulálok!
Nem kerestek még meg, hogy főállásban házat tervezz? Mert a sok gagyi piros-fekete 'gamer' ház mellett biztosan üdítő újdonságok kerülnének ki a kezed alól.

(#27) jones965 válasza nincskanál (#26) üzenetére


jones965
Modder

Manapság már a legtöbb gyártónak "saját" modderei vannak, akik koncepcionális építenek meg házakat, majd azok részeit tömeg gyártásra alkalmas módra redukálva valósítják meg.

(#28) nincskanál válasza jones965 (#27) üzenetére


nincskanál
tag

Én nem vagyok ebben a témában járatos, de azt látom, hogy ha van is designer-ük, elég sovány kreativitással vannak megáldva, vagy csak a munkájuk lényegét feláldozzák a gazdaságosság oltárán. A házak nagy része egy kaptafára készül(nyilván szabványok is kötik a kezüket). Talán jót is tenne az eladásoknak egy kis változatosság.

(#29) lajthabalazs válasza nincskanál (#28) üzenetére


lajthabalazs
senior tag

A gyárthatóságon, ergonómián és gazdaságosságon kívül szempont az is, hogy elérjék a gazdaságos gyártáshoz szükséges felhasználószámot. A "kreativitás hiánya" szerintem az általános design-konvencióknak, aktuális divatnak a követése, aminek köszönhetően a termék illeszkedik a hétköznapi ember termékekről alkotott leképzeléseibe, segít a terméket azonosítani, összehasonlítani a kategóriájának többi tagjával. A tömeggyártott eszközök: tablet, telefon, laptop de akár a személygépjárművek nem mutatnak igazán nagy diverzitást, holott a technológia szinte bármit megenged már. Az emberek azt várják el ezektől a termékektől, amit a termékkategóriától megszoktak, a formabontó megoldásokat legfeljebb a különcök veszik.

Elég megnézni a telefonok, tabletek, laptopok színkínálatát. A legtöbb eszközből van fekete, esetleg fehér. Nem nagyon van telefon, amit csak egy színben lehet kapni, és az nem a fekete, fehér vagy ezüst. Lehet hogy van a világon néhány millió ember, akinek a számára egy narancssárga telefon lenne a legszebb, de inkább gyártják a feketét, ami néhány milliárdnak elég jó.

(#30) e-newsee


e-newsee
addikt

Gratula, nagyon jó lett, és rengeteg munka van benne, az látszik. Nekem egy észrevételem van. Az ROG logó kivágásánál jól látom, hogy megrepedt a plexi?

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#31) jones965 válasza e-newsee (#30) üzenetére


jones965
Modder

Igen jól látod, sajna már be volt építve mikor lehúztam a fóliát és megláttam a repedést.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.