Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) marked one94 válasza Kozmonauta (#1) üzenetére


marked one94
őstag

Most nyáron végre sikerült 1 elég jó diákmunkát találnom + egy kevésbé jó munkát de jól fizettek (címerezés) meg két hetente újságot hordok. Mivel lett egy kis pénzem így eldöntöttem, hogy újítok a gépen, és mindennek kikötöttem egy határt hogy mennyit költök. VGA-nál sok olvasás után és teszt nézése mellet arra jutottam hogy 7770 az a kártya amit nekem találtak ki :) Fontos volt a fogyasztás is mert a tápegységet még nem akartam lecserélni és az még egy öregecske 400W FSP táp. Az új ára számomra sok volt így gondoltam szétnézek itt hardveraprón. Láttam hogy 18-22k között mozognak így el is döntöttem hogy veszek egyet. Volt fent sok fajta de a Sapphire Vapor X változata nagyon megtetszett és mondtam magamnak nekem egy ilyen két ventis csoda kell, még ha 2-3k forinttal többet is kell fizetni. 1 héten mikor nézegettem volt 1 ilyen fent, de azt elvitték előlem :( Utána láttam megint egy ilyet, de le volt foglalva, de a nem bírtam ki hogy ne írjak az eladónak. Másnap kaptam a választ, hogy aki lefoglalta mégse kell neki. Ekkor én piszkosul boldog lettem, írtam is, hogy másnap utalom is a pénzt. 31. Elküldtem a pénzt írta is hogy ha megkapja adja is fel postán. 5. még sehol se volt a csomag de kaptam egy üzenetet hogy nem bírta feladni bla-bla-bla. 7. végre megjött sajnos nem csináltam képet mikor kibontottam de teljesen poros volt. 5 perc takarítás utána beszereltem a gépbe driver telepítés és teszt. 15 perc Tomb Raider utána semmi se volt teljesen megnyugodtam mondom minden fasza. Délután mikor komolyabban leültem játszani elindíottam a LoL-t és pár perc játék után teljesen kifagyott a játék szürke kép... Itt le is írtam hogy mi a baj [link]

Mondták rakjak új drivert hátha attól jobb lesz. Elsőnek azt hittem csak ennyi baja volt, mert bírta de utána újra előjött a probléma. Most a referencia értékre van vissza véve az OC kártya, hogy ne fagyjon le játék közbe...

8. írtam az eladónak hogy nekem ez így nem tetszik de nem kaptam választ. 13. megint írtam arra se volt válasz pedig volt az oldalt belépve.

Amúgy azt nem írtam, hogy nem az ő kártyája volt hanem haveré. Ma vissza írt hogy ő nála semmibaja letesztelte stb. plusz hozzá tette hogy "De persze ha valaki valamit megvesz és nála baja lesz 1 nap múlva az már az eladó hibája! "

Én jelentettem az eladót le is írtam az értékelésnél a gondomat. Ha valakit érdekel privátba elküldöm.

Persze vásárlás előtt utána néztem a tagnak és semmi baj nem volt vele, páran vásároltak már tőle gond nélkül.

WinPho: Mindig utána nézek az eladónak ezért is lepett meg a dolog :(((

Szatyor95: Nem fogom abba hagyni, de a pénzem kizárt hogy viszont lássam. Felkerestem itt Ph-n egy vga javítót hogy mennyi lenne a javítása mert nem azért vettem OC kártyát hogy visszavett értékeken használjam. Mondjuk úgy nem olcsó a javítás :(

Elképesztő mit össze nem tudnak bénázni... Neked is sok szerencsét és kitartás :R

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.