Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ennyire egyszerű még sosem volt a lapok feloldása. Korábban 1 deck feloldásához 20 mecset kellett megnyerni AZZAL a deck-el. Tehát összesen 10 db deck, 20 győzelem, azaz 200 győzelem kellett a teljes feloldáshoz. Itt 5 világ van, világonként kb. 15 győzelem kell BÁRMELY deck-el, tehát kb. 75 győzelem kell a teljes lapkészlet feloldásához. Már a két számon is elég jól látszik, hogy jóval könnyebb, ha arról nem is beszélünk, hogy egy jól bejáratott deck-el mennyivel könnyebb csatát nyerni, mint, ha kötelezően egy "0"-ás alapdeckel próbálnád..

Hja, persze a bökkenő ott van, hogy mire beindul a szinergia nélküli kezdő Duels 15 paklid, amit ugye a legelején kell látatlanba kiválasztanod, a későbbi csere lehetősége nélkül, addig megőszülsz.

Duels 13-14-ben az alap paklikkal is bőven teljesíthető volt a küldetéssorozat, most meg az első encounternél levágták a Blue-Black paklimat. Kb nonszensz, sejtem, hogy mennyi idő lehet Planeswalkers nehézségen végigmenni a kampányon egy gagyi paklival.

A másik pedig az, hogy nem mindenkinek van ideje, energiája grindelni, én egyszer végigtltam a küldetéssorozatot, utánna Duels 14-ben 250Ft-ért oldottan fel a paklikhoz tartozó zárolt lapokat (per pakli), utánna pedig az a pakli tökéletesen fel van oldva, egyből tudsz multizni.

250Ft/pakli.

ehhez képest most egy halom lapot fel kell oildanod vagy boostert venni, ahhoz, hogy legyen egy értelmes ütőképes paklid, amivel multiban nem aláznak meg...

A másik pedig, hogy a UI PC-n botrányos. Lassú, nyögvenyelős ráadásul látszik, hogy tabletről hozták át PC-re.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.