Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kuka00


kuka00
csendes tag

jó teszt gratula szép rendezet még a képek is jök !!! :K :K

(#2) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nekem tetszik az írásod és a készüléked egyaránt! Leld örömöd használatában! :)
És remek ötlet, hogy írsz majd a további játékban nyújtott teljesítményéről!

when the sun shines, we'll shine together

(#3) Viktoár


Viktoár
addikt

Jó kis írás,gratula!
Csak szöszölésként kérdezem ha elfordítod az adaptert 180 fokkal és úgy dugod be akkor is annyi helyet vesz a szomszédos aljzatból?:)

Üdv:Viktor

(#4) Kommy


Kommy
veterán

Egy kis észrevétel a felfogatással kapcsolatban, azok a műanyagok amik feláll azok leszedhetők róla és így rámegy akár az 5cm vastag asztalra is. Amúgy elég jó lett a cikk, én mondjuk várom a folytatást, énis ilyen kormányt vettem a napokban, mondjuk nekem ez az első kormányom és nekem is nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#5) Flashget


Flashget
félisten

Jó kis leirás grat!
több mint 1 éve van DFP-m tapasztalatból mondom azoknak akik most szerzik be, hogy az 5.0 drivert használják hozzá! Az utána jövők nálam sima DF-nek ismerték fel PC-n vagy ha jól is ismerték fel verseny közben érdekes dolgokat produkált a driver.

Ez pedig egy kis segéd progi logitech tulajoknak akiknél már kicsit kopottabb a cucc.
DXTweak 2
az oldal közepén található. Szoftveresen lehet a pedálokon javitani egy kicist.

Realme GT Master Edition

(#6) Shad0w


Shad0w
senior tag

Neked nincs egy kis kotyogása a kormánynak?
Amúgy azt még hozzátenném, hogy a valóságban nem üt el ennyire a kormánykerék és a ház színe, gondolom itt a vaku miatt látszódik így.

(#7) Flashget válasza Shad0w (#6) üzenetére


Flashget
félisten

Nincs. mondjuk én nem rallyra használom :)
GTR2 és rfactorra..ritkán GTL-re.

a beállitásban az FF nálam 75%-ra van visszavéve van akinbél 65% a kormány kimélése miatt. 100%-on valszeg hamarabb jelentkezik a "kotyogás" is.

Realme GT Master Edition

(#8) m3tr0


m3tr0
senior tag

Sziasztok

nagyon tetszett a teszt, várom a folytatást.
Amúgy lehet tudni honnan rendelted iylen jó árban?
Én is beruháznék egyre...azt hiszem.
Még egyszer nagy gratula az íráshoz és várom a folytatást!! :R
:D

https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/mazda/mx-5/mazda_mx-5_coupe_1.8i_16v_revolution-20518846#sid=b13b1a91-1e0f-480c-b898-8b9bfb218ee3

(#9) GBartfay válasza Viktoár (#3) üzenetére


GBartfay
csendes tag

(#3) Viktoár: Akárhova akárhogy rakom, az egyik mellette lévőhelyet elfoglalja. Erre jó megoldás, hogy a szélső helyre kell tenni, csak az a baj, hogy több ekkora adapter is van a nálam használtak között, így valamelyik biztos, hogy több helyet foglal el (pl. modem, hangfal). Ha ez az egyetlen ilyened, akkor nincs ilyen probléma.

(#5) Flashget: Nekem, mint a képen is látható, 5.02-es a driver, de tökéletesen ismeri fel, és tökéletesen is működik vele, eddig minden játékban. (TDU, Live for Speed, rFactor)

(#8) m3tr0: Ipon Most látom, hogy azóta megemelték az árát. :(

Örülök, hogy az első itteni írásom ilyen jól sikerült. Akkor elkezdem a folytatást, de sajnos nem tudom megmondani, hogy mikorra tudom megcsinálni... Attól függ, hogy mennyi időm lesz a jövő héten.

[ Szerkesztve ]

(#10) Flashget válasza GBartfay (#9) üzenetére


Flashget
félisten

Másoknak is lett gondjuk késöbb az 5.02 driverrel.
Ha neked nem akkor szerencsés vagy.

Realme GT Master Edition

(#11) Prof01


Prof01
veterán

Grat a cikkhez! :R

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#12) Flashget


Flashget
félisten

Nekem annyiban más csak hogy középen nem a logitech logo van hanem egy GT. Régebben a PS2-hez adták a GrandTurismo játékkal. Innen a GT logo.

Tavaly február környékén leálltak a DFP gyártásával és hiánycikk is lett...aztán októberben a Sony rendelésére újra elkezdték gyártani a PS3-hoz de már kis modósitással: DFP2

Realme GT Master Edition

(#13) Flashget


Flashget
félisten

off

Itt ma sokan fognak DFP-t használni :)

Realme GT Master Edition

(#14) Sanyix


Sanyix
őstag

én 3 éve, 3k-ért vettem gameport -> usb adaptert, működik is. Ez sztem nem olyan sok.

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#15) GBartfay válasza Sanyix (#14) üzenetére


GBartfay
csendes tag

Hát akkor én nem voltam elég alapos, mert az első amit találtam az 9 000 FT volt, így nem is nézelődtem tovább. De nem bánom, mert teljesen más élmény ezzel menni, mint a régivel.

(#16) R a y


R a y
senior tag

Grat a tartalmas kis írásodhoz, szép munka! :C És jó szórakozást a kormányhoz :DD

Ha olyan releváns találatokat akarsz látni, mint amilyeneket a 2000-es években kaptál, akkor használd a Yandex-et. ~ Pro Bono Publico ~ | Ephesians 6:10-18 |

(#17) Viktor77


Viktor77
titán

A gameport-usb átalakításról annyit, hogy nem érdemes vesződni vele. Kell venni egy 1k-s hangkártyát (gameportosat), mindent letiltani rajta a csak a gameport maradjon. Használtam így gamepadot, nem zavar be sehova.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#18) carr válasza GBartfay (#9) üzenetére


carr
őstag

Én tavaly Március/április körül vettem 27000pénzért.
Te bőven jól jártál 21k -val! ;)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#19) Lala013


Lala013
csendes tag

Aloha!
Vki kérlek segítsen!PLS! Lomisnál találtam egy DFP-t, de kb csak a kormányt! (2000 huf-ért) nem vok nagy spíler ezért a kérdés: ha varázsolok vmi másik tápot és rádugom a gépre a pedálok nélkül működni fog??? a válaszotokért elöre is kössz![B]

(#20) balu72


balu72
tag

Hibátlan leírás!Köszi :R

"balu72 felhasználónak 263 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi "ph megbízhatóság" fórumon!"

(#21) benox98


benox98
csendes tag

Helló, én használtam vettem, nincs meg az adaptere. Hány volt-al megy???És a vezeték végét le tudod fényképezni??Köszi: benox98

Benox

(#22) Kroni1 válasza benox98 (#21) üzenetére


Kroni1
veterán

24V- 0.75A

(#23) Tonti


Tonti
tag

Jó lehet. :)

Telefonon lehet a leggyorsabban elérni! A számom az adatlapomon megtalálod.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.