Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) oba


oba
addikt

EZ jónak tűnik :) ki kéne próbálni... csak nemtom merjem e :)

(#1002) Milestone2 válasza oba (#1001) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ők csinálták a BL nyitó tool-t is...
Egy jó van az LG KDZ szoftverben.
A félhalott készüléket is visszahozza.
Ma nem volt időm.
Holnap remélem lesz, és kipróbálom.
W10 egész jól reagált a telefonra.
Jobban mint a W8...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1003) oba válasza Milestone2 (#1002) üzenetére


oba
addikt

jelenleg ez a szoftver van rajta, a szoftverfrissítés rész nem talál újabbat
de láttam xda -n, hogy ezeket a kdz firmwareket rá lehet varázsolni, igaz elég macerás
kérdés, hogy érdemes e foglalkozni vele? van valami érezhető változás ha egy újabb offline telepítős firmwaret ráteszek?

(#1004) Milestone2 válasza oba (#1003) üzenetére


Milestone2
nagyúr

egyáltalán nem macerás.
ugyanúgy 15 perc mint a szoftverfrissítővel.
annyi a lényeg, hogy átírták a gyári szkriptet úgy, hogy nem engedi fel a programot a netre az LG firmware tárhelyre, hanem manuálisan kell neki megadni hogy hol van a gépeden a letöltött kdz fájl.
én egy megszállott hülye vagyok ezért amikor az LG kiad egy új európai nyelven beszélő ROM-ot megnézem mi a változás.
nos legutóbb a v10W a franciáknak jött ki, de "beszél" magyarul is. két változást vettem észre: 1. nem rootolható az eddig jól bevált KingoROOT programmal. 2. kisebb helyet foglal.
nem mérvadó a változás.
reménykedem, hogy lassan kifogy a v10 széria és talán jön a v20....ami minimum 4.2.2-nek kéne lenni...ha lesz egyáltalán még frissítés

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1005) oba válasza Milestone2 (#1004) üzenetére


oba
addikt

a gsmarena nem tudom honnan veszi az infóit amúgy de ITT ezt írják az OS résznél: Android OS, v4.1.2 (Jelly Bean), planned upgrade to v4.4.2 (KitKat)

azért az nehezen tudom elhinni hogy kitkatet kiadnának rá :) de ne legyen igazam

akkor ha nincs számottevő változás és a root is problémás akkor maradok a mostani firmwaren :) köszi a hasznos infókat

(#1006) Milestone2 válasza oba (#1005) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az offline frissítőt azért töltsd le, hasznos cucc.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1007) Milestone2 válasza oba (#999) üzenetére


Milestone2
nagyúr

MŰKÖDIK A LEÍRÁS SZERINT!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1008) oba válasza Milestone2 (#1007) üzenetére


oba
addikt

na, remek :) gratula :) akkor cwm már rakható a telefonra :)

már csak a romok hiányoznak

(#1009) Milestone2 válasza oba (#1008) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ahogy mondod.
Máááá cwm backupunk is van.
Jó nagy 1GB...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1010) Milestone2 válasza oba (#1008) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy fontos tapasztalat.
Adminisztrátor módban nem fut le a bat.parancs, csak normál módban!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1011) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Sziasztok, akit érdekel, mafrissült a SuperSU CWM zip: v2.13

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1012) oba


oba
addikt

na, erőt vettem magamon és kicsit megbuheráltam a készüléket :)

már a múltkor rootoltam ugye, az már megvolt :) raktam még fel playstoreból busybox installert és frissítettem a busybox -ot, és bekapcsoltam az usb hibakeresést a beállításokban

aztán EZ alapján unlockoltam a bootloadert, minden simán ment elsőre, nem volt semmi gond

utána EZ alapján felraktam egy PhilZ kernelt, gyári alapú touch CWM recovery, olyan amit Galaxy S2 -n is használtam :)

most már csak valami rom féleséget (modot) kell találni ami jó és mehet fel

(#1013) Milestone2 válasza oba (#1012) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ja, itt tartok én is. Várunk egy customot.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1014) oba válasza Milestone2 (#1013) üzenetére


oba
addikt

a sokkal gyengébb L5 -re bezzeg van raklap számra custom rom :)
mondjuk az nem MTK, igaz...

(#1015) Milestone2 válasza oba (#1014) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De ez is érdekes, mert pl a RedmiNote-re van custom, pedig az is MTK CPU, igaz nem az alja, hanem a teteje az MTK prociknak....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1016) oba


oba
addikt

Szerintetek mennyiért tudnám eladni reális áron ezt a telefont? Független, szép állapot, dobozán kívül meg van mindene (költözésnél elkallódott). Fél éves kb.

(#1017) orc88 válasza oba (#1016) üzenetére


orc88
őstag

15k

"Life's simple: You make choices and you don't look back."

(#1018) Milestone2 válasza oba (#1016) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;] Most, hogy rootoltad, BL-t nyitottál... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1019) oba válasza Milestone2 (#1018) üzenetére


oba
addikt

:DDD ;]

(#1020) Milestone2 válasza oba (#1019) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Vettem egy Redmi Note 1W-t. No, ez tud valamit...MTK ez is, de ég és föld.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1021) korcsillio


korcsillio
őstag

Üdv.
Nincs esetleg már valami rom ami "gyorsítaná" kicsit a telefont?

(#1022) Milestone2 válasza korcsillio (#1021) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Xda-n mindössze egy Slimsystem nevű módosított gyári.
Attól sem lesz használható ez a kis telefon.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1023) korcsillio válasza Milestone2 (#1022) üzenetére


korcsillio
őstag

Sajnálatos :(
Az asszony nem fog örülni :W

(#1024) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Itt olvasgass.

És itt.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1025) korcsillio válasza Milestone2 (#1024) üzenetére


korcsillio
őstag

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1026) bara17


bara17
tag

Sziasztok!

Az kérdésem, hogy a telefonra milyen módon érdemes "szűz" rendszert raknom? Érdemes a KDZ dolgokkal bajlódnom, (ebbe még annyira nem másztam bele, Sonynál egyszerűbbnek tűnt, bár nem hiszem annyira bonyolult lenne itt is ), vagy elég LG PC Suite-vel megcsinálnom?

Köszi előre is ! :)

(#1027) Milestone2 válasza bara17 (#1026) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az LG hivatalos frissítőprogramja megkeresi a legfrisebb KDZ-t és telepíti...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#1028) bara17


bara17
tag

Köszi:)

(#1029) draco31


draco31
veterán

Öcsém nyúzza a gépet továbbra is, egyszer panaszkodott csak a kevés belső tárhely miatt, de már belenyugodott. Nem olyan rossz ez, ha tudjuk mire való.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1030) korcsillio válasza draco31 (#1029) üzenetére


korcsillio
őstag

Semmire... :(

(#1031) draco31 válasza korcsillio (#1030) üzenetére


draco31
veterán

Én nem így látom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1032) ncc1701


ncc1701
veterán

Az normális, h feltelepítem a vrootot, és tiszta kínai az egész progi? Azt sem tudom, mire nyomjak. :)

(#1033) ncc1701 válasza ncc1701 (#1032) üzenetére


ncc1701
veterán

Na, intuitív szőke női módon módon nyomkodtam a zöld gombot, rootolta. :) Le is tiltottam egy rakat gyári lóf@szságot róla az app quarantine progival.

(#1034) killer8586


killer8586
csendes tag

Üdv mindenkinek!
volna egy LG L5 2 -es készülék a problémám hogy semmit nem csinál :D mindent kipróbáltam szinte már! a gép mtk usb port ként ismeri fel természetesen ha manuálisan telepítem a akkor fel tudom rakni a gyári driver-t de automatikusan nem ismeri fel a problémám hogy nem tudom miként tudnám életre lehelni esetleg ha valaki jártas LG készülékben segíthetne :D megemlítem hogy semmit nem csinál nincs download mód stb... segítséget előre is köszönöm!

(#1035) dokee78


dokee78
félisten

Hali teló nem kapcsol be.
Van valami Hard reset vagy szoftver újra rakás ilyen esetre?

(#1036) draco31 válasza dokee78 (#1035) üzenetére


draco31
veterán

Hengerő gomb felfelé a Quick gombbal és a bekapcs gombbal együtt nyomni, ekkor elvileg a recowery jön be. Ott már lehet resetelni. Esetleg keress rá Youtube-on LG Optimus L5 II E460 hard reset-re, telóról nem tudom linkelni.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1037) dokee78 válasza draco31 (#1036) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi megnézzük.

(#1038) dokee78 válasza draco31 (#1036) üzenetére


dokee78
félisten

Erre a kombinációra sem jön be.
Másik aksival sem kel életre.
Azt mondja a tulaj,hogy a teló lemerült és azóta nem kapcsol be,nem is tölt.

(#1039) draco31 válasza dokee78 (#1038) üzenetére


draco31
veterán

A másik akksi gondolom fel van töltve.
Nincs más ötletem sajnos. Nálunk tesómnak van ilyen, de rá sem nézhetek, nem hogy kísérletezzek rajta. :)

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1040) dokee78 válasza draco31 (#1039) üzenetére


dokee78
félisten

Persze fel volt töltve.
Szerintem ez így kuka.

(#1041) draco31 válasza dokee78 (#1040) üzenetére


draco31
veterán

Biztosan feléledne az, csak itt nincs hozzá megfelelő ember, nem nagyon csináltak rá romokat-módosításokat, így nehéz ügy. Esetleg külföldi fórumokban.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1042) dokee78 válasza draco31 (#1041) üzenetére


dokee78
félisten

Még ha lenne is ROM,nem lehet feltenni mivel abszolút semmit nem csinál.

(#1043) draco31 válasza dokee78 (#1042) üzenetére


draco31
veterán

Úgy értem, hogy romolásoknál szoktak néha kifeküdni ha nem figyelnek, és akkor van mód az élesztésre is.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1044) dokee78 válasza draco31 (#1043) üzenetére


dokee78
félisten

Nem volt ROM-olva a tulaj elmondása szerint.

(#1045) atosan válasza dokee78 (#1044) üzenetére


atosan
addikt

Kikapcsolva, hangerö le gomb, pc-re rádugva sem reagál semmire?

Maine coon

(#1046) dokee78 válasza atosan (#1045) üzenetére


dokee78
félisten

ezt még ma kipróbálom!

(#1047) dokee78 válasza dokee78 (#1046) üzenetére


dokee78
félisten

:(

(#1048) atosan válasza dokee78 (#1047) üzenetére


atosan
addikt

Akkor nagyon passzolok :( Aksi biztos jó?

Maine coon

(#1049) dokee78 válasza atosan (#1048) üzenetére


dokee78
félisten

Korábban írtam,hogy másik akksival sem indul el.

(#1050) atosan válasza dokee78 (#1049) üzenetére


atosan
addikt

Ha jól emlékszem ebben MTK proci van, esetleg cappa72 kolegát kérd meg, nagy szaki az MTK procis telók területén.

Maine coon

(#1051) draco31 válasza atosan (#1050) üzenetére


draco31
veterán

Igen, még hozzá 1 magos darab.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#1052) 4264adam


4264adam
veterán

Sziasztok

Barátnőm telefonja LG Optimus L5 II félhalott lett. Egy ideig csak a programok nem indultak el, most már be sem tud kapcsolni a Hard Reset-et nem hajtja végre csak az LG logóig jut. Hogyan tudnám Dowloand/ Emergency módba kapcsolni, hogy KDZ Updaterrel telepítsem vissza a gyári romot?

Üdv,
Ádám

(#1053) FingR86 válasza 4264adam (#1052) üzenetére


FingR86
őstag

én is most ezzel szenvedek, egyik ismerősöm ide hozta h csináljam meg neki, mert ugyan az a jelenség mint nálad.

azt hiszem sikerült beraknom download mode-ba, mert bal alsó sarokban írja kis betűvel, de ennél a résznél kiírja, hogy nem látja a telót.

esetleg a win10 nem tetszene neki ?

[ Szerkesztve ]

(#1054) atosan válasza FingR86 (#1053) üzenetére


atosan
addikt

Valószinű hogy a win10 lesz a ludas, anno még xp-vel csináltam, semmi gond nem volt.

Maine coon

(#1055) w.miki


w.miki
veterán

Sziasztok!

LG e455 L5 II Dual szeretnék frissíteni, mert a gyári ROM induléás után: STOP: unfortunatelly stopped OK üzenettel leáll, bármit csinálok, hard reset után is.
Hol találhatok ehhez való ROMot, és frissítő programot?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#1056) Hunter2


Hunter2
addikt

hogy tudom ellenőrizni hogy független-e a telefon ha nincs másik csak T-s kártyám hozzá?

w-miki

http://www.needrom.com/download/lg-optimus-l5-ii-lg-e455/

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.