Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) draco31 válasza jabed (#400) üzenetére


draco31
veterán

Ez előtt X8-asom volt, azzal nem volt ilyen gondom, vagyis volt, de a főzött rom miatt. Telefon restart után is maximum 1 perc kellett neki.
Használom a GPS Státuszt, az jelez 13 műholdat is, de 8 minden esetben megvan, csak mire befixálja őket, az rengeteg idő. Utána nekem sincs gond, nem veszíti el a jelet.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#402) dokee78 válasza draco31 (#399) üzenetére


dokee78
félisten

Az MTK SOC-ok gyengesége.

(#403) Rerrietllub


Rerrietllub
tag

Sziasztok.
Telefon vásárlás előtt vagyok, lejárt a hűség időm a vodánál. Max 35e Ft-ot szánnék készülékre a meglévő előfizetésem meghosszabbításával.
Az egyik kiszemeltem a Xperia L. Tetszik a telefon, bár élőben ma fogom megnézni. Szóba jöhet még a Htc Desire 500. Mindkettőt odaadnák nekem most 28500 Ft-ért.
Esetleg még az Lg Optimus L5 II-t néztem, az 8500 Ft lenne, itt az ár ami nagyon vonzó. Tudom, hogy nem ugyan az a kategória, csak nem nagy a választék és lehet amire én használnám megfelelne. Vagy a Samsung S3 Minit néztem még, bár az 34990 Ft.
Most egy htc Desire X-et használtam amíg le nem tiltotta a Vodafone.
A szívem a htc felé húz, de szerintem a Sony szebb. Amire használnám az zene, internet, facebook leginkább. Elvétve egy két fotó, videó. Így a kamera nekem nem igazán lényeges. Játszani sem szoktam szinte soha. A méret is kritérium, ugyanis nem rendelkezek lapát kezekkel :), max 4,3-as kijelző ami szóba jöhet emiatt.
Köszi a segítséget!

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#404) atosan válasza Rerrietllub (#403) üzenetére


atosan
addikt

Amiket leírtál, arra tökéletes az Lg és még pénzed is marad. Nem ismerem a Sonyt, teszteket szoktam olvasni, az alapján az Lg kijelzője sokkal szebb,azelőtt Samsungos voltam, nyáron váltottam telefont, előtte végignéztem a szóba jöhető telefonok videotesztjeit itt a mobilarénán, ezek után szörnyedtem el a samuk szaggatásán. Lg-ben nem is gondolkodtam, csak az említett tesztek után. Nagyon nem bántam meg, jól van optimalizálva, szép a kezelő felülete, kijelző gyönyörű, 4" méret nekem pont jó.
Ez az én véleményem, javaslom a tesztek átnézését.

Maine coon

(#405) Rerrietllub válasza atosan (#404) üzenetére


Rerrietllub
tag

Köszi a választ. Valamiért én is így gondolom. Amire én használnám szerintem meg felel az Lg is. Én is úgy hallottam, hogy nem valami nagy durranás a Sony kijelzője. Viszont nem tudom zenei téren mit alakít az Lg. Elég sokat hallgatom a zenét telefonon munkahelyen is és utazás közben is.
Már átnéztem a teszteket és valóban gördülékenynek tűnik az Lg. :)
Élőben fog kiderülni, erősen gondolkozom, hogy megéri-e a felárat a Sony vagy a Htc esetleg a Samsung.

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#406) Rerrietllub


Rerrietllub
tag

Annyit kérdeznék még a tulajoktól, hogy a középső fizikai gomb milyen célt szolgál még? Pl ha bejövő hívás van fel tudom venni vele?

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#407) atosan válasza Rerrietllub (#406) üzenetére


atosan
addikt

Még nem próbáltam, viszont nem fogadott hívásnál, sms, email, közösségi üzeneteknél különböző színben villog.

Maine coon

(#408) draco31 válasza Rerrietllub (#405) üzenetére


draco31
veterán

Én HPM-70-essel hallgatom rajta a zenét, nem érzek különbséget a korabbi X8-asomhoz képest.
A home gombbal szerintem nem lehet mást csinálni, elmulasztott eseménynél villog, töltéskor pulzálva ég, jól néz ki.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#409) jabed válasza Rerrietllub (#405) üzenetére


jabed
csendes tag

Hi!
Zenere is tokeletes, mert en .flac file-okat halgatok rajta es alapbol kezeli a lejatszo.
Amugy meg fel kell telepiteni ezt kiegeszitonek.
[link]
Szinben is passzol a a lejatszo temahoz. Itt tokeletessen be tudod allitani a hangszint az izlesednek megfeleloen.

(#410) Rerrietllub válasza jabed (#409) üzenetére


Rerrietllub
tag

Tegnap meg akartam nézni élőben is a vodánál, de sajna nem volt kitéve, meg az üzletben sem. Így nem tudom még eldönteni mi legyen, attól félek, hogy sokkal "gagyibb" minőségre mint a Sony vagy a Htc.
Viszont sokkal olcsóbb is. :)

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#411) draco31 válasza Rerrietllub (#410) üzenetére


draco31
veterán

Nekem minőségileg-fogásra semmi bajom vele. Ha telefonvásárlás előtt állnék, akkor újra ezt választanám. Egyedül a GPS lassúsága ami zavar engem. Menj el egy Media Markt-ba, ha van a közeledben, vagy valami hasonlóba, ott biztosan van kirakva.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#412) atosan válasza Rerrietllub (#410) üzenetére


atosan
addikt

Nekem sincs a minőséggel semmi gond, nem recseg, három hónapja használom kopásmentes, kijelző karcmentesfólia nélkül, tokkal. Már esett le a konyhában, teljesen széthullott, összerak, semmi baja. A kijelző osztályon felüli, nemhiába beszállító több cégnek is.
Semmi esetre sem akarom rád tukmálni, ezek az én tapasutalataim, úgy, hogy vásárlás előtt egy nappal még "Lg-t vegyek, á, semmi esetre" véleményen voltam.

Maine coon

(#413) Rerrietllub


Rerrietllub
tag

Akkor most már tényleg meg kell néznem élőben :)
Az a baj nincs a közelemben Médi Markt sem, meg semmi.

Álruhás bohóc, avagy a félreismert jóbarát!!! - Az Angol Bullterrier -

(#414) jabed válasza Rerrietllub (#413) üzenetére


jabed
csendes tag

Hidd el!
Olcso es jo kis telcsi. Amugy 1-2 ev mulva ugyis veszel egy masikat.
:K

(#415) jooker82 válasza Rerrietllub (#413) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ez jó telefon,már én is láttam. Szép a kijelzője,meg igen stabil a rendszere. Szerintem ajánlatos.
De most jelent meg az L9II is a vodánál 44 ezer ft,a legolcsóbb havidijjal előfizura. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#416) dokee78 válasza jooker82 (#415) üzenetére


dokee78
félisten

Ilyen jó ára lett?

(#417) jooker82 válasza dokee78 (#416) üzenetére


jooker82
nagyúr

Jaja csak lestem. De a voda is nagyon ott van most. Ezt az L5II-őt is 17 ezerért adják a go csomagba,a Go+-ba meg 1 forintért. Ez nem ár érte.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#418) atosan válasza jooker82 (#417) üzenetére


atosan
addikt

Bocsi, én nem találom náluk az L9 ii-t, pedig már valamekyik nap is írtad, hogy van, akkor sem találtam a vodánál.

Maine coon

(#419) jooker82 válasza atosan (#418) üzenetére


jooker82
nagyúr

még csak a listában van...

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#420) Rocky975 válasza jooker82 (#419) üzenetére


Rocky975
senior tag

Ma voltam bent bármikor megjöhet azt mondták.
:)

Iphone 6s , Samsung Galaxy S8+

(#421) gabee77


gabee77
csendes tag

Sziasztok. Nemrég vettem egy ilyen telót független / E46010f-EUR-XX szoftver verzióval /.A mai nap folyamán Wifin keresztül újabb verziót ajánlott fel : / LGE460AT-V10i-EUR-XX sep 27-2013 /76,82mb/ /
Kérdésem csak annyi hogy használja-e valaki ezt a szoftvert esetleg tudja-e valaki milyen ujitásokat tartalmazz. Amúgy a teló szuper... :)

(#422) atosan válasza gabee77 (#421) üzenetére


atosan
addikt

Szia,
Nekem is független ugyan azzal a számozással, de még nem kínálta az új verziót. Magyarországon vásároltad?

Maine coon

(#423) Milestone2 válasza gabee77 (#421) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem tudom, eddig csak rosszat hallottam a wifis FOTA frissítésekről.

LG weboldaláról letöltöttem a frissítő programot, feltelepítettem a PC-re, rádugtam a telefont és frissítettem. 10 perc alatt kész volt.

Wifis FOTA után meg már jó pár embert hallottam panaszkodni, hogy "fekvő droid, nem indul, mit csináljak...?"...

De ez csak a magánvéleményem.... :P

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#424) gabee77 válasza atosan (#422) üzenetére


gabee77
csendes tag

Szia.Nem,hanem Szlovákiában mivel itt lakom. Egy e-shop-bol vásarolva.Nem próbáltam még frissiteni mivel nincs még 1 hetes sem....Picit várok még vele.aztán belevágok.. :)

(#425) gabee77 válasza Milestone2 (#423) üzenetére


gabee77
csendes tag

Szia.Köszi szépen a jó tanácsokat, na meg a frissitő progit.Akkor majd kábelen keresztül frissitem,nem szeretném újjontan elrontani .

(#426) atosan válasza gabee77 (#424) üzenetére


atosan
addikt

Én is, az O2-nél, ott is független, de nekem még nem dobta fel. Na mindegy, majd ha frissíted esetleg, akkor a változásokról írj véleményt, ha észrevehetőek.

[ Szerkesztve ]

Maine coon

(#427) Vesa


Vesa
veterán

Nincs valakinek képe egy LG optimus L5 II-ről, ami EZÜST??
A minden elérhető képen fekete van, és neten rendelném meg, de félek az ezüst színtől mert az lehet éppen nagyon szép is, és iszonyat ronda is. Vodánál csak ezüst van..

A tudomány a valóság költészete!

(#428) draco31 válasza Vesa (#427) üzenetére


draco31
veterán

Az enyém vodás, és fekete az előlap, csak a hátlap ezüst, meg az oldala.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#429) Vesa válasza draco31 (#428) üzenetére


Vesa
veterán

Az nem gond, akkor szuper! Azt hittem, az eleje is ezüst.
Thanks!

A tudomány a valóság költészete!

(#430) draco31 válasza Vesa (#429) üzenetére


draco31
veterán

De az is inkább grafit, mint ezüst, ilyen.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#431) Vesa válasza draco31 (#430) üzenetére


Vesa
veterán

Még jobb! :D

A tudomány a valóság költészete!

(#432) rajnaitibor


rajnaitibor
újonc

Sziasztok! Lg optimus l5 II e460 függetlenítéshez kérnék segítséget,olyat már találtam ami fizetős,valami egyszerű és gyors megoldás kéne.Köszi

(#433) Milestone2 válasza rajnaitibor (#432) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez egy cseppet off / tiltott téma...nem?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#434) draco31 válasza rajnaitibor (#432) üzenetére


draco31
veterán

Igen, ez itt tiltott téma.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#435) rajnaitibor válasza draco31 (#434) üzenetére


rajnaitibor
újonc

sorry,akkor felejtős

(#436) geastrum


geastrum
csendes tag

Sziasztok,

lassan 2 hónapja nyüvöm a telót és teljesen elégedett vagyok. Viszont lenne egy kérdésem. Próbáltam telepíteni a "photosphere" apk-t, fel is települt, de nincs gömb panoráma mód. A leiratok szerint működik 4.1.2-es androidon is. Valakinek sikerült esetleg telepíteni? Próbáltam root-olt és gyári "tiszta" telefonon is.

(#437) atosan válasza geastrum (#436) üzenetére


atosan
addikt

Nem próbáltam ilyesmit, esetleg kérdezz rá az Android alkalmazások topicban is, hátha ott tudnak segíteni.

Maine coon

(#438) atosan


atosan
addikt

Na asszem eltévedtem a beállításokban. Már nem emlékszem eredetileg hány oldalas volt a kezdőképernyő, mindig háromra szokom állítani viszont most kellene egy negyedik is, az istenért nem találom a beállításokban.
Valaki esetleg?

Maine coon

(#439) draco31 válasza atosan (#438) üzenetére


draco31
veterán

Kezdőképernyőn két újjal húzd össze a képet. Mint amikor képet nagyítasz, csak fordítva. Onnan már egyértelmű.
Egyébként szerintem 3 oldalas gyárilag, de nem biztos, nekem elég most a 3.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#440) atosan válasza draco31 (#439) üzenetére


atosan
addikt

Basszus, pedig milyen egyszerű:)
Köszönöm szépen :R

Maine coon

(#441) draco31 válasza atosan (#440) üzenetére


draco31
veterán

Az, én is csak fél napig kerestem kb. 2 hete. :D

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#442) draco31


draco31
veterán

Most nézem, 528 órája van bekapcsolva a telefon, kíváncsi vagyok mikor kezd lassulni. Ti szoktátok újrindítani?

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#443) juky válasza draco31 (#442) üzenetére


juky
csendes tag

Az apukámnak ilyenje van, túl az 1000 órán is olyan pörgős volt, mint mikor bekapcsolta... Nagyon jó teló, és sikerült nagyon olcsón hozzájutni.

(#444) atosan válasza draco31 (#442) üzenetére


atosan
addikt

Szoktam, mikor eszembe jut, de nem a lassulás végett, megszokásból.

Maine coon

(#445) jabed válasza draco31 (#442) üzenetére


jabed
csendes tag

Kapcsolj be egy torrent klienst!
Ettol be lassul majd. Amugy nem nagyon akar. :D

(#446) draco31 válasza jabed (#445) üzenetére


draco31
veterán

Szokott menni néha, csak az akkut fogyasztja jobban. :) 1 megás nettel sokáig tart mindent letölteni. :O Nemrég egyébként csináltam egy restartot, de most hagyni fogom 1000-ig. :K Megszerettem ezt a masinát.

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#447) Darts37


Darts37
csendes tag

Szép napot! :)
Ez a GPS egy katasztrófa! 8 perc után talált meg a tiszta égbolt alatt,de akkor sem pontosan ott ahol álltam,hanem vagy 2 utcával távolabb,és pont úgy mint amikor csak a mobilhálózat alapján keres.
A Google Maps+IGO is van rajta,és mindkettőnél ugyanazt produkálja.A XPERIA MINI 7 másodperc alatt talált jelet!
Más téma.Jelenleg ez van rajta,érdemes frissíteni,mi változik?

[ Szerkesztve ]

(#448) Milestone2 válasza Darts37 (#447) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha jól tudom v10L a legfrissebb verzió, neked meg még V10B van fenn...
Hát nem egy mai csibe...

FOTÁ-n (wifi kapcsolaton) nem fog frissíteni szerintem.

LG oldaláról a frissítőprogram PC-re letölt (vagy innen), telepít a számítógépre, drivereket is letöltöd az LG oldalról és telepíted, telefon rádug, követed az utasításokat, 15 perc kb, frissül...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#449) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Sőt, nem is V10L, hanem V10M a legfrissebb Hungarian...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#450) Nus válasza Darts37 (#447) üzenetére


Nus
tag

Ezt sajnos csak alátámasztani tudom tényleg fertelem a GPS ebben a készülékben sokszor úgy feltud húzni, hogy legszívesebben eldobnám. Én GPS status nevű appot raktam fel és resetelem majd újratöltöm az AGPS adatokat akkor talán javul a helyzet, de nem mindig van ez nekem eszemben. A Galaxy Tab 2-m kb 5mp alatt talál jelet még lakásban se tart tovább 15 mp-nél ez meg perceket eltud szórakozni szabad ég alatt. Van, hogy gyorsan észhez tér, de sokszor perceken át semmi.

Üdv...

The sky was pink...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.