Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Dave1984 válasza enzahobi (#249) üzenetére


Dave1984
őstag

Koszi a felsorolást! Ma telepitgettem par tweaket,de annyira hasznosnak egyiket sem találtam, ráadásul az akksit is nagyon meritik:(

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#252) Dave1984 válasza Abri (#250) üzenetére


Dave1984
őstag

emag-nál vettem.korrektek voltak.Háztól- hazig szervíz. 2év gari!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#253) enzahobi válasza Dave1984 (#251) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Nos, nálam ezek nem okoztak plusz merülést, a mai nap is simán hozta a gép a több mint 7 órás kijelzőidőt, és nem min fényerőn! játszottam is rajta kb 1-1,5órát (gta, cs, pitfall, ...) és navigáltam vele googlivel (persze mobilnettel) szóval elégedett vagyok:) mikor hazaértem, akkor volt még 15% é 6,5 óránál járt a kijelzőidő.

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#254) Feczeaux


Feczeaux
csendes tag

sziasztok

Kinek mi a tapasztalata az akkuval kapcsolatban? Nekem dual simes vab. 2 hónapja használom, és mostanában azt tapasztalom, hogy figyelnem kell, hogy le ne merüljön estére. Milyen appot ajánlatok, hogy megnézzem mi szívja az erőt?

(#255) gabor_01 válasza Feczeaux (#254) üzenetére


gabor_01
senior tag

Én főleg telefonálásra használom, így 5-6 napot bír.
Minden be van kapcsolva rajta. (WiFi, Bluetooth, GPS, szinkronizáció)
Ha basztatom és nettezek is, akkor csökken ez az idő rendesen.

(De van egy dual-os topic is :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#256) Feczeaux válasza gabor_01 (#255) üzenetére


Feczeaux
csendes tag

Jah, bár úgy tűnik ebben az országban, csak Neked és Nekem van L90 dual. :)

(#257) almadani


almadani
újonc

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy a mostani játékokat mennyire bírja (laggol-e) ez a teló? Válaszokat előre is köszi :D

(#258) enzahobi válasza almadani (#257) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Attól függ mivel akarsz játszani, pl GTA SA-t nekem csak minmin grafikán viszi élvezhetően, de szerintem a játék nincs optimalizálva. Szuperülm mennek rajta a következők(ezeket próbáltam eddig): AVP Evolution, Asphalt 8, Minion Rush, Angry Birds Cart (vagy mi a neve), Maze Runner, Riptide Gp 2, Pitfall, Dungeon Quest, Minecraft, Shadowgun: Deadzone, ... ezeket biztosan viszi, és nagyon jól bánik az akkuval játék alatt sem merül annyira mint más androidos teló. Ha van esetleg valamilyen konkrét játék amire kíváncsi vagy, szívesen kipróbálom neked.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#259) almadani válasza enzahobi (#258) üzenetére


almadani
újonc

Nagyon szépen köszönöm válaszod! Esetleg a Real Racing 3 lenne amire még kíváncsi lennék :D

(#260) Tremidos válasza almadani (#259) üzenetére


Tremidos
újonc

Nagyon szépen fut az rr3 max grafikán a multi néha laggol mobilnettel de az nem annyira zavaró azon kívül pedig tökéletes csak majdnem 2 gigát foglal D410-es dual sim-es telón.

(#261) enzahobi


enzahobi
aktív tag

Kipróbáltam az RR3 t is, szuperül megy, tiszta Grid2:)). Ja és az akku 12 %ot merült 100ról 1óra 10 perc játék után (wifi on, fényerő: 17% végig).
szerk: át lehet helyezni az egész játékot memkarira foldermount nevü programmal.

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#262) zoli81


zoli81
csendes tag

Valaki megnézné nekem, hogy a www.index.hu-t hány mp alatt tölti be ezen a telefonon az alap böngésző gyors wifi-n keresztül? Köszi...

(#263) enzahobi válasza zoli81 (#262) üzenetére


enzahobi
aktív tag

10-15 sec. (10 nél még látszódik a tolöltés csík de az oldal már meg van, 15 nél a csík is eltűnik.) Min ez 44mb/sec nettel.
Más:
Az mit jelent hogy az akkunkról azt írja a gyártó, hogy 2540mAh és min 2460mAh?

[ Szerkesztve ]

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#264) grafikus17


grafikus17
senior tag

Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék a két kártyás működéssel kapcsolatban. Az értem, hogy ha az egyiken beszél valaki, akkor a másik kártya lekapcsol.
DE!
Mi van akkor, ha én a második kártyát csak internetre használnám, pl egy telenoros feltötlős kártya 3 hónapos ingyenes KLIKK szolgáltatását használnám?
Éppen a második kártyán netezek a telefonon, ez esetben az első kártyán elérnek ha hívást kapok?

Xiaomi Redmi note 7

(#265) gabor_01 válasza grafikus17 (#264) üzenetére


gabor_01
senior tag

Elvileg sok telefonon így van. Vagyis nettezve az egyiken, a másikon befut a hívás.
De ennél a telefonnál is ki kéne próbálni.
Ha nem sürgős, megejtem a tesztet hamarosan.

(#266) gabor_01 válasza grafikus17 (#264) üzenetére


gabor_01
senior tag

Gyere át ide a válaszért:
L90 DUAL
Ne offoljunk itt.

[ Szerkesztve ]

(#267) McLarenF1


McLarenF1
csendes tag

Sziasztok! Most jött vissza a telefonom a szervízből, érintőképernyőt és memóriakártyafoglalatot cseréltek rajta. Beraktam az akksit, a sim kártyát, bekapcsoltam, de nem talál hálózatot. Újraindítottam, sim kártyát kivettem, visszaraktam, de nincs hálózat, hiába keresem, nem talál semmit. Kijelzőcsere előtt még működött. Mi lehet a gond?

(#268) enzahobi válasza McLarenF1 (#267) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Próbáld meg másik simmel, vagy amit belepróbáltál azt nézd meg egy másik telóban. Valószínüleg rosszul szerelték össze, minnél hamarabb vidd vussza a szervibe ez esetben! ((vagy időközben letiltotta szolgáltató))

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#269) szuttyano


szuttyano
újonc

Sziasztok!
Olvasom, hogy többeknél előfordult, hogy az L90-es természetellenesen fogyasztotta az akkumulátort.
Néha nekem is előfordul, hogy nem használom a telefont órákig, mégis pl. 5 óra alatt 10%-ot csökkent a töltöttség. Valami beragadhat, mert ki- bekapcsolás után megszünt a negatív jelenség. A CPU monitor program azt mondja, hogy az LG System Server használta sokat a processzort. Nem tudom miért.

(#270) Szkipi


Szkipi
tag

Üdv.

Nem tudja valaki mi a legfrissebb szoft jelenleg a telóra?

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#271) Pribi válasza Szkipi (#270) üzenetére


Pribi
senior tag

Szia!

V10b-EUR-XX

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#272) Szkipi válasza Pribi (#271) üzenetére


Szkipi
tag

Köszi szépen!

Ezzel a ram optimalizáltsággal lehetne valamit kezdeni, esetleg javítani?
Elég siralmas hogy 1GB-os memóriából nekem mindig csak 200-300MB marad...

"Nincs ez elb@szva, csak másra lesz jó!"

(#273) Pribi válasza Szkipi (#272) üzenetére


Pribi
senior tag

Nekem is kb. annyi marad, de eddig nem zavart, rendesen tette dolgát, jól van optimalizálva a rendszer.

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#274) Dave1984 válasza Pribi (#273) üzenetére


Dave1984
őstag

+1 nálam sem okoz lassulast kb 200-300mb marad szabadon.

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#275) csejani


csejani
csendes tag

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy szerintetek az LG L90 Duál D410 telefonra jó a Sima L90 D405-re való tokok? Van ezzel kapcsolatban valakinek tapasztalata? Flippes bőr tokot szeretnék venni de nincs olyan ami tetszene a Duálra. Köszi előre is!

(#276) VW válasza csejani (#275) üzenetére


VW
aktív tag

igen jó rá,csak az alsó gombsorban van eltérés a dual és a sima L90 között.Kijelzővédő fóliánál kell figyelni,hogy a D410-re vegyél.

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#277) B2man válasza csejani (#275) üzenetére


B2man
tag

Szia! A gyári ablakos tok nem igazán jó. Két helyen is vettem, illetve próbáltam rá a duálra a sima tokját, nem passzolt rendesen. Valamelyik saroknál nem illeszkedik tökéletesen, ezért nem rögzült rá rendesen, leugrott a telefonról használat közben. Után gyártott Nilkint rendeltem asszonynak, azzal nem volt ilyen probléma. Annak ellenére, hogy elméletileg azonosak a méreteik, mégis van valami hajszálnyi különbség.

[ Szerkesztve ]

(#278) Cyrus


Cyrus
tag

Sziasztok!

Fénykép minőség a fő kérdésem: ilyen telefon vásárlásán gondolkodom, a dual vezrión. A kérdésem: a legújabb szoftverrel javult valamit a fénykép minősége, vagy olyan, mint a tesztekben van? Tényleg csak közepes szintű, vagy már javítottak valamit az LG mérnökei?

Megtenné valaki, hogy linkel be általa készített saját fotókat? Jó lenne olyan képeket is látni, amit olyan ember készített, aki minden nap használja, és a legújabb szoftver van telepítve a telefonra.

Másik: ez a készülék megkapja majd az Android nyalókás rendszerét?

(#279) Cyrus válasza Cyrus (#278) üzenetére


Cyrus
tag

Tudna valaki ebben hasznos információt adni? Nagyon kellene a döntés megalapozásához...

(#280) enzahobi válasza Cyrus (#279) üzenetére


enzahobi
aktív tag

D405n-el a tapasztalataim: Képek szépek, de ha kevés a fény a szoftver nagyon mossa a részleteket, így érdemesebb a 8mp képeket 5ösként használni, viszont ha van fény akk jó képeket lehet vele lőni. Ez a zajszűrés (ami ugye olajfestményt csinál a képekből) kikapcsolható SnapCamera-val, de ekkor nagyon zajos lesz minden. Az autofókusz kiváló, arcot is felismer és manuálisan is be lehet lőni fix pozíciókra egy csúsza segítségével, macro-ja nekem már egy kicsit távoli olyan 6-7 cm között mozog (alcatelem simán hozta a 4 et is) A vaku nagyon jó, zseblámpaként is kiváló, de zabálja az akkut és kicsit melegszik is, szóval 10percenként érdemes kicsit kikapcsolni, 10-20sec-ra. Videózásban nem rossz a gép, néha keresi a fúkuszt és nehezen találja meg, de legalább az a fulHD 30fps-sel van felvéve, a mellékelt hang is jó, picit olyan sziszegős.
Érdemes megjegyezni még a panorába módot, ami nem ilyen vga fotókat ragaszt össze hanem rendes 5mp-el képeket, és végeredményként ki lehet hozni max 29mp képet, ami azért nem olyan rossz ;) (viszont nem lehet teljes panorámát a gyári appal, csak olyan 270-300 fok a max) Minden összevetve elégetett vagyok vele.

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#281) Cyrus válasza enzahobi (#280) üzenetére


Cyrus
tag

Köszönöm szépen, most megnyugtattál ezzel kapcsolatban. Akkor lehet állítgatni a zajszűrést külső applikációval, ez nagyon jó!

(#282) enzahobi válasza Cyrus (#281) üzenetére


enzahobi
aktív tag

Azért azt még egyszer kiemelném hogy az tök jó hogy ki lehet kapcsolni a zajszűrést, de nagyon-nagyon zajos lesz tőle -sajnos még normálisabb fényviszonyok között is, legfeljebb akkor van értelme ha nagyon jól meg van világítva a téma és muszály hogy az apró részletek is látszódjanak. Én úgy használom őket hogy mindenre ott a gyári kamera (kevésbé zajosat/mosottat csinál mint a Snap) és a Snap-et meg kikapcsolt zajszűréssel a "részletgazdagabb" képekhez (amúgy az appban ezt "denoise" -ként szerepel, és szerintem ez valami saját zajszűrő cuccc lehet, mert sz@rabbat csinál vele mint a gyári)

[ Szerkesztve ]^2 . . . . RN10Pro: Miui14.03 & Mi9TPro: 10.3.4

(#283) Oneforall


Oneforall
csendes tag

Sziasztok!

Amikor a képernyőzár húzással oldom fel, akkor először duplán koppintok a sötét képernyőn. Ekkor megjelenik alul 4 ikon (Telefonszámok/Üzenetek/Email/Kamera), amit akár azonnal is elérhetek, nem kell húzni.
Ezek az ikonok testreszabhatóak, azaz a 4 ikont kicserélhetem másra is?

(#284) sushika válasza Oneforall (#283) üzenetére


sushika
tag

Persze,megváltoztatható. Beallitasok-kijelzo-képernyő zarolasa-parancsikon

(#285) Oneforall válasza sushika (#284) üzenetére


Oneforall
csendes tag

Valóban, köszi szépen a segítséget!

(#286) nyesix


nyesix
senior tag

Sziasztok. Miért van az,hogy a kontaktjaim képe nagyon pixeles? Hol tudok ezen változtatni? A telefon sajat beallitasiban, vagy pl a FB appon belül? Köszi!

(#287) csejani


csejani
csendes tag

Sziasztok! Barátnőmnek van egy ilyen telefonja és szeretne egy olyan alkalmazast mint ami az én Sonymon van mégpedig egy olyan widget amin a telefonon létező fényképeket lehet görgetni az egyik kezdooldalon. Létezik ilyen Lg telefonra? Enyémet gyárilag van de ezen a telefonon nem találok sehol ilyen fotó widgetet. Valaszotok előre is köszönöm!

(#288) ttiimdr


ttiimdr
tag

üdv, világítanak az érintőgombok?

(#289) Pribi válasza ttiimdr (#288) üzenetére


Pribi
senior tag

:N

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#290) optipista


optipista
újonc

Valaki tudna segíteni, hogy rootoljam az L90 est?
TowelRoot nem jó számomra. Más kell.

(#291) sushika válasza optipista (#290) üzenetére


sushika
tag

Probald meg a Purpledark-t, en is ezzel csinaltam. Az lg g3 topicban van a leiras. prohardver.hu/tema/re_lg_g3_mindent_a_szemnek/hsz_1-50.html

(#292) TeeJay válasza optipista (#290) üzenetére


TeeJay
félisten

ez engem is érdekelne mivel lehet rootolni a D405N típust :U

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#293) mrsitn


mrsitn
csendes tag

Páromnak nézegettünk egy LG Optimus L90 telefont.
Árban jó is lenne, 38000ft környékétől van, de azok várhatóan nem tartalmaznak magyar nyelvi csomagot.
Azokat kb 20kval többért mérik.
A magyarosítás megoldható egyszerűen, vagy csak valami komplexebb dologgal?
Esetleg 8MP-es telót tudtok ajánlani ebben az ársávban vmi mást?
Baba miatt fontos szempont lenne a fényképezés.
Nem vagyok nagy telefon guru :p
Segítségeteket előre is köszi!

(#294) gabor_01 válasza mrsitn (#293) üzenetére


gabor_01
senior tag

Fotózáshoz vegyél inkább egy használt tükrös gépet kitobival.
25-50e között biztos találsz rengeteget.
Ennyit megér egy baba :D

(#295) mrsitn válasza gabor_01 (#294) üzenetére


mrsitn
csendes tag

Annyit meg.
De azonnali fényképezéshez egy abszolute amatőrnek jó egy teló is.
Arról nem beszélve hogy egy Samu Ace 1-et váltana....

(#296) gabor_01 válasza mrsitn (#295) üzenetére


gabor_01
senior tag

Szóval nem a telefonról beszéllek le. Egy kiváló darab. :C
De mint fotós elfelejteném a telefont, mint olyat, ilyen célokra.
Vészhelyzetben, vagy más alkalmi fotózásra igen, de fontos esemény megörökítésre nem ajánlom.

(#297) TeeJay válasza mrsitn (#293) üzenetére


TeeJay
félisten

csajomnak múlt héten rendeltem egyet 41ezer körül
az meg hogy nincs hozzá magyar használati lef*som a telefon szuper, jól megy, egyedül root-ra lenne még szükségem hogy pár felesleges izét legyaluljak.
ja még annyi hogy az én LG F6-omhoz képest ennek a töltőfeje csak 0,8A-es ha jól láttam tehát kell 3óra mire nulláról feltölti az F6 2óra alatt is megcsinálja ezt.

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#298) angelside77


angelside77
tag

Sziasztok!

Igaz Dual-om van, de itt is megkérdezem, hátha több "ilyen" tulaj van.

Ha felébresztem a képernyőt (bekapcsológomb, vagy dupla koppintás), és még nem lépek a kezdőképernyőre alul 4 ikon jelenik meg nekem. Ezeket az ikonokat lehet cserélni, variálni valahogy?

Köszi!

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

(#299) sushika válasza angelside77 (#298) üzenetére


sushika
tag

Persze,megváltoztatható. Beallitasok-kijelzo-képernyő zarolasa-parancsikon.

(#300) angelside77 válasza sushika (#299) üzenetére


angelside77
tag

Köszönöm! Erre nehezen jöttem volna rá. :)

Rég feladtam, hogy embereket mentsek meg a világnak a fejükben levő szellemektől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.