Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BloodRay


BloodRay
veterán

Kössz a cikket!
Külsőre manapság ez a telefon az ami a legjobban tetszik. Egyszerűen gyönyörű szerintem.
Lehet ha alkalmam adódik veszek is egyet ezen az előfizetői áron. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2) misx


misx
senior tag

Nem tudom, de egy vaku nem ártott volna bele. Egyébként is olyan fakó Samsungos képe van. Nekem a mai napig az SE telefonok képei tetszenek a legjobban.

(#3) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a teszt. A telefon sem rossz. A Wi-fi, hogy mukodik, konnyen talal jelet?

[ Szerkesztve ]

"There is nothing permanent except change"

(#4) mcsabee


mcsabee
senior tag

A teszt maga jó, mármint a tartalma. A külalak azonban valami botrányos. Talán nincs is olyan mondat, amiben ne lenne legalább egy hiba. Sürgősen nézesd át valakivel. Amúgy engem roppant mód zavart, hogy 10 soros részekre lett tagolva az egész, teljesen feleslegesnek éreztem, hogy így szétszedd a cikket.

Meg aztán ott vannak az élményszámba menő kijelentéseid, tökéletes mozizási élmény, meg úgy érzed magad, mint a moziban... Azért ne szálljunk el, ez egy telefon, sosem fogod magad úgy érezni, mint a moziban, sokkal érzékletesebb példákat is lehetett volna hozni, mint a mozi.

Stay a while and listen...

(#5) Hunter2


Hunter2
addikt

ha a spica-nak ilyen lenne a dizájnja már vettem volna egyet, vagy ha ez lenne androidos.

(#6) BloodRay válasza Hunter2 (#5) üzenetére


BloodRay
veterán

És íme itt is van amire nekem is fáj a fogam de nagyon.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#7) tjb007


tjb007
nagyúr

"Nos az árát tekintve a kizárólag a T-Mobile-nál megvehető a telefon."

Ott már nem vehető meg. Már nem forgalmazzák, kivették a kínálatból.

[ Szerkesztve ]

(#8) Lalikiraly


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog (1)

Köszönjük szépen a cikket :)
Kinézetre nekem BEST a telefon. A kamerája viszont csak én szerintem 15FPS el rögzít 30 helyett?
Mert akárhány testvideót nézek eléggé szaggat... :S

Erről kérhetnék valami megerősítést? vagy adatot? Mert amúgy egész szépen venne fel. De nagyon nem tánik folyamatosnak. Nekem meg fontos lenne nagyon.

Egyébként jó teszt jól le van írva szerintem! Örülök neki!

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

misx- egy vaku tényleg nem ártott volna valóban... spóroltak. maradjunk ennyiben :D

JanFe: az a szilárd tapasztalatom hogy egy kicsit nehézkesen találja meg a hálózatokat, de ha egyszer megtalálta, nagyon nehezen veszti el a jelet...

Hunter2: igen mondjuk ez az egyik rákfenéje a telefonnak. Az S-Class. Android jobban elment volna...

tjb007: Valóban, ezt én is csak most vettem észre... Amikor a cikket írtam még kapható volt. Mindenesetre javítom, nehogy vkit összekeverjek ha netalántán erre a telóra voksol...

Lalikiraly: Mindenhol 30fps van írva és én is erről tudok... Szerintem megvan ez a 30....

mcsabee: sajnálom ha esetleg gondot okoztam. ez az első komoly cikkem, és nem hinném hogy engedélyezték volna ha ilyen rossz lenne. A mozizásra visszatérve, az igazság az hogy a DivX-es videókat valóban szépen jeleníti meg. Mondjuk a kijelző sem kicsi és nem egy mozivászon, de ÚTKÖZBE jól jöhet....

Amúgy minden kérdésre szívesn válaszolok :) :))

All→M8

(#10) Probber válasza BloodRay (#1) üzenetére


Probber
őstag

Én is így vagyok vele, a legszebb telefon amit valaha láttam, csak a zárt rendszer az ami zavar. Ha Android futna rajta... :U

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#11) unyadavid


unyadavid
senior tag

A T-mobile már nem forgalmazza, de a cikk és a telefon attól még jó!
Szóval érdemes lett volna lecsapni rá :D (én lecsaptam - muhaha :) )

[ Szerkesztve ]

(#12) caizzz


caizzz
aktív tag

tudnák mi?

marakujás kőbányai

(#13) ló úr válasza caizzz (#12) üzenetére


ló úr
őstag

Tudnák háá.Vaterás képet is tudnák feltőteni.

"Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni"

(#14) nuke7


nuke7
veterán

"De én úgy látom hogy tudnák még hozzátenni hasznos infókat.."
tudnék.

https://youtube.com/user/nuke7

(#15) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

hát tudnék... khmmm.
de mivel nem Pestről származom és vidéken a tudnák van tudnék helyett xD

All→M8

(#16) Hunter2 válasza BloodRay (#6) üzenetére


Hunter2
addikt

ezzel meg csak annyi a gond hogy snapdragon miatt lesz vagy 100k.
Egyébként tényleg jó.

update

most olvasom hogy jó az 130k-nak is. Annyiért már inkább vennék HTC-t vagy Samsung-ot.

[ Szerkesztve ]

(#17) BloodRay válasza Hunter2 (#16) üzenetére


BloodRay
veterán

Bízok azért az LG-ben, hogy lesz annak normális ára is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#18) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis cikk lett, köszi. Nekem bejön ez a teló. Bár ennyi pénzt nem adnék érte.(kártyás) :( :R

(#19) Mr Jason válasza rolkaDb (#18) üzenetére


Mr Jason
csendes tag

Nem tudom mi bajotok van? :((
Ez nem high-tech okostelefon,hanem divattelefon,és ahhoz képest elég jó a tudása nem?
A formája pedig gyönyörű!És itt ez a lényeg! :C

"Amit ma megihatsz"...áhh a többit már úgy is tudjátok :D

(#20) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

igazából ezzel a telefonnal nekem az akksin kívül 1 bajom lenne:

azzal megbirkózok, h zárt oprendszer, azzal viszont nem nagyon, hogy van benne gps, mégse tudom használni, lévén, hogy erre az oprendszerre nincs program, sztem ez nagy hiba.

(#21) skrabi válasza Cannabis7 (#20) üzenetére


skrabi
senior tag

Ha egy kicsit utánanéznél, tudnád, hogy van;) a teló topikjában már rég kitárgyaltuk-.-

LINK itt keresd meg, elég részletesen leírtam, mindenkinek sikerült használni...

18:43 [PDenton91] nem cigány hülyék, hanem roma http://www.facebook.com/skrbkphoto

(#22) Cannabis7 válasza skrabi (#21) üzenetére


Cannabis7
senior tag

az zsír :Y , köszi, erről nem tudtam, pedig utána néztem, ezek szerint nem elég alaposan:)

szerk: bár ettől a java-s progitól így látatlanban félek, hogy lassú:/

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.