Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) madmike


madmike
őstag

Sziasztok!
Reggelre megkotlott a telefonom. Este még minden rendben volt. Reggel már nem ébresztett, ki volt kapcsolva. Azóta nem tudom bekapcsolni, töltést nem veszi. Van egy régi akksim, beleraktam azzal se történik semmi. Van valami tippetek?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8852) SlyChocolate válasza madmike (#8851) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Kamera modulon keresztül próbáltad tölteni?

(#8853) madmike válasza SlyChocolate (#8852) üzenetére


madmike
őstag

Nincs kamera modulom.
Az a sejtésem, hogy valami program beragadhatott este és az lemerítette a telefont. Lehet hogy annyira lemerült az akksi, hogy nem hajlandó felvenni a töltést. Valaki lehetne olyan jó fej, hogy multiméterrel rámér az akksijára, hogy hány volt van benne akkor amikor már csak pár % a töltöttsége. Ebben most 3,7V van.
Ha ez már túl alacsony, akkor lehet hogy ha direktbe rákötök egy 5v-os tápot akkor az valamennyit bele tudna tölteni.

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8854) madmike


madmike
őstag

Feladtam, nem tudom feléleszteni a telefont. Az biztos, hogy nem az akksikkal van gond. 3 akksim van itthon, valamelyikre csak reagálnia kéne.
Eladom kevés pénzért valami vállalkozó kedvűnek.

A szinte új akksimat viszont nem adom vele. November közepén vettem a Váci úti LG szervízben. Ha valaki igényt tart rá akkor privátban írjon rám és kitalálunk valami árat.

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8855) madmike


madmike
őstag

Még annyi kérdés, hogy szerintetek így (feltehetően alaplap hibásan) mennyit érhet a készülék? Patika külső, doboz, tokok, plusz temperalt üveg.

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8856) mirci18 válasza madmike (#8855) üzenetére


mirci18
addikt

Kijelző árát csak.
Hiszen ezt a telefont max olyan ember veszi meg akinek kijelző kell a sajátjába.
Általában a piaci ár feléért szokott elmenni a hibás telefon.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#8857) SlyChocolate válasza madmike (#8853) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Lehet, hogy KO!?
De csak megérne egy próbát egy másik modullal?
Hol laksz?

[ Szerkesztve ]

(#8858) dkovizoli válasza madmike (#8855) üzenetére


dkovizoli
addikt

Töltő, kábel biztosan jó?

(#8859) SlyChocolate válasza dkovizoli (#8858) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Jó kérdés!
Szerinted le ellenőrizte?

(#8860) madmike válasza SlyChocolate (#8859) üzenetére


madmike
őstag

Szerintem le :)

Természetesen próbáltam másik töltővel és kábellel. Sőt egy régi mini usb-s töltőmet szétvágtam és a kiszedett akksit direktbe azzal töltöttem egy kis ideig. Vett is fel áramot, de a telefon ezután se nyikkant meg.

Van egy másik sima usb-s modulom (a gyári), szarakodott amikor a telefont vettem. Mindig azt érzékelte mintha be lett volna dugva egy usb kábel, ezért vettem egy másikat. Ezt a régit is kipróbáltam most és azzal se történt semmi.

Csak az a furcsa ebbe az egészben, hogy este még minden szép és jó, reggel meg már nem működik a telefon. Így szép meghalni, semmi szenvedés, csak szépen csendesen elaludt :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8861) dkovizoli válasza madmike (#8860) üzenetére


dkovizoli
addikt

Így tényleg nagyon gyanús, hogy bekrepált az alaplap.

(#8862) mirci18 válasza dkovizoli (#8861) üzenetére


mirci18
addikt

Én mondtam nektek Lg betegség.
Sajnos ez a széria is hajlamos rá.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#8863) SlyChocolate válasza madmike (#8860) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Értem.
Minden esetre egy tuti jó teló aksijával, töltővel és modulal csak tennék még egy próbát mielőtt leadom az eltronikai hulladék gyűjtő helyen.......
Így tutira kizárnék minden hibás alkatrészt.

[ Szerkesztve ]

(#8864) madmike válasza SlyChocolate (#8863) üzenetére


madmike
őstag

Van köztetek valaki Esztergom környékéről?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#8865) SlyChocolate válasza madmike (#8864) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Debrecen

(#8866) takes


takes
újonc

Sziasztok!
Tegnap elkezdett random lefagyni és újraindulni folyamatosan a készülékem. Próbáltam gyári visszaállítást egy akksi ki berakas után egy ideig úgy tűnt helyre jött ám egy kis idő múlva szintén újrakezdte ezt a folyamatos újraindulást persze ez idő alatt az akksi is rohamosan merül illetve melegszik a készülékház. Eddig nem tapasztaltam akkuproblemat így arra nem gyanakodnek de ki tudja. Mi lehet a probléma?

(#8867) honda23 válasza takes (#8866) üzenetére


honda23
aktív tag

Bootloop is lehet.
Lefagy és újraindul. Melegszik.
Alaplaphiba.
Feleségem új g5-je 30 perc után lett bootloopos...

Ha az aksi lenne xar, akkor gyorsan merülne és belassul a telefon nagyon. De újra nem indulna.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#8868) dkovizoli válasza takes (#8866) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én is alaplaphibára tippelnék elsőnek.

(#8869) frankie! válasza Bferibörs (#1203) üzenetére


frankie!
őstag

Sziasztok!

Ugyanez a gondom nekem is. Neked azóta megoldódott?

Amerikai modellt vettem nemrég egy barátomtól [LGUS992 (109)]. 7.0 legrissebb elérhető android van rajta (US99226d).

Telefonálni csak úgy tudok vele, ha a mobilnetet visszaállítom GSM/UMTS-re. Globális / LTE beállítással nem lehet hívást indítani, sem fogasni.

Kérlek segtsetek! NAgyon szeretem a telót, nem szívesen válnék meg tőle.

(#8870) dkovizoli válasza frankie! (#8869) üzenetére


dkovizoli
addikt

Olyan régi hozzászólásra kérdeztél rá, hogy csak na. Lehet már rég nincs is meg neki. Én itt vagyok az elejétől, de nem emlékezem, hogy sokan kérdezték volna ilyesmit. Sajnos, nem hiszem, hogy sokan tudnak majd itt segíteni.

(#8871) gr8tjoey válasza frankie! (#8869) üzenetére


gr8tjoey
tag

Nem 20-as SIM-ed van?
Volt egy ilyen hiba csak 20-as számokkal egy kínai telóval - iNEW V3. Ott valamit törölni kellett root-tal, és megoldódott a 4G probléma.

------((-----))------

(#8872) megint én


megint én
őstag

Van otletetek miert nem sync-eli a kontaktokat googl fiokkal? Mmint van 2 telo (regi f6, es ez a G5). Mindketton be van kapcsolva a sync, de erre a telora azt irja leszinkrobizalt, a gyakorlatban meg mégsem.

(#8873) megint én válasza megint én (#8872) üzenetére


megint én
őstag

Mind1, megoldottam manualisan.

(#8874) bghistvan


bghistvan
senior tag

Üdv, sziasztok!

Asszonykám G5 akksija haldoklik, szerintetek csak a gyári 2800mah-est tanácsos belerakni,vagy érdemes valamilyen utángyártottal megpróbálkozni?
Köszi!

(#8875) dkovizoli válasza bghistvan (#8874) üzenetére


dkovizoli
addikt

Szerintem csak gyárit és azt is márkaszervízből. Igaz drágább mint ebay és társai, de biztosan működni fog. A gsm boltos, eredetinek mondottakkal is megjártuk többen is. Én is.

(#8876) honda23 válasza bghistvan (#8874) üzenetére


honda23
aktív tag

Csak gyárit. Utángyártott nem veszi fel a töltést.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#8877) frankie!


frankie!
őstag

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek itt kijelzőhibás G5, vagy alaplap külön eladó.
---
Egyúttal eladó készülék is érdekelne Hi-fi modullal együtt.

(#8878) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Azért egy hároméves, egykori csúcsmodell, ami mai napig megállja a helyét sok tekintetben, talán kicsit több szoftveres támogatást élvezhetne. Fél éve kapott utoljára biztonsági frissítést. Akkor volt 2 és fél éves és már előtte sem nagyon kapkodták el. Na ezért ódzkodom a jövőben az LG-től.

(#8879) megint én


megint én
őstag

A megállja a helyét az nagyon erős túlzás. Nekem minden baja volt már 2-3 hónap használat után. Biztosítás volt, de így is 70.000 ft önrésszel volt a javíttatása, újabb 2 hónap és megint minden szar. Életem legrosszabb vétele ez a szar.

[ Szerkesztve ]

(#8880) dkovizoli válasza megint én (#8879) üzenetére


dkovizoli
addikt

Jó, ez a te tapasztalatod. Bár nem tudom, hogy egy 2-3 hónapos garanciális készülékén, ha nem törött és rendeltetésszerűen használod, miért kell a biztosítást és önrészt bevetni javításnál? Nekem pedig az a véleményem, mivel több, mint három év után is hibátlanul müködik.

(#8881) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Sziasztok, vajon hogyan lehetne rávenni a telefont arra, hogy ne csak az 5Ghz hálózatokat észlelje? Kicsit bosszantó, hogy a wifik nagy részét valószínűleg nem is jelzi a telefon. (Android 7.0 V20g-EUR-XX van fönt.)

(#8882) dkovizoli válasza Crystalheart (#8881) üzenetére


dkovizoli
addikt

Wifi speciálisban nincs erre lehetőség? Nálam csak 2,4- és van még csak, de hibátlan vele.

(#8883) Crystalheart válasza dkovizoli (#8882) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Milyen Wifi speciális? Igazából az lenne jó, ha mint minden normális telefon, láthatná mindkét frekvenciát...

(#8884) dkovizoli válasza Crystalheart (#8883) üzenetére


dkovizoli
addikt

A wifi-n belül a haladó beállításokra gondoltam, de most megnéztem, nincs benne. Nálam látja a 2.4-et.

(#8885) Crystalheart válasza dkovizoli (#8884) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Hát nekem nem :/

(#8886) SlyChocolate válasza dkovizoli (#8880) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Nálunk is kopp kopp.
Volt egy kamera külső üveg csere meg egy új aksi tipp topp a teló.
Tuti valamit elbarmolt vele.....?

(#8887) ngyjns


ngyjns
tag

Hardveraprón eladó egy 0 perces, vadonatúj G5, dobozával és minden hozzávalóval. 1 év teljes garancia.

(#8888) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Még mindig 2018 novemberi biztonsági szint a legújabb? Ez siralmas. :W

(#8889) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Vettem anyámnak is egy ilyen telefont használtan. Azon már Android 8 van, az enyémen 7 és nem frissül tovább. Ez hogyan lehet? Rá lehet valahogy erőszakolni a 8ast?

Fun fact: azt a wifit, amit minden telefon lát, csak az enyém nem, anyámé sem látja. Ez ilyen G5-thing ezek szerint?

(#8890) dkovizoli válasza Crystalheart (#8889) üzenetére


dkovizoli
addikt

Rá lehet rakni LGUP-al. Bár nem értem a tiéd miért nem frissül. Eu verzió egyébként?

(#8891) Crystalheart válasza dkovizoli (#8890) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Aha, EU. V20g-EUR-XX. Én sem értem. Elvileg kéne.

(#8892) dkovizoli válasza Crystalheart (#8891) üzenetére


dkovizoli
addikt

V30f. Erre kellene frissülnie. Nem tudom mi az oka.

(#8893) pydo


pydo
újonc

Sziasztok!
Ez ismerős? Mi van ilyenkor? Este még leraktam működőképesen, reggel ez fogadott. Semmiféle billentyűkombinációra nem reagál... Nem próbáltam soha kinyitni, semmit sem mókoltam, még a frissítés is csak OTA-n jött.

[ Szerkesztve ]

(#8894) dkovizoli válasza pydo (#8893) üzenetére


dkovizoli
addikt

Valakinél mintha már előjött volna egyszer. Úgy rémlik. Akksi kivét sem segít?

(#8895) pydo válasza dkovizoli (#8894) üzenetére


pydo
újonc

Sajnos nem, újrabootolás helyett újfent ezt dobja be.

(#8896) dnelb válasza pydo (#8895) üzenetére


dnelb
veterán

és ha radugod adbre és beirod hogy fastboot reboot akkor megint ez jön be?

(#8897) dkovizoli válasza pydo (#8895) üzenetére


dkovizoli
addikt

Emlékeim szerint , akinél ugyanez jött elő és ugyanígy, ott megdöglött az alaplap.

(#8898) pydo


pydo
újonc

Ismeretlen USB eszközként jelöli, hozzá se tudok férni...
Ez gondolom egy halott alaplap.
:(
Szerettem ezt a telefont egyébként, sok sav érte itt a fórumon, én 3,5 évig használtam problémamentesen. Az alaplap tegnapi haláláig nagyon aktívan használtam, és elégedett voltam vele, pedig merült el vízben is az évek alatt.
135 fokos kamera pedig azóta se nagyon van a piacon, hiányozni fog.

Nagyjából minden adatom microSD-n volt, és felhőszolgáltatásoknak hála szerintem semmi sem veszett oda. Ha mégis, akkor hozzá lehet férni a tárhelyéhez valahogy?

Ugyanitt alaplaphibás G5 eladó. :D Kijelzője gyári megóvott, sőt igazából az alaplapján kívül mindene szuperál.

(#8899) gr8tjoey


gr8tjoey
tag

Sziasztok,

Elkezdett merülni a telóm, ha olyanja van felmelegszik, és merül 30%-ot 15 perc alatt. Akksit cseréltem, nyilván az újjal jobb a helyzet, de megvan ugyanúgy.
Végignyomkodva az alkalmazásokat az jött ki, hogy az
LG Install Service
LG Mobile Switch
LG Mobile Switch Launcher
a fő fogyasztó.
Ezeket nem lehet letiltani, egy idő után elindulnak maguktól.
Van erre valami megoldás?

------((-----))------

(#8900) vilmose33


vilmose33
őstag

Sziasztok

Értesitési LED -et, hogy lehet működésre bírni pl.messengert jeleze.

A jövő most van

(#8901) -Fly- válasza pydo (#8898) üzenetére


-Fly-
tag

Nos nekem az alaplapommal semmi gond, de a többi...
szóval ha még aktuális, akkor esetleg érdekelne.

[ Szerkesztve ]

(#8902) dkovizoli válasza vilmose33 (#8900) üzenetére


dkovizoli
addikt

Másra jelez?

(#8903) vilmose33 válasza dkovizoli (#8902) üzenetére


vilmose33
őstag

Igen tötlést jelzi. Illetve facebookot is ,csak ott nem egyfolytában ég mint a töltésnél hanem kb. percenként villan egyet. Aod funkciót is ki-be kapcsoltam hátha az birálja felül,de nem befolyásolta. Nincs olyan beállítási lehetőség se mint amit a youtubun láttam a tesztelőnél,hogy még a led színt is tudta állitani. Ezen csak villogó led ki-be kapcsolás van. Android 8 van rajta dual sim-es verzió.

A jövő most van

(#8904) honda23


honda23
aktív tag

Párom g5 akksija este 100 %-ról reggelre nullára merült.
Használat közben nagyon melegedett.
Ezt csinálta 5 napig.
Tegnap 10e Ft-ért rendeltem gyári akksit.
Mára viszont magától rendbejött.
Nem melegszik, nem merül...
Wft?
Vki ötlet?
Akksit át kell majd vennem, foglalózva van.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#8905) vilmose33 válasza honda23 (#8904) üzenetére


vilmose33
őstag

Biztos beragadt valamelyik program. Érdemes 2 hetente újraindítani ha tanácsolhatom.

A jövő most van

(#8906) honda23 válasza vilmose33 (#8905) üzenetére


honda23
aktív tag

Minden nap 3x.
Akksit többször is kiszedtem.
Érthetetlen.
Most meg jobb, mint az enyém.
Másik töltővel is megnézve.

nincsen lehetetlen, csak tehetetlen

(#8907) megint én


megint én
őstag

Hali!
Hogy tudnám életre bírni a telómat, ha lemerült és nem hajlandó tölteni?

(#8908) vilmose33 válasza megint én (#8907) üzenetére


vilmose33
őstag

Szia. Ha 14.kerületben jó neked van feltöltött akkumulátorom. Ki tudjuk próbálni miért nem tölt.

[ Szerkesztve ]

A jövő most van

(#8909) stickrs


stickrs
senior tag

Hello, hol lehet online eredeti aksit rendelni? Tudtok valami biztos oldalat? Mert ebay stb-röl nem merek, nehogy kidobott pénz legyen..

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#8910) gleni


gleni
csendes tag

Viszlát LG Mobile 😢

(#8911) SlyChocolate


SlyChocolate
senior tag

Sziasztok.
A G5 tud vezeteték nélküli töltést?

(#8912) -Fly- válasza SlyChocolate (#8911) üzenetére


-Fly-
tag

Nem

(#8913) SlyChocolate válasza -Fly- (#8912) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Köszi

(#8914) Diokhan


Diokhan
addikt

Sziasztok.

Nemsokára lesz egy ilyen készülékem, amin kijelzőt kell majd cserélnem.
Megnéztem sok videót róla, elvileg a többi készülékhez képest nem egy bonyolult művelet, de az ördög nem alszik. Ha bárkinek van tanácsa a kijelző cserével kapcsolatban, ne tartsa magában, köszi! :)
Szeretném mjad napi szinten használni a készüléket, rendeltem hozzá akkut is a kijelző mellé. Tokot kerestem neten, sajnos nem találtam olyat, ami tetszene, de egyelőre nem adom fel :D

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#8915) curtis2


curtis2
tag

Sziasztok,
Munkahelyi email-lel használtam a telót kb 2-3 éve, majd mikor hazajöttem, sajnos a google verification lock miatt nem tudtam ismét használni. Tud valaki segíteni esetleg?
Köszi!

curtis

(#8916) gr8tjoey


gr8tjoey
tag

Van még itt valaki?
Kislányom nagy szeretettel használja még a telót, alap játékok, fotózás, videózás nagyszerűen fut rajta még most is. Letöltöget rá folyton valamit, és emiatt ilyen karakteres felületen ragad a telefon, fastboot-ban. Leszedtem hozzá a gyári romot, LGFLASHTOOL, LG UP, de előbbi nem talál vmi online servert, utóbbi hibaüzenettel leáll. Életre lehet ezt még kelteni így 2023-ban, vagy kuka?

------((-----))------

(#8917) gr8tjoey válasza pydo (#8893) üzenetére


gr8tjoey
tag

Oh, én is így jártam... Akkor kuka :(

------((-----))------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.