Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) bigrock válasza lukacsik (#33648) üzenetére


bigrock
addikt

Gyárilag nincs. Én a PixelPhone Pro tárcsázót használom, abban van call recorder.

(#33652) magus217 válasza #86973952 (#33626) üzenetére


magus217
tag

Hétfőn leadtam a g4-et garancia nélkül. Gondolom akkor tényleg hetek fognak eltelni, ahogy írtad, míg kicserélik. Előtte erről adnak majd tájékoztatást vagy nem? Mert ha most azt mondják nekem ,hogy 1 hónap akkor inkább veszek egy telót..nézek használtan egy one m9-et. Mert így hónapokat várni...

(#33653) kelly416 válasza Aryon87 (#33630) üzenetére


kelly416
veterán

Most úgy csináltok, mintha azt a fülest bárki is használná utánatok, vagy ellenőrizné a meglétét. Ha Ti leadjátok, szerintem a dolgozók haza szabadítják, a családban úgyis mindig elkél egy plusz füles, vagy haveri körben.

(#33654) magus217


magus217
tag

Most chateltem egy ügyintézővel! Ezt írta.

(#33655) Aryon87 válasza kelly416 (#33653) üzenetére


Aryon87
félisten

;]
De akkoris tartozek..

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33656) lukacsik válasza Flayer (#33650) üzenetére


lukacsik
tag

Köszi nektek! Nem tudom akkor a youtube videókban hogy láttam ilyet.

[ Szerkesztve ]

(#33657) Stauffenberg válasza Aryon87 (#33655) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Én anno csak egy szál töltővel együtt adtam le. Ebédidőben ugrottam ki a szervizbe, így nem volt nálam kb semmi. Telekomos készülék, könnyen ki tudtam nyomtatni az online is elérhető számlát és jótállási jegyet (bár utóbbi sokat nem ér pecsét nélkül). Átvették, bezacskózták, majd végül csere lett belőle.

Így most van két bőr hátlapom meg két fülesem. Sajnos a Telekom a cserénél nem adott még egy Tone Infinim BT fülest, csak a G4-et cserélték, pedig a megpróbáltatásaimat bizonyára kompenzálta volna ha feldobhatom apróra... :D

(#33658) Nikaré válasza Aryon87 (#33575) üzenetére


Nikaré
őstag

Miért kellet a G5 -el szervizbe menned?

(#33659) kelly416


kelly416
veterán

Urak! Két kérdésem volna, eddig már egyszer feltettem őket, de nem kaptam érdemben választ.

1; Találtam egy "mozgásérzékelő kalibrálás" menüpontot, de hiába teszem sík felületre a telefont, a gomb megnyomása után mindig közli velem, nem sík felületen van a készülék, tegyem olyanra és úgy próbáljam újra. Én tolok el valamit, trükkje van, vagy mi a manó? Mit lehet ezen segíteni? Próbáltam a "hidden menu"-ben orvosolni a dolgot, de ott sem sikerült. Ettől függetlenül tök jól működik a szenzor. Kínlódjak vele bármit is? Volt azóta gyári visszaállítás és továbbra is így csinálja.

2; És ez a fontosabb. Hogyan lehet aktiválni a telefonhoz járó +100GB Google Drive felhő szolgáltatást? Az alábbi hibaüzenetet kapom:

Olvasgattam, de csak root-os megoldást találtam a hiba elhárítására. Van lehetőség root nélkül is megoldani a hibát, vagy aki ilyen hibára futott, az megszívta és nem is lesz +100G drive tárhelye? A root-ot elkerülném, még garis a telefon, gyári visszaállítás volt azóta.

(#33660) Stauffenberg válasza kelly416 (#33659) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Használtan vetted? Nekem is ezt írja ki, minden factory reset után, mert tudja, hogy egyszer már aktiváltam (nekem meg is van a 100 GB).

(#33661) ch.lac


ch.lac
tag

Az 505-ös gyártású G4 tegnap nekem is beadta a kulcsot, gari nincs levélnehezék viszont igen :( :C :W
A teló kb csak böngészésre volt használva, sose volt nagyon "meghalytva"
Tényleg mindet utol fogja érni eme szörnyű vég.......

[ Szerkesztve ]

(#33662) Aryon87 válasza ch.lac (#33661) üzenetére


Aryon87
félisten

Én megmondtam, fejem szedték majdnem..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33663) kelly416 válasza Stauffenberg (#33660) üzenetére


kelly416
veterán

Aham. Szóval ha kézből vettem, akkor már nem jön át a 100Giga nekem az előző felhasználó "kárára"? Régebb az exem a HOS-al megkapta a dropbox tárhelyet, pedig már felhasználta az előző tulaj elméletileg, gondoltam a google is így működik. Ezek szerint tévedtem. Köszi.

(#33664) vigyori78 válasza ch.lac (#33661) üzenetére


vigyori78
őstag

Pappíros gari nincs vagy az 1 éved járt le ?
"Az LG hivatalos állásfoglalása alapján 24 hónapig javítják a hibát akkor is, ha csak 12 hónap jótállást kapott a fogyasztó."

(#33665) ch.lac válasza Aryon87 (#33662) üzenetére


ch.lac
tag

Óhhhh "én tudtam csak nem sejtettem"

(#33666) ToniSoprano válasza ch.lac (#33661) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Számla papír sincs meg róla? ha van 2 évig szavatosságban javítják.

[ Szerkesztve ]

(#33667) ch.lac válasza vigyori78 (#33664) üzenetére


ch.lac
tag

Bootloader unlocked!!

(#33668) ToniSoprano válasza Aryon87 (#33662) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jó mondjuk a 2016. évi gyártásúakról nem tudjuk mi van. Az érdekes lenne ha megtalálták a hibát és ugyanazt gyártják tovább: [link] A 2015-ös gyártásúak valószínűleg tényleg előbb utóbb bedöglenek sajnos.

(#33669) Stauffenberg válasza kelly416 (#33663) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Korábban próbáltam egy második Drive tárhelyre is aktiválni a 100 GB-ot, de nem sikerült. Szóval gyanítom, hogy csak egyszer felhasználható. Logikus is: Ha többször is felélhetnéd, akkor sokan visszaélnének vele. Elvenni meg nem fogja a korábbi accounttól (ki tudja mit tárol rajta).

[ Szerkesztve ]

(#33670) vigyori78 válasza ch.lac (#33667) üzenetére


vigyori78
őstag

Nem ezt kérdeztem :(

Én nem zavartatnám vele magam.

(#33671) ch.lac


ch.lac
tag

De egyébként nem bootloopol, csak a LG logó után elsötétül a képernyő és megszűnik létezni. Újra bekapcsolni már csak az aksi kivételével és visszarakásával lehet......passz. De a pc nem látja, még adb-vel sem. Töltést sem veszi, bedugom a kábelt aksi ikonban egy nagy piros kérdőjel egy pillanatra és már le is kapcsol.

(#33672) ch.lac válasza vigyori78 (#33670) üzenetére


ch.lac
tag

Meg sincsenek már, költözéskor elvesztődött

(#33673) Zaji


Zaji
őstag

Ma beszéltem a szervizzel. 3 napot mondtak.

(#33667) ch.lac Szerintem ezt senki nem fogja neked firtatni.

(#33674) Aryon87 válasza ToniSoprano (#33668) üzenetére


Aryon87
félisten

Tudom, de neki a tavalyi gyartasu gep doglott be, arra irtam anno hogy mindegyiket utol fogja erni, es erre kaptam anno a fejmosast.
A garisos tulajoknak ez nem gond, de akinek nincs garija + BL nyitott..

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#33675) #16514048 válasza ToniSoprano (#33668) üzenetére


#16514048
törölt tag

Idei gyártású is lett már itt valakinek bootloop-os, ha jól rémlik.

Örülnék, ha az enyém is elromlana még november előtt, mert addig van garancia és kijelzőt is kéne cserélni.
Nem akarom kétszer szervízbe küldeni emiatt, főleg ha olyan sokáig tart, mint mondjják itt páran, mert nincs másik telefonom, amit addig használhatnék.

(#33676) ToniSoprano válasza Aryon87 (#33674) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Jó de akkor pontosabban fogalmazzál, hogy a 2015. évi gyártású készülékeket nagy valószínűleggel mindegyiket előbb-utóbb utólér a bootloop hiba. Ne paráztasd azokat akikek 2016-os gyártású készülékük van feleslegesen. Azért azt nehéz elképzelni, hogy az LG hosszú vizsgálat után rájött a hibára és nem javítja ki a gyártás során, hanem ugyanolyan problémás készülékeket gyárt tovább. Ezzel saját maga alatt vágná a fát.

(#33677) kelly416 válasza Stauffenberg (#33669) üzenetére


kelly416
veterán

Neked még sosem járt le ilyen ajándék tárhelyed? A google szól, hogy takaríts, mert miután megvonják, meg marad ugyan mindened, el is éred, de csak törölni fogsz tudni mindaddig, ameddig az "ajándék" tárhelyed alá nem csökkented a foglaltságot, tehát nekem a jelen 17G+50G (volt valamikor a Moto G után) akár teljesen foglalt lehetne, de ameddig 17G alá nem megy a foglaltság, addig csak törölni engedne, utána meg "letudtam az adósságom", már csinálhatok mást is. Jelen esetben sem lenne nehéz tájékoztatni az eladót, hogy "Öreg, eladtad a telót, megy vele a drive tárhely is, köszönj el tőle", bár így kényelmesebb a google-nek is, hogy egy reggel egy tárhely bővítés, aztán annyi. Mindegy, megélek nélküle, qiuckpic felhőben van hely képeknek 5005GB, állítólag nem túl biztonságos és fogalmam sincs, hogy van-e lejárati ideje, eddig nem úgy tűnik, de a képeim jó helyen vannak ott, mást úgysem enged feltölteni. Minden más meg megy a drive-ra.

(#33678) vigyori78 válasza kelly416 (#33677) üzenetére


vigyori78
őstag

Én erre a célra EZT használom 50GB free mióta megjelent, sőt asztali gépen is ezt használom.

De ezt is ki fogom próbálni 1TB.

(#33679) kelly416 válasza vigyori78 (#33678) üzenetére


kelly416
veterán

A drive-ot két dolog miatt szeretem. Bármit feltölthetek (igaz, ne mappázott tartalom legyen, de tömörítve azt is), és egyetlen felhőn belül fájlokat, könyvtárakat, bármit megoszthatok teljesen változatosan, akár egy könyvtáron belüli fájlokat más-más emberekkel, miközben a könyvtárhoz meg adok hozzáférést egy teljesen külön embernek vagy akár csoportnak is, sőt, csak olvasásra vagy írásra és olvasásra is, ahogy akarom. Ezeket tudja a mega? Mondjuk mindegy, otthon kipróbálom nemsokára. Köszi. :R :R

(#33680) Cry0 válasza ch.lac (#33667) üzenetére


Cry0
őstag

de tönkrement az alaplapod szóval ők arról nem tudnak

Iphone 15 Pro Max Kék Titán

(#33681) ToniSoprano válasza Cry0 (#33680) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Most nem tök mindegy nincs számlája sem valószínűleg így elzavarják és valamennyire jogos is, bárhonnan elzavarnak ha egy számlát sem tudsz felmutatni, vagy egy másolatot.

(#33682) dkovizoli válasza Cry0 (#33680) üzenetére


dkovizoli
addikt

Sajnos imei alapján tudnak, mivel onnan kapod a kódot. Vagy rosszul tudom?

(#33683) tsgkmr


tsgkmr
csendes tag

Na megkérdeztem az LG ügyfélszolgálatát a bootloop hibával kapcsolatban, ezt írták: Igen a 2016-os modelleken a problémát már kiküszöböltük. Vásárlás előtt érdemes figyelni, hogy a mobil gyártási ideje 2016 januárinál újabb legyen, azzal nem szabadna, hogy előfoduljon hasonló probléma.

(#33684) Tybike81


Tybike81
őstag

Na kezdhetnek izgulni a V10 tulajok is úgy néz ki.... :((( :o ott is előjött a boot probléma
[link]

Közben feltettem az új V20h softot, kíváncsi vagyok hogy teljesít. Ami érdekes teljes gyalulással ment fel, és még meleg se lett a G4 :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#33685) ch.lac válasza Cry0 (#33680) üzenetére


ch.lac
tag

Tudnak, tőlük van a kód és a kijelző attól még működik, ezt az infót meg kiírja.
Tudtam a készülék hibájáról és azt is hogy a nyitásnak mi az ára.......mondjuk a papírja már rég el is vesztek, ezért is nyitottam........ezért nem is panaszkodom, hogy csúnya LG

(#33686) LSM


LSM
csendes tag

Sziasztok!

Telekom-os készülékre jött már ki v20d-216-30-nál újabb sw? se a bridge, se a telefon beállításaiból nem ajánl fel újabbat. Ahogy olvasom sokan már több verzióval ez előtt járnak.

Köszi!
Üdv.

(#33687) kocsij válasza LSM (#33686) üzenetére


kocsij
tag

Nekem sincs a telekomosra még semmi. Telekom az LG-re mutogat hogy ők adják ki tehát rajtuk mulik mikor kapjuk meg.

Galaxy S23 Ultra

(#33688) dkovizoli válasza LSM (#33686) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az LG már adott ki újabbat. De az itthoni szolgáltatók még nem. Kdz flash lehetőség adott.

(#33689) Levwi válasza magus217 (#33654) üzenetére


Levwi
aktív tag

Akkor remélhetőleg jövő héten visszakapom a telóm :C
Mondjuk ideje lenne, már több mint egy hónapja náluk van.

Huawei P20 Pro Black

(#33690) ilyenezalaci


ilyenezalaci
tag

Sziasztok.

Telekomos g4 tulaj vagyok. Lassan kezdem feladni, hogy várjak a g verziós frissítésre. Simán kinézem a T-ből, hogy egy kifutott telefonra ki sem adják már a frissítést. Utánaolvastam az lgup-nak, azzal tenném fel az új h frissítést. Az lenne a kérdésem, hogy pl gariztatásnál lehet probléma, ha nem szolgáltatós firm van a telefonon? 15.12. havi a telefonom, ha jönne mindenki barátja, a bootloop, akkor nem szeretnék ezért szívni a szervíznél.

(#33691) Stauffenberg válasza kocsij (#33687) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Telekom az LG-re mutogat, az LG meg a Telekomra. Mindig ez megy.

(#33692) hard74 válasza ilyenezalaci (#33690) üzenetére


hard74
senior tag

A befut a bootloop nem fogják tudni milyen szoft van rajta.

LG K990 Viewty-->LG P920 Optimus 3D-->LG G2-->Lenovo Vibe Z2 Pro-->LG G4(G2)-->O+3-->Huawei Mate 10Pro-->OnePlus 7pro-->OnePlus 8T-->Asus Zenfone 8-->Pixel 7

(#33693) Flayer válasza ilyenezalaci (#33690) üzenetére


Flayer
senior tag

Régen mikor még xperia mini telóm volt anno az ice cream a vodások már régen megkapták a másik két szolgáltató meg csak jóval később.Sőt az akkori T-mobil pedig nem is adta ki!

[ Szerkesztve ]

Ne lépj a Fűre inkább szívd el!!!

(#33694) lela


lela
aktív tag

Jövő héten lesz 4 hete hogy leadtam a telóm...
Most nézem hogy a telekom oldalán az LG G4 már nem rendelhető...
Akkor nem értem mire várnak, ha jövő héten nem kapok semmit, be fogok menni és panaszt teszek, nem azért fizetem a 1.5gb +netet meg az előfizetést, hogy ők meg rajta üljenek.

(#33695) fR0271 válasza TeeJay (#30977) üzenetére


fR0271
csendes tag

Nem tudom mennyire aktuális még ez a téma, nekem 8 hónap használat után most a héten fedeztem fel a kijelző beégés jelenségét a jobb felső sarokban az óra ott marad illetve egy kis sötét folt. Az óra idővel eltűnik, a folt marad... :S
Megnéztem, JDI paneles az enyém.

Ezzel kezdenek valamit, ha beviszem az LG szervizébe, vagy ennyiért még elküldenek?

(#33696) #86973952 válasza fR0271 (#33695) üzenetére


#86973952
törölt tag

Beveszik szervizre. 2015 -ös az alaplap (gyanítom igen), akkor alaplap- és kijelzőcsere is lesz. Mond majd nekik, hogy melegszik is.

(#33697) fR0271 válasza #86973952 (#33696) üzenetére


fR0271
csendes tag

Tényleg nagyon melegszik is egyébként... Lehet többet kellett volna lógnom a topikban?! :B
Köszi a választ!

(#33698) #86973952 válasza fR0271 (#33697) üzenetére


#86973952
törölt tag

Tudom. Azért írtam. :)

Nem arra gondoltam, hogy kamuzz. A két dolog együtt jár.

(#33699) fR0271 válasza #86973952 (#33698) üzenetére


fR0271
csendes tag

Sejtettem. :))
A cserekészülékes sztorikat viszont olvastam, hogy volt aki kapott, volt aki nem.
Ez aggaszt csak igazából, mivel a navigációra rá vagyok szorulva munkám miatt. :(

Tehát most, ha jól sejtem és beviszem javíttatni, gyakorlatilag egy majdnem új készüléket kapok vissza, ami nem ég be, nem forrósodik fel 10 perc használat után és ezekből kifolyólag nem is fog 2 óra alatt lemerülni.
Még a végén megtartom... :DD

(#33700) #86973952 válasza fR0271 (#33699) üzenetére


#86973952
törölt tag

Cserekészülékről nem tudok nyilatkozni, mert én nem szoktam igényelni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.