Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Nalam ugy volt, hogy osszefutottak az utcan.
Aztan maskor is, utana jott minden magatol.
Amikor erre jart csajom anyuja,az en anyum behivta.
En eloszor egy karacsonyi ebedre mentem el naluk,alapveto bemutatkozas,tegezes kerese reszukrol,azota meg ugy kezelnek,mint a gyerekuket. (de tenyleg)
Meg forditva is.
En ugy gondolom,hogy ha valamennyire aktiv ez az 5 ev akkor kicsit kesik mar ez a tali!
Nincs benne semmi ordongosseg amigy,szerintem ismered a parod szuleit,o is a tieid (optimalis esetben), szervezni kell egy ebedet oda ahol nagyobb a lakas.
Finom kaja, borocska, feleske, persze mertekkel es jon minden magatol.
Ha mukodik akkor mukodik, ha kevesbe akkor meg egy minimal szint akkor is kell,hogy ha szeretet nem is,de tisztelet legyen,reszemrol ez elengedhetetlen!

when the sun shines, we'll shine together

(#2) baluka26 válasza mexicanraven (#1) üzenetére


baluka26
veterán

Igy van, fincsi kaja, és Unicum/Jagermeiser/hasonló nedű, és apukák már barátok, anyukáknak csak egytlen közös téma kell, és win :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3) D1Rect


D1Rect
félisten

Meghívod a szüleidet egy vacsorára, a párod is.
Ha olcsón meg akarod úszni, akkor ti nem mentek el. ;]

(#4) vans?


vans?
őstag

Mi lassan 4 eve vagyunk egyutt, a szuleink mar kb. 3 honap utan talalkoztak, hamar megtalaltak a kozos hangot, kozos kavezas, stb. Azota beepultunk teljesen egymas csaladjaba.

hábm bábm

(#5) baluka26 válasza vans? (#4) üzenetére


baluka26
veterán

Nálam is ez a helyzet, bár a szülők nálunk kb 6-7 hónap után találkoztak :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#6) Lenry válasza mexicanraven (#1) üzenetére


Lenry
félisten

nálunk az összefutás nem játszik, hacsak valamelyikük nem fut le egy fél megyényit :D

aktívnak aktív az 5 év, de nálunk - mondhatni - minden késik egy keveset. 4 évünkbe telt beadni leendő apósomnak, hogy az együttalvás nem az ördögtől való dolog.

de akkor ja, ebéd lesz belőle. valamikor, és akkor úgy látom, hogy az mindegy, hogy hol... :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) Thunderzolee

1. Csajom kórházban kötött ki, anyám hívott mentőt, bement vele.
2. Én később értem oda, már műtötték.
3. Oszt egyszer csak megjelentek a lány alkoholista tróger szülei is a bátyjával.
Akkor esett le, h miért kérdezősködött telón anyám a szülei elérhetősége felől.

Nem volt kínos, bár én azt hittem az lesz. :o

Napokon át fájlalta a pociját, de odahaza csak b×sztatták, h biztos én vertem meg :U nekem meg nem szólt, mert tudta, h utálom a disznó szüleit. Aztán mikor kiderült, h perforált vakbele lett, elkussoltak. Bocsánatot nem kértek, szerencsére erre nem lehetett azt mondni, h biztos én csináltam vele valamit..
Vették a lapot, h gazdagék (ezek lennénk mi) segítettek a "szegény lány"-nak, és nem a szokásos megrontó gané voltam, hanem a "Zoli".

A műtét után még felmehettem a szobába, pontosabban én a lifttel mehettem a kis betegemmel a nővérrel, a többieknek a lépcsőt ajánlották fel. Aztán mire kijöttem az őrzőből, akkor értek oda, én meg lementem anyuhoz, és hazamentünk.

Akkor értette meg édesanyám, h miért ragaszkodom annyira hozzá, miért akarom elszakítani a környezetéből. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#8) mexicanraven válasza Lenry (#6) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

No hat igen, nem mindenki tud evilagi lenni, azert el kell
Fogadni ha kicsit ok konzervativak, de ot ev manapsag mar eleg sok ido, siman vallalhato ennek keretein bmilyen normalis dolog.
Meg kell szervezni az egeszet, es tajekoztatni kell a feleket, hogy a tema az ismerkedes lesz, kicsit bensosegesebb viszony kialakitasa, hisz ugy nez ki, hogy egymas hazastarsai is lesztek.
Szerintem meg fogjak erteni.
De pl ha a tavolsagok nagyobbak,akkor lehet etterem is,de valamelyikotok otthona meghittebb lenne persze,plusz egy kis finom pianak vannak aldasos hatasai meg kis mennyisegben is.
Hmm hazassag, mely tartalmu szo, igaz csak 20 eves vagyok (2 eves kapcsolattal),de en meg egyelore nem tudom mikor jonne el az ideje,hogy keszen alljak ra.

TZ: kemeny sztori, ismerosom is hasonlo cipoben jar, en attol feltem,hogy a tiltas/szarakodas ranyomja majd a belyeget a kapcsolatukra!:(

when the sun shines, we'll shine together

(#9) Szten Márs válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Aztarohadt életbe, ebből bármi lehetett volna... mondanám, hogy hatalmas szerencsétek volt, de hülyén venné ki magát. A pároddal beszéld meg, hogy tökmindegy mi van, de ha érzi, hogy valami nem stimmel és baj van, ne titkolja előled, mert ez nagyon nem játék... komolyan, olvasni rossz volt az egészet - remélem megoldjátok :K

A témához: Kb két-három év után találkoztak először a szűlők. Őszintén nem emlékszem hogy, szerintem a páromhoz mentünk talán megismerkedős ebédre... előző párkapcsolatomban a 3,5 év alatt egyszer látták a szüleim az akkori barátnőmnek az anyját, azt is csak véletlen, mert összefutottunk egy boltban.... apját egyszer sem.

(#10) Lenry válasza Thunderzolee (#7) üzenetére


Lenry
félisten

azt hiszem szarabbul jártál, mint én :( de legalább nem kell ilyen fasságokon gondolkoznod :D

(#8) mexicanraven barátnőm szülei jóval konzervatívabbak, mint az enyémek, ennél fogva jópár dolog nekem furcsa volt, máshogy nevelték a lányukat, mint engem*, de ezeket a különbségeket mi egymás közt megbeszéltük, nem volt belőle gond. anyámék meg én is elég alkalmazkodók vagyunk, hogy tudjuk kezelni.
gond nem hiszem, hogy lesz ebből az egészből, csak úgy érzem, hogy komoly lépés ez, aztán mint olyat, át kell rágnom

* az én nevelésem főleg az "azt csinálsz, amit akarsz, mert magadtól is pontosan tudod, hogy meddig mehetsz el" elvet követte.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11) vans? válasza Lenry (#10) üzenetére


vans?
őstag

Szerintem tulmisztifikalod. :)

hábm bábm

(#12) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Szerintem mivel ez most nálatok merült fel, hívjátok meg Ti az ő szüleit. Normál esetben úgyis visszahívás lesz a vége. Mivel még nem találkoztak, ezért a meghívást a legegyszerűbb rajtatok keresztül intézni.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) Samus


Samus
addikt

Hát, nekem elég gyorsan ment minden, az eljegyzésen találkoztak a szülők, mindössze nyolc hónap után...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#14) Neil Watts válasza Samus (#13) üzenetére


Neil Watts
veterán

heh, ez illik marhara az alairasodhoz... :P :R Elnezest az offert

(#15) Klemens


Klemens
őstag

A csaj szüleit meg kell hívni egy ebédre/vacsorára/bográcsozásra (persze azt nyáron), stb...
:)

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#16) banhammer


banhammer
veterán

Szülőket összeereszteni egyenlő az öngyilkossággal!

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) Manus01 válasza banhammer (#16) üzenetére


Manus01
aktív tag

:DDD

Ami kocka azt guritják ami kerek azt ellopják. Üdv kicsiny hazánkban :)

(#18) vans? válasza banhammer (#16) üzenetére


vans?
őstag

:F

hábm bábm

(#19) Klemens válasza banhammer (#16) üzenetére


Klemens
őstag

Ez baromság...

"A tegnap már történelem, a holnap még rejtelem, de a ma...adomány!"

(#20) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Ami azt illeti, én egyáltalán nem szeretném ilyen esetben, hogy bármely családtagommal találkozzon akár a barátnőm, akár a szülei, sőt, hogy egyáltalán meglássa, hol lakom. :DDD

Húgom már elköltözött, a barátjával lakik egy ideje, talán van egy éve is lassan, de szerintem a pasit nem fogjuk látni, anyám fel is háborodott rajta. Valahol mindkét oldalt megértem...

[ Szerkesztve ]

(#21) Thunderzolee válasza Crystalheart (#20) üzenetére

A Te édesanyáddal szerintem jobb, ha senki nem találkozik..
Ugyebár tudjuk miért.. :o

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#22) Crystalheart válasza Thunderzolee (#21) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Biztos másnak is vannak olyan szülei, akik rettentő gázul viselkednek mások társaságában. Az én anyám amúgy hideg, semleges hangvétele olyankor átalakul valami cukormáztól csöpögő plázastílussá, és borzalom. O.O És ő nem tudja magáról, a húgomat cikizi, mennyire máshogyan viselkedik mások előtt. De húgom detto. És van is még egy-két ember, akit ilyennek találtam. Biztos nem egyedüli eset, és ha ilyen egy szülő, akkor nem hiszem, hogy bármelyik gyerek szeretné, ha találkozna vele a szerelme és az ő családja.

(#23) Kolondrum


Kolondrum
félisten

És idegesít a baszogatás ugye?

A mieink nem is tudom mikor taliztak, de nem 5 év után az fix.

[ Szerkesztve ]

(#24) Domxc


Domxc
senior tag

Majd az eskuvon lesz idejuk ismerkedni. ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#25) ftc


ftc
nagyúr

Nálunk egyszerű volt :D

Kiderült, hogy a szülők régről ismerik egymást :D Innentől simán ment minden..

(#26) Syl válasza Samus (#13) üzenetére


Syl
nagyúr

Majdnem ugyanaz :)

Hát, nekem elég gyorsan ment minden, az eljegyzésen találkoztak a szülők, mindössze egy hónap után...

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#27) Kolondrum válasza Syl (#26) üzenetére


Kolondrum
félisten

Fúúúúú, de durva! ;]

(#28) GrandeP


GrandeP
őstag

Simán... Ti ráértek? Rá.... Ti ráértek? Rá...
Kb ennyi...

Ezenfelül mit kell rajta görcsölni, 10 évesek vagytok, vagy mi?

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#29) Lenry válasza Kolondrum (#23) üzenetére


Lenry
félisten

mocskosul. mintha
-zsebből összetudna bármelyikünk rántani X százezret lakodalomra
-bárhová össze tudnánk költözni
-nem lenne egy összeköltözés után baszottul macerás legalább az egyikünknek dolgozni járnia
-megkérdezték volna, hogy össze akarnunk-e egyáltalán házasodni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) BioNiCMaN válasza baluka26 (#2) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

"anyukáknak csak egytlen közös téma kell, és win :D "

Közös témának javasolnám az unokát. :D

A házassággal történő baftatás után ezt szeretik a legjobban... :U

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#31) D1Rect válasza BioNiCMaN (#30) üzenetére


D1Rect
félisten

"Korábban utáltam esküvőkre járni. Állandóan jöttek a nagynénik, nagymamák, a többi vénasszony, böködtek az ujjukkal, csipkedték az arcomat, s hülyén vigyorogva mondogatták: "Na, lehet, te leszel a következő!"

Azóta szoktak le róla, mióta én is ugyanezt csinálom velük.
A temetéseken."

(#32) dy_nmq


dy_nmq
aktív tag

összerendezel mindenkit egy szabadonválasztott étterembe aztán gentleman modjára fizeted a vacsit, igy mindenki örül.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#33) Kolondrum válasza Lenry (#29) üzenetére


Kolondrum
félisten

Párod nyaggat vagy a család?

(#34) Lenry válasza Kolondrum (#33) üzenetére


Lenry
félisten

a család. párommal már pár éve megbeszéltük, hogy majd összeházasodunk, ha itt lesz az ideje. akkor ő hozzám jön, én meg elveszem.
meg azt is, hogy még nincs itt az ideje.

(#32) dy_nmq háhogyne

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#35) Kolondrum válasza Lenry (#34) üzenetére


Kolondrum
félisten

Aham, nálad fordítva van.

(#36) Vladi


Vladi
nagyúr

3 hónap együttjárás után, karácsonykor kedvesem ellátogatott hozzánk. A szüleimhez mármint. 5 hónap után hozzám költözött. 6. hónapban már a szülők is találkoztak húsvétkor. :D Most karácsonykor meg az ő szüleinél voltunk ünnepi ebédre. :D

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#37) GrandeP válasza Vladi (#36) üzenetére


GrandeP
őstag

Durván nyomod... és párnanacikobold? ;]

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#38) bambano


bambano
titán
LOGOUT blog

az én ismeretségi körömben mindenféle megoldás volt már...
egyik ismerősnél pár hét után tartottak ismerkedési estet, amire az anyós születésnapja volt az alkalom
olyan is volt, hogy eljegyzéskor találkoztak
meg olyan is, hogy a lányos anya erőltette az ismerkedést, de abból tüzijáték lett :)

protokoll szerint először egy max. 20 perces kávézást szokás, amit illik rövid időn belül visszaadni, visszahívni.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#39) Lenry válasza bambano (#38) üzenetére


Lenry
félisten

nálunk túl nagy a távolság egy 20 perces kávéhoz

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40) bambano válasza Lenry (#39) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

nem mondtam, hogy kötelező a protokollhoz igazodni, de ettől még ez a szokás úri körökben :)
egyébként pedig de, együtt aludni ördögtől való :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#41) BioNiCMaN válasza bambano (#40) üzenetére


BioNiCMaN
addikt

"...együtt aludni ördögtől való :P "

Bakker, jókor szólsz... :W 8 éve bűnben élek. :O Anélkül, hogy tudtam volna róla. :Y

:DDD

Egyetértenék veled, de akkor mind a ketten tévednénk.

(#42) bambano válasza BioNiCMaN (#41) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

attól függ, hova teszed a hangsúlyt :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#43) Vladi válasza bambano (#42) üzenetére


Vladi
nagyúr

biztos, hogy a hangsúlyt? nem a bré... izé.... na. :DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#44) Magnum_


Magnum_
nagyúr

a csajom apjával az én szüleim 4 év után találkoztak, egyébként mindösszesen 2x.
ennyi elég is :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#45) bambano válasza Vladi (#43) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

mondd ki azt a mondatot úgy, hogy máshova helyezed a hangsúlyt :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.