Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Sk8erPeter válasza B-L-A-C-K (#798) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Ja OK, köszi. :) Csak néha volt akadás a játék alatt, amikor mondjuk végigment a kamera a stadionon meg a közönségen, egyébként elég simán ment, szóval valszeg tényleg az nVidia-kártya jutott érvényre - bár nem tudom, miért akad, azért nem olyan brutálisak ennek a játéknak az igényei. :F

Sk8erPeter

(#802) B-L-A-C-K válasza Sk8erPeter (#801) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondom ha megnézed ezzel a progival biztosra tudsz menni.

(#803) Burki válasza nvaderqt (#799) üzenetére


Burki
aktív tag

Nekem az a véleményem, hogy ezek a túlcsicsázott überbrutál hűtőpadok teljesen fölöslegesek. Megjegyzem sokan a legalapabb hűtőpadokat is fölöslegese, hasztalan dolognak tartják. Én azért ajánlanám az U3-mat, mert a ventillátorokat a furatok segítségével oda rakod a gép alá, ahová szeretné, így koncentráltan oda megy a levegő, ahol szükség van rá. Egy modding fórumon olvastam, hogy a legnagyobb hőfok csökkenést ezzel a paddal érték el, megjegyzem Macbook volt a tesztalany, aminél ugye a fémház hűtése teljesen más tészta.

Amúgy pedig ha a környezeti hűmérséklet is meleg (gondolok itt 30+-os szobahőmérsékletre), akkor csinálhatsz akármit, tehetsz alá akármilyen padot, úgyis melegedni fog mint a disznó.

Nekem bejött ez az U3, kényelmes a dőlésszöge is, megtaláltam az ideális ventillátor elosztást, és elég strapabíró, mivel az egész fémből van.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#804) Burki válasza B-L-A-C-K (#673) üzenetére


Burki
aktív tag

Ezt a 304.48-as drivert honnan szerezted? nvidia honlapon csak a 301.42-es verziót találtam, az viszont nekem rosszabb volt csak... :(
Most a 285.62-notebook-win7-winvista-64bit-international-whql van fennt, de ha tényleg olyan jó ez a 304-es driver, akkor feldobnám énis.

Bocsánat, buta kérdés, már megtaláltam, alapvetően beta drivereket nem szűrtem.
Tényleg stabil? Mert ha nincs vele gond, akkor megpróbálkozom vele. Ahogy látom van egyel újabb is.

[ Szerkesztve ]

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#805) B-L-A-C-K válasza Burki (#804) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem eddig nem volt gond vele. NVidia oldalán hol láttál ennél újabbat?

(#806) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#805) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja közbe látom, nem is arra a hozzászólásomra írtál amire gondoltam, már az a driver is fent van, de írtam is: [link]

(#807) nvaderqt válasza Burki (#803) üzenetére


nvaderqt
tag

Akkor még dilemmázok pár napot, hogy melyik legyen.

Ez teljesen logikus volt már azelőtt, hogy feltettem a kérdést csak az a baj, hogy normális szobahőmérsékleten csinált ma 91 fokot. Nyílván a paszta a felelős mert portalanítottam előtte nap.

Picit utána olvasok az U3-nak aztán valamelyikre beruházok, köszi :)

Samsung Galaxy S2 / S3 | Lenovo Y570

(#808) aizen92


aizen92
addikt

én ezektől az nvidia driverektől kivagyok ....
legújabb van fennt és minél újabb annál nagyobb hőfokot produkál a gépezet :D
285 vagy melyik volt alapfokon 36-8 most hogy hideg van a legújabb driverrel 48 .....

báááár lehet hogy a paszta a fos ahogy irtátok, szal majd ha kivittem a legújabb játékokat akkor visszateszem és ha még mindig uolyan meleg akkor BLACK tényleg kéne az a közös pasztázás :DDD

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#809) B-L-A-C-K válasza aizen92 (#808) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem a legújabb béta driverel netezés közbe (csak net, semmi játék) jelenleg ezt produkálja:

Venti szuper zajmentesen

De kb hasonló érték volt egyel ezelőtti driverrel is, 285 nem néztem, de viszont kurva sok függ attól milyen a levegő, lehet 23 fok is ha párás, már máshogy viselkedik minden.

Megkérhetlek ha ráérsz csinálsz egy tesztet.

Arra lennék kíváncsi hogy az általad említett driverrel amelyikkel szerinted sokkal hűvösebb csinálsz egy 15 perc netezést, meg egy 15-30 perc játékot úgy hogy újraindítástól megy az aida64 hőmérséklet kezelője amit ezen belül itt találsz: Eszközök ---> Rendszer stabilitás teszt ---> Statistics. Majd ugyan ezt a legújabb driverrel végig zongorázni és az eredményeket ide fellökni, természetesen kezdheted azzal a driverrel ami most fent van. Venti meg standardon legyen.

De tényleg csak ha ráérsz, nem akarom elvenni a drága szabadidődet...:D

(#810) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na kezd jó idő lenni, elmentem kajálni nyitott ablaknál magára hagytam 20 percre a gépet, (21 fokos szobában) mindjárt barátibb a helyzet mint 30 fokokban...:D

(#811) aizen92 válasza B-L-A-C-K (#809) üzenetére


aizen92
addikt

jövő héten megcsinálom szerintem mert ma vittem ki a spec opst és csak ehhez kellett az új driver....

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#812) brumi1024 válasza B-L-A-C-K (#795) üzenetére


brumi1024
veterán

Akartam kérdezni, jobb a hütés standardon mint hatékony höszóráson?

(#813) B-L-A-C-K válasza brumi1024 (#812) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

:K

(#814) aizen92


aizen92
addikt

játszani hatékony vagy standard hőszórásban szoktatok?

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#815) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#813) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Múltkor pont a hatékony hőszórást javasoltátok, hogy olyankor a CPU sem throttlingol olyan hamar.

⭐ Stella

(#816) Sk8erPeter válasza B-L-A-C-K (#813) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Miért lenne jobb standardon? :F
A hatékony hőszórásnál ("Efficient thermal dissipation") eleve magasabb fordulatszámon jár a venti is. Eddig legalábbis akármikor próbáltam, ha standardról átkapcsoltam a hatékony hőszórásra, mindig felpörgött a ventilátor.

Gondolom nem véletlenül van ott az a "COOL" felirat az "Efficient thermal dissipation"-nél. :)

Lenovo Y570 - Thermal management

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#817) B-L-A-C-K válasza Sk8erPeter (#816) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én mindig a standardot javasoltam, és ott is a jobb, én ezt tapasztaltam....:) Pedig tényleg az lenne a logikus amit mondasz...

[ Szerkesztve ]

(#818) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Na kíváncsiságból csináltam egy tesztet. Standard/Hatékony hőszórásban. 15-15 perc játék ugyan azzal mind2 esetben, és mikor az egyik 15 perc befejeződött megvártam míg visszahűl a gép majd utána csináltam megint 15 percet.

Szinte ugyan azt az eredményt kaptam:

Netezés alatt tény hogy jobb a hatékony, mivel magasabb fordulaton megy, de játék alatt már nem ez a helyzet.

(#819) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

sziasztok!

az normális, ha a sztereó hangszórók közül a bal oldali erőteljesebb? :F
a jobb oldali olyan mint ha halkabb lenne.. Most vettem észre, mikor levettem hangfalról, hogy nem szól teljesen jól!

Üdv!

(#820) nvaderqt


nvaderqt
tag

nálam valami nagyon nincs rendben. friss rendszer friss driverek két játékkal. fél óra bf3 eredménye a kép. a laptop portalanítva hátulja megemelve. 1 hónappal ezelőtt ha 8 órát bf eztem vagy akármi sem ment 78 fölé. A szobámban hideg van, meg némi huzat időközönként.
Hétfőn megkérdem a szervízeseket, hogy újrapasztáznák e ha beviszem.
( Mindjárt kijön a Guild Wars 2 és nem fogok tudni függni, szörnyű :D )

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S2 / S3 | Lenovo Y570

(#821) B-L-A-C-K válasza Bitpalace (#819) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Értelemszerűen nem normális, mert ugyan úgy kéne szólnia. Jól van beállítva?

Vezérlőpult ---> Hangok ---> Speakers-re 2x katt ---> Jelszint ---> Balansz, itt mind2-őnek egyformán kell lennie. Majd felül a "Speciális"-nál tudod tesztelni.

(#822) Bitpalace válasza B-L-A-C-K (#821) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Igen az középen van, mert szvsz 3,5 jacken is szórakozna akkor nem? Mikor mikor csak a hangszórókat hallgatom, akkor a bal erőteljesebb.

Viszont azt akartam még kérdezni, hogy hogy a 3,5 jacknek a másik fele (rca - piros, fehér) hogy azokat ha felcserélve kötöm be, mert így jön ki a jobb, bal oldal sztereóba.

(#823) brumi1024 válasza Bitpalace (#819) üzenetére


brumi1024
veterán

Nekem is ez a problemam, amikor lecsukod a fedelet nem emelkedik el a bal hangszoro muanyaglemeze a gep aljatol? ha oldalrol nezed latszik, nekem emiatt nem szol mert gondolom kikezdte ez a kis mozgas a kabelt.

(#824) B-L-A-C-K válasza brumi1024 (#823) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezen gondolkodok hogy lehetséges ez, még ha nincs benne csavar sem akkor sem tudom hogy tudna úgy elemelkedni. Félre ne értsd nem arról van szó nem hiszem el, mert természetesen elhiszem, itt az a lényeg nem értem hogy a pics@ba van. Egy képet tudnál csinálni róla?

(#825) Bitpalace válasza brumi1024 (#823) üzenetére


Bitpalace
senior tag

milyen fedél? én nem szoktam lecsukni a kijelzőt, meg nekem nem is mozog a hangszoro. szimplán csak 5-6 hónap használat után véletlen kihúztam a hangfalat, és a laptopon hallgattam zenét, de jobb oldali gyengébben szól mint a bal. Nekem eza bajom.

amúgy a hangfalaimnál az nem gond, hogy a rca kábeleket felcseréltem? mert be van kábelezve, kötve minden rendesen, és nem tudom megcserélni a hangfalakat, így a rca-kat megcseréltem (piros-fehérbe fehér-pirosba) és így jó a hangkép.

[ Szerkesztve ]

(#826) B-L-A-C-K válasza Bitpalace (#825) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fél évig egy helyben volt a gép? Akkor minek neked laptop? :D

(#827) Bitpalace válasza B-L-A-C-K (#826) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Jó nem pont 5 hónapot folyamatosan egy helyben állt :D
mondjuk ha haver rendez lan party-t akkor viszem, meg pl nyaralás, családon belül, de ez változó van amikor hétvégente, van amikor 2-3 hét sehova... így gondoltam, tehát nem az vagyok, aki napi rendszerességgel cipeli ide-oda :)

(#828) brumi1024 válasza B-L-A-C-K (#824) üzenetére


brumi1024
veterán

Megpróbálok képet csinálni igen. Aztán lehet, hogy nem emiatt szól rosszabbul a hangszóró, de ez tünk logikusnak.

(#829) Sischo válasza brumi1024 (#828) üzenetére


Sischo
tag

Srácok az lehet , hogy a Throttlestop rossz adatokat adott meg a Cpu hőmérsékletére? csak mert a Realtemp adatai szerint a max hőmérséklet ami játék közben van az 80 fok , még a throttle szerint 93 :Y . Én inkább a realtempnek szeretnék hinni :DD . Egyébként nincs ötletetek, hogym iért van az hogy ha egy Arma2 nevű játékkal játszok akkor az fpsem 20 körül mozog ( http://gepigeny.hu/games.php?id=687 ) ,és ha a Skyrimmel akkor meg 50 ( http://gepigeny.hu/games.php?id=1355 ) . És tuti be van nyomva az Nvidia kártya , mert néztem úgy is hogy ki volt kapcsolva és akkor meg 8 fps-em volt :O . Egyébként a Dayz nevű moddal szeretnék játszani nemtudom ismeritek-e ...

(#830) B-L-A-C-K válasza Sischo (#829) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aida64-el nézd az jó.

(#831) Sk8erPeter válasza Bitpalace (#825) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"amúgy a hangfalaimnál az nem gond, hogy a rca kábeleket felcseréltem? mert be van kábelezve, kötve minden rendesen, és nem tudom megcserélni a hangfalakat, így a rca-kat megcseréltem (piros-fehérbe fehér-pirosba) és így jó a hangkép."
Már hogy lenne baj... Az lehetne problémás, ha a mikrofonba dugnád RCA-jack-kel egy Hi-Fi kimenetét, és nyomatnál egy kis tuctucot... :D
Az viszont totál mindegy a KIMENETnek, hogy utána az erősítőben a bal vagy jobb oldali bemenetben folytatódik, legfeljebb fordítva hallod... :DDD

Sk8erPeter

(#832) Bitpalace válasza Sk8erPeter (#831) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Akkor jó, köszi!

Csak most vettem új kábeleket hangfalamhoz, és bekötöttem aztán vettem észre, hogy CS közben jobbról lőttek, de balról hallottam :DDD aztán mondom ez így nem jó!
Megfordítottam (most vagy elszínezték, vagy az van, hogy rosszul forrasztották be a kábeleket a jack csatihoz, mert gyári kábellal rendesen ment ha színt színre dugtam) és most így jó! :K

Amúgy egy kicsit a hdmi csatlakozóval is támadt gondom...

(#833) Sk8erPeter válasza B-L-A-C-K (#817) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

"Én mindig a standardot javasoltam, és ott is a jobb, én ezt tapasztaltam...."
És mikor tapasztaltad, hogy jobb lenne? Mert utána bebizonyítottad, hogy mégsem. :D
Igen, az a logikus, és a kézikönyvben is azt írják, ami logikus... :D (more efficient thermal dissipation)

Standard mode
Standard mode is the factory default mode. It is the recommended work mode for most programs.

Super silent mode
If your computer is not running large programs and you want a silent work environment,switch your computer to super silent mode. To switch to super silent mode, repeatedly press thethermal management button until is highlighted. The computer will switch to super silentmode after three seconds.
Note: The heat dissipation fan spins at relatively low speeds in super silent mode, and thus dissipates lessheat than in other modes. If large programs are running, the system may lower the voltage of the CPU (central processing unit) automatically to decrease the heat produced by the CPU. Consequently, you might experience lower system performance when the computer is running in super silent mode.

Efficient thermal dissipation mode
If large programs are running, switch your computer to efficient thermal dissipation mode to allow more efficient thermal dissipation. To switch to efficient thermal dissipation mode,repeatedly press the thermal management button until is highlighted.

Performing dust cleaning
Dust tends to accumulate around the heat sink of the computer’s CPU over time, reducing thedissipation capability of the heat sink. You can reduce the amount of accumulated dust byperforming dust cleaning. To perform dust cleaning, repeatedly press the thermal managementbutton until is highlighted. Dust cleaning will start after three seconds.
When dust cleaning is activated, the heat dissipation fan spins at high and low speed alternatively to allow dust to be discharged. A complete dust cleaning process takes several minutes to complete. You can cancel the process at any time by switching the computer to standard, super silent or efficient thermal dissipation mode.Upon completion, the computer returns to the previous mode when dust cleaning was activated.
Note: We recommend you perform dust cleaning at least once a month to reduce the amount of dust accumulation around the heat sink. Place your computer in a clean environment with good ventilation when performing dust cleaning.

Nekem játék alatt ez jobban bevált, mivel a venti hallhatóan nagyobb fordulatszámon pörgött, és ez melegedés ellen nyilván hatékonyabb...
Majd ha lesz egy kis szabadidőm, én is letesztelem a különbséget. :K

Szerk.: még egy, ezt írtad:
"Netezés alatt tény hogy jobb a hatékony, mivel magasabb fordulaton megy, de játék alatt már nem ez a helyzet."
Ebben most mi a logika? Pont játék alatt kell, hogy felkapcsoljon a ventilátor, sima netezés alatt meg amúgy sem igazán melegszik... Max ha közben hatmillió alkalmazás fut (pl. NetBeans, több böngésző kismillió füllel, stb.).

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#834) Sk8erPeter válasza Bitpalace (#832) üzenetére


Sk8erPeter
nagyúr

Hát akkor a hangfalaidat is bedughattad "rossz" oldalra... :)
Persze lehet, hogy csak maga a csatlakozó volt tényleg felcserélve, de a lényeg, hogy semmi bajt nem okoz, ha megcseréled az RCA-csatlakozókat.

A HDMI-vel mi volt a gondod?

====

(#820) nvaderqt : uhh, ezek tényleg brutálmagas hőmérsékleti értékek, nem túl egészséges a procinak...

[ Szerkesztve ]

Sk8erPeter

(#835) Bitpalace válasza Sk8erPeter (#834) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Vettem egy 1.3 zajszűrős hdmi kábelt, hogy akkor összekötöm tv-el, de csak a bajom van vele... Ugye a tv-m az csak hd ready, felbontása 1366x768, és mikor hdmi-n ráküldöm a jelet, a kutyáért nem tudom átállítani a felbontását. A kábelen megy ugye 1920x1080 megy ami nekem nem jó, és tévén is kilóg a széle. Nem tudok vele mit kezdeni :(

(#836) nvaderqt válasza Sk8erPeter (#834) üzenetére


nvaderqt
tag

nem is játszok azóta, hnap telefon a szervízbe aztán majd kiderül mi lesz

Samsung Galaxy S2 / S3 | Lenovo Y570

(#837) B-L-A-C-K válasza Sk8erPeter (#833) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az utolsó bejegyzésedre válaszolva ide nem kell logika, azon a beállításon megy a legjobban a venti, netezés közbe azért is hűvösebb. Viszont játék alatt standardon magának állítja be az optimális venti sebességet...Ezért is van hogy hasonló eredményt produkál, mivel egy bizonyos hőfok felett ugyan úgy dolgozik mint hatékony hószórásbán...

(#838) Puma K válasza Bitpalace (#835) üzenetére


Puma K
veterán

Én 1600 Ft-ért vettem HDMI kábelt és tökéletesen működik minden tévén (50k Ft-tól - 470k Ft-os tévéig), mind a 2 GPU-val, és még a hang is megy.

Ha nem működik elsőre tökéletesen, akkor érdemes újraindítani a gépet úgy hogy össze van kötve a laptop és a tévé.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#839) aizen92


aizen92
addikt

samsung full hd TVmen csak egy beállításban nem lóg ki az 1600x1080 vagy valami ilyesminél a többinél lelóg és trágyaronda a színe is..... nem értem miért csinálja.. amugy az intel HD grafikánál be lehet állítani hogy a képet tologassa,, jobb klikk --->graf tulajdonság ---> ált. beállítás és lennt a két csúszkával tudod állítanak

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#840) Bitpalace válasza aizen92 (#839) üzenetére


Bitpalace
senior tag

hát... én akár mit csinálok vele, nekem mindig kilóg a kép... De azért ez mi gáz, hogy itt a nagy technika hdmi húú de nagy király, közben meg nem lehet tisztességesen beállítani! Akkor minek is van :F

(#841) Puma K válasza Bitpalace (#840) üzenetére


Puma K
veterán

A tévét tedd PC módba, és a HDMI kábelt pedig dugd abba a HDMI-be amit ír a tévé kézikönyve, vagy nézd meg a tévé hátulján, hogy melyik HDMI csatlakozó mellé van írva, hogy PC. Ha a tévé PC módban van és a HDMI kábel a megfelelő helyre van dugva a másik vége pedig a laptopba, akkor kapcsold be a laptopot vagy indítsd újra ha be volt kapcsolva.

Ha ez sem jó, akkor vegyél egy VGA kábelt és a képe tökéletes lesz és nem is kell állítani semmit.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#842) Bitpalace válasza Puma K (#841) üzenetére


Bitpalace
senior tag

na jó, csak idegesítő, hogy 3000ft-ért nem megy!
Csak azt nem értem, hogy régen még annó, asztali gépem volt, és ott digitális - hdmi volt a felállás, és ott tökéletesen szépen be tudtam állítani a felbontást, és minden szép tiszta kép volt.

Azt mondod maradjak az analog dvi csatinál? :S csak az meg nem fog hangot átvinni :/
de még a végén lehet, hogy akkor csak a DLNA fog maradni, az legalább megbízható, csak hdmi-el azt akartam elérni, hogy tv-n is lehessen gépezni kényelmesen, de úgy látszik nagyok voltak az elgondolások.

[ Szerkesztve ]

(#843) Puma K válasza Bitpalace (#842) üzenetére


Puma K
veterán

Már írtam fentebb, hogy én egy 1600 Ft-os HDMI kábellel kötöttem össze a laptopot Samsung 32"-os HD (1360x768), LG 42LE4500 full HD (1920x1080), Samsung UE40ES6300S 3D full HD tévékkel, és mindegyiken hibátlanul ment a kép és a hang is.

Nézd meg a PC módot és a PC-nek való HDMI csatlakozót a tévén.

Nem DVI, hanem VGA, a DVI már digitális, a VGA analóg, valamint nincs is ezen a laptopon (sőt csak nagy kevés, régebbi laptopokon) DVI csatlakozó.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#844) Bitpalace válasza Puma K (#843) üzenetére


Bitpalace
senior tag

mind a 4 hdmi-be próbáltam, úgy látszik ez csak a full hd tv-ken megy rendesen...
Akkor próbáljam meg elbótolni a hdmi kábelt?

(#845) Puma K válasza Bitpalace (#844) üzenetére


Puma K
veterán

32"-os HD tévén is ment nekem rendesen, úgy ahogy kell.

Próbálj meg kölcsön kérni ismerőstől, HDMI kábelt lehetőleg minél többet.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#846) Bitpalace válasza Puma K (#845) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Maga a készülék LE26B450-es, de egy LE32C579-es main panelja került bele, mert ismerősöm samsungnál dolgozik, és ő ért hozzá, ebből a tévéből lehető legtöbbet hozta ki, így több funkció is van rajta mint a gyári lappal. Elvileg fogok kapni majd egy újabbat, ami megint csak több funkciót kínál, lehet megvárom mire beszerelem, és kiváncsi leszek. Csak azt nem értem, hogy akkor dvi - hdmi-n miért működött szépen a dolog?

(#847) brumi1024


brumi1024
veterán

Garanciális tapasztalat: Beszéltem a call supporttal, szerintem nagyon rendesek, egy Szabolcs nevű sráccal beszéltem szépen felvette minden hibabejelentési igényemet, abszolút segítőkész volt, pl kérdeztem, hogy ha ssd-re cseréltem a hdd-t mivel küldjem gariba és azt mondta, hogy inkább a hdd-vel nehogy bármi gond legyen a szervizben(pl szétszerelés miatt rámfogják a hibát). Még holnap vissza kell hívnom, mert az pont csütörtökre érne valszeg ide a futár a gépért, amikor senki nincs itthon, de eddig szimpatikusnak tűnnek. Majd még beszámolok a fejleményekről, ha érdekel valakit.

(#848) aizen92 válasza brumi1024 (#847) üzenetére


aizen92
addikt

mindenről részletes beszámolót kérünk!!! :) így átfogóbb képet kap mindenki a szervízről esetleg azok is olvasnak minket akik tervezik egy ilyen gép vásárlását és szerintem nem kell félni a lengyel szervíztől meg az ügyfélszolgálattól eddig rossz tapasztalatokat nem hallottam :)

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#849) radi8tor válasza aizen92 (#848) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ami negatívum lehet az a javítási idő.

⭐ Stella

(#850) aizen92


aizen92
addikt

alkalmam nyílt kipróbálni a max payne 3at..... és ez hihetetlen.... max felbontáson minden max beállítás ( legújabb nvidia driver ) és 40-50 fps...... durva mit tud ez a gép :) de lehet h csak nagyon jól van optimalizálva a játék :D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.