Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na végre :D , olvasom is

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) Próféta


Próféta
tag

Dicséretes, hogy azért próbálkoznak a gyártók a használati idő növelésével is. Ez már nem az első készülék, ami méretes teleppel érkezik. Hiába, az élesedő verseny a felhasználóknak kedvez. A széles kínálatból mindenki megtalálhatja ami neki fontos és még ki is tudja fizetni.

(#3) kengyel


kengyel
nagyúr

Nagyon jó lett a teszt, a telefon is nagyon bejön.

kengyel

(#4) tomboy0013


tomboy0013
veterán

Ez az 5000-es akksi tényleg elég durva. Ezzel én ellennék 4-5 napig is egy töltéssel.

Viszont ez a dizájn... Samsung előlap, HTC hátlap. Mondjuk a HTC hátlap legalább néz ki valahogy :D

(#10) agi128


agi128
csendes tag

Hihetetlen unalmas már, hogy mindenhol csak arról megy a téma, hogy mi mire hasonlít. És még veszekedni is képesek vagytok rajta.. :N

(#11) opr válasza tomboy0013 (#4) üzenetére


opr
veterán

Én úgy gondolom, hogy mostmár eljutottunk oda, hogy nincs új a nap alatt, hacsak a teljesen kretén elhajlásokat nem vesszük. A kéz formája adott, a felhasználható anyagok és a technológiailag kötelező dolgok szintén, nem nagyon lehet vele mit kezdeni. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#12) tibaimp


tibaimp
nagyúr

"A két kártya csak standby módban képes szimbiózisban élni, ha az egyikről csevegünk, a másikon már sem fogadni nem tudunk hívásokat, sem internetezni nem lehet."

Bocsánat a hülye kérdésért, de én most olvastam erről (fent kimásoltam), hogy ezek szerint különféle dual sim-es telefonok léteznek. Meg tudná esetleg valaki írni, hogy akkor milyen féle dual sim megoldások léteznek?

Köszi előre is.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Graphics válasza tibaimp (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Dual-standby: amit másoltál, 1 GSM modullal rendelkezik, egy időben az egyik kártya aktív a hálózaton
Ez mondjuk teljesen nem igaz, tehát ,ha egyik kártyával netezel, akkor még tudsz hívást fogadni, viszont a netet el fogja dobni a netezős kártyán.. Kb így kell értelmezni.

Dual-Active: két GSM modullal rendelkezik, az előző ellentéte, tehát hívás közben másik kártyán beérkező hívást jelezni fogja

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) opr válasza tibaimp (#12) üzenetére


opr
veterán

Passzív - gyak egysimes, amibe két kártya megy, és lehet köztük váltani. Egyszerre értelemszerűen csak egy lehet a hálózaton
Stanby/Dual standby - mindkét sim fenn van a hálózaton, de amikor az egyikre hívás érkezik, akkor csak azt lehet használni. A hívás ideje alatt a másik kártya nem elérhető.
Aktív - mindkét sim fenn van a hálózaton, minden esetben mindkettő elérhető.

Gyak passzív kétkártyás telefon ma már nem létezik, régi nokia telefonoknál volt ilyen opció akár kapcsolós hátlap formájában.
A kétkártyás telefonok laza 90%-a dual standby, mint a cikkben szereplő készülék.
Nagyon kevés Aktív kétkártyás telefon van, a csúcskategóriában pláne, ha jól tudom, most csak a két új csúcs lumia ilyen (950, 950xl), de ebben nem vagyok biztos.

Forrás: Wikipedia, meg a saját buksim. Ami esetleg hibás adat, az 99%, hogy az utóbbiból származik. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#15) Graphics válasza opr (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akad azért még dual active, pl a Lenovo Z2 Pro , a Honor 6 is pl, az utóda is az ,ha jól rémlik

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#16) opr válasza Graphics (#15) üzenetére


opr
veterán

Látod, mondtam én, hogy ami adat hibás, az az én buksimból fog jönni. :DDD

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#17) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Köszi a tesztet.

(#19) zsoltip


zsoltip
őstag

Ebben a teszt alapján van Glonass. A P1M-ből viszont valóban kimaradt?

(#20) vzsryl válasza #45553408 (#18) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Azzal még nem lenne probléma, ha minden este töltőre kell dugni. Inkább az okoz gondot többeknek, hogy 3-4 órán át pötyögnek a telefonon max. fényerőn, 4G-vel vagy wi-fi-vel, és elkezd csipogni a készülék, hogy ennyi volt. Tehát aktív használat mellett esélytelen kibírni estig töltés nélkül. Na, erre a problémára lehet orvosság a P1-es vagy a kistesója, a P1m. Nekem az utóbbi van. Hétfőn reggel 7:30-kor vettem le a töltőről. Azóta kb. 4-5 óra netezés, sorozat nézés volt, plusz 30-40 perc telefon, mindez folyamatos aktív wi-fi-vel és 4G-vel, max. fényerőn. Most áll 49%-on az akksi.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#22) helixP válasza #45553408 (#18) üzenetére


helixP
nagyúr

Hát, ez atomkemény :D Főleg, hogy az iOS is fel van rá készítve!

cappa kolléga mindig meg tud lepni :)

(#23) vzsryl válasza #45553408 (#21) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Én többször is megfektettem az amúgy jó üzemidejű telefonjaim, és már kora délután becsipogtak. Na, ez ennél a készüléknél nem fordulhat elő.:)

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#24) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

P1m teszt is lesz? :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#25) Graphics válasza Bjørgersson (#24) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valahol említette Legendd ,hogy már náluk van az is, szóval szerintem lesz :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#26) Tachion86


Tachion86
tag

"Headset ugyan nincs, helyette egy előlapi fóliával valamint egy microUSB-USB átalakítóval találkozhat a vásárló."

Egy áttetsző gyári tok is jár hozzá!

"A 2 amperes töltőt nem tudtuk kipróbálni, helyette egy 1,8 amperessel próbálkoztunk, ami körülbelül két és fél óra alatt pumpálta fel a telepet nulláról száz százalékra."

A gyári töltő ("Rocket Charge") azért jó, mert nem csak 5V-ot hanem 7,9 és 12V-ot is ki tud adni ha a telefon kéri és így nagyon gyorsan feltölt. Ilyenkor az akkumulátor szimbólumon nem egy hanem két kis villám jelet mutat.

[ Szerkesztve ]

(#27) WOT-H-A-C válasza Graphics (#15) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A Z2 pro dual standby a ROW os és a kínai is. A k910ss és k910e dual aktiv és a vibe x2 CU változata is az a ROW os viszont nem. :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#28) Graphics válasza Tachion86 (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az a microUSB-USB átalakító egy OTG-kábel akar lenni gondolom.

WOT-H-A-C: Bazzeg :D lekövethetetlen.. CU egyáltalán jó itthon?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Bjørgersson válasza Graphics (#25) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Na zsír, köszönöm az infót! :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#30) Tachion86 válasza Graphics (#28) üzenetére


Tachion86
tag

Nem kábel, hanem egy ilyen kis... mütyür.

(#31) WOT-H-A-C válasza Graphics (#28) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Persze, amígy követtem a topikot és Lajbi itt volt addig az ő munkáját használták többnyire a CU változatokon. :K

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#32) Graphics válasza Tachion86 (#30) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fotózd már le :D

unboxingon megvan, az OTG adapter :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) anzo


anzo
senior tag

Nekem a boltból kihozott szoftverrel azért nem volt zökkenőmentes a működése voltak megakadások illetve inkább a program indításoknál gondolkodott egy kicsit. A legutóbbi frissítés (145) bizony jó hatással volt rá, azóta nincsenek ilyen jellegű problémáim. Az ujjlenyomat olvasó is jobban teljesít azóta.
Az én használati szokásommal eddig szinte mindegyik telefonomat töltőre kellett dugni 16-17 óra magasságában ebben még akkor simán 40-50% -on van az akksi abszolút nem kell figyelnem arra, hogy nehogy lemerüljön ez nagyon tetszik. :C

(#34) Graphics válasza anzo (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mennyi kijelzőidőt hoz?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) anzo válasza Graphics (#34) üzenetére


anzo
senior tag

Soha nem néztem ezeket az értékeket. Annyit tudok, hogy simán kibírja a napvégéig és ez nálam igen nagy szó.

(#36) Crytek


Crytek
veterán

Végre 5ezres aksi csak megértük. Alapnak kéne már lenni.
Lehet erre le is cserélem majd az Mi2-met! Örömmámor lesz majd a mostani 2 órás kijelző idők után.

Next PC Upgrade: 2022

(#37) tibaimp válasza Graphics (#13) üzenetére


tibaimp
nagyúr

opr: köszi srácok :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#38) Den Hadnagy


Den Hadnagy
senior tag

Kifejezetten decens készülék, bár a design valóban koros már. Az ujjlenyomat-olvasót én ilyen formában nem erőltetném, de valamivel ki kell tűnni a kategóriából. Mondjuk szoftveresen még csiszolhatnak rajta. A Lenovónak még mindig riszpekt az akku-kérdéshez való hozzáállásukért.

"Ha máshogy éled az életedet, azt a társadalom önmagában kihívásnak tekinti. Nem  kell, hogy árts, a másság félelmet kelt. Fél, mert rámutatsz, hogy máshogy is lehetne. Fél, hogy ha nem követed a normáit, a végén mégsem szakad rád az ég."

(#39) ctibor


ctibor
senior tag

Legendd:

egy tévedésre hadd mutassak rá:

"...dokumentumok olvasására pedig a WPS Office használható, amivel csak olvasni lehet, szerkeszteni és létrehozni nem..."

Bocsi, de ez nem igaz. A WPS teljes körűen alkalmas Word, Excel és PowerPoint doksik létrehozására, szerkesztésére. A Lenovókra előre telepítik, de Playből is leszedhető, és az egyetlen ilyen jellegű ingyenes app. Nem is rossz ráadásul!

Galaxy Tab S6 LTE, Galaxy Z Flip3 5G, Galaxy Watch4 Classic e-SIM

(#40) Graphics


Graphics
Jómunkásember

P1m-ről olvastam egy kis review-t igaz nem teljesen ide kapcsolódik

Amit már lehet tudni ,ezt egy ideje a szolgáltatónál lehet kapni / propelleres, nem BMW /

Szintén van rajta ilyen kis billenőkapcsoló az energiatakarékos mód elérése.
Üzemidőt nem hámoztam ki ,de azzal a hardverrel / amit én egy Elephone G9-ben használtam a héten / , nos garantáltan 4-5 napot el kell menni.

Rendszer kb ugyanez, én egy P70-esen használom a Vibe P1m romját / nem keresztbefrissíthető / az oroszoknak köszönhetően. Kiválóan sikerült, jobb, mint a P70 "gyári" update-je...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) zsoltip válasza zsoltip (#19) üzenetére


zsoltip
őstag

P1m Glonass-ra valaki? :)

(#42) erahurka válasza Tachion86 (#26) üzenetére


erahurka
félisten

Az én csomagomban volt headset is. :F

(#43) forgonati


forgonati
őstag

A Pató Pál cím annyira ötlettelen és erőltetett hogy már én érzem kínosnan magam.

A telefon jónak néz ki, bűr a középső gomb nekem nem nagyon illik a képbe. A háta meg eléggé HTC, bár jótól lopni nem szégyen, ahogy mondani szokták.

Keelah Se'lai!

(#44) Roadhammer


Roadhammer
tag

Nagyon helyes, menjen csak a mobil ipar a nagyobb aksik irányába, és az Apple is vegyen példát, mert hiába van szép vékony telefonom, ha lenerül, és még levélnehezéknek se jó.

(#45) 5423r


5423r
tag

Tudja valaki, hogy a fényerőt a maximumra húzott csúszkával vagy az "extra fényerő mód" bekapcsolásával tartja a tesztelő kevésnek?

Nekem az utóbbi használatával nem tűnik kevésnek.

(#46) arktos válasza erahurka (#42) üzenetére


arktos
tag

csatlakozom, en is talaltam headsetet a dobozban :)

(#47) erahurka válasza forgonati (#43) üzenetére


erahurka
félisten

Azzal a középső gombbal valóban kicsit Samsungos hatást kelt, ellenben az ujjlenyomat olvasós feloldás gyors és kényelmes, szóval ha elkezded használni meg fogsz bocsátani neki :K

(#46) arktos: Akkor nem kevertem össze semmit (járt most pár Lenovo a kezeim közt) :DDD

[ Szerkesztve ]

(#48) zozinho


zozinho
csendes tag

Ez méret már nekem nagy, kvázi kényelmetlen. 4.7-ig vagyok hitelesítve.
Az aksi nem cserélhető, a 100 pedig elég sok. Bár nézőpont kérdése, inkább maradnék a 4000-es cserélhető akkus régi 30 ezres telefonomnál :)

[ Szerkesztve ]

(#49) Graphics válasza zozinho (#48) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Cserélhetőség szerintem nem annyira gond, főképp, hogy levehető a hátlap.

Persze, ha majd cserélni kell macera... Ismerősnek 2 éves elmúlt a P780-asa, és még mindig nagyon jól bírja szuflával, nem merült fel a csere gondolata

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#50) helixP válasza erahurka (#47) üzenetére


helixP
nagyúr

Ha négyzet alapú, Samsung, ha kör, Apple, ha hátul van LG, ha oldalt van Sony. Nehéz ez :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.