Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4301) SanyiSay válasza szlibud (#4300) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Persze hogy lehet, két kamerás telefon kell hozzá. :N

Viszont a pozícionálás és a rögzítés ami macera, ha azt megoldod akkor akár jó is lehet.

[ Szerkesztve ]

(#4302) tomy88trance


tomy88trance
tag

Sziasztok! Lehet nem jó topik vagy off,de hátha tudtok segíteni s750-emmel kapcsolatosan. A gyári hangrögzítő hova menti a fájljait? Sd kártya főkönyvtárában találtam párat,de az régi meg azt lehet még a letöltött felvevővel vettem fel. Mostanit meg nem találom :/

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#4303) Blizzardking válasza tomy88trance (#4302) üzenetére


Blizzardking
őstag

Melyik rom, melyik partició kiosztás? Itt kb a topik 3-4-e átparticionálta.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4304) tomy88trance válasza Blizzardking (#4303) üzenetére


tomy88trance
tag

Ezzel csak annyi van,hogy KK launcher van rajta. Nincs átparticionálva, van benne egy sd kártya és ennyi. ROM-ot hol tudom megnézni?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#4305) Blizzardking válasza tomy88trance (#4304) üzenetére


Blizzardking
őstag

Tulajdonságokban.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#4306) trifo


trifo
csendes tag

Sziasztok!

Van egy S750 otthon, aminek sikerült jól összetörni a kijelzőjét. Ettől eltekintve működik. Ha valaki szeretné, két sörért viheti a gyári dobozával együtt. E-mail-ben keress, ha vinnéd: trifo75 kukac gémélpontkom.

--Trifo

(#4307) tomy88trance válasza Blizzardking (#4305) üzenetére


tomy88trance
tag

Oké már meglett közbe. Simán az sd kártya főmappájába tette,csak mivel nem dátum szerint rendezi így nem vettem észre :D

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1206318260

(#4308) gegsite válasza trifo (#4306) üzenetére


gegsite
tag

Hello.

Van egy S750-be való új kijelzőm :) (maga az lcd része.)

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#4309) trifo válasza gegsite (#4308) üzenetére


trifo
csendes tag

Hali!

Ha kell a kijelződhöz egy mindenmás, akkor viheted. Én tuti nem állok neki kijelzőt cserélni.

--Trifo

(#4310) Dee Dee


Dee Dee
tag

Sziasztok! Nekem még mindig jól szuperál az S750 kisebb bakikat leszámítva, de azert érzem, hogy lassan váltani kéne.
Ti mire váltottatok hasonló adottságokkal?
Nem annyira ismert kínai márkák közül, ami bevált esetleg?
A Samsung, lg meg ilyeneket egyelőre nem erőltetném.
Most elsőre motorola moto x4en akadt meg a szemem, de még erosen kereső státuszban vagyok. Kyocera, blackciew, archos ilyeneket láttam.

(#4311) gegsite válasza Dee Dee (#4310) üzenetére


gegsite
tag

Én először Lenovo P2-re aztán alaplaphibás lett s egy Xiaomi redmi Note 4-et vettem.
Nem vízálló sajna, de eddig nem volt vele gond. Annyiért amibe kerül, nagyon jó cucc.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#4312) Dee Dee válasza gegsite (#4311) üzenetére


Dee Dee
tag

Köszi az infót!
Az ip védelemhez már csak megszokásbol is ragaszkodnek.
Ahogy eddig olvastam, nem nagyon van használható kinai. Lehet a végén egy sima galaxy A5 lesz:/

(#4313) szlibud válasza Dee Dee (#4310) üzenetére


szlibud
tag

Hát én már 2x váltottam azóta, kényszerből lett először S5 mivel én is az IP-hezmindenképp ragaszkodtam, aztán 2 év után összetörtem a kijelzőt, és lassan már amúgy is akartam váltani, akkor lett S7 edge.
Persze mindkettő mikor már 2 éves modellek voltak és nem aranyáron mérték :DD

De igazából megszerettem ezt az Galaxy S szériát.

Bár van néhány igazán bosszantó dolog (amit kihagytak belőle) amiket nem tudok megérteni...

Én személy szerint imádom az AMOLED kijelzőt, bár most már egyre több telóba azt tesznek. A törékenységüket kevésbé szeretem, a lenovo az örökkévalóságig bírta volna az én "dobálós" telefonhasználatomat, hát ezekkel egy rettegés az életem.

Viszont működés szempontjából stresszmentesebb az életem, ezekben minden megy ahogy kell és használom, nem kell variálni valamin állandóan.

(#4314) Dee Dee válasza szlibud (#4313) üzenetére


Dee Dee
tag

Köszi!
Végül ezt rendeltem meg: Motorola Moto X4 64GB Dual
Reméljük méltó utódja lesz, mert nagyon meg vagyok elégedve az s750el.

(#4315) gegsite válasza Dee Dee (#4314) üzenetére


gegsite
tag

Jó választás, de ha jól látom ebben nincs értesítési led, ezrét nálam alapból kiesett.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#4316) szlibud válasza Dee Dee (#4314) üzenetére


szlibud
tag

Biztos jó lesz :)
De én azóta sem szerettem bele annyira egyikbe se mint a 750-be :C

(#4317) Maarki


Maarki
aktív tag

Sziasztok!

Most találtam meg a szekrény alján a régi s750 be kapcs megy hihetetlen :) viszont egy kérdés még a 4.4 android van rajta nem lehet frissebbet rá mokolni ?

Válaszotok előre is köszönöm!

(#4318) gegsite válasza Maarki (#4317) üzenetére


gegsite
tag

5 -ös android van orosz fórumokon meg a xda-developers.com on, de azok ha jól tudom szarok.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#4319) llax válasza Maarki (#4317) üzenetére


llax
senior tag

Az enyém is megvan még. Némileg használatban is van, igaz, nem telefonként, hanem inkább mint "tablet" :)

Nincs benne SIM kártya, de állandóan be van kapcsolva, amikor éppen nem megy PC, azon szoktam időjárást vagy híreket megnézni + tartalék ébresztőóraként is funkcionál. Így nem a használatban lévő telefon akkuját merítem ezekkel. Valamiért "eszi" az SD kártyákat, néhány hét alatt tönkreteszi azt, ami belekerül, így már SD kártya sincs benne. (nem egyszerűen fájlrendszer hibáról van szó, PC szerint 64GB-os lesz mindből, a javításra talált leírások nem segítenek)

Napi pár perc használat mellett 4-5 naponta kell tölteni. (ez a korához képest szerintem nagyon jó)

Valamiért durván le van lassulva a rendszer, lehet hogy full wipe mellett egy friss ROM kellene már neki. (a legutolsó "Andrea" van rajta - de utoljára talán csak upgrade volt, nem újratelepítés) Viszont az SD körüli anomáliák miatt veszélyesnek tartom a műveletet. (még az is lehet, hogy valami szoftveres gubanc okozza ezt...)

(#4320) Maarki válasza gegsite (#4318) üzenetére


Maarki
aktív tag

Akkor mindegy sajnos nem tudom rá rakni azt az apot amit szeretem volna :( mindegy ez van akkor szépen vissza csomagolom a dobozába :(

(#4321) BlackPriest


BlackPriest
őstag

tudom, hogy már lejárt ez a teló, de én még most is ezt használom a gyári rommal, viszont a hely már szűkös. valakinek megvannak esetleg letöltve a cwm és particionáló cuccok? a cikkben csak valami ms tárhely link van, oda nem tudok bejutni. illetve elvileg megy backup/restore-al a partíció átméretezés adatvesztés nélkül?

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4322) SanyiSay válasza BlackPriest (#4321) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Nem nem, S750 sosem jár le. :N
Ezen a linken megtalálsz mindent ami kellhet. asszem
[link]

Mindent mentsél le mielőtt nekilátsz, mert ahogy mondani szoktuk nem csak az adataidat de a telódat is bukhatod, ha valami balul üt ki. Ráadásul jó régen foglalkoztunk ennyire ezzel a telóval, így már segíteni sem biztos hogy tudunk. Legalább is nekem már nem sok minden dereng. Szerencsére mostani telefonokkal már nincs efféle probléma.

(#4323) BlackPriest válasza SanyiSay (#4322) üzenetére


BlackPriest
őstag

köszönöm, lementve, meglátjuk mire jutok vele :)

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4324) BlackPriest


BlackPriest
őstag

nos, rövid helyzetjelentés:
- cwm simán felment
- backup szépen lefutott
- repart szépen végbement, data formázva, majd visszaállítva
- telefon rinyál, hogy sérült az sd kártya, progik fele nem látszik (gondolom, amiket az sd-re telepítettem)

most vagy visszaállítok mindent, vagy újratelepítem a progikat :U

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4325) szlibud válasza BlackPriest (#4324) üzenetére


szlibud
tag

Sztem ha nem érzed túl nagy melónak, jobban jársz ha újratelepíted :)

[ Szerkesztve ]

(#4326) BlackPriest válasza szlibud (#4325) üzenetére


BlackPriest
őstag

már megvolt, csak sok progim régi verziója jobb, mint az új, de mindegy, ennyit megért :)

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4327) SanyiSay válasza BlackPriest (#4326) üzenetére


SanyiSay
aktív tag

Annak idején a Titanium backup mentést szoktam visszatenni. akkor megmarad a régi verzió. Mondjuk lehet ez a tanács eső után köpönyeg. Akkor bocsi.

(#4328) BlackPriest válasza SanyiSay (#4327) üzenetére


BlackPriest
őstag

nem gond, le tudnám tölteni őket, meg a backup is megvan, így volt gyorsabb. újabb egy-két évig megmarad :)

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#4329) LV55


LV55
csendes tag

Hello hello, van itt még valaki? :) A barátom rommá törte a kijelzőjét, de amúgy működik a telefon. tudnátok segíteni, hol lehetne kicseréltetni? Természetesen mindenki elhajt, hogy nem lehet kapni már alkatrészt.

(#4330) szlibud válasza LV55 (#4329) üzenetére


szlibud
tag

Szia, sztem max tud venni egy használtat alkatrésznek...de nem hinném hogy megéri ha nem tudja magának kicserélni.

(#4331) LV55 válasza szlibud (#4330) üzenetére


LV55
csendes tag

Nem néztem még, hogy bonyolult e, ha nem, megcsinalom én. De az alkatrész a nehéz, vagy akár a használt is.

(#4332) gegsite válasza LV55 (#4329) üzenetére


gegsite
tag

Nekem van kijelzőm hozzá!
Olcsón megkapod ha kell, sőt cserélem is.

3D nyomtatás. Akksi időre, és uptime-ra gyúrok.

(#4333) LV55 válasza gegsite (#4332) üzenetére


LV55
csendes tag

Ooooo írok pvt

(#4334) szlibud


szlibud
tag

Van itt még valaki ? Ma kezembe akadt a telo, elővetem a dobozból ahol 5 éve pihen, rátettem kicsit a töltőre és hibátlanul működik, aksija is jó 😊 Azóta is ez a kedvenc telóm, az utódait csak használom...

(#4335) llax válasza szlibud (#4334) üzenetére


llax
senior tag

Az enyém is megvan még, külsőre közel karcmentes állapotban (pedig bőven volt használva poros körülmények között is - ezért kellett az IP67). Nem nagyon volt kikapcsolva, amióta kikerült az aktív használatból. WiFi-re kapcsolódva lát el néhány funkciót, SIM és SD kártya nélkül.

- GPS-e alapból nyűgös volt (sok tákolás után már többet működött, mint nem - pedig nekem fontos volt, így más eszközzel kellett kiváltanom)
- már tervben volt a leváltás, amikor elkezdte enni az SD kártyákat (néhány hét alatt meghaltak benne)
- az USB fedelet tartó gumi a nagy vigyázgatás ellenére is elszakadt (már bőven nem volt használatban telefonként)

[ Szerkesztve ]

(#4336) SanyiSay


SanyiSay
aktív tag

Üdv mindenkinek.
S750 et többet használom mint a fórumot. Keresgéltem hol lehet új üzenetet írni. :)
Még pár év és 10 éves lesz a kicsikénk, és még hasonlóba se botlottam azóta. Pár apróságtól eltekintve hibátlan azóta is. Nálam kikerült a használatból. Tartalék telefonnak használom ha az utódjai felmondják a szolgálatot. Beáznak, porosodnak, eltörnek.....

Új telefonoknak egy előnye van, hogy azóta nem kellett egyszer se belenyúlni az Androidba. Ha jól rémlik S750-nél 2 év volt mire sikerült világszintű összefogással egy stabil rendszert összehozni.

Két hete elkezdtem Androidra programot fejleszteni, így már nem is volt olyan haszontalan az a 2év Androidban eltöltött idő, és persze újra előástam harcedzett telefonunkat. Az a hátránya ami az Android miatt volt régen, most hírtelen előnyére változott.

Első unokám közben másfél éves lett, lehet megörökli papa telefonját.
Szerintem még nem regisztrált ide a fórumba, de ha megtanul írni és olvasni, örökli vele az örök tagságot is. :)

(#4337) szlibud válasza llax (#4335) üzenetére


szlibud
tag

Mire használod? Webkamera v ilyesmi? Én is használnám ha lenne ötletem :) Sajnálom, hogy ott csak áll...

(#4338) llax válasza szlibud (#4337) üzenetére


llax
senior tag

Gitár hangoló app - mostani Android verziókra nem készült abból, amit szeretek.
Ébresztőóra.
Reggelente hírek, időjárás.
(G)mail kliens - ez leginkább értesítés-olvasás miatt (napközben "használós" telón, írni főleg csak PC-ről)

Ezek a gyakoribb dolgok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.