Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100) DarthSun válasza ceia (#98) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Ganz-[HUN] gondolom amiatt említette mivel belevetted a felsorolásba az Am5x86- ot. Az 5x86 ( viszonylag ) rövid korszakában még nem volt annyira egyértelmű a lassúbb FPU hátránya. Más kérdés hogy nálam még + gyűjtői szempontból is lényeges mert mára már elég ritka lett a Cx5x86, Am5x86- ból több van, tovább is gyártották. Cx6x86 / MII is fellelhető viszonylag sok de abból meg a magasabb órajelű ritkább - PR300 és felette. Régen volt egy MII - PR300- asom, az már elég jól ment. Persze a Pentiumok és a melléjük rakott Voodook korában már kibukott a gyengébb FPU, de annyira nem voltak rosszak és az akkori árlistákat is nézd, a 6x86 volt a legolcsóbb. Nemrég kaptam jópárat köztük egy MII / PR400 is van. Mondjuk erre nem lehet általánosítani mert régen is ritka volt, most meg fehér holló. Ki fogom próbálni SS7 lapban, azért ez már ütős sztem. Van összerakott P1MMX / 233@262 gépem, szeretem is, kíváncsi leszek hogy az MII / 400 befogja- e, ez már 18 mikronos tehát esélyes a túlhajtás is. 3x95 az alapórajele, 3x100 biztos de sztem 3x110- en is menni fog.FPU- ban még így is az Intel mögött lesz, de összességében mondjuk egy P166MMX- et már kiüt. Meg a feeling, mivel ritka gyűjtői konfig lesz :D

A 3 test probléma nem megoldható.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.