Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Hangos (vagy csak már rossz mindnek a csapágya) és nem valami megbízható egy banda, nekem is volt szerencsém jópár példányhoz.

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#2) Sanchez638


Sanchez638
addikt

És én múltkor ott hagytam két darab Sata-s lapos maxtort :O És van még Maxtor név alatt(a matrica is a régi) 400gb-s Sata3-as vinyóm:)

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#3) Zoz


Zoz
őstag

Ebből volt SATA-s is??? :Y

Én mindig csodálkozok ha valahol látok egy működő vékony Maxtort, mondom is gazdájának, hogy vegyél lottót, mert nagy mázlista vagy :D

Anno árultuk őket (sajnos), legalább a fele visszajött garanciaidőn belül. Volt sok ami azt nem érte meg, hogy fel települjön rá az op rendszer...
A tipikus, sajátos Maxtor találmány meghalást lehetett volna említeni: az Athena és társai jelenséget. Egyik nap még ment a vinyó tökéletesen, másik nap meg már 0MB-osnak látta a BIOS, és nem is rendes nevén, hanem Athena, Apollo, stb kódnéven. Amennyire utánaolvastam anno, valami firmware adatokat a lemezen tárolt, és ha ezeket megsérültek, akkor nem tudta az elektronika, hogy milyen vinyón van, így aztán a saját kódnevén jelentkezett be, ami a panelre is rá van írva.
Persze ilyenkor semmilyen adatot nem lehetett elérni, az adatoknak annyi (kivéve ha valakinek van pár millkója Kürtékre...).
A megdöglések nagy része ilyen volt, csak kisebb rész volt a "normál" bad szektoros, amikor legalább részben menthetőek voltak az adatok.
(Vastag Maxtorok is tudnak így meghalni, de ott sokkal ritkább volt ez a jelenség.)

Az említett Fireball sorozat érdekes, mert az a akkoriban felvásárolt Quantum vezető márkaneve volt majd egy évtizeden át, lehet, hogy ezzel a még elég jól csengő névvel akarták a megtépázott Maxtor hírnevet javítani.
Közbe meg egyébként adtak ki echte Quantum vinyókat Maxtor név alatt (a speciális Quantum ATA parancsok is működnek rajtuk!).

(#4) kcsa


kcsa
veterán

Édes istenem, hogy mennyire, igazi mélyről, szívből jövő módon utáltuk ezeket a HDD-ket. Kivétel nélkül mindegyik besz.rt pár éven belül, néha úgy, hogy random hibákat produkált, amiket nehéz volt reprodukálni.
És persze évekig nem koptak ki nagykerből sem, messze a legolcsóbbak voltak, tehát vitték mint a cukrot.
A hideg kiráz, rossz visszaemlékezni is :DDD

ui.: talán anno a gumibugyis seagate volt ennél is sz.rabb, az nem elég hogy megbízhatatlan, de legalább lassú volt :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Ilyeneket max az láthatott aki vett ilyen újonnan:

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#6) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én az utálók táborába tartozom. Van, igyz már nem az én gépemben, hűtve van, bírja. Csodának tartom.
Volt munkahelyemen (2-3000 gépes gyár) volt sok ilyen, persze jól fogytak :S . Samsungok bírták legtovább, meg az a pár WD és Hitachi.
Ennek ellenére érdekes volt a bemutató, bár a sebességeknél néztem egyet, mert bár sosem mértem, de érzésre nagyon lassú volt mind.

@kcsa : Gumibugyis Seagate-em is van, de már bugyi nélkül.. Szintén rühellem :D

Ráadásul egy P3-asban vannak, a Maxtorral együtt, unokatestvéremék P3-as gépében :D
Anyám gépében meg nem lapos, de Maxtor. Megy, de van baja...

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#7) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Remek Cikk !
Sajnos emlékeim szerint mikor ez a Maxtor megjelent a piacon... sok probléma volt velük... (meghíbásodás terén) az ára viszont kedvezőbb volt mint pl. Seagate , vagy Samsung , vagy Quantum -hoz képest! :K

Mai napig a "Maxtor" szó hallatán az jut eszembe, ha ingyen adnák se kellene... !
(1db -om sincs félrerakva / régi konfigokba beépítve... még csak véletlen sem!)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#8) lexandro


lexandro
tag

Mogottem is van mar 3 halott maxtor. Nem birja a cipelest sem ide-oda hehe :D

Robi

(#9) E.Kaufmann válasza MaxxDamage (#7) üzenetére


E.Kaufmann
addikt

Pedig azért 2000 előtt nem volt ilyen rossz a Maxtor megítélése ha jól rémlik, és nem azért mert keverték a Matrox-al :D , hanem mert tudtak jókat is gyártani eleinte. Voltak párszázas (megás) vinyóim, csak akkor döglöttek be, ha földhöz csaptam.
Mintha a fúzió során történt volna gebasz. Mondjuk a Quantumnak is voltak érdekes winyóik :D

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#10) hcl válasza E.Kaufmann (#9) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

A Quantumok is rosszak voltak, de annak kb. egy hibája volt : a motormeghajtó túlmelegedett, vagy a visszáramoktól megdöglött, csere után ment tovább, vagy hűteni kellett, és akkor jó volt. A Quantumokat tulajdonképp szerettem, a Maxtorokat sosem.

Mutogatni való hater díszpinty

(#11) iax20


iax20
újonc

Remélem ez csak valami bizarr humor akart lenni. Ezek a vinyók nagyban hozzájárultak a magyarországi szopáskultúra rohamos fejődéséhez. Egyszer tízből tízet vittem vissza újonnan. Az ügyfelek meg persze örömtáncot jártak a kibelezett tetemen felett. Még most is szó nélkül lecsuknám azt, aki engedélyezte a forgalmazást (+ az összes módszerváltás utáni politikust is egyben).

*** Am5x86-133Mhz@3x50Mhz, UMC VLB alaplap,16MB EDO RAM,Diamond SpeedStar Pro VLB 1MB 32-bit, CMD 640 VLB RAID CARD, SB16 ***

(#12) Telda


Telda
addikt

Nekem is volt ilyen puklis tetejű anno, de nagyon hangos süvítő hanga volt.
Vissza is vittem hogy nézzék meg, de azt mondták ez ilyen, ezt leszámítva nem emlékszem hogy bármi gond lett volna vele.
Most hogy így visszagondolok már nem is tudom hogy hova lett :U .

[ Szerkesztve ]

(#13) hcl válasza Telda (#12) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az adataidnak gondolom örült valaki ;) :D

@iax20 : Na jó, de mit mesélnél az unokáknak, mivel szívott nagyapjuk a 200-es évek elején, amikor még igazi hibák voltak, nem ám mint most, 2040-ben :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#14) berzebub


berzebub
aktív tag

Kezdem magam piszok szerencsésnek érezni,mert van egy egy 40 gigás fájerball 97/95-ösöm és még működik,úgy, hogy előttem évekig volt rendszerlemez napi szinten.Eddig meg akartam szabadulni tőle,de a cikk után azt hiszem megtartom :DDD

Heghlu'meH QaQ jajvam

(#15) hcl válasza berzebub (#14) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem 120Mb-os QUantum ami ebből maradt... Az első 40Mb-osom meghótt.
A legrégebbi működő winyóm egy 40Mb-os WD Caviar :) Körbe WD feliratok... :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#16) MaxxDamage válasza E.Kaufmann (#9) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Maxtor mindigis egy "kaki" volt (sajnos...) 15 vagy 20GB -os volt nekem az első ami beépítésre került... aztán jött egy 40GB -os is (ez a Slim) és ott elszakadt a cérna :D , tény, hogy Quantum -nál is volt gagyi széria ilyen 20-30-40GB+ nál... , de 10GB alatti verziók nagyon stabil / megbízható termékek voltak ! megbízható (nem 24hr -re tervezve... üzemileg) quality volt mint ODD-ba a Plextor.. de szerettem azt is ! (valahol van egy 1x Plextor CD-R -m , ősdarab...) :B

Félrerakott HDD darabokból íme pár ma is tökéletes állapotban / üzembiztos!
6371byte NeC , 270MB Quantum , 85.3MB WD , + van még pár-pár db. félrerakva vitrinbe ;)

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#17) adam12221


adam12221
tag

Nekem már csak egy féle tapasztalatom nem volt velük eddig: mégpedig jó. Annyira utáltam mindet, a kávédaráló hangot töltéskor, némelyik még a gépházat is rázta. :U Inkább egy 10 gigás Barracuda, mint egy 40 -es lapos Maxtor.
Viszont a nem laposokkal nem volt problémám.

A cikk jól sikerült, bár picit tényleg rövidke lett. :))

[ Szerkesztve ]

(#18) Zoz válasza MaxxDamage (#16) üzenetére


Zoz
őstag

Seagate 5 azaz öt megabájtos, pincéből előásva, de működik, bad szektor mentes! :D

(#19) Ganz-[HUN] válasza Sanchez638 (#5) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

nekem pl. a Diamondmax+8-asom 100/100-as lett powermax után. Előtte 92 (asszem) :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#20) Ganz-[HUN] válasza Zoz (#18) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Aztamindenségit! :DDD
ez az 1. MFM-es hdd? :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#21) hcl válasza Zoz (#18) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Csak láttam olyat, kicsit régebbit, amiben még a házon kívüli motor hajtotta a lemezeket egy szíjjal :D
Nekem meg egy ST225 van a falon :) tető nélkül leszaggatták a fejkábelét.

Mutogatni való hater díszpinty

(#22) djculture


djculture
félisten

Kafa cikk nekem is van 10-20-40-60-80-120-160-250 gigás maxtorom...
Maxtor az olyan életforma hogyha a vásárlás utáni első hónapot kibírta akkor örök élet +1-et kibír...

[ Szerkesztve ]

(#23) Ganz-[HUN] válasza djculture (#22) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Háát, nem örök életűek, de ami xar az sztem kihullott. :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#24) djculture válasza Ganz-[HUN] (#23) üzenetére


djculture
félisten

Szoftveres raid 0-ban jó birják nálam :D 2db 6E040L0 igy 80 megával olvasható írható még ugyis ha háromnegyedig televan a kötet. :)

[ Szerkesztve ]

(#25) Ganz-[HUN] válasza djculture (#24) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Igen, nagyon jól mennek a dmx8-asok. :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#26) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Remek cikk lett ! Nekem csak jó tapasztalataim vannak a Maxtorokkal. Van pár db, mindegyik szépen megy, 1 db amelyik bades lett, HDDRegeneratorral legyalultam, azóta az is kiváló.

(#27) Ganz-[HUN] válasza DarthSun (#26) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

:R

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#28) djculture válasza Ganz-[HUN] (#25) üzenetére


djculture
félisten

Ja amugy pontosítok 2005 December 21-én vásárolta fel a maxtor céget a segate. Valahol van egy komplett cég történetem is angolul pdf-be csak most nem találom, de ez adátum biztos meg az is hogy 2001 márciusban vásárolta meg a quantum cég hdd üzeltágát a maxtor. Pár hónapra rá juniusban már kis hozta az első 100gigás hdd-t . Maga a quantum cég mai napig működik szalagos dat cuccokat gyártanak többek között.
Maga a seagate egyébként a felvásárlás után még évekig üzemeltette a maxtoir gyárát seagate-re cimkézte az ott készülő hdd-ket. Majd utána a maxtor márkanév alatt elkezdett seagate vinyókat gyártani. Végül kivezette az egészet.

[ Szerkesztve ]

(#29) adamka16


adamka16
őstag

nincs annyi ujjam, hogy megszámoljam hány ilyen rossz példány van ezekből a 7200-as 40gb-osokból... vagy volt velük dolgom. rendszerint sulinetes gépekben voltak ilyenek, vagy a "tesco-s" összerakott gépekbe.

jut eszembe. ide-s maxtor 80 Gb-al meg nem mondom mi a pontos típusa, rövidrezártam a tápom 12v-os ágát, láttam ahogy elég az egyik chip a hdd alján, tele fontos cuccal... rendeltem egy másik nyákot hozzá, első indítás 2 percig tartott igaz, de minden adat+rendszer tökéletese elindult róla. ilyent csináljon meg valaki egy másik gyártó lemezével... ha tönkremegy, akkor kuka az egész.

[ Szerkesztve ]

(#30) djculture válasza adamka16 (#29) üzenetére


djculture
félisten

Ja de miért? Nem azért mert annyira rosszak voltak ezek a hdd-k. Hanem:
1. Codegen vagy mercury táp
2. Ezekben a gépekben nem volt normális légmozgás, ventik ki lettek sprórolva ergó megsült a hdd...

[ Szerkesztve ]

(#31) Ganz-[HUN] válasza adamka16 (#29) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

80GB-s maxtor az pl. Diamondmax Plus 9-ből volt. de az biztos.
Erre a teszkós bödzsit gépescuccra visszatérve. Értelemszerű, hisz olcsó-ra tervezték, és benne volt a bika. szerintem legalábbis.

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#32) DarthSun válasza djculture (#30) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Éppen emiatt minden ATX retro gépemnek a házát kicseréltem olyanra hogy a táp ne nyúljon be a lap fölé, valamint pótventi fogadására alkalmas legyen. A néhány Maxtor is ilyenekben van, nincs is gond velük.

(#33) hcl válasza djculture (#30) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Volt melóhely.
2-3 ezer gép. (Gyár, több telephellyel.)

Maxtorok hullottak legjobban, a tápok nagy része Codegen volt, mert az volt olcsó, beszerzésnél nem nagyon szórakoztak.
Érdekes módon a Samsung, WD, Hitachi, IBM winyóknak nem volt baja a tápokkal... Ugyanúgy nem a gagyi Mercury, Kobian, noname házakkal, amikben ugyanúgy nem volt légmozgás.

Mutogatni való hater díszpinty

(#34) DarthSun válasza hcl (#33) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Sajnos nekem is néhány retro gépben gagyi táp van - egyelőre nem volt pénzem rá hogy mindegyiket FSP- re cseréljem - , de a Maxtorok a gagyi tápokkal is jól mennek. Vagy kivételesen jó példányokat fogtam ki :)

(#35) hcl válasza DarthSun (#34) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Anyáméban - ami az enyém volt valamikor - Mercury van. Bár egy időban gyak. az egész gép Mercury volt, a ram meg a winyó nem :D Jó, azóta a lap Epox, de nem mert meghalt a Mercury, hanem került jobb :)
A winyó csak az utóbbi időben Maxtor. Az volt éppen...

Mutogatni való hater díszpinty

(#36) adamka16 válasza djculture (#30) üzenetére


adamka16
őstag

Codegen :) Akkor még nem tudtam mi az hogy jó tápegység, utána vettem egy FSP 400-ast beles tápot, de az is szar volt, után vettem egy corsair hx520-at, azóta is ezt használom pedig az se mai csirke.

Igen sajnos anno mindenen spóroltak, de akkor ez volt, annyira az emberek nem voltak benne a dolgokba mint manapság.

(#37) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ha már témánál vagyunk; viszonylag friss tapasztalatom (és Aida sebesség tesztem) van két lapos Maxtorról, mivel nemrég adtam el őket.

Maxtor Fireball 3

Tényleg hangos volt forgás/működés közben.

Maxtor DiamondMax Plus 8

Lényegesen csendesebb volt (lényegében alig lehetett hallani) és persze gyorsabb is.

#22
Nem feltétlen. Nekem anno a 30GB-os Maxtorom amit az új gépemmel vettem fél évet bírt ki anno és ismerőseimnél is pusztultak rendesen.

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#38) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Ilyen slim maxtorból 5 darabot is szereztem (nem egyszerre) mert igen jó lett volna az akkori gépépítési terveimhez pár ilyen, de mindegyik halott volt, volt ami hangosabb volt egy traktornál, de általánosságban már a bios nem is látta őket, vagy furcsa karaktereket dobott rájuk... Valahogy nem csodálom hogy nem vitte sokra a cég. :D

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#39) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Emlékszem, mikor játékok alatt tudtam mikor mi történik, mert a maxtor elkezdett kerepelni :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#40) tyaty1 válasza kcsa (#4) üzenetére


tyaty1
tag

Nekem pl 840mb-os gumibigyis Seagate olt az első gépemben(p75, 8mb ram).

(#41) Ganz-[HUN] válasza tyaty1 (#40) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Milyen volt az? :DDD
U4? :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#42) ozzy76 válasza Ganz-[HUN] (#41) üzenetére


ozzy76
csendes tag

Köszi a megtiszteltetést remek lett a cikk :)) :C :K Nekem is , volt jó és rossz tapasztalatom lapos maxtorokkal nem is egyszer elég sok volt ami rossz volt, az vagy hibakódos lett (n40p,ares c64k, athena ... stb..) vagy click of death-es vagy elektronika pusztult meg , de ami megmaradt azok jól működnek :D

(#43) Ganz-[HUN] válasza ozzy76 (#42) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Hát igen, és itt jön a pofáraesés, elfelejtettem megemlíteni ezeket. NA mindegy. :P

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#44) djculture válasza Ganz-[HUN] (#41) üzenetére


djculture
félisten

Ja az is elég betyáros széria van egy nekem is, de jóval lassabb a maxtornál.

[ Szerkesztve ]

(#45) Ganz-[HUN] válasza djculture (#44) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Hátő igen. :DDD
Eléggé "skizofrém" :DDD
Az U6 nem feelinges. :N
Au U8 és U4, és néhány U10 viszont az. :DDD
aminek még a "klasszikus" hangja van. :K
Általában a médincsájna edisönök a gagyik. :DDD

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#46) solaris17


solaris17
aktív tag

Lapos maxtor, az igazi kihaló kategória. Up a tesztnek amúgy !

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

(#47) Ganz-[HUN] válasza solaris17 (#46) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

:R

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#48) DeltaPower


DeltaPower
őstag

A jó öreg vékonymaxtor :)

Volt amúgy ennél vékonyabb vinyó is, a JTS Palladium:

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#49) ivana


ivana
Ármester

Nekem is van két ilyen maxtorom, 20 GB-s az egyik tele van szektor hibával a másikra pedig a BIOS azt írja, hogy nem támogatja a smartot, utána meg a suse teleszemeteli a kernel logot io errorokkal és közben a cucc kattog össze vissza :))

(#50) MaxxDamage válasza DeltaPower (#48) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Van egy Seagate ST51080A / 1083MB is nekem (Targa Pentium 100 -ból) ami eléggé vékony darab...

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.