Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LadyLorien


LadyLorien
tag

Remélem, hogy tetszeni fog a videó :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#2) Vakegérke válasza LadyLorien (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megjegyzésem tükrözi a véleményemet. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) LadyLorien válasza Vakegérke (#2) üzenetére


LadyLorien
tag

Köszönöm szépen! Nagyon jól esik a kommented a videónál! :R :B

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#4) Vakegérke válasza LadyLorien (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Igazán nincs mit, szívből jött. A zenét is jól választottad meg. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó cucc, jól van belőve a képsebesség, zene illik a témához:R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#6) LadyLorien


LadyLorien
tag

Köszönöm nektek. A zenén sokat morfondíroztam, de ezek szerint sikerült jót választani hozzá. :R

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#7) MineFox54


MineFox54
őstag

Az alap rajz is a tied?

(#8) LadyLorien válasza MineFox54 (#7) üzenetére


LadyLorien
tag

Igen :) Digitálisan rajzoltam meg és azt dolgoztam újra vízfestékkel, miután kinyomtattam lézeressel. Nekem a vízfesték a filcet mindig szétáztatja. Szóval ha sima rajzot készítek, akkor is beszkennelem és kinyomtatom újra, hogy ne follyanak el a vonalak. Pedig elvileg vízállóak a filceim... :(

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#9) Luck Dragon

Már hogyne érdekelne, imádom a rajzokat, de ezt már régebben is kibeszéltük. Szuper lett :))

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#10) petipetya


petipetya
nagyúr

Szép lett, ügyes vagy. :C Engem az érdekel, hogy mit fejez ki ez a festmény, magadat látod benne?

"nincs rá lezsóidő"

(#11) LadyLorien válasza Luck Dragon (#9) üzenetére


LadyLorien
tag

Köszönöm. :R Azóta sajnos elég keveset vagyok itt :) Pláne elég keveset írok bármit is, de majd ha lesz ilyesmim, továbbra is megosztom :B Te hogy állsz mostanában az alkotással?

petipetya: Köszönöm :B Nincs semmi burkolt jelentősége. Magam se látom benne, egyszerűen bevillant egy kép, mert amúgy is szeretem ezt a galaxisos témát és gondoltam meg is alkotom, ha már elkezdtem festegetni :))

[ Szerkesztve ]

Torpenyuszik.hu - A nyuszigazdik kisokosa!

(#12) JasL


JasL
senior tag

Szerintem is tök jó lett, bár nekem hiányzott belőle egy türkizkék szempár éles kontúrral. Kicsit "vak".

(#13) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Luck Dragon válasza LadyLorien (#11) üzenetére

Sajnos el vagyok havazva, nem nagyon volt rá eddig időm, csak skiccek vannak. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.