Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Luck Dragon válasza LadyLorien (#23) üzenetére

Köszönöm a privit, ha a boltomban nem lesz akkor ez nagyon jól fog jönni :K Ha jól rémlik múltkor láttam egy fakkban náluk fehér tollat csak azt nem tudom hogy zselés vagy sem. Azt hogy a közönséget pedig nem érdekelni ez szerintem téves meglátás, a hozzászólások számára ne alapoz ,mert sokan megtekintik csak nem írnak, mert vagy nem regisztrált tagok vagy épp nincs kedve. Másrészt ha elkészíted egy újabb tapasztalattal leszel gazdagabb. Na meg harmadsort én magam is kíváncsi vagyok rá :DDD Arcszínezőt ezt így most nagy vonalakban írtam,konkrétabban, különböző puderek,sminkek. valamelyikkel egyáltalán nem lehet dolgozni,mert ha próbálsz rá rajzolni vagy egyéb,akkor elkenyödik, vagy egyszerűen nem fog rá, de van ami megszáradás után olyan mintha színes papír lenne, és ugyan úgy lehet rá rajzolni, csak vékonyan kell felhordani,mert ha elkezded például rotringal rajzolni, belevésel és olyan mintha gravíroznád a rajzodat. : :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.