Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) #56573440


#56573440
törölt tag

ez a tipikus jelenlegi kommunikáció ékes példája... aki kint volt az hazaáruló, zsoldos, statiszta agresszor, báb, birka, aki a haladást hátráltatja...

hol voltam amikor a kenyér 300 lett? otthon és mérgelődtem hogy szar lett a termés...
hol voltam amikor a benya 400 lett? anyáztam hogy az amcsik balhéznak és megy az egekbe a világpiaci ár
hol voltam amikor a devizások bedőltak? néztem hogy miért sírnak hogyha tudták hogy kockázatos és buknak, illetve miért ennyire későn reagál az állam a törvénytelen szerződésmódosítások miatt...

a jogdíjas tartalmak lopása jelenleg itthon teljesen elképzelhetetlen pl film vonatkozásában, saját használatra egészen nyugodtan letölthetek bármit...

egyébként egészen korrekt a felirat és nem uszító, mert aki annyira sötét hogy ezt így le tudja írni és még a többieket le is tudja bírkázni az sokat elmond.

én abszolut nyíltan tudom vállalni hogy rájuk szavaztam, mert egyszerűen senki nem tudott alternatívát mutatni. maximálisan megbántam, és nálam egy életre elkaszálta magát az egész népség bármi történjen is a jövőben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.