Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fatpingvin


fatpingvin
őstag

az a nagy kérdés csak hogy mire számítottak... majd pont a google nem fog reklámokat tolni a júzerek arcába, mi? ne már...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#2) Mustaros


Mustaros
aktív tag

Aki androidos TV-t vesz / vett, azok imádják ezeket a plusz funkciókat, nem is értem a problémát ;]

(#3) csendes válasza fatpingvin (#1) üzenetére


csendes
őstag

Addig megszokott, hogy alkalmazásokban megjelennek a reklámok, de azért az tűlzás, hogy már a főmenúbe is beteszik, nem? :F

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#4) fatpingvin válasza csendes (#3) üzenetére


fatpingvin
őstag

ugyan már, a google-nál? komolyan túlzásnak érzed?

agyrém, valóban, de semmi meglepő nincs benne.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) DraXoN válasza csendes (#3) üzenetére


DraXoN
addikt
LOGOUT blog

ha ilyen szintű "hihetetlen módszer a körömgomba ellen, az orvosok lázadnak..." reklámokat rak ki... akkor meg is értem a felháborodást.. bár az, hogy animált is eléggé "zavaró" tud lenni.
hasznos lenne egy "pro" verzió a rendszerből ami reklámmentes.
de ezt nem tudom milyen lehet, nem tapasztaltam ilyet MiBox-on (egyenlőre?), más androidTV-s eszközöm meg nincs.

The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

(#6) aujjobba


aujjobba
addikt

Apple appstore-ban is van mar reklam promotalt tartalom, igaz legalabb nem animalt.
Google-tol mit vartak.

[ Szerkesztve ]

(#7) ricsip


ricsip
addikt

Az android rákja a reklám. Akár tv, akár telefon.
A mikroszoft is próbálkozott reklámomkkal teleszórni a startmenüt. Meg volt olyan is, h. statikus store reklám kép a lezáró képernyő helyén. De úgy látom ezeket azóta visszaszívták. A második körös visszatérő megjelenéseket pedig már mindig sunyibban csinálják, miután az első próbálkozás "durrbele feltépem az ajtót módon berobbanok" módszerrel pofára szoktak esni.

-

(#8) sb válasza ricsip (#7) üzenetére


sb
veterán

A mennyiség és a relevancia egyébként nagyon sokat segítene.
Én elég jól bírtam a reklámokat... legalábbis azt hittem, de kiderült, hogy csak keveset találkozok velük. :D

A TV-zés kb. kikopott teljesen, droidon ill. Youtube-on jöttek a reklámok de valahogy ott kevésbé zavart, nem volt annyira sok. Az egyéni szűrés meg nekem kifejezetten bejött. Ha már úgyis scannelik az adataid akkor legalább annyit tudjon, hogy nem vmi tök érdektelen sz*rt nyom az arcomba, akár telefonon, akár neten.

YT-on viszont szerintem eléggé megszaporodtak, másrészt meg mostanában minden sz*rt bevág. A videó megszakítása szintén rohadt egy dolog, és ez sem volt alap régen. Most vagy más kliens vagy a gyerekkel is sakkozni kell, hogy mit-hogy mutatok meg neki. Pedig nem néz maga videókat, csak annyi, hogy néha 1-2 érdekes témában én mutatok neki valamit.

Szóval amíg 5 videónként volt az elején egy mosóporreklám, vagy akár játék az élhető volt. Most amikor videónként 3db-ot beb*sz és a legkülönfélébb témákban, ez így inkább elijeszti az embert jó messzire.

(#9) LasseFriden


LasseFriden
csendes tag

A legpatkányabb húzás, hogy Youtube Premium és Google One megléte esetén is szénné reklámoz a Google mindenhol. Én elvárnám, hogy ennyi előfizetés mellett hagyjanak már a frászba, fizetek nekik eleget.

(#12) atok666 válasza LasseFriden (#9) üzenetére


atok666
őstag

Youtube Premium eseten is megszakitja a videokat reklammal? Na ne...

Atok

(#13) CPT.Pirk válasza atok666 (#12) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Maga a Youtube nem. A lentebb említett Gyurcsány show miatt fizettem elő a Premiumra, hogy ne kelljen többet látnom ilyen politikai szemetet.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#14) aujjobba válasza LasseFriden (#9) üzenetére


aujjobba
addikt

Csaladi YT premium fut nalunk, a music is benne van azt is hasznaljuk.
A google play pass-t is benyomtam 1 evre (11ezer forint / ev azt hiszem), igy legalabb nehany jatekban amiket a gyerek hasznal nincs reklam meg mikrofizetes, de eleg gyer a kinalat egyebkent.
Igy legalabb a YT-on nem jon szembe reklam, az sokat megy itthon, plusz van egy plex a filmet/sorozatok miatt, a kabeltv belteri azt se tudom mikor volt utoljara bekapcsolva.
Nalam iOS-en nincs reklam, kiveve az egy-egy promotalt app az appstore keresojeben.
Biztos lenne itt is, ha mindenfele ingyenes cuccokat feltennek, de valahogy nincs igeny ra.

(#15) .LnB válasza CPT.Pirk (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Engem is borzasztóan idegesít a YT reklám.
De nem vagyok hajlandó fizetni a Google-nek.
Nem elég fizettség az, hogy folyamatosan monitoroznak? Mindent eltárolnak rólam (még ha én direkt ki is kapcsolok minden ilyesmit). És kereskednek ezzel az információval. Szóval "belőlem élnek".
Még fizessek külön nekik? Hát a ***mat... :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) #72042496 válasza atok666 (#12) üzenetére


#72042496
törölt tag

YT Premiummal egyik platformon se láttam reklámot vagy promotált tartalmat.

Azért meg jár/na a gyátóknak a sün, hogy ilyeneket utólag beletolnak egy pénzért megvett termékbe. A Shielden nem találkoztam kéretlen tartalommal, de ha lesz és nem lehet kikapcsolni, akkor esélyes, hogy eladom a Shieldet. Úgyis csak Plexre tartom már, biztos találnék helyette alternatívát.

[ Szerkesztve ]

(#17) szaszyka válasza aujjobba (#14) üzenetére


szaszyka
senior tag

Az eszköz magvásárlásakor kifizeted a softwaret is. Beb.szna, ha ezek után reklámokkal bombázna az ios is.

Lenovo Thinkpad X220 :D

(#18) #52931072 válasza #32839680 (#11) üzenetére


#52931072
törölt tag

A múltkor a hupikék törpikéket nézte a gyerek a yt-n, a konyhában pislogtam, kb tízpercenként gyurcsány show. Így kell idejekorán agymosni a jövő nemzedéket. Nesze neked gyurcsikék showpikék.
A reklámozás egyébként is egy nagy faszság. A fogyasztó szórakozását elszarják, a reklámozó pénzét elköltik, már csak azt kell valahogy elfedni, hogy semmilyen pozitív hatása nincs az eladásokra. Nem rémlik semmilyen termék, amit azért vettem meg, mert láttam a reklámját.

(#20) CPT.Pirk válasza .LnB (#15) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kicsit több mint egy éve lett egy Samsung okostv a nappali médiacenter a lakásban, Youtube meg minden ment róla, DAC-on kersztül erősítőt hajt meg.

Akkoriban nem igen voltak reklámok, ment a zene róla miközben tettem vettem, de az mostanra eljutott oda, hogy már állandóan reklámok jöttek, egy 40 perces koncert felvételt sem engedett egyben lejátszani, én meg a kádban ülve hallgattam a 2 perces reklám blokkot olyan vackokról, amiket úgy sem fogok megvenni soha... Meg mikor a pár perces felvételt megszakított két reklámblokkal, ehh.
Aztán elkezdtek jönni a tulajdonképpen közpénzből fizetett politikai hirdetések is, na akkor dőlt el, hogy előfizetés lesz, a reklámokat meg dugják fel maguknak oda, ahová nem süt be a nap.

Egyrészt értem, hogy a Youtube infrastruktúrájának állandó bővítése masszívan viszi a pénzt meg folyamatosan vannak szerzői jogi problémáik is, de másrészt meg kapják be, ők vették meg anno a Youtube-ot a kitalálóitól, sejthették mi lesz belőle ha felfuttatják...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#21) aujjobba válasza CPT.Pirk (#20) üzenetére


aujjobba
addikt

Sejtettek persze mi lesz, egy kivalo fejostehen miutan raszoktattak a nepet a hasznalatara, es nelkulozhetetlennek tunik.

Egyebkent abban egyetertek, hogy ha a tartalomfogyasztast vagy annak az elvezhetoseget mar gatolja a sok reklam, annak rossz vege is lehet.

Lehet egyelore scifi, de varom mar amikor majd az AI a videokban kicsereli majd az asztalon levo poharat CocaCola-ra, vagy a falon fuggo kepet reklamplakatra, stb.
Automatizalt termekelhelyezes, amihez nem is kell megszakitani a videot.
Win-win, latszolag.

(#22) strogov válasza #52931072 (#18) üzenetére


strogov
senior tag

"Nem rémlik semmilyen termék, amit azért vettem meg, mert láttam a reklámját."

A legtöbb reklám tudatalattira hat. Elsősorban a brand ismertséget akarja növelni. Minden ember kerül olyan helyzetbe amikor ismeretlen "területen" kell választania. Ilyenkor azokból a márkákból választ amiről hallott.
Egy ismeretlen kínai márkával szemben 100/100 választana samsung-ot. Ha ismered a kínai márkát akkor ez jóval alacsonyabb.

(#23) CPT.Pirk válasza aujjobba (#21) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Igen, és ezt már akár most is meg lehetne valósítani pont olyan egyszerűen, ahogy pár éve a deepfake videók berobbantak. Valszeg hamarosan látunk is majd ilyesmit, ha csak nem minősül tudat alatti reklámozásnak, amit szerintem tiltanak törvények.

Anno a mozikban csináltak olyat, hogy pl. a horrorfilm gyilkolásos jeleneténél bevillantottak pár képkockányi üdítő reklámot amit igazából fel sem fogtál, de a film után mentél üdítőt venni a büfébe...

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#24) #68270080 válasza pipeline (#19) üzenetére


#68270080
törölt tag

+1
Én még használom a Pi-Hole DNS-t egy Raspberry Pi3B+ MálnaPC-n.

(#25) Fred23 válasza .LnB (#15) üzenetére


Fred23
nagyúr

Ublock Origin, meg beállítani néhány filterlistát. ;)

De az engem is bántott, hogy a Samsung böngészőn minden blokkolóval felvértezve magam se tudtam megakadályozni néhány YT reklámot. Töröltem végül, most Firefox és Vivaldi az alap, ezeken könnyű volt megoldani a teljes reklámmentességet. Megpróbálom azért majd megint a Samsungot is, tippre azért szívtam csak meg, mert kikapcsoltam a blokkolást egy időre pár oldal miatt, de nem kivételekhez adással, aztán így mentem fel YT-ra is. Gondolom, cache, sütik... -hiába kapcsoltam már vissza a blokkolást, ez lett a feledékenység ára.

#26: Jah, az más. Mi vettünk egy nagyképernyős butatévét, és kizárólag pendrive-ról kap forrást. (Nem tévézünk a hagyományos értelemben.) Anyumnál okostévé van, néztem is nagyokat, mikor jöttek a reklámok. Nem bírnám már ki, menne apróra a TV, ha nekem reklámozni akarna.

[ Szerkesztve ]

(#26) .LnB válasza Fred23 (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

LG Smart tv-n használom a Youtube-ot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Reggie0


Reggie0
félisten

Meg jo, hogy a shield-em nem kap netet :)

(#28) beef válasza DraXoN (#5) üzenetére


beef
őstag

Nekem fut néhány oldalamon a Google Adsense által bepakolt reklám.
Pont az ilyen "körömgomba" és testvérei hirdetések miatt elkezdtem szépen lekapcsolgatni az egészség alkategóriákat, mivel ilyen szemetet én sem szeretnék látni és nem várom el az oda látogatóktól sem.
Már ott tartok, hogy a teljes egészség kategória le van tíltva mégis átjönnek ezek a sz.rok.
Persze az adsense admin oldán sem tudod meg milyen kategóriában tolják ezeket.
Nem tudod letiltani csak a teljes domain nevet, aminek sok értelme nincs, mert két naponta úghy is máshova mutat. Részleges névmegadást nem fogad el a tiltó szűrő: pl: *.tk
Szóval marad az, hogy időnkét felmegyek adsense oldalra és rákeresek szavakra domainekre és egyesével kitörölgetem ezeket a reklámokat. Persze csoportos törlés az nincs :)

(#29) nonsen5e válasza .LnB (#26) üzenetére


nonsen5e
addikt

Én pont az ilyenek miatt ódzkodom minden okos TV-től, sajnos kb. már egyáltalán nem lehet kapni butát. Ezt úgy oldottam meg, hogy vettem helyette TV méretű monitort, rákötve hangfal. Tartalom meg Raspberryről + 10 méteres HDMI kábellel gépről jön. :D

[ Szerkesztve ]

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30) vlevi válasza .LnB (#15) üzenetére


vlevi
nagyúr

Telefonon érdemes egy próbát tenni a Youtube Vanced-el, Android TV-re pedig a SmartTubeNext nevű alkalmazást kell használni.
Android TV Home Screen-en szerencsére olyan ritkán járok, hogy ott az se tűnne fel, ha csak reklámból állna.

(#31) sb válasza pipeline (#19) üzenetére


sb
veterán

Nálam is vanced, pc-n meg Firefox és blokkoló, de azé' ment ez korábban rendes YT app-al is sokkal szolídabban.
A múltkor vanced-ről castoltam TV-re azért jött be rögtön 1-2 reklám...

Van droidos box is és egyébként és az volt a terv, hogy beizzítom de igazából mostanában kevés a szabadidő, filmek se mennek így elmaradt. Arra az 1-2 alkalomra meg tökéletes volt a TV-n futó Emby app + YT. A cast is kényelmes... anno minden integrálva volt, főként Kodi alatt és még lehet, hogy lesz is, de idő az egyre kevesebb van ezekkel foglalkozni.

@morgyi
...köztük a gy-show. Örültem neki én is. TV-ben sikerül elkerülni a propagandát de itt szembe jön.

[ Szerkesztve ]

(#32) Duree


Duree
veterán

Jó lenne aláírást gyüjteni a tévés reklámok miatt mert kurvára idegesítőek, és egyre több van belőlük.

duree54

(#33) #52931072 válasza strogov (#22) üzenetére


#52931072
törölt tag

Nálam csak a távkapcsoló gyártók járnak jól vele, mert addig kapcsolgatom, amíg reklámmentes csatornát találok és ha nincs ilyen akkor kikapcs. Hamarabb elhasználódik a távízé.
Régi álmom, hogy hüvelygomba krémmel töltött kinder pingvit toljak a pofájába annak, aki a reklámblokkot szerkeszti :DD.
A tudatküszöb alatti reklámozás elvben tilos, de minden tiltást meglehet kerülni.

(#34) Thor71


Thor71
tag

Évek óta nem láttam reklámot, PC-n Maxthon böngésző telon meg YouTube Vanced. :C

(#35) Fred23 válasza sb (#31) üzenetére


Fred23
nagyúr

Vanced nálam is fel van telepítve mobilon, de már nem használom. Jó böngésző felblokkolózva bőven elég.
Ki is próbáltam, feltettem a Samsung böngészőt megint, rá egy kis AdClear + Adblock Plus kombó saját filterekkel, és sehol semmi reklám; YouTube-on se.

(#36) sb válasza Fred23 (#35) üzenetére


sb
veterán

Nem nagyon követem, de blokkoló csak akkor megy, ha az adott böngésző tudja/akarja, nem?
Vagy root... ami ma már kiesik kb. a lehetőségek közül.

Pár éve én is adblock-al nyomtam de ma ahogy láttam külön blokkolós böngészők léteznek már csak kb. (Amúgy én Dolphint használok, abban is van beépített blokkoló de van amire nem elég. YT meg amúgy kényelmesebb (lenne) app-ból mint böngészőből.).

Vanced és a többit ami store-on kívülről jön, meg azért meg kell nézni mert ott már a forrás is kérdéses. (Mondjuk a Store-ba is be szokott csúszni sz*r. :D )

(#37) Yeffy válasza #52931072 (#33) üzenetére


Yeffy
veterán

Régi álmom, hogy hüvelygomba krémmel töltött kinder pingvit toljak a pofájába annak, aki a reklámblokkot szerkeszti.
tetszik ez az otlet! :DDD

egybk jah, szarjanak sunt. szerencsere en mobilon is, meg laposon is ki tudtam irtani a reklamokat YT-bol, de valoban rohadt pofatlanok mar. nem beszelve arrol, ha tenyleg felbukkan PRemium mellett is. :(((

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#38) aujjobba válasza Yeffy (#37) üzenetére


aujjobba
addikt

Nem bukkan fel semmi premium mellett.

(#39) Fred23 válasza sb (#36) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igen, adott böngészővel csak bizonyos kiegészítőid lehetnek. A lényeg az, hogy olyan böngészőt kell választani, amihez mehet az uBlock Origin vagy az Adblock Plus, mert ezeknél saját filterlistáid lehetnek. Van mondjuk, aki rendszer szintjén akar blokkolni, arra is van sok megoldás, root nélkül a Blokada tán a legjobb.
Nekem legjobban a Samsung böngésző jött be droidon, mert gyors, sok extrát tud, és a mellé feltehető AdClear Content Blocker kozmetikai szűrést is tud, amit az Adblock Plus önmagában nem (sajnos). Az uBlock Origin-ben viszont van alapból kozmetikai szűrés és szabad filterlistázás is, tehát szerintem a legjobb all in one megoldás, csak éppen pont ezt a Samsung böngésző még nem támogatja. Szóval vagy Firefox, vagy Samsung böngésző, és viszonylag gyorsan megszabadulhatsz a reklámoktól, és esetleg Vivaldi, ahol ez szintén elérhető, csak lassabban, több sajátidő árán.
Annyira szerettem sokáig az Operát -de sajnos a konkurencia a fejére nőtt alaposan reklámblokkolási lehetőségek terén.

Dolphin-t tán 5 éve használtam utoljára, nem teljesen elavult az már? Frissítik még? Emlékeim szerint mintha rég nem frissülne.

[ Szerkesztve ]

(#40) tasiadam


tasiadam
veterán

En annak akarok fizetni, akik blokkoljak ezelet. Isten aldja az adblockert, SlimSocialt es az egyeb reklammentes dolgot. A nap hosei.
Vegyel egy tv okositot oszt nesze, reklam.
Adjak ingyen, es akkor mehet a reklam, masik 2 kozott

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#41) Meridian válasza sb (#8) üzenetére


Meridian
senior tag

"YT-on viszont szerintem eléggé megszaporodtak, másrészt meg mostanában minden sz*rt bevág. A videó megszakítása szintén rohadt egy dolog, és ez sem volt alap régen. "

Megoldás: firefox + uBlock Origin
A bőr garantáltan kisimul ezzel a homlokodon. :) Engem rettentően felbaszott az a dolog hogy random helyeken megáll a videó, és irgalmatlanul irreleváns dolgot csap be, reklámként. Anyád! Most már minden blokkolva van, a "youtuber" meg oldja meg a műsoridejében saját maga által reklámozva azt amiért pénzt kap.

(#42) Meridian válasza CPT.Pirk (#20) üzenetére


Meridian
senior tag

"Aztán elkezdtek jönni a tulajdonképpen közpénzből fizetett politikai hirdetések is, na akkor dőlt el, hogy előfizetés lesz, a reklámokat meg dugják fel maguknak oda, ahová nem süt be a nap."

Így van! De én nem előfizetéssel oldotta meg, hanem utánanéztem mivel lehet ezt kiszűrni. IP alapú hálózatokon nagyon egyszerű ez kéremszépen :)

(#43) tasiadam válasza #32839680 (#11) üzenetére


tasiadam
veterán

A google alapbol ilyen, na meg az arckonyv is.
Jomagam: hideold a reklamot, nem relevans
Fb: ok, mi a baj? (Runescapes)
En:erdektelen
Fb: okes koszi a visszajelzest, tobbet nem fogjuk mutatni
20p mulva
Fb: NINCS KEDVEN VEGIGNEZNI EGY UJABB RUNESCAPES REKLAMOT? NAGYON JO, NEZD MILYEN AMIKOR EGY CSIMPANZ JATSZIK VELE ES OLLOVAL AKAR TUZET OLTANI, 10 EMBERBOL CSAK KOLOMPAR GEZA KEPES RA

Yt detto:
Gyurcsany show
Report, erdektelen.
10p mulva

Te, lattad mar a gyurcsany showt?

En: igen
Yt: oszt szeretned?

2 ilyen utan raktam fel a reklammentes appokat

[ Szerkesztve ]

Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

(#44) aujjobba válasza Meridian (#41) üzenetére


aujjobba
addikt

Lehet ezekkel az eszközökkel bűvészkedni, de nekem valahogy nincs kedvem meg időm minden családtag minden eszközén ezeket karban tartani, a TV-n nem is igazán működnek, iOS-en meg főleg nem. Mármint a vanced, mindenféle blokkoló, amiket alternatív helyekről lehet feltelepíteni droidon, stb.
Meg aztán kényelmesebb is a rendes YouTube és YT music appot használni minden eszközön.

Jó persze lehet mondani fizessen a franc, de a buherának is ára van, ha más nem az elpazarolt idő és energia, a kényelem feláldozása. De lehet csak öreg vagyok már.

Én úgy vagyok vele kapok két szolgáltatást (music és a YouTube maga), nem várom el hogy ingyen legyen.

#41: nem kifejezetten neked akart válasz lenni, inkább általános vélemény.

[ Szerkesztve ]

(#45) CPT.Pirk válasza Meridian (#42) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

PiHole volt a megoldás? Amúgy családot is érintette a dolog, így most minden eszköz reklám mentes lett. Nem egy hatalmas összeg, ennyit megért. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#46) ddekany


ddekany
veterán

A legidegesítőbb reklám ami beszél. Messze mögötte ami mozog, de kussol, és még sokkal mögötte ami csak egy álló kép. YT reklám ugye beszél és mozog, ÉS blokkolja, amit el akartál érni, nem csak úgy oldalt ott van. De rájöttek, hogy lehet még jóval dühítőbb, ha megszakítják vele a videót (nem volt ám elég a legeléjén). Tehát garantálják, hogy GYŰLÖLD a reklámodat. Ám, Windows-on még nem kell rootolni, hogy az ember feltegyen egy blokker (mondom, még, de eljön az idő, mert hát a biztonság...). (Mondjuk hallom Andoridon is még elkerülhető.) Ha már fent van a blokker, valószínűleg megy mindenre. A sima álló képes bannere is, és minden oldalra. Grat, érdemes volt...

[ Szerkesztve ]

(#47) LasseFriden válasza atok666 (#12) üzenetére


LasseFriden
csendes tag

A Chromecast nagyon sokáig tolta a reklámokat a prémium ellenére is, de egy ideje már nem is használom emiatt. Átnyergeltem az Apple-höz, szép lassan lecseréltem mindent, mert a hozzáállásuk konkrétan nonszensz.

(#48) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Venni kell egy routert amin fut a ddwrt vagy mégjobb a freshtomato, aktiválni kell az adblockert a megfelelő blacklisttel és a teljes otthoni hálózat reklámmentes lesz. Szívesen.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#49) haxiboy válasza Carlos Padre (#48) üzenetére


haxiboy
veterán

Kár hogy a videókban lévő reklámokat ez sem fogja meg... :( Telefonon/TV-n alternatív klienssel esetleg megoldható, asztali gépen az Ublock megoldja.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#50) lemelle válasza ddekany (#46) üzenetére


lemelle
csendes újonc

Azon csodálkozok hogy vannak még ilyen reklámblokkolók.a google megveheté az összeset kilóra és akkor ez a lehetőség sem lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.