Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) babkukta


babkukta
senior tag

Ilyen Samsungos dizájnú telefont soha nem vennék. Egyszerűen számomra gusztustalan. Nem nekem találták ezt ki. A felbontás meg egyenesen szörnyű!

Üdvözlettel, Tibi

(#2) Nigér


Nigér
őstag

Ez egy ipari hulladék...

(#3) kelly416 válasza babkukta (#1) üzenetére


kelly416
veterán

De a hátlapban van HTC-s beütésis, beismerheted. :DDD

(#4) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Az a kijelző konkrétan szörnyű, bár ha a gyártónál az optimalizálásra odafigyeltek volna, talán a teljesítménye is jobb lenne.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#5) macskea


macskea
őstag

Még mielőtt egy betűt is olvasnék a tesztből, gyors ideböfögök egy köszönömöt! :R (Ritkán van indiai mobilról teszt.) Nehogy a végére meggondoljam magam. :P

[ Szerkesztve ]

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#6) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Borzasztó...ennél fényévvel jobb alternatívák vannak itthon belépőszinten. :( Már-már eléri a Bog által tavaly tesztelt AKAI "színvonalát". :O

Minek kellett ehhez a konfigurációhoz ekkora kijelző? 4" bőven elég lenne. Ha IPS panelt nem is raktak bele, miért nem lehet egy normális TFT-t használni?! Az ilyeneket mint az 512 RAM vagy a fixfókuszos kamera már nem is boncolgatom.... :(

De ha még olyan is amilyen, optimalizálni azért kicsit lehetett volna... :(((

Ha ilyen lesz az Android One vonal, kb. annyi sikert és jövőt jósolok neki mint a Nokia X-nek. :DD

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#7) Nigér válasza macskea (#5) üzenetére


Nigér
őstag

Szerintem meg fogod gondolni magad ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Minden teren kuka... Szia Huawei Y300, teged valasztanalak!

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Kicsit kötekednék, mert a hardver a szintetikus teszteken szerintem jól teljesít.

Az már másik kérdés, hogy a csont gyári rendszer van ráhúzva , és kész.

A többit nem "méltatom" ennél jobbat csinálnak a kínaiak, és feltehetőleg ez is inkább ott készül.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Valóban nem egy szuper készülék de abba azért gondoljatok bele hogy a távoli indiában ennek lehet létjogosultsága hiszen ott nincs akkora hagyománya az okos telefonoknak.
Kicsit olyan érzésem van mint itt európában olyan 4 évvel ezelőtt.

Give them nothing but take from them everything

(#11) adi mester


adi mester
tag

A kinézete nagyon hajaz a THL W100 dizájnjára. Azt leszámítva, hogy pár gomb és érzékelő máshová került, nagyon hasonlít, bár tudásban érezhetően elmarad tőle... Falura nem rossz, de nem szánnám rá magam a vásárlására...

[ Szerkesztve ]

Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

(#12) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Ez viccnek is rossz.

Kicsit olyan, mintha az indiaiak azt kukáznák össze, amit már a kínaiak sem akarnak beleépíteni egy készülékükbe sem. :D
Ezt a vasat bármelyik kínai webshop hozzád vágja 50 dollárért, de qHD-val és autofókusszal. Nem tudom mit akarnak ott a 100 dollárral. :F

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#13) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Fura, hogy van egy szinte ugyanilyen modelljük az eMagnál 4"-on, 28.900 Ft-ért - vajon akkora kijelzőn is ilyen rossz lehet?

(A vicc az hogy ebben és a 10 ezer forintos feature telefonjukban is! IPS panel van. :DD)

Kíváncsi lennék ezek után a két négymagos modelljük teljesítményére is [link1] [link2] mert áruk aztán van rendesen...

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#14) Sn00k


Sn00k
veterán

Érdekes egy készülék ez, de én inkább nem vennék okos telefont, ha mindössze, erre lenne csak pénzem. Ez kb megnehezíti a napi életet és nem megkönnyíti...

3njoy the Lif3

(#15) macskea válasza Nigér (#7) üzenetére


macskea
őstag

Uh, erre nem lehetett felkészülni. :D

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#16) AshaNoR


AshaNoR
tag

A Specifikáció részben négy mag szerepel, máshol kettő.. :)

(#17) macskea válasza Sn00k (#14) üzenetére


macskea
őstag

Hát igen, itt nem telefont veszel, hanem egy álmot, hogy okostelefonod van. :U

Nálam az érintésérzéketlen kijelző, meg a TFT-ség ahol elúszott a dolog. A többit (kamera, memória) rá lehet fogni arra, hogy egy sparmodell, de ez a kettő nem korlátozza a használatot, hanem ellehetetleníti. Inkább spórolták volna ki azt az érdekes módon egész jó fülest.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#18) VividDream


VividDream
csendes tag

Nálunk egy szegény ország filléres ócska telefonja is drágának számít, egy fél havi átlagos fizetés. Ha ők szegények, akkor mi mik vagyunk...

Choice. The problem is choice. - Neo

(#19) macskea válasza VividDream (#18) üzenetére


macskea
őstag

Látom nem vagy képben Indiával. :)) Egy ilyen fosra egy évig teszik össze a pénzt. ;)

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#20) dkface


dkface
aktív tag

Nagyszerű. Ez a kijelző egyszerűen borzalmas. Fixfókusz, 512Mb memória, de még maga a design is kritikán aluli.

(#21) FATtila78


FATtila78
tag

A 4 éves Zte bladem jobb volt, pedig anno csak egy 20asba fájt

MNDNT TD PPLFN MGMNDMBR

(#22) Graphics válasza FATtila78 (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

4 éves Blade-t nem tudom mi a fenének hasonlítod ehhez...? :U

Se a felbontás, se a méret, se a SoC-nak de mégcsak az Android verziónak sincs köze hozzá... :U

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) Csapoati válasza Graphics (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nana, a felbontas azonos volt. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) Graphics válasza Csapoati (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A-a, a Blade 480*800

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) macskea válasza Csapoati (#23) üzenetére


macskea
őstag

Arrrggghhhh.... :W

:D

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#26) Csapoati válasza Graphics (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pardon, azzal a kevessel nem foglalkoztam, de WVGA mindketto, nem? :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#27) VividDream válasza macskea (#19) üzenetére


VividDream
csendes tag

Látom nem vagy képben Indiával. :)) Egy ilyen fosra egy évig teszik össze a pénzt. ;)

Nem tudom, te mennyire vagy képben Magyarországgal, de az emberek nagyrésze itt is 1 évig gyűjt egy 30 ezres telefonra, ha nem tovább. Mert hiába kap havi 60-70 ezret, ha abból 50-60 elmegy rezsire meg ételre, a maradék 10-ből meg ki kell húzni a következő fizetésig, már ha nincs hitele az illetőnek. Lehet, hogy rosszabul élnek az indiaiak, de nekünk sincs okunk pezsgőt bontani. Szerencsére nem vagyok abban a helyzetben, hogy a létminimumban élek, de rengeteg embert ismerek, aki igen.

Choice. The problem is choice. - Neo

(#28) halkow


halkow
őstag

Rettentő telefon a desigre elég volt csak egy pillanatást vetni

Bone123: egyébként 193ppi azt azért írd bele a specikbe

Alcatel onetouch idol2s the king

(#29) Hintalow válasza VividDream (#27) üzenetére


Hintalow
senior tag

Azért ez egy kicsit erős volt.
Ha már mindenáron problémát kell keresni, az az, hogy itthon az emberek nagy része, nem képes félretenni, ha éppen nincs annyija, hanem inkább megveszi 0 Ft-ért brutál havidíjjal hűséggel, amit csak a szolgáltató ki tud találni.
Aki itthon 60-70 körül keres, ne gyűjtögessen 30 rugós telefonra, hanem vegyen pár ezerért valami botegyszerűt, és gyúrjon érettségire, meg hogy legalább a magyart normálisan beszélje

Maga a telefon le van maradva pár évvel, mint gondolom az egész indiai telekommunikáció.
De ennyiért, amire ott gondolom igény van, jobbat úgysem lehet összerakni.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#30) davidsone


davidsone
addikt

ezt a sz*rt ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#31) moleculez


moleculez
veterán

Ennek minideal-n, aliexpressz-n van pár alteregója (csak úgy olcsóbb). Borzalom, tényleg.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#32) mmmb80


mmmb80
tag

Tudom,semmi köze a témához,de tudtok segíteni?
07.05-kor rendeltem Telenor próba csomagot,gondoltam hó végén lemondom,de tegnap jött az sms,hogy meghosszabbították. Mit tudok ez ellen tenni?

(#33) Viktor0610 válasza mmmb80 (#32) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Hívd a 1220-at, vagy nézz be egy Telenor üzletbe.

Samsung Galaxy A54

(#34) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...van egyáltalán ezen a telefonon olyan pont, aminél ne kellene kompromisszumot kötni?!
Forma, kijelző, kamera, belső hardver, szoftver nem okés, akkuidő peg pláne.

Ezt így semmilyen formában nem szabadna gyártani. E-hulladék, semmi más.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#35) helixP


helixP
nagyúr

Ez az ikon készlet nem Alcatel-es 'kissé'? :DDD

Duliee: Dont feed the troll. Flamekeltő Kft. a munkáltatója ;)

[ Szerkesztve ]

(#36) HartMusk


HartMusk
csendes tag

Jöhetne pár Allview teszt is, mert pár csak átnevezett Gionee, van Elife 5.5, és az a forgatható kamerás is.

T:Ó, hát ők 10-re járnak iskolába./D: Ha járnak.../T: Mellé.

(#37) RepeatSector válasza helixP (#35) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Nekem is egyből ez ugrott be :DDD

Ez a készülék tipikusan az a 80-100 dolláros kínai kategória csak raktak rá egy márkajelzést!(erősen hajaz a mobo meg a kialakítás egy a199-re ami 110 dolcsi)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#38) loop80


loop80
csendes tag

Sziasztok!

Alighogy elkezdtem olvasni a cikket, máris egy olyan dologba futottam bele, amit nem tudok szó nélkül hagyni...

"Szilikon-völgy"

Ha ezt a Nők Lapjában olvasnám, csak legyintenék, de a mobilarena.hu-n (vagy bármely más, elektronikai-informatikai tematikájú oldalon) azért durva ilyesmibe belefutni... ;)

Szóval, ha lehet, maradjunk inkább a Szilícium-völgynél.

Ui.: Bár, ha a jövőben publikáltok majd egy cikket P. Andersonnal kapcsolatban, akkor jogos a fenti verzió. :D

Ui. 2.: A telefon tényleg gagyi.

(#39) davidsone válasza loop80 (#38) üzenetére


davidsone
addikt

nem érted a poént :P ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#40) Luck Dragon

Köszönöm a tesztet! A telefon kinézete nagyon csúnyácskára sikeredet számomra. :O

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#41) gghrtz


gghrtz
őstag

Ez egy szemét. :\

(#42) BlackPriest


BlackPriest
őstag

én valahogy nem tudom megérteni a koncepció lényegét. ül egy indiai koldus az utcán a mocsokban, néz egy sovány tehenet, majd beugrik neki, hogy bakker, okosteló kell 100$ alatt! nosza, irány a bolt, nézzük mi van. megveszi ezt a trágyakupacot, visszaül az utcára, elkezdi nyomkodni, majd a setup után fog egy amerikai (vagy google) zászlót és elkezdi felgyújtani, amiért lehúzták ezzel. ha meg valakinek valóban szüksége van okostelóra, az áll azon a szinten, hogy elolvasson egy hasonló tesztet és döntést hozzon: vagy veszek valami használhatót, vagy semmit. nekem ez az egész projekt inkább a kínában felhalmozott, eladatlan fosok összetákolása és telefon formában értékesítésének tűnik, a google meg a nevét adja hozzá. szánalom. a design-ba nem tudok belekötni egyedül, mert nekem kb az összes teló egyforma.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#43) Bone123 válasza loop80 (#38) üzenetére


Bone123
HÁZIGAZDA

Jogos, már javítottuk is, köszönjük! :)

(#44) BlackPriest válasza Hintalow (#29) üzenetére


BlackPriest
őstag

ez is kicsit erős volt, szerinted csak az keres minimálbért, akinek nincs érettségije és nem beszél magyarul? szerintem nézd meg egy kezdő tanár, egy bolti eladó, vagy tucatnyi más szakma képviselőjét, meglepődnél mennyit keresnek. aztán nézz körül mennyi diplomás vár valami közmunkára, mindegy mire, csak csinálhasson valamit.

Bogár nélkül lehet élni, de minek?!_______________________________________________ Elnézést, hogy nem illik bele a véleményem a világképedbe.

(#45) modeart válasza Bone123 (#43) üzenetére


modeart
tag

öööö az 5. oldalon a pontozásnál Alcatel one touch pop 8 név szerepel... :)

(#47) jozso1989


jozso1989
őstag

Azt hittem a Nokia levédette már az alacsony felbontású kijelzőket, erre tessék! Itt pereskedés lesz, kérem! :DDD ;]

HTC One (M7) 4.4.3 with Sense 6.0 It DOES make Sense! :P Az Android és a minőség itt kezdődik... :)

(#48) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ezek az emberek mikor költöztek pestre? ;]

(#49) Zeki válasza BlackPriest (#44) üzenetére


Zeki
nagyúr

Brutto 100ezer Ft, az netto 65, ennyiért robotolnak elég sok helyen... :(
Nyilván az elmaradottabb régiókban...

[ Szerkesztve ]

(#50) dsr válasza Nigér (#2) üzenetére


dsr
senior tag

Számból vetted ki a szót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.