Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Madwe válasza SunMount3r (#32) üzenetére


Madwe
nagyúr

Azért az vicces hogy van egy nagy tábor akik azért hőbörögnek h a gyártók mesterségesen visszafogják a fejlődést, hogy jobban megtérüljön 1-1 technikájuk, s hiába tud már 8kt gyártani csak 4kt árul egyelőre, aztán van a másik oldal, amit pl te is képviselsz, akik szerint a gyártók túl hamar próbáljék meg lenyomni az új dolgokat a vásárlók torkán a marketinggépezetükkel :D

Miért nem elég annyi, hogy a fejlődés kell és jó is, de ez biztos hogy bizonyos dolgok elavulásával fog járni? S miért kell törődni a marketingel? ha neked van egy jó kis tv-d/projektorod, ami teljesen kielégít, hiába csak sd vagy 1080p képet tud megjeleníteni, akkor hol a gond? amíg nem akarod lecserélni miért érdekel? de majd ha le akarod majd, akkor csak jobb h fejlettebbet is tudsz venni ha olyat akarsz nem? aztán persze vannak olyan fejlesztések is amiknek már nincs sok értelme, de ez már más kérdés, s a 4k még csakcsak nem ide tartozik, bár kis méretű tvknél semmi értelme, 70 coltol viszont pl kötelezővé tenném :D

Egyébként erről a nem szükséges fejlődésről mindig eszembe jut, h amikor kb 8 év után megint elővettem az emlélszem milyen gyönyörű volt gta 1et, nem hittem a szememnek mert kifolyt a pixelektől, pedig az adott korban nem tűnt fel, nem volt zavaró. Vagy amikor kb 1 nap után hozzászoktam a retina displayhez, azóta látom már rögtön, bántóan h mennyire homályos minden normál kijelző. Vagy amikor 1 hét után annyira hozzászoktam az 5 colos telefonomhoz, hogy a 3.5ös már viccnek hat, mikor sose volt vele bajom - ez modnju már tényleg csak megszokás kérdése, mert 5 col nem feltétlen jobb telefonnak mint 3.5, de ha megszokja az ember, akkor már nincs visszaút :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.