Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) b. válasza vhw (#44) üzenetére


b.
félisten

"Ellenszenves volt Hayden Christensen?"

Ezt miből szűrted le? fogalmam sincs . Ha valaki ellenszenves volt benne, az Samuel L. Jackson, mert ma már a vízcsapból is ő folyik, minden filmben benne van. a Többi ellenszenves szereplő az pedig az a több ezer bugyuta droid akik az ellenség szerepét játsszák és kb egy nagycsoportos ovis is kinyírná őket, nem hogy repkedő , jedik és a repkedő Yodák , amitől kihullott az összes hajam.

Még annyit , hogy az egész vita tök felesleges, mert itt 2 totál ellentétes vélemény van jelen, és próbáljuk meggyőzni a másikat hogy neki tetszett vagy nem tetszett valami. Nem vagyunk egyforma emberek, más az ízlésünk ennyi a lényege a dolognak egy fórumhozzászólás , sőt semmi nem változtatja meg a véleményem egy filmről. ami rám ,személyesen tett benyomást. :R

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#52) Stauffenberg válasza b. (#50) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem mondtam, hogy a Marvel filmektől várok el többet, mint amit most nyújtanak. A Marvel filmek mellett még ott van az ezernyi más futószalagon szállított nudli, nem csak a Disney hanem a WB, Paramount és többiek részéről is, kirohanásom nem csak a pizsamás repülőembereknek címeztem. Ha gasztronómiára fordítanánk le, akkor olyanok ezek, mint a gyorskaja. Néha ráfanyalodik az ember (van aki kifejezetten élvezi is), de azért egy normális étterem, normális kosztjától azért nagyon messze van. A mozipiaccal az a baj, hogy valamennyi országban azok a multiplexek dominálnak, melyek leginkább csak "gyorskaját" vetítenek, úgy kell nagyítóval keresni az étlapon valami rendes zabát.

A Star Wars filmeket meg szerintem nem fikáztam, csak helyén kell kezelni. A Star Wars univerzumért rajongok, ez az egyik kedvenc fantasy világom, de a filmek soha nem a szépirodalmi magasságokba emelkedő dramaturgiáról voltak híresek. Látványosak, aranyosak, szerethetők, nagyjából ennyi, nem kell belelátni olyan értékeket amikkel nem rendelkeznek. Én az univerzumba ágyazott egyik-másik regényt és videojátékot többre tartom, mint a filmeket.

(#53) vhw válasza b. (#51) üzenetére


vhw
addikt

No offense; a régi trilógia rohamosztagosai mennyivel ügyesebbek? :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#54) b. válasza Stauffenberg (#52) üzenetére


b.
félisten

Köszönöm így már érthető nekem az álláspontod és én is így gondolom a dolgot.Amiről maga dolog szólt az az , hogy a Disney szerintem jól fog hozzányúlni a dologhoz, legalább is szerintem az előző részek által felállított alacsony mércét át fogja ugrani.Mivel nagyon jól nyúltak szerintem hozzá a marvel univerzumhoz. Ez csak az én személyes véleményem, amitől tartok, az maga a rendező személye :(

vhw(#35): Hát éppen ez az . 40 év nagy idő, azóta kitolódtak az ingerküszöbök.. Na ezt nem vettem észre az új epizódokban :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#55) sixpak válasza b. (#54) üzenetére


sixpak
nagyúr

Lehet, hogy jól fog hozzányúlni, de van egy másik probléma is.
Emlékszem mennyire vártam az episode one-t, mivel akkor már 16 év eltelt azóta, hogy az Ewokokat láttuk táncolni az Endoron és 22 év azóta, amikor először bedübörgött egy csillagromboló a vászonra.
Most nincs meg ez a nagy várakozás. Annak idején '99-ben akár egy szart is eladhattak volna nekünk, amit sokak szerint meg is tettek. :) Véleményem szerint is csak a nosztalgia mentette meg. :K
A 3. epizód viszont nagyon jóra sikerült, de erős a gyanúm, hogy csak azért, mert ebben jelent meg a legtöbb utalás a klasszikus epizódokra.
Na mindegy, az első képek alapján bizakodó vagyok...kopott/poros űrhajók, ez kell nekem/nekünk... :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#56) SylverR válasza sixpak (#55) üzenetére


SylverR
senior tag

Gratulálok. Egy az űrben hatalmas távolságok megtételére képes civillizáció, képtelen tisztán tartani - az amúgy majdnem teljesen törmelék-mentes világűrben, vagy a tisztán tartott hangárokban tölti az ideje java részét - egy űrhajót. Seems totally logic. :(((

Nem!

(#57) sixpak válasza SylverR (#56) üzenetére


sixpak
nagyúr

Remélem csak viccelsz.... :F :(
Ellenkező esetben nincs több kérdésem.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#58) @rglaaf válasza Xaels (#21) üzenetére


@rglaaf
veterán

Más: lehet itt rinyálni a DICE miatt, de mondjatok ez elmúlt évekből olyan csapatalapú, járműves multis lövöldét ami csak akár meg is közelítette azt az összetettséget amit a Battlefield?

meg azért ki is néz valahogy ingame Through My Eyes

PSN:BiZzare_0 ️

(#59) b. válasza SylverR (#56) üzenetére


b.
félisten

Figyu,kicsit átesel itt a Sci-fi oldal sötét oldalára. értjük mi hogy keményen tolod a Sci-fit. de itt Star wars ról van szó érted.

sixpak (#55) : Szívemből szóltál , én is így gondolom és érzem . Lehet hogy itt nem lesz akkora nagy várakozás és éppen ezért nagyot fog ütni.
Az új trillógis 3. része borított ki engem amúgy a legjobban. 20 perc alatt ábrázolni azt, hogy egy hős jediből, akit a legnagyobbak tanítanak, hogy lesz gyerekgyilkos őrült, röhejes volt . Nem volt meg az igazi logikus magyarázat erre, és ezzel el is cseszték Darth Vader születését. ( nem magára fizikai dologra gondolok, mert az tényleg baró jelenet volt , hanem a lelkire. Na Mind1, várjuk az új részeket :)

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.