Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) b. válasza Stauffenberg (#49) üzenetére


b.
félisten

a Komplex dramaturgia felvetésed megállná a helyét ha NEM egy marvel univerzumban játszódó Képregényvilág lenne az alapja. Ennél komplexebb miért legyen mint maga az alap? Minek tegyenek bele több dramaturgiát mint amit amúgy tartalmaz maga a képregénysorozat?Thor világába így is több belátást engedett a film, mint a Magyarországon eddig megjelent képregénysorozat együttvéve, Wolverineról, Amerika kaptányról már ne is beszéljünk. , Az pedig hogy valakit, ( mondjuk engem és még rajtam kívül sok embert )minősítesz az miatt, mert nekünk tetszik amit a Disney csinál , az pedig már inkább személyes sértés. nem ismerlek, de bármikor személyesen nyithatnánk vitát akár művészfilmekről , akár pedig bármilyen egyéb filmhez kapcsolódó témáról.

Az a gond, hogy amit Hollywoodról állítasz, az teljes mértékben igaz. 2 témát próbálsz egybegyúrni, aminek egyik fele igaz a másik fele pedig ide próbálja belegyömöszölni a Marvel, Star wars filmeket. Nem tudom mennyire vagy a marvel hősök rajongója, Én évek óta gyűjtök ebayról mindenhonnan mindenféle regényt, kiegészítőt kedvenceimmel kapcsolatban. ( Többek között Hulk a legnagyobb) És nekem megfelel az, ahogy hozzányúlnak a marvel univezumhoz például. A karib tenger pedig számomra nézhetetlen kategória volt.

A Star trekről pedig nem mint Scifi, hanem mint film nyilatkoztam, Sci-fiként nagyon ott volt,bár messze nem volt olyan összetett alkotás mint ahogy itt nyilatkoztok róla többen. Az elkészítés pedig ezekkel a szereplőkkel bárgyú volt.Személyes vélemény.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.