Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:40:23

LOGOUT.hu

Kérdés előtt olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43) Dominó85 válasza janaman01 (#32) üzenetére


Dominó85
veterán

A Lenovo P780-at PÓTtelefonnak veszem majd,
ha lemegy az ára
ha szükséges lesz
ha tönkre menne a Hongmi

A Lenovo Vibe X2 pedig jobban bejön jelenleg a Hongminál. Meglépte hardveresen azt a szintet, ami nekem a bőven elegendő kategória lenne. A kamerája gyengébb a Hongminál, na de olyan teló sohasem lesz, amivel kompromisszum mentesen tudnál együtt élni.

A Lenovo P70 pedig hiába a nagy aksi, ha egyszerűen nem időt álló az 1GB ramjával.

A döntésemet, ahogyan a tiédet is valószínűleg az ÁR befolyásolja a legjobban. A Meizu meg kb 20-30USD-vel több, ami lassan 5-8000Ft. Bocs, de nehogy már te oktass ki, hogy ez nem egy árszegmensbe tartozik az S3-val... Ha 15-20.000-rel lenne több, akkor igen, más árkategória. Azt se felejtsük el, hogy mind a két telefon most került a piacra, azaz záros határidőn belül realizálódni fog az áruk.

Mindegy, megyek ebből a topikból, mert mindenkitől csak az ugatást kapom. Egyszerűen nem vagytok képesek elfogadni a kritikát, ami mellesleg az én magánvéleményem. Ha pedig azzal jöttök, hogy elfogult vagyok a Hongmival kapcsolatban, akkor az eddigi sorokat értelmezni sem tudtátok. Bizonyítékként meg jó lenne a vádaskodás és a szavaim kiforgatása helyett a Hongmi topikban megnézni az utolsó 4 oldal kommentjeit. Valamint elolvasni a tesztemet a telefonról.

Baxki komolyan mondom szánalmas lett valamennyi topik színvonala... :U A topik érdekében akinek baja van vagy hozzászólása, az privátban írjon. Bár lefogadom lesz itt olyan aki, ezt sem képes értelmezni...

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.