Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) eziskamu válasza phob!a (#28) üzenetére


eziskamu
addikt

Tényleg csak óvatosan, és én is inkább a kifúvatást pártolom, bár néha nem árt az ecset sem. Amúgy sajna én is már karcoltam így meg alaplapot, de még működik, mert tényleg csak a lakk sérült egy kis helyen, ami pedig kilátszik az mintha ónozva lenne, de majd még szerzek valahonnan nyáklakkot. Amúgy másnak is ajánlom a nyáklakk sprayt (pontos szaknyelvi nevét nem ismerem, hobby elektronikai üzletekben szokott lenni) ha tényleg csak a lakkréteg sérült (egy másik régi lapon (k7s8x) tesztelve amiről lepattogzott egy helyen a lakk), bár később is meg fog látszani, mert pont olyan színű lakk, mint a milyen az alaplapon van általában nem beszerezhető, de legalább a védőfunkció meglesz, persze a terület befúvása előtt érdemes alkoholos pzs-vel megtörölgetni a célterületet, és száradni hagyni, hogy por és zsírmentes legyen, valamint egy papírból kivágott, és a célterület köré rakott maszk sem árt, hogy csak a szükséges helyre és környékére jusson a lakkból. Ja és ne lélegezzük be, valamint szellőztessünk a művelet után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.