Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#47) Armando_19


Armando_19
őstag

Hihi! Hát igen vicces ez a parkolási herce-hurca. A cég ahol dolgozok kb 10 büntetési csekket kapot 6 évre visszamenőleg. Na meg az otthoni háztartásiknak is jutott belőle. Ez valami nagyon nagy elb*szás...

Felhívtam az ügyvédünket, és megtudakoltam tőle hogy mi is ilyenkor a pontos teendő, annak elkerülése végett, hogy később jöjjenek a hatványozott befizetési számokkal ellátott csekkek:

Tudják azt mondani, hogy bizonyítsd be hogy befizetted a parkolást. Ellenben kedves ügyvédünk mondta, hogy nekik fényképpel kell igazolniuk, hogy te akkor OTT voltál ahol megbüntettek. Szóval nem elég az hogy az autód teljes alakos képét elküldik neked, hogy nesze itt van. Látszódnia kell rajta valami felismerhető azonosítási pontnak. Mi biztos hogy nem fizetünk 1 kanyi vasat sem. (abból is kifolyólag hogy 2 csekket kaptunk az autóra 1 olyan időpontra, hogy papírokkal tudom bizonyítani hogy épp szervízben volt.. :C :C )

Szóval ez az eljárás kb. Írni kell nekik hogy bizonyítsák be fényképpel. Úgyse tudják, ne idegesítsd fel magad vele.

Köszönöm szépen! :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.