Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#132) kisscarter válasza agocs (#131) üzenetére


kisscarter
csendes tag

Szia!

Én azt veszem ki belőle, hogy ha a Centrum küldte az ''R-fejlécesen'' ajánlva, akkor ne csinálj semmit, várd meg az elévülési időt. Ő már úgyse adja tovább (adatvédelmi tv. módosítás)a behajtónak, és gyakorlatilag kicsi az esély, hogy pert indít. Nekem azt tanácsolták (jogi emberek is), hogy amíg lehet NE REAGÁLJAK RÁ!!!!!

Ha a behajtó küldte, valószínű azért, mert a Centrum(állítólag csak 7 kerületre vonatkozik a hatáskörük) már átadta nekik (MEGVÁSÁROLTÁK-ők valszínű jobban ragaszkodnak is hozzá). Megint azt mondom, hogyha nem térítvevényesen, akkor Várj, ha igen akkor alkudozzz!

Bár a mi esetünk annyiban különbözik, hogy mi kibaszottul nem járunk Pesten (messze lakunk), és én 100%-ig biztos vagyok benne, hogy nem voltunk ott. Semmit sem kaptunk azóta, és akkor sem (2003).
Amúgy meg annyi elbaszott levélről (más rendszám; helyszín nincs csak idő; szilveszterre küldték és külföldön volt; műtötték és fekvőbeteg volt; nem az övé volt már/még az autó; érvényes parkolási jegye volt; szinte azonnal befizette a büntit; stb.) értesültem már azóta, hogy lehet hogy így is megreszkíroznám az ügyet.

Amúgy full kétesélyes:
1. Nem csinálsz semmit, és belesza...nak várakozni, költségek miatt nem küldenek több felszólítást (újra adatfeldolgozás, kutatómunka, posta, stb.), és elévül.
2. Peched van, pont Téged perelnek (pont egy pén....sz bíró lesz a tárgyaláson-nem biztos), bizonyítani tudják(nem biztos),nyernek(nem biztos), és kifizethetsz 50-100ezret 20-ezerért cserébe.
Hát engem is földhöz vágna a 100 rongy, de én úgy vagyok vele, hogy ha bebizonyítják (fénykép, dokumentáció, stb. és nem csak a rendszer biztossága miatt ), akkor O.K.; ha meg nem akkor szopnak.............
A rendszerről, csak annyit, hogyha csak a fele igaz annak amit hallottam (lásd előbbi példák), akkor szarni bele ebbe a rendszerbe (remélem ezt egy józan gondolkozású bíró is így látja). Ha én is ilyen rendszerben dolgoznék (mérnök vagyok egy autóipari cégnél), lehet hogy sokan halnának meg, de én védve lennék, mert a mi rendszerünk zárt, és biztos.

Hát nemtom......................én még mindig várok.........

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.