Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#115) Ariadne válasza Szeke (#111) üzenetére


Ariadne
őstag

Ezen az alapon azt is lehet mondani, hogy nem volt semmi a borítékban, üresen jött...
Igen, csakhogy ezt a levelet megkapó személynek kell már bizonyítani... ;)

Írtam én is, az ajánlottnál a feladás tényét tudod bizonyítani, de tértisnél azt is, hogy átvette. Ha meg szerinte nem volt benne semmi, bizonyítsa. Szóval ha ajánlott csak a levél, teljesen jó kibúvó, hogy ''nem kaptam meg'', küldjék tértisen, ha biztosra akarmak menni.

Láttam a Tv ügyvédjét is, röhejes volt az Intrumos pasas, kb. egyetlen épkézláb választ sem tudott adni, de Jusztnak sem sikerült olyan jogászt hívnia, aki értelmesen összefoglalta volna a dolgot. Mindenesetre nagyon amatőrnek tűnt az Intrum, szvsz tényleg megvettek egy nagy kupac követelést, kiküldtek felszólító leveleket, aztán aki reklamál, reagál rá, annál mehet tovább az ügy.

Az a része érdekes volt a dolognak, hogy ha jól értettem, csak az rt-nek van engedélye faktoringra, viszont a felszólító leveleket a kft küldte ki, bár a PSZÁF szerint ez nem kiszervezhető tevékenység...

kisscarter: Fizetésedból levonásra csak akkor kerülhet sor, ha jogerős bírósági döntés van arról, hogy tartozol. De ehhez nekik pert kell indítaniuk és be kell bizonyítaniuk, hogy ott parkoltál.

[Szerkesztve]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.