Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) amargo válasza martonx (#16) üzenetére


amargo
addikt

Nézd, rengeteg példát tudok felsorakozni érte és ellene is.
Kerültem jó párszor olyan helyzetbe, hogy: ''hopp kell vennem valamit útközben, na de még is hol..?? ->hotspot->google->cím->iGO->üzletből elégedetten ki''. Vagy valahova utaztam.. vagy gyorsan emlékeztetőt kellet írnom.. stb. Ugyan akkor. Leszarhatnám, hogy utközben kell valami, megveszem máskor->ergó ha valaki ismeri az határidőre átadás fogalmát, lehet, hogy ebből több nappal később lesz. Ha utazok megtudom nézni autós térképen is, max jó óráink lesznek, miközben valamerre bolyongunk :) Emlékeztettő: megisjegyezhetem, csak nálam sokszor nem a tartalommal van a gond, hanem, hogy nem emlékszek, hogy emlékeznem kellene valamire :)

A notebook, meg csak hogy egy jó élő példával szolgáljak, a hétvégén lerobbantam kedvessel az autópálya mellett, míg vártam a haverom, megnéztünk egy filmet :)


A cikkhez: Elég jól megmutatja, hogy mi az igazi felhazsnálása egy PDA-nak, igazából luxus cikk, szerintem ez tény. Meg lennék nélküle is, és sok más nélkül is. De akkor talán ''csak'' egy más igazi szenvedélyemnek hódolnék.. akkor ide nem is érnék :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.