Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Yushchenko válasza parandroid (#98) üzenetére


Yushchenko
őstag

Kikérem magamnak, van benne wifi :DD

(#102) BloodRay válasza Yushchenko (#100) üzenetére


BloodRay
veterán

Hát jah nem éri meg vitatkozni úgyis mindannyian a saját igényeinket tudjuk csak leginkább figyelembe venni. :)
Nyár végén? :O Jah nem rossz gép egyáltalán, csak kicsit drága volt. :(

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#103) Yushchenko válasza BloodRay (#102) üzenetére


Yushchenko
őstag

Annyira nem érdekel, lesz ez még olcsóbb is :DDD Az a lényeg, hogy mennyen mint állat, és megy :))

(#104) Alukard válasza Yushchenko (#93) üzenetére


Alukard
senior tag

Ha jól émléxem (és igen, vissza olvastam), akkor 1 mondatot sem írtam arról, hogy ki akarom váltani a drága kis FuSi-mat egy PDAval. Csak példákat hoztam föl amikor 1 PDA igenis oda tud kenni 1 notit, viszont ez nem jelenti azt, hogy nem fogom reggelente összepakolni a notimat, és nem viszem be.
De a melóhelyen inkább a PDAval rohangálok mintsem 1, 6-8 kg -s csomaggal a hátamon.

annak aki érdeklődik, hogy jön össze, a noti 3kg, meg a töltő is, a jöbbi járulékos (hosszabító,....)

https://blackfyre.ninja

(#105) BloodRay válasza Yushchenko (#103) üzenetére


BloodRay
veterán

Jó neked! Én azért még keményen árérzékeny vagyok! :( -> Ezért is a pda.
Csak Zalmanra költenék bármikor! :))

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#106) Yushchenko válasza Alukard (#104) üzenetére


Yushchenko
őstag

Hát aki az egész gdf-et ellátja árammal :DDD :DDD :DDD

(#107) Yushchenko válasza BloodRay (#105) üzenetére


Yushchenko
őstag

zalman 4evaaa :))

(#108) BloodRay válasza Yushchenko (#107) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem tud valaki valami Zalman PDA tartozékról? ;]
Kéne vennem valamit, hogy arra is legyen legalább zalmi matrica... :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#109) Yushchenko válasza BloodRay (#108) üzenetére


Yushchenko
őstag

oldd meg... nekem is ráment a 7000cu a VGA-ra :P

(#110) BloodRay válasza Yushchenko (#109) üzenetére


BloodRay
veterán

Azon már van csini zalman. :)
Vajon 7000cu-t rá tudjuk gyömöszölni pda gpu-jára is? ;]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#111) Alukard válasza Yushchenko (#106) üzenetére


Alukard
senior tag

Valljuk be, sok választásom nincs ha én is akarok zeuszt a gépembe

https://blackfyre.ninja

(#112) Yushchenko válasza BloodRay (#110) üzenetére


Yushchenko
őstag

Hozd ide megoldom :DDD

(#113) luciferc válasza BloodRay (#97) üzenetére


luciferc
őstag

és megosztod velünk, hogy hogy csináltad, hogy csak ennyibe került? vagy legalább privátban?

(#114) Peet210 válasza luciferc (#113) üzenetére


Peet210
őstag

Ez engem is érdekelne :)

Today's record, is tomorrow's motivation

(#115) BloodRay


BloodRay
veterán

Üzenve. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#116) REDeath válasza sekli (#2) üzenetére


REDeath
őstag

PH-t azt lehet pl. operával szöveges broser emulálással csak függőleges görgetősávval nézni:) olvasni ez is jó. a képeket meg megnyitod és ki-be zoomolsz.
vagy opera mobile-ban nincs ilyen? nincs PDA-m azért kédem, meg szerintem nem is lesz, nem használnám. majd talán ha egyetemre járok, akkor az lesz a puskám, sokan erre használják :)
Meg ha majd lesz autóm akkor meggondolom hogy sima gps-t vagy pda-t vegyek.

szerk: [link]

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#117) Alukard válasza REDeath (#116) üzenetére


Alukard
senior tag

Igen, létezik az Opera PDA-ra, nagyságrendekkel jobb mint a PIE, és a MinoMo. Elég sok funkviója van, és igaz 1 scrollozás kell hozzá, de be lehet állítani, hogy ne rendezze át az oldalt, hanem normálisan jelenítse meg.

Az egytem miatt nem kell új PDA-t venned, elég ha a mostani telód kezeli a JAVA alkalmazásokat :DDD
Igez, egyelőre pici, de fejlődik, és ha majd te is küldöd az anyagot akkor már elég nagy lesz: [link]

https://blackfyre.ninja

(#118) REDeath válasza Alukard (#117) üzenetére


REDeath
őstag

siemens C60 az örülök hogyha a telefonszámokat kezeli :DDD

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#119) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Én is gondolkodom egy PDA-n, jó lehet akkor, ha sokat vagy távol, és szeretnéd nettel, filmmel, stb elütni az időt. Egyik éjjel nem volt meló a raktárban, és egy kolléga PDA-ján néztünk végig egy filmet - egész élvezhető volt. E nélkül csak a nem létező legyeket számolhattuk volna, úgyhogy sztem hasznos kis jószág.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#120) concret_hp


concret_hp
addikt

''Talán a GPS-nél amit többen is ismerhetnek.A GPS először katonai célokra kifejlesztett helymeghatározó rendszer volt, manapság már mindenki számára elérhető.''

inkább úgy fogalmaznék, hogy katonai célokra fejlesztett, és ma már mindenki számára elérhetők bizonyos szolgáltatásai, némi korlátozással :)

(a bemásolt 2. mondat egyébként szvsz értelmetlen)

[Szerkesztve]

vagy fullba vagy sehogy :D

(#121) Oly


Oly
senior tag

Mit össze nem tudtok itt vitázni...

A PDA az PDA...
Az nem fogja sem a telefont, sem a Notit helyettesíteni!

Nekem van egy jó üzleti mobilom és notim is.
Viszont a kettő között egy elég nagy űr is.

Most nem a GPS-t hoznám fel, mert az mehet a notin is...
Kezdjük ott, hogy én olyan PDA-t vettem, ami telefon is, de még a BT-s headsettel sem tudtam megszokni. Számomra nem váltotta ki a telefont.
Netezni... hát hogy is mondjam. Mélezni, emesenezni elég. Böngészni már csak erős megkötésekkel. Így a notit (PC-t) sem tudja helyettesíteni.

DE!

Ez a kis kütyü sok szerencsétlenkedéstől megkímél.
Pl.:
- Ha nem vagyok az íróasztalomnál és felhívnak, hogy ez, vagy az mennyibe kerül most, nem kell a kabátzsbemben vagy a kocsi hátsó ülésén keresgetnem a papírok közt az aktuális árlistámat...
- Megrendeléseket és módosításokat azonnal fel tudok jegyezni egy excel-táblába...
- Feladatlistát (sőt! Tescoba menet bevásárló listát) tudok létrehozni, amit pár kattintással elérhetek...
- Naptárbejegyzések is egyszerűbben kezelhetőbbek, mint egy telefonon...
- Fotókat tudok tárolni és (a K800i kijelzőjének 5-6x-os méreten) prezentálni...
- Ha egy két találkozón várnom kellett, el tudtam ütni azt a 4-5 percet (ennyi idő kellene egy notinak a ki és bekapcsolásához ;) ) egy jó kis pókerezéssel, vagy valami egyszerű tetris-szerű játékkal...

Persze rengetegen vannak, akiknek semmi ilyenre nincs szükségük (Raktárosok vagy virágkötők ;] ), de sokunknak igen is van erre igényünk!
És fogadjuk el, hogy ez a 21. század... Ki sem látszunk már a technikai cuccokból. Ez van.
Ismerek olyat, akinek van 3 telefonja (kettőhöz BT-s headset ;) ), PDA, Noti és ezek mellet még egy iratokkal telepakolt akta táska. Ezt nap, mint nap hurcolja magával...

Egy tréningen 3 idióta szót kaptunk, hogy fogalmazzuk meg a jelentését... Addig veszekedtünk rajta, mire rájöttünk, hogy minden nézőpont és szituáció függű...

Ez is!!!

MOD: PDA (Personal digital assistant) = Szamélyi Digitális Aszisztens
Az a dolga, hogy mindig melletted és készenlétben legyen, ha valami feljegyezni, megnézni valód van.


[Szerkesztve]

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#122) talmida


talmida
Közösségépítő

Én nagyon szeretem az enyémet! T-mobile wing :DD Pedig még nem is használom ki minden funkcióját.

Nekem is van asztalim is meg laptop-om is, de egyik sem tudja azt, amit ez a kis kütyû tud, mégpedig azt, hogy melapul a zsebemben :D

Legfôképpen azt szeretem benne, hogy vékony, "pici", (szerény kinézetû) és mégis egy remek kis (4GB-os) "mindenes", amit a voice recording-tôl kezdve a fényképezésen át, a zene és Biblia hallgatáson keresztül az égvilágon mindenre tudok használni. :K

A nagyobbik fiam is nagyon szereti a sajátját. ..ô azt élvezi benne, hogy szinte bhol, bmikor (munka közben vagy úton is) pillanatok alatt tudja ellenôrízni a market állását is :DDD

Nekem a voice recording azért fontos, mert soxor van yó 5letem, amiket így rögzítek...máskülönben meg el szoktam felejteni, ......nekem macerásabb egy jegyzetfüzetet magamnál tartani, mint ezt a kis telefont.

[ Szerkesztve ]

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.