Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) bigmano


bigmano
csendes tag

Gratula a cikkhez. [Remek lett a végleges változat ;) ] Örülök, hogy érkeznek szépen a hozzászólások a témában. Kolléga sikereit a kis mATXel volt szerencsém élőben figyelni. Tényleg figyelemre méltó. Bennem is megmaradtak az integrált cuccoktól való félelmek a régi időkből, mikor még azzal kezdték az alaplap tippet, hogy minél kevesebb integrált dolog legyn rajta, mert azokkal csak baj van. Jómagam ATXet nyúzok, de a hang és lan gyakorlatilag u.a. és tökéletesen elégedett vagyok vele. A különbség annyi, hogy én beleöltem egy rakat pénzt, gyengébb procim és ramom van, de van egy izmos VGAm (merthogy játékos pc volt a célom), amit bele lehetne rakni ebbe a kis mATXbe is, és máris szarráveri a konfigomat, ócsóbban.
Minden elismerésem, és örömmel olvasnám a többi mATX tulajdonos véleményét is!
(aki meg tunningolni akar, az úgy is egy rakat pénzt kidob hülyeségekre, szóval ezért ne bántsuk az mATXet, hogy kevésbé tunnungbarát!)

Óó, még annyit, hogy mindenáron crossfire ready alaplap kellett nekem, mert hogy majd 2 kártyával milyen jó lesz... végeredmény: az eax1950pro-t sem tudom kihasználni... már egy is marhasok áramot vesz fel és szép hőt termel... hogy ebből kettő legyen valaha? kizárt... egy darab erősebb kártya váltja fel később... alaplap meg megy a süllyesztőbe.. alig várom a cserét!

[Szerkesztve]

Nekem szar gépem van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.