Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) athomi


athomi
veterán

Én nagyon sokat foglalkozok a csillagászattal, szóval nekem az egész istenes dolog egy umbukfuk, de soha nem bántottam azokat az embereket akik hisznek benne. A legtöbb hívő azért hisz istenbe mert erre nevelték vagy mert az életében bekövetkezett valami olyan változás ami miatt isten felé fordultak (például elvesztette a családját).
Tildy: Ha én most kikiabálok az ablakon akkor az a te életedre is kihatással lehet. Legalábbis azok szerint amit te most elmondtál. Ez szerintem is így igaz. Minden kapcsolatba van mindennel.
Daneey: Mi van a halál után? Az ami a születés előtt! :D Semmi, nem létezel, nem vagy, számodra az idő és a tér és te magad is megszűnsz létezni. Egyébként a kérdésen már én is sokszor elgondolkodtam. Nem tartom lehetetlennek, hogy újraszületünk. Ha esetleg ez így is van akkor nem emlékezhetsz semmire. Vajmi kevés eséllye van annak, hogy ember leszel, vagy hogy egyáltalán a Földre születsz, mert lássuk be, aki valamit is tud a világegyetemről az tudja, hogy nem csak a földön van élet. Az persze már egy másik kérdés, hogy van-e rajtunk kívül értelmes élet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.