Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Bondi


Bondi
csendes tag

Ez a biológiai okfejtés nekem is inkább a ''bolhából elefántot'' kategória, úgymond. :D (Rosszindulat nélkül.)
A pszichológiai függőséget szerintem minden kemény játékos megismeri, nem olyan meglepőek ezek a felsorolt tünetek. Ahogy visszaemlékszem, nekem a Super Mario Bros. 3-mal volt az első olyan élményem (igen, még a jó öreg NES-en), hogy nekifutásból egy álló napig nyomtuk, és éjszaka folyton csak arról álmodtam, hogy azzal játszom. Az egész ilyen nyűgös lázálom volt, félig ébren, félig álomban.
Hasonló élményem volt, amikor életemben először dolgoztam műszakban, ráadásul 12 órában, és álmomban sem tudtam tőle szabadulni. A túlhajszoltság belőlem többé-kevésbé mindig valami hasonlót hoz ki. Volt már olyan is, hogy reggel hatkor felébredtem a vekkerre, és ahogy szoktam, hipersebességgel nyúltam oda, hogy leállítsam, mert utálom a hangját - aztán rájöttem, hogy épp szombat van és szabadnapos vagyok, meg se szólalt... Szóval érdekes dolgok ezek, biztos mindenki össze tudna szedni ilyenekből egy-egy csokorral.
No, megyek vissza Stalkerezni... :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.