Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87) bunfi válasza enricotoxic (#81) üzenetére


bunfi
őstag

Látom nem sikerült értelmezni, amit írtam. De áthelyezem ebbe a Logan-többi autó szituációba. Sokan nem engedhetnek meg maguknak egy Golfot, ezért Logan-t vesznek, mert szükségük van egy autóra, mert pl. Budapest aglomerációjában laknak és meg kell oldani a munkába járást, gyerekek szállítását, mert nincs megfelelő tömegközlekedés. Viszont azt még mindig nem értem, hogy miért kell kiemelni, hogy mekkora szar a Logan, mert <indokok>. Főleg azt nem, hogy miért épp Logan tulajdonosoknak kell ezt hangoztatni.

Egyszerüsítve: örülök, hogy megtaláltad azt az eszközt, ami a te igényeidnek megfelel, de fogadjuk el, hogy mások olcsóbb, kevésbé minőségi, kevésbe presztizsmárka eszközök is kielégítik az igényeiket. Mint ahogy azt is, hogy ez a lesajnálás, hogy ez vagy az a laptop, mekkora egy szar igenis még jobban az alma ellen hangolja még a nem hozzáértőket/témában nem érintetteket is.

(#80) sad_Vamp
Egyikhez sincs semmi közöd és különösképp nem kedvelem ha valaki így kezdi az érvelését. Engem sem érdekel, hogy te mit dolgozol vagy hány éves vagy. Irreleváns. A csak működik életérzés pedig nagyszerű. Ennek is köszönhetően van égetően nagy látszámhiány az IT szektorban és van már jelenleg is szakmai szintbeli probléma. Elvész a nem szakember, de bizonyos problémákat önnállóan is megoldani képes réteg. Hasonlóan ahhoz, ahogy eltűnik a középosztály a magyar társadalomból.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.