Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) sad_Vamp válasza hallador (#40) üzenetére


sad_Vamp
őstag

Tipikus irodai munkánál már rég beágyazta magát az MS. Erről nincs is mit beszélni.

Amit mindenki elfelejt, hogy egy dologban különböznek a MAC-ek a sima gépektől az OsX!
Lehet találgatni, hogy drága a HW meg ennyi pénzért ennyivel jobbat veszek, stb.... de az igazság az, hogy ha jogtisztán és egyszerűen (nem végletekig a részletekbe menve) akarsz Zenét feljátszani/editálni és videót vágni/szerkeszteni, akkor az összes Wines és Os nélküli gép elmehet a sunyiba, mert ha megvennéd az adott software-t árban közel, minőségben meg valószínűleg távolabb lennél egy MB-től.

Igen, lehet beszélgetni olyanokról, hogy hackhintosh, meg mittomén, csak szóljatok majd akkor, ha valakinek TELJESKÖRŰEN működött (anno megpróbáltam én is, nem igazán sikerült, akiknek meg sikerül ott pl a legfontosabb dolog -ami a mac-ek egyik fő ereje- a sleep a deepsleep és a powernap nem működik, meg lehet rettegni attól, hogy egy update bootolhatatlanná teszi a rendszert).

Szóval igazad van, irodai munkára nem igazán, kreatív és mindennapi dolgokra sokkal inkább.

[ Szerkesztve ]

“When the flaws of the system are exposed, it is usually the irritant who gets cast out.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.