Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) hallador válasza buvartacsko (#29) üzenetére


hallador
addikt

Várj csak linkeld már be nekem, hogy melyik Mac-hez jár jelenleg Next Business day warranty, melyik MacBook-ot lehet utólag bővíteni, nem csak "Mac" kompatibilis memóriával. mSata, M.2 Sata port, dokkoló, plussz akkumulátor hely, caddy, dedikált port replikátor, nem csak Mac kompatibilis portok, hanem a másik több tíz ezer eszközzel is komaptibilis melyikben van?
Alaphelyzetben 3 -4 -5 év garancia, másnapi kiszállással helyben javítással?
Egy termékkategórián belül 10 - 12 modell, processzor, memória, kijelző opció?

Na linkeld már be ide melyik Mac tudja ezt?

Szerintem abban igazad is van, hogy a Consumer gépek esetén az egyik legjobb, de minden másban a béka feneke alatt kullog.

Szerintem az éremnek két oldala van, nem csak egy. Fanatikusság ide vagy oda, a tények makacs dolgok.

Szerintem ezt tudja akár egy 300 ezer Ft-os Business notebook gép is, ha nem is ASUS. És minőségben is közel van a Machez, csak éppen 3 évig nyugodtan alszol, alaphelyzetben is nem kell + 70 - 100 000 Ft-ot leperkálni, hogy nyugodtan aludj 3 évig (Nálad előtted megjavítják dologról még nem beszéltünk, ebben az esetben sem).

Szerintem Ha van rá mód ne úgy add elő, mintha a Mac lenne a csúcs, nem az esetleg otthon a szobában, meg a kis irodában az, esetleg az iskolában, meg nálad.

Szerintem nem csak fekete fehér, hanem van átmenet, és a legtöbb esetben nem MacBook felé hajlik a vásárlás, pláne ha munka és pláne ha előre tervez a cég.

(#39) Reggie0

Igen azzal nem. :D

[ Szerkesztve ]

The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.