Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) tixem válasza Gadgetfan_ (#24) üzenetére


tixem
addikt

Nem futok neki még egyszer. Legalább rakta volna off-ba. Egy macbook-os hírnél minden ok nélkül elkezdi fikázni a pc-t.
Van a családban egy macbook air, de ingyen sem kéne, mert amire én a PC-t használom arra egy nudli. Irodai meg grafikus munkához elhiszem, hogy jobb (bár szerintem ez az iMac-ek területe, de mivel nem vagyok apple user ,így nem tudom pontosan), de mindennapi otthoni szórakozásra, játékra stb arra egy PC ezerszer célszerűbb és olcsóbb megoldás mint akármelyik macbook. Szerintem.
Ha a fentiekből levesszük a játszadozást (munkát nem vesszük ide), akkor meg egy sima noti is megteszi. Innentől kezdve pedig gusztus kérdése, hogy valaki vesz e aluházas mittomén milyen hiperszuper macbook-ot, mert egy mezei noti is simán megteszi az alkalomszerű office használatra, netezésre, filmnézésre és zenehallgatásra.
Tesóm újította az air-t nem rég, semmi extrára nem használja, megkérdeztem tőle, hogy miért ezt vette, miért nem egy valami olcsóbb lenovo, asus stb terméket, nem tudott rá mit mondani csak fújta az átszellemült apple rizsát.

Munkára visszatérve pedig: embere válogatja, na meg az, hogy pontosan mire is kell. És nyakam merném rá tenni, hogy vannak olyan területek, hogy hol az apple cuccai, hol a PC nem tűr meg maga mellett konkurenst.
Részemről ennyi, ha erre se tudtok rendesen válaszolni, akkor sajnálom.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.