Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#143) Misi1979 válasza buvartacsko (#141) üzenetére


Misi1979
őstag

Én simán megvettem eddig magamnak a legjobb business notikat, mondván: biztos nem ok nélkül ennyire drágák.. Sosem volt szükségem pl 4 magos Precision ws-re, de mégis megvettem, mondván: asztali windowsos gép helyett jó lesz, ágyúval verébre lőni igenis jó és fölöttéb mókás dolog.

És így tovább. Valahogy mindig bele tudtam kötni valamibe az üzleti kat. gépeimnél. Recsegő ház, gagyi panel, vacak akkuidő még utazóakkuval is (gép aljára kapcsolható akku, dvd helyére tehető akkuk, emlékszik még ezekre valaki?). Egyedül a 8530w-met és a nemrég eladott t510-et becsültem valamire.

Mondjuk jellemző, hogy utóbbit pár hónapja 110 óra használattal adtam el, kb 4 évesen..

Macbook Pro: leülök elé, kijelző felhajt és kisimulnak a ráncaim.
Nem azért, mert eszméletlen szép és vékony masina, nem az osx-adta stabilitás és sebesség miatt, de nem is a kiemelkedő akkuteljesítmény miatt. Azt érzem: végre nem én vagyok a gépért, hanem fordítva. Ha kell, van tartalék a masinában, akár játszani akarok vagy szimplán csak sok taszk fut a háttérben. Tudom, hogy nem fog crashelni egy kritikus folyamat sem. Tudom, ha nem teszek be töltőt, akkor sem lesz gáz nap végére.

Ja igen, tegnapi "élményem" windows-üzleti notival: 1 órán keresztül nem látta a wifi-eszközt a gép. A végén persze kapott usb-tetheringet és magától megjavult a sokadik restart után, de nekem ez a "stressz" nem hiányzik, nem akarok az eszközkezelőben turkálni, nem szívesen adom ki a notimat még a saját infomókusomnak sem. Dell üzleti laptop, 500k feletti kedvezményes ár, hrp-től.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.